• Filtruj 1
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Nieruchomości Żelków-Kolonia

(4)
  • Zmień mieszkanie na lokal z ogrodem blisko Siedlec
    1 / 14
    Zmień mieszkanie na lokal z ogrodem blisko Siedlec

    Żelków-Kolonia

    • 395 000 zł cena
    • 79 m2 powierzchnia
    • 5 000 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    Lokal mieszkalny z ogrodem | 79 m² | 10 min do Siedlec | Spokojna okolica Idealne miejsce dla rodziny lub jako pierwsza nieruchomość z ogrodem! Na sprzedaż funkcjonalny lokal mie...

  • Dom w Żelkowie Kolonia (200m²) z działką (2300m²)
    1 / 8
    Dom w Żelkowie Kolonia (200m²) z działką (2300m²)

    Żelków-Kolonia

    • 969 000 zł cena
    • 200 m2 powierzchnia
    • 4 845 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż dom w Żelków Kolonia, ul. Wesoła . Powierzchnia domu: 200 m² + działka 2300 m² Cena: 969 000 zł – do negocjacji Dom dwukondygnacyjny – ok. 200 m² Parter – wykończony...

  • Na sprzedaż działka budowlana – Żelków-Kolonia, 9 arów, 300 000 z...

    Żelków-Kolonia

    • 300 000 zł cena
    • 897 m2 powierzchnia
    • 335 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na wynajem
    • budowlana

    Na sprzedaż oferujemy działkę budowlaną o powierzchni 897 m² (9 arów), położoną w miejscowości Żelków-Kolonia. To idealna propozycja dla osób szukających miejsca na budowę domu w s...

  • Dom wolnostojący
    1 / 4
    Dom wolnostojący

    Żelków-Kolonia

    • 750 000 zł cena
    • 167 m2 powierzchnia
    • 4 492 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • Działka inwestycyjna 2812 m² – Nowe Iganie
    1 / 2
    Działka inwestycyjna 2812 m² – Nowe Iganie

    Nowe Iganie

    • 799 000 zł cena
    • 2 812 m2 powierzchnia
    • 285 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka 2812 m² | MPZP | Projekt bliźniaków | Nowe Iganie Opis nieruchomości Na sprzedaż atrakcyjna działka inwestycyjna o powierzchni 2812 m², położona w miejscowości Nowe Iganie,...

  • Działka inwestycyjna o powierzchni 5260 m²
    1 / 3
    Działka inwestycyjna o powierzchni 5260 m²

    Nowe Opole

    • 789 000 zł cena
    • 5 260 m2 powierzchnia
    • 150 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Nowe Opole | ul. Warszawska | działka nr 513 Na sprzedaż działka inwestycyjna o powierzchni 5260 m², podzielona na część usługowo-przemysłową oraz budowlaną, co daje szerokie możli...

  • Sprzedam działkę 1743m2 w Żelkowie gm. Skórzec
    1 / 8
    Sprzedam działkę 1743m2 w Żelkowie gm. Skórzec

    Żelków

    • 450 000 zł cena
    • 1 743 m2 powierzchnia
    • 259 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż działka inwestycyjna z budynkiem handlowo-usługowym – Żelków, gmina Skórzec, ul. Spokojna Oferuję do sprzedaży wyjątkową nieruchomość o dużym potencjale inwestycyjnym...

  • Dom na sprzedaż, 300m2, Nowe Iganie
    1 / 16
    Dom na sprzedaż, 300m2, Nowe Iganie

    Nowe Iganie

    • 1 300 000 zł cena
    • 330 m2 powierzchnia
    • 3 940 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Przestronny dom z ogromną działką – Nowe Iganie k. Siedlec Marzysz o własnym domu w spokojnej okolicy, ale z szybkim dostępem do miasta i autostrady? Ta nieruchomość łączy komfor...

  • Wynajmę dom Wołyńce-kolonia
    1 / 16
    Wynajmę dom Wołyńce-kolonia

    Wołyńce-Kolonia

    • 2 900 zł cena
    • 160 m2 powierzchnia
    • 19 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na wynajem
    • bliźniak

    Wynajmę dom w miejscowości Wołyńce-kolonia. Od kwietnia Niedawno wybudowany dom, gdzie wnętrza są wykończone w aktualnych trendach, co widać na załączonych zdjęciach. Lokalizacja...

  • Nieruchomość - Nowe Iganie

    Nowe Iganie

    • 259 000 zł cena
    • 70 m2 powierzchnia
    • 3 700 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Dla osób ceniących urok przeszłości mamy wyjątkową propozycję – wiekowy dom położony bezpośrednio przy drodze w malowniczej miejscowości Nowe Iganie przy ul. Wyględówka. Podsta...

  • Działka budowlana 998 m2 -Nowe Iganie
    Działka budowlana 998 m2 -Nowe Iganie

    Nowe Iganie

    • 249 000 zł cena
    • 998 m2 powierzchnia
    • 250 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka budowlana położona blisko miasta Siedlce w miejscowości Nowe Iganie, co łączy zalety życia w spokojnej, zielonej okolicy z dobrym dostępem do miejskiej infrastruktury. Ter...

  • Dom do remontu, Nowe Opole, gm. Siedlce
    1 / 14
    Dom do remontu, Nowe Opole, gm. Siedlce

    Nowe Opole

    • 450 000 zł cena
    • 102 m2 powierzchnia
    • 4 412 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Dom do remontu – Nowe Opole, ul. Okrężna REZERWACJA Na sprzedaż dom o powierzchni ok. 102 m², położony na działce 714 m² w Nowym Opolu. Nieruchomość przeznaczona do generalnego r...

  • Atrakcyjna działka budowlana Opole Nowe
    1 / 2
    Atrakcyjna działka budowlana Opole Nowe

    Nowe Opole

    • 280 000 zł cena
    • 1 085 m2 powierzchnia
    • 259 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Przedstawiam Państwu na sprzedaż atrakcyjną działkę budowlaną o powierzchni 1085 m², położona w spokojnej i zielonej okolicy, zaledwie 8 km od centrum miasta Siedlce. Działka znajd...