• Filtruj 3
Szukaj ogłoszeń
50 000 100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
500 600 700 800 900 1 000 1 500 2 000 2 500 3 000 3 500 4 000 4 500 5 000 5 500 6 000 6 500 7 000 7 500 8 000 8 500 9 000 9 500
m2
Zapamiętaj filtry

Działki na sprzedaż Stare Buczyce

(1)
  • Działka siedliskowa Stare Buczyce
    1 / 14
    Działka siedliskowa Stare Buczyce

    Stare Buczyce

    • 260 000 zł cena
    • 10 400 m2 powierzchnia
    • 25 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż działka siedliskowa w Starych Buczycach. Oferuję na sprzedaż bezpośrednią atrakcyjnie położoną nieruchomość rolną z zabudową siedliskową w miejscowości Stare Buczyce 36...

  • Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • Blisko stadniny koni w Janowie Podlaskim działka budowlana 12 ar

    Klonownica Duża

    • 68 000 zł cena
    • 1 200 m2 powierzchnia
    • 57 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Zapraszam do obejrzenia działki budowlanej w miejscowości Klonowica Duża, kilkanaście km od Białej Podlaskiej, 9 km od stadniny koni w Janowie Podlaskim. Piękna, zadbana działka bu...

  • Super okazja na własny szybki dom

    Romanów

    • 119 000 zł cena
    • 2 770 m2 powierzchnia
    • 43 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • siedliskowa

    Sprzedam siedlisko o pow. 0,28 ha w miejscowości Romanów Gm. Janów Podlaski w czystym ekologicznym regionie, dookoła łąki, lasy, rzeka. Na siedlisku budynek gospodarczy z czerwonej...

  • sprzedam dzialke
    sprzedam dzialke

    Zaberbecze

    • 120 000 zł cena
    • 1 500 m2 powierzchnia
    • 80 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    działka nr 80/14 lub 80/15 media

  • 1 / 2
    Działka Mariampol

    Mariampol

    • 510 000 zł cena
    • 6 000 m2 powierzchnia
    • 85 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Bardzo ładna działka budowlana o powierzchni 6 000 m.kw. (działka jest już podzielona) w miejscowości Mariampol (na granicy z Żyrardowem). Przy drodze jest dom obecnych właścicieli...

  • Sprzedam działki budowlane
    Sprzedam działki budowlane

    Nosów

    • 80 000 zł cena
    • 1 400 m2 powierzchnia
    • 58 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Witam serdecznie...mam do sprzedania działki budowlane o różnych powierzchniach w miejscowości Nosów. W malowniczej,ciekawej a zarazem spokojnej okolicy.Działki znajdują się na dzi...

  • Działka w Borsukach 1282 m2 WZ nieopodal rzeki Bug
    1 / 6
    Działka w Borsukach 1282 m2 WZ nieopodal rzeki Bug

    Borsuki

    • 83 330 zł cena
    • 1 282 m2 powierzchnia
    • 65 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż działka budowlana z wydanymi warunkami zabudowy o powierzchni 1282 m2 położona w malowniczej miejscowości Borsuki, w gminie Sarnaki, powiat łosicki, województwo mazowie...

  • Działka w Borsukach 1278 m2 WZ nieopodal rzeki Bug
    1 / 6
    Działka w Borsukach 1278 m2 WZ nieopodal rzeki Bug

    Borsuki

    • 83 070 zł cena
    • 1 278 m2 powierzchnia
    • 65 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż działka budowlana z wydanymi warunkami zabudowy o powierzchni 1278 m2 położona w malowniczej miejscowości Borsuki, w gminie Sarnaki, powiat łosicki, województwo mazowie...

  • Działka w Borsukach 1800 m2 WZ nieopodal rzeki Bug
    1 / 6
    Działka w Borsukach 1800 m2 WZ nieopodal rzeki Bug

    Borsuki

    • 117 000 zł cena
    • 1 800 m2 powierzchnia
    • 65 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż działka budowlana z wydanymi warunkami zabudowy o powierzchni 1800 m2 położona w malowniczej miejscowości Borsuki, w gminie Sarnaki, powiat łosicki, województwo mazowie...

  • Duża, cicha działka w otulinie lasu - BEZ PROWIZJI

    Ludwinów

    • 299 999 zł cena
    • 3 566 m2 powierzchnia
    • 85 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    OFERTA DOSTĘPNA NA WYŁĄCZNOŚĆ TYLKO W NASZYM BIURZE. NIE POBIERAMY PROWIZJI OD KUPUJĄCEGO. Na sprzedaż oferujemy działkę o powierzchni 3566 m2 położoną w miejscowości Ludwinów, g...

  • Działki Rakowiska- blisko miasta
    1 / 6
    Działki Rakowiska- blisko miasta

    Rakowiska

    • 133 000 zł cena
    • 731 m2 powierzchnia
    • 182 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż 3 atrakcyjne działki położone w miejscowości Rakowiska, w bezpośrednim sąsiedztwie z miastem Biała Podlaska. Lokalizacja: spokojna, zielona okolica z szybkim dojazdem...

  • Działka z warunkami zabudowy.
    Działka z warunkami zabudowy.

    Kazimierzów

    • 82 004 zł cena
    • 1 080 m2 powierzchnia
    • 76 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Nie pobieram wynagrodzenia od kupującego! Marzysz o własnym domu w ciszy, wśród zieleni, z dala od miejskiego zgiełku, ale z dobrym dojazdem do miasta? Ta oferta może być dokładni...