• Filtruj 3
Szukaj ogłoszeń
50 000 100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
500 600 700 800 900 1 000 1 500 2 000 2 500 3 000 3 500 4 000 4 500 5 000 5 500 6 000 6 500 7 000 7 500 8 000 8 500 9 000 9 500
m2
Zapamiętaj filtry

Działki na sprzedaż Żelków-Kolonia

(1)
  • Na sprzedaż działka budowlana – Żelków-Kolonia, 9 arów, 300 000 z...

    Żelków-Kolonia

    • 300 000 zł cena
    • 897 m2 powierzchnia
    • 335 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na wynajem
    • budowlana

    Na sprzedaż oferujemy działkę budowlaną o powierzchni 897 m² (9 arów), położoną w miejscowości Żelków-Kolonia. To idealna propozycja dla osób szukających miejsca na budowę domu w s...

  • Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • Sprzedam działkę 2338 m2 w Siedlcach.

    Siedlce

    • 1 239 140 zł cena
    • 2 338 m2 powierzchnia
    • 530 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka 2338 m2 do sprzedaży,znajduję się na zbiegu ulic Tetmajera i Cmentarnej w Siedlcach.Numer działki 14/1,obręb 27.Działka o wymiarach prostokąta 35mx67m.Cena działki 1239140...

  • Działk 2ha przy trasie Terespol-Warszawa

    Ujrzanów

    • 2 400 000 zł cena
    • 20 000 m2 powierzchnia
    • 120 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Witam,posiadam na sprzedaż działkę (rolną) która ma zostać przekształcona na grunty inwestycyjne.Działka o powierzchni niecałych 2ha (20000m2).Znajduje się przy samej trasie Warsza...

  • działka kilka km od Siedlec - Siedlce woj. mazowieckie
    1 / 4
    działka kilka km od Siedlec - Siedlce woj. mazowieckie

    Opole-Świerczyna

    • 130 500 zł cena
    • 2 900 m2 powierzchnia
    • 45 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Sprzedam działkę o powierzchni 2900 m2 położoną kilka kilometrów od Siedlec, na granicy miasta (Opole Świerczyna, gmina Siedlce). Do działki jest dojazd asfaltowy od strony Strzały...

  • Siedlce, Opole Świerczyna - Działka rekreacyjna 2900 m2
    1 / 5
    Siedlce, Opole Świerczyna - Działka rekreacyjna 2900 m2

    Siedlce

    • 130 500 zł cena
    • 2 900 m2 powierzchnia
    • 45 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rekreacyjna

    Sprzedam działkę o powierzchni 2900 m2 położoną kilka kilometrów od Siedlec, na granicy miasta (działka nr 48, obręb 0013, Opole Świerczyna, gmina Siedlce). Do działki jest dojazd...

  • Działki budowlane
    Działki budowlane

    Przywory Duże

    • 120 zł cena
    • 11 680 m2 powierzchnia
    • 1 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam 11 działek budowlanych w całości (powierzchnia 11680m2) lub pojedynczo (powierzchnia około 1060m2). Nr działek od 604/5 do 604/26. Miejscowość Przywory Duże woj. Mazowieck...

  • Działka inwestycyjna 2812 m² – Nowe Iganie
    1 / 2
    Działka inwestycyjna 2812 m² – Nowe Iganie

    Nowe Iganie

    • 799 000 zł cena
    • 2 812 m2 powierzchnia
    • 285 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka 2812 m² | MPZP | Projekt bliźniaków | Nowe Iganie Opis nieruchomości Na sprzedaż atrakcyjna działka inwestycyjna o powierzchni 2812 m², położona w miejscowości Nowe Iganie,...

  • Broszków, ul. Północna
    1 / 5
    Broszków, ul. Północna

    Broszków

    • 137 930 zł cena
    • 1 061 m2 powierzchnia
    • 130 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    WYJĄTKOWA OKAZJA! DZIAŁKI BUDOWLANE W BROSZKOWIE – TYLKO 130zł/m²! Marzysz o własnym domu w miejscu, które łączy spokój natury z wygodą życia blisko miasta? Ta oferta jest dla Cieb...

  • Działka inwestycyjna 1632 m² |  Pełne media |
    1 / 8
    Działka inwestycyjna 1632 m² | Pełne media |

    Siedlce

    • 1 750 000 zł cena
    • 1 632 m2 powierzchnia
    • 1 073 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    OFERTA INWESTYCYJNA – GRUNT POD ZABUDOWĘ MIESZKANIOWĄ / DEWELOPERSKĄ Na sprzedaż atrakcyjny teren inwestycyjny o łącznej powierzchni 1 632 m², stanowiący kompleks 4 działek tworzą...

  • Sprzedam działkę 1743m2 w Żelkowie gm. Skórzec
    1 / 8
    Sprzedam działkę 1743m2 w Żelkowie gm. Skórzec

    Żelków

    • 450 000 zł cena
    • 1 743 m2 powierzchnia
    • 259 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż działka inwestycyjna z budynkiem handlowo-usługowym – Żelków, gmina Skórzec, ul. Spokojna Oferuję do sprzedaży wyjątkową nieruchomość o dużym potencjale inwestycyjnym...

  • Inwestycyjna działka na sprzedaż 6229m2 Siedlce
    1 / 11
    Inwestycyjna działka na sprzedaż 6229m2 Siedlce

    Siedlce

    • 1 868 700 zł cena
    • 6 229 m2 powierzchnia
    • 300 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Sprzedam działkę inwestycyjną w Siedlcach ul. Brzeska Powierzchnia: 6229m2 Wymiary działki : 15/416m2 cena: 1868700zł Na sprzedaż działka inwestycyjna o powierzchni 6229m2 Lokal...

  • Atrakcyjna działka GOŁĄBEK 6100m2
    Atrakcyjna działka GOŁĄBEK 6100m2

    Gołąbek

    • 130 000 zł cena
    • 6 100 m2 powierzchnia
    • 22 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Polecam piękną działkę znajdującą się we wsi Gołąbek w gminie Skórzec, zaledwie 7km od Siedlec. Działka jest częściowo zalesiona, a jej powierzchnia to aż 6100m2. Szerokość działki...

  • Działki budowlane w Gołąbku, gm. Skórzec
    1 / 5
    Działki budowlane w Gołąbku, gm. Skórzec

    Gołąbek

    • 130 000 zł cena
    • 1 000 m2 powierzchnia
    • 130 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż – działki budowlane w Gołąbku, gm. Skórzec Oferujemy na sprzedaż 3 działki budowlane po 1000 m² każda w miejscowości Gołąbek, gmina Skórzec, powiat siedlecki. Powierzc...

  • 7002 m² z potencjałem Lipniak
    7002 m² z potencjałem Lipniak

    Lipniak

    • 150 000 zł cena
    • 7 002 m2 powierzchnia
    • 22 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    To nie jest „puste pole”, które trzeba latami obsadzać roślinnością. Częściowe zadrzewienie daje gotowy klimat siedliskowy i możliwość wydzielenia strefy rekreacyjnej, ogrodu czy n...

  • Duża działka usługowa 6000m2 w Grezów!!!
    1 / 14
    Duża działka usługowa 6000m2 w Grezów!!!

    Gręzów

    • 950 000 zł cena
    • 6 000 m2 powierzchnia
    • 159 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    WYJĄTKOWA OFERTA SPRZEDAŻY! SZUKASZ DZIAŁKI NA INWESTYCJE LUB POD DOM? TO OGŁOSZENIE JEST DLA CIEBIE! Działki w Gręzewie o powierzchni 7300m², 1367m² oraz 355m²! Sprzedajemy trzy...

  • Działka budowlana 800 m2 obrzeża Siedlec
    1 / 6
    Działka budowlana 800 m2 obrzeża Siedlec

    Ujrzanów

    • 270 000 zł cena
    • 800 m2 powierzchnia
    • 338 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka na sprzedaż w Ujrzanowie - 800 m² Lokalizacja: Ujrzanów, na obrzeżach Siedlec (3 km od ścisłego centrum) Powierzchnia: 800 m² Wymiary działki: 29 m x 27,5 m Cena: 270 000...

  • Atrakcyjna działka inwestycyjna -9000 m2
    1 / 2
    Atrakcyjna działka inwestycyjna -9000 m2

    Siedlce

    • 3 600 000 zł cena
    • 9 000 m2 powierzchnia
    • 400 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    GRUNT POD ZABUDOWĘ BLIŹNIACZĄ LUB SZEREGOWĄ Na sprzedaż: Działka pod zabudowę bliźniaczą lub szeregową w Siedlcach przy ul. Piaski Zamiejskie – 9'000 m². Nieruchomość skład...

  • Działki budowlane w Chodowie - 1320m²
    Działki budowlane w Chodowie - 1320m²

    Chodów

    • 280 000 zł cena
    • 1 320 m2 powierzchnia
    • 213 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działki budowlane w Chodowie - 1320m², tylko 6 km od Siedlec Na sprzedaż 4 atrakcyjne działki budowlane o regularnym, prostokątnym kształcie, doskonałe pod budowę domu jednorodzi...

  • Działka budowlana Grabianów 1 049,94 m²
    1 / 8
    Działka budowlana Grabianów 1 049,94 m²

    Grabianów

    • 250 000 zł cena
    • 1 050 m2 powierzchnia
    • 239 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż działka budowlana w Grabianowie na ul. Sportowej Szczegóły oferty: Lokalizacja: Grabianów ul. Sportowa Przeznaczenie: Budowlana Powierzchnia działki: 1 049,94 m² Nume...

  • Działka inwestycyjno-przemysłowa 1,91 ha przy A2 | Ujrzanów
    1 / 3
    Działka inwestycyjno-przemysłowa 1,91 ha przy A2 | Ujrzanów

    Ujrzanów

    • 4 000 000 zł cena
    • 20 000 m2 powierzchnia
    • 200 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Sprzedam działkę inwestycyjno-przemysłową 1,91 ha przy A2 – Ujrzanów Na sprzedaż atrakcyjna działka inwestycyjno-przemysłowa o powierzchni 19 100 m² położona w miejscowości Ujrzan...

  • Kompleks leśny 0,86 ha – Lipniak, Wiśniew
    1 / 4
    Kompleks leśny 0,86 ha – Lipniak, Wiśniew

    Lipniak

    • 89 000 zł cena
    • 8 622 m2 powierzchnia
    • 11 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż kompleks prywatnych gruntów leśnych o łącznej powierzchni 0,8622 ha, położony w miejscowości Lipniak, gmina Wiśniew, powiat siedlecki. Nieruchomość obejmuje trzy działk...

  • Atrakcyjna działka budowlana Gręzów
    1 / 2
    Atrakcyjna działka budowlana Gręzów

    Gręzów

    • 155 000 zł cena
    • 770 m2 powierzchnia
    • 202 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Przedstawiam Państwu do sprzedaży działkę budowlaną w miejscowości Gręzów. Położenie: kilka kilometrów od granicy miasta, z dobrym dojazdem drogą asfaltową Wielkość: 770 m² — wysta...

  • Działka budowlana 998 m2 -Nowe Iganie
    Działka budowlana 998 m2 -Nowe Iganie

    Nowe Iganie

    • 249 000 zł cena
    • 998 m2 powierzchnia
    • 250 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka budowlana położona blisko miasta Siedlce w miejscowości Nowe Iganie, co łączy zalety życia w spokojnej, zielonej okolicy z dobrym dostępem do miejskiej infrastruktury. Ter...

  • Atrakcyjna działka budowlana Opole Nowe
    1 / 2
    Atrakcyjna działka budowlana Opole Nowe

    Nowe Opole

    • 280 000 zł cena
    • 1 085 m2 powierzchnia
    • 259 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Przedstawiam Państwu na sprzedaż atrakcyjną działkę budowlaną o powierzchni 1085 m², położona w spokojnej i zielonej okolicy, zaledwie 8 km od centrum miasta Siedlce. Działka znajd...

  • Działka na sprzedaż, Siedlce, ul. Wrzosowa
    1 / 3
    Działka na sprzedaż, Siedlce, ul. Wrzosowa

    Siedlce

    • 179 000 zł cena
    • 493 m2 powierzchnia
    • 364 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam działkę w cichej i spokojnej części Siedlec przy ulicy Wrzosowej. NOWA NIŻSZA CENA: 179 000 zł Parametry działki: Powierzchnia: 493m² (działka nr 14/16) Wymiary: ok 10x...

  • Kompleks budynków gospodarczych po pieczarkarni
    1 / 15
    Kompleks budynków gospodarczych po pieczarkarni

    Cisie-Zagrudzie

    • 5 500 000 zł cena
    • 18 100 m2 powierzchnia
    • 304 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż kompleks budynków gospodarczych po pieczarkarni – 5 500 000 zł (ze sprzętem) Możliwość zakupu bez wyposażenia – cena do negocjacji Nieruchomość usytuowany na działkach...

  • Sprzedam działkę
    Sprzedam działkę

    Skórzec

    • 85 000 zł cena
    • 15 300 m2 powierzchnia
    • 6 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Działka w trzcincu gm'skorzec