• Filtruj 3
Szukaj ogłoszeń
ostatnio wybierane
  • Borki Siedleckie
  • Snopków
  • Żyrów
150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
80 100 120 140 160 180 200 220 240 260 280 300 320 340 360 380 400 420 440 460 480
m2
Zapamiętaj filtry

Domy na sprzedaż Stok Lacki

(2)
  • Nietuzinkowa Willa Stok Lacki 156m2 -4km o Centrum
    1 / 16
    Nietuzinkowa Willa Stok Lacki 156m2 -4km o Centrum

    Stok Lacki

    • 1 590 000 zł cena
    • 188 m2 powierzchnia
    • 8 458 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    WYJĄTKOWA OFERTA TYLKO W NASZYM BIURZE Nowoczesna Willa Miejska – Twoja prywatna enklawa w Stoku Lackim Cena: 1 590 000 zł Zapraszamy Państwa do zapoznania się z wyjątkową ofertą –...

  • Dom wolnostojący
    1 / 14
    Dom wolnostojący

    Stok Lacki

    • 1 080 000 zł cena
    • 140 m2 powierzchnia
    • 7 715 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • Dom szeregowiec
    1 / 13
    Dom szeregowiec

    Siedlce

    • 1 299 000 zł cena
    • 233 m2 powierzchnia
    • 5 576 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Freedom Nieruchomości Oddział Siedlce
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    Dom wolnostojący

    Siedlce

    • 1 090 000 zł cena
    • 228 m2 powierzchnia
    • 4 781 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    Dom wolnostojący

    Siedlce

    • 1 150 000 zł cena
    • 280 m2 powierzchnia
    • 4 108 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 20
    Dom wolnostojący

    Siedlce

    • 1 199 000 zł cena
    • 259 m2 powierzchnia
    • 4 630 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 15
    Dom wolnostojący

    Siedlce

    • 1 199 000 zł cena
    • 233 m2 powierzchnia
    • 5 146 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    Dom wolnostojący

    Siedlce

    • 1 350 000 zł cena
    • 243 m2 powierzchnia
    • 5 556 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Freedom Nieruchomości Oddział Siedlce
    Biuro nieruchomości

  • Do wynajęcia dom + parking ul. Składowa, blisko stacji PKP
    Do wynajęcia dom + parking ul. Składowa, blisko stacji PKP

    Siedlce

    • 1 600 zł cena
    • 70 m2 powierzchnia
    • 23 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na wynajem
    • wolnostojący

    Mam do wynajęcia dom 70 m2 przy ul. Składowej (około 15 min pieszo do stacji PKP) - kuchnia, łazienka i dwa duże pokoje Dla pracowników firmy - ilość miejsc do spania 4-6. Dodatko...

  • Dom wolnostojący
    Dom wolnostojący

    Cielemęc

    • 350 000 zł cena
    • 63 m2 powierzchnia
    • 5 556 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Komfortowy segment 236 m² w Siedlcach nad zalewem
    1 / 16
    Komfortowy segment 236 m² w Siedlcach nad zalewem

    Siedlce

    • 1 500 000 zł cena
    • 280 m2 powierzchnia
    • 5 358 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    WYJĄTKOWY SEGMENT 236 m² NAD ZALEWEM SIEDLECKIM Siedlce | ul. 22 Pułku Piechoty Są nieruchomości, które oferują metraż. Są takie, które oferują lokalizację. Ta oferuje styl życia...

  • Sprzedam nieruchomość
    1 / 4
    Sprzedam nieruchomość

    Siedlce

    • 625 000 zł cena
    • 100 m2 powierzchnia
    • 6 250 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Dom w centrum Siedlec, blisko szkoła, przedszkole, kościół, przychodnie lekarskie. Do dworca kolejowego 10 minut pieszo. Cena do lekkiej negocjacji.

  • Nowoczesny dom w atrakcyjnej lokalizacji
    1 / 16
    Nowoczesny dom w atrakcyjnej lokalizacji

    Siedlce

    • 1 650 000 zł cena
    • 199 m2 powierzchnia
    • 8 292 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Nowoczesny dom dwukondygnacyjny położony w atrakcyjnej części Siedlec to idealna propozycja dla osób ceniących komfort, funkcjonalność i estetykę współczesnej architektury. Dom zlo...

  • Sprzedam Dom Wolnostojący w Strzale - Idealny dla Rodziny
    1 / 6
    Sprzedam Dom Wolnostojący w Strzale - Idealny dla Rodziny

    Strzała

    • 3 300 000 zł cena
    • 329 m2 powierzchnia
    • 10 031 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Mam przyjemność zaoferować Państwu wyjątkowy dom wolnostojący, położony w malowniczej miejscowości Strzała, zaledwie 4 km od centrum Siedlec. To idealna oferta dla osób poszukujący...

  • Dom z bala (100m2)
    1 / 8
    Dom z bala (100m2)

    Siedlce

    • 90 800 zł cena
    • 100 m2 powierzchnia
    • 908 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Budujemy wielofunkcyjne budynki z bali według indywidualnych lub standardowych projektów: - mieszkalne domy z bali; - domki letniskowe; - sauny z bali, kawiarnie itd. Jesteśmy dob...

  • Na sprzedaż-Dom 166m2 + dwie działki po 1000 m2
    1 / 16
    Na sprzedaż-Dom 166m2 + dwie działki po 1000 m2

    Siedlce

    • 1 499 000 zł cena
    • 131 m2 powierzchnia
    • 11 443 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Wyjątkowy dom parterowy o powierzchni 165,71 m² z dużym garażem – komfort, przestrzeń i funkcjonalność Stok Lacki ul Chabrowa 55A stan deweloperski podwyższony ( z piecem gazowym i...

  • Budynek 300 m2 z Żłobkiem Siedlce ul Fabryczna 25
    1 / 16
    Budynek 300 m2 z Żłobkiem Siedlce ul Fabryczna 25

    Siedlce

    • 1 599 000 zł cena
    • 300 m2 powierzchnia
    • 5 330 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Wyjątkowa okazja inwestycyjna – budynek użytkowy z potencjałem! Z przyjemnością prezentujemy Państwu niepowtarzalną ofertę sprzedaży nowoczesnego budynku usługowo-mieszkalnego o p...

  • Luksusowy Dom 231 m2 -spełnienie Twoich marzeń
    1 / 15
    Luksusowy Dom 231 m2 -spełnienie Twoich marzeń

    Siedlce

    • 3 790 000 zł cena
    • 236 m2 powierzchnia
    • 16 060 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    ****NOWA CENA**** TERAZ TANIEJ 200 tys Twój Osobisty Raj – Arcydzieło Luksusu i Komfortu w Stoku Lackim Przenieś swoje życie na zupełnie nowy poziom i odkryj przestrzeń, która jest...

  • Do wynajęcia budynek ze Żłobkiem, 300m2
    1 / 16
    Do wynajęcia budynek ze Żłobkiem, 300m2

    Siedlce

    • 7 000 zł cena
    • 300 m2 powierzchnia
    • 24 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na wynajem

    Wyjątkowa oferta wynajmu – funkcjonalny budynek usługowo-mieszkalny w doskonałej lokalizacji! Do wynajęcia przestronny i nowoczesny budynek o powierzchni 300 m², położony na ogro...

  • Dom 142 m² | Działka 3499 m² | Chromna
    1 / 16
    Dom 142 m² | Działka 3499 m² | Chromna

    Chromna

    • 899 000 zł cena
    • 200 m2 powierzchnia
    • 4 495 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    W naszej ofercie posiadamy ponad 300 mieszkań i domów w stanie deweloperskim oraz ponad 200 ofert z rynku wtórnego w Siedlcach i okolicach. Nie wszystkie nieruchomości są publikowa...

  • Dom z niezależnym lokalem, Siedlce, Łowcza
    1 / 16
    Dom z niezależnym lokalem, Siedlce, Łowcza

    Siedlce

    • 900 000 zł cena
    • 195 m2 powierzchnia
    • 4 616 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    NOWA CENA!!! Dom z niezależnym lokalem-idealny pod działalność gospodarczą/ biuro lub gabinet, Siedlce – ul. Łowcza Powierzchnia całkowita: 195 m² | Powierzchnia użytkowa: 175 m²...

  • Sprzedam dom w centrum Siedlec ul. 3 Maja 33
    1 / 5
    Sprzedam dom w centrum Siedlec ul. 3 Maja 33

    Siedlce

    • 1 900 000 zł cena
    • 330 m2 powierzchnia
    • 5 758 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż dom w ścisłym centrum Siedlec – ul. 3 Maja 33 Oferuję na sprzedaż nieruchomość położoną w atrakcyjnej lokalizacji – w samym centrum Siedlec, przy ul. 3 Maja 33. To dos...

  • Stylowe siedlisko z domem z bala.

    Wólka Leśna

    • 3 000 000 zł cena
    • 220 m2 powierzchnia
    • 13 637 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż wyjątkowe siedlisko w stylu Góralskim na działce o powierzchni 9535 m2. Nieruchomość dla osób, które szukają przestrzeni, prywatności i wysokiego komfortu życia w spok...

  • Dom do remontu w Siedlcach, ul. Mikołaja Reja
    1 / 15
    Dom do remontu w Siedlcach, ul. Mikołaja Reja

    Siedlce

    • 900 000 zł cena
    • 100 m2 powierzchnia
    • 9 000 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Dom do remontu – Siedlce, ul. Reja 12 | działka 631 m² DO NEGOCJACJI Na sprzedaż przestronny dom jednorodzinny do remontu w środku, o powierzchni 150 m², położony w fantastycznej...

  • Nowy Dom ul. Zachodnia Siedlce
    1 / 16
    Nowy Dom ul. Zachodnia Siedlce

    Siedlce

    • 1 999 999 zł cena
    • 210 m2 powierzchnia
    • 9 524 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Oferuję na sprzedaż energooszczędny dom jednorodzinny wolnostojący o powierzchni 200 m2 Działka o powierzchni 680 m2 Parter: -przestronny salon z kominkiem -kuchnia -spiżarnia -...

  • budynek wolnostojący Siedlce, ul. Laurowa
    budynek wolnostojący Siedlce, ul. Laurowa

    Siedlce

    • 1 129 000 zł cena
    • 209 m2 powierzchnia
    • 5 402 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    a sprzedaż dom wolnostojący Siedlce, ul. Laurowa. Kameralne, prestiżowe miejsce otoczone zielenią. Marzysz o życiu w ciszy, śpiewie ptaków i wśród przepięknych drzew, a jednocześ...

  • Na sprzedaż dom w Siedlcach na ul.Guta
    1 / 12
    Na sprzedaż dom w Siedlcach na ul.Guta

    Siedlce

    • 1 900 000 zł cena
    • 401 m2 powierzchnia
    • 4 739 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż dom w stanie surowym otwartym – Siedlce, ul. Henryka Guta Oferuję przestronny dom jednorodzinny w stanie surowym otwartym, położony w jednej z najbardziej pożądanych c...

  • Sprzedam dom 125 m2,680 m2 Siedlce.

    Siedlce

    • 920 000 zł cena
    • 125 m2 powierzchnia
    • 7 360 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Przestronny dom w Siedlcach powierzchnia:125m2 działka:6,8 ara rodzaj zabudowy:wolnostojący stan wykończenia:do zamieszkania rynek :wtórny dostepny:od zaraz ogrzewanie:gazow...

  • Sprzedam dom 125 m2,działka 6,8 ara Siedlce.
    Sprzedam dom 125 m2,działka 6,8 ara Siedlce.

    Siedlce

    • 1 180 000 zł cena
    • 125 m2 powierzchnia
    • 9 440 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Przestronny dom w Siedlcach powierzchnia:125m2 działka:6,8 ara rodzaj zabudowy:wolnostojący stan wykończenia:do zamieszkania rynek :wtórny dostepny:od zaraz ogrzewanie:gazowe liczb...

  • Na sprzedaż dom o powierzchni 123m2- Siedlce
    Na sprzedaż dom o powierzchni 123m2- Siedlce

    Siedlce

    • 1 199 000 zł cena
    • 123 m2 powierzchnia
    • 9 748 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Dom 123m2 Siedlce ul. Murarska -cena: 1199 000 zł Nowoczesna architektura, światło słoneczne i przestronne wnętrza zapewnią komfort całej rodzinie każdego dnia. Ten dom to połącz...

  • Dom z potencjałem inwestycyjnym – Siedlce
    1 / 16
    Dom z potencjałem inwestycyjnym – Siedlce

    Siedlce

    • 500 000 zł cena
    • 70 m2 powierzchnia
    • 7 143 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Jeśli szukasz nieruchomości, która pozwoli Ci zrealizować własny pomysł na przestrzeń – trafiłeś idealnie. Ten dom z lat 70- tych to propozycja dla osób, które myślą perspektywiczn...

  • Na sprzedaż Dom z pięknym ogrodem -Krześlinek
    1 / 16
    Na sprzedaż Dom z pięknym ogrodem -Krześlinek

    Krześlinek

    • 899 000 zł cena
    • 220 m2 powierzchnia
    • 4 087 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    PRZESTRONNY DOM Z POTENCJAŁEM – IDEALNY DLA DUŻEJ RODZINY LUB POD DZIAŁALNOŚĆ Cena: 899 000 zł | Krześlinek, 10 minut od Siedlec Na sprzedaż wyjątkowy dom z ogromnymi możliwościami...