• Filtruj 1
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Nieruchomości Serpelice

(1)
  • Dom wolnostojący
    1 / 19
    Dom wolnostojący

    Serpelice

    • 570 000 zł cena
    • 80 m2 powierzchnia
    • 7 125 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Freedom Nieruchomości Sp. z o.o.
    Biuro nieruchomości

  • Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • Dom wolnostojący
    1 / 15
    Dom wolnostojący

    Zabuże

    • 869 000 zł cena
    • 104 m2 powierzchnia
    • 8 356 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Okazja ! Mieszkanie 2 pokojowe Koszalin-Bonin

    Bonin

    • 199 000 zł cena
    • 37 m2 powierzchnia
    • 5 379 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    Mieszkanie dwu pokojowe - 37, 92 m2, około 3 km od granicy Koszalina na parterze w budynku wielorodzinnym o niskiej zabudowie, niepodpiwniczonym.Budynek po modernizacji w 2023r. W...

  • Bonin pilna sprzedaż!

    Bonin

    • 170 000 zł cena
    • 37 m2 powierzchnia
    • 4 595 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    Do pilnej sprzedaży! Preferowany zakupu za gotówkę, klient korzystający z kredytu hipotecznego może dokonać zakupu na indywidualnych warunkach -szczegóły dostępne w biurze poś...

  • Działka w Borsukach 1282 m2 WZ nieopodal rzeki Bug
    1 / 6
    Działka w Borsukach 1282 m2 WZ nieopodal rzeki Bug

    Borsuki

    • 83 330 zł cena
    • 1 282 m2 powierzchnia
    • 65 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż działka budowlana z wydanymi warunkami zabudowy o powierzchni 1282 m2 położona w malowniczej miejscowości Borsuki, w gminie Sarnaki, powiat łosicki, województwo mazowie...

  • Działka w Borsukach 1278 m2 WZ nieopodal rzeki Bug
    1 / 6
    Działka w Borsukach 1278 m2 WZ nieopodal rzeki Bug

    Borsuki

    • 83 070 zł cena
    • 1 278 m2 powierzchnia
    • 65 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż działka budowlana z wydanymi warunkami zabudowy o powierzchni 1278 m2 położona w malowniczej miejscowości Borsuki, w gminie Sarnaki, powiat łosicki, województwo mazowie...

  • Działka w Borsukach 1800 m2 WZ nieopodal rzeki Bug
    1 / 6
    Działka w Borsukach 1800 m2 WZ nieopodal rzeki Bug

    Borsuki

    • 117 000 zł cena
    • 1 800 m2 powierzchnia
    • 65 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż działka budowlana z wydanymi warunkami zabudowy o powierzchni 1800 m2 położona w malowniczej miejscowości Borsuki, w gminie Sarnaki, powiat łosicki, województwo mazowie...

  • Piękny domek 72m2 przy lesie i rzece obok Mielnika
    Piękny domek 72m2 przy lesie i rzece obok Mielnika

    Wajków

    • 355 000 zł cena
    • 72 m2 powierzchnia
    • 4 931 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż nowy, piękny dom letniskowy/całoroczny z bala, położony w malowniczej miejscowości Wajków nieopodal Mielnika. Dom o powierzchni całkowitej 72.25m2 (55.9m2 użytkowych),...