• Filtruj 1
Szukaj ogłoszeń
ostatnio wybierane
  • Struszewo
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Nieruchomości Dębowce

(2)
  • Dom Dębowce

    Dębowce

    • 600 000 zł cena
    • 50 m2 powierzchnia
    • 12 000 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Do sprzedaży siedlisko położone w malowniczej okolicy w pobliżu lasów i pól w miejscowości DĘBOWCE w gminie Mrozy , powiat Miński. Siedlisko posadowione jest na działka o powier...

  • Działka Dębowce

    Dębowce

    • 600 000 zł cena
    • 51 928 m2 powierzchnia
    • 12 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolno-budowlana

    Do sprzedaży siedlisko położone w malowniczej okolicy w pobliżu lasów i pól w miejscowości DĘBOWCE w gminie Mrozy, powiat Miński. (Całkowita powierzchnia działek wraz z SIEDLISKI...

  • Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • Działka Kotuń

    Kotuń

    • 1 415 000 zł cena
    • 56 600 m2 powierzchnia
    • 25 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Teren inwestycyjny o powierzchni 56600m2 (5.66ha), położony w miejscowości Polaki gm. Kotuń, przy drodze krajowej nr 2. Nieruchomość w kształcie trapezu, przylega 350m do trasy nr...

  • DZIAŁKA NA SPRZEDAŻ, KICZKI PIERWSZE

    Kiczki Pierwsze

    • 75 000 zł cena
    • 18 600 m2 powierzchnia
    • 5 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Oferuję na sprzedaż nieruchomość rolną o powierzchni 1,86 ha, zlokalizowaną w miejscowości Kiczki Pierwsze, gm.Cegłów.

  • 1 / 4
    Działka przy trasie Warszawa-Terespol

    Polaki

    • 650 000 zł cena
    • 15 500 m2 powierzchnia
    • 42 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • handlowo usługowa

    Mam na sprzedaż teren inwestycyjny na trasie Warszawa- Terespol, w bliskiej odległości od zjazdu nowego odcinka A2. Działka usługowa o powierzchni 1,55ha w miejscowości Polaki w...

  • Działka w Piasecznie

    Piaseczno

    • 250 000 zł cena
    • 5 500 m2 powierzchnia
    • 46 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolno-budowlana

    Sprzedam działkę rolno - budowlaną z dostępem do drogi asfaltowej w miejscowości Piaseczno (gmina Cegłów). Działka jest uzbrojona, doprowadzony jest wodociąg, oraz podziemne łacze...

  • Zamienię dom na mieszkanie

    Kotuń

    • 800 000 zł cena
    • 200 m2 powierzchnia
    • 4 000 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Zamienię dom w Kotuniu na mieszkanie w Siedlcach minimum 3 pokoje z dopłatą.

  • Dom z potencjałem na działce 3000 m2 pod Siedlcami
    1 / 15
    Dom z potencjałem na działce 3000 m2 pod Siedlcami

    Gręzów

    • 920 000 zł cena
    • 185 m2 powierzchnia
    • 4 973 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    iHomes sp. z o.o.
    Biuro nieruchomości

  • Sprzedam działki Borowie
    1 / 3
    Sprzedam działki Borowie

    Borowie

    • 135 000 zł cena
    • 1 430 m2 powierzchnia
    • 95 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Witam. Do sprzedania działki z wydanymi warunkami zabudowy w Borowiu przy drodze krajowej 76. 146/1-1430 m2 (135 tys) 146/2-1390m2 sprzedana 146/4-902m2 (95 tys) 146/5-896 m2...

  • Dom w Cegłowie
    1 / 7
    Dom w Cegłowie

    Cegłów

    • 985 000 zł cena
    • 172 m2 powierzchnia
    • 5 727 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Creative Grupa
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 15
    Dom wolnostojący

    Kotuń

    • 2 800 000 zł cena
    • 208 m2 powierzchnia
    • 13 462 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • DZIAŁKA ROLNA 0,35 ha, łąka. RYCZYCA, gm. Kotuń
    1 / 2
    DZIAŁKA ROLNA 0,35 ha, łąka. RYCZYCA, gm. Kotuń

    Ryczyca

    • 55 000 zł cena
    • 3 500 m2 powierzchnia
    • 16 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Oaza w centrum Mazowsza. Urocze, zaciszne tereny. Malowniczy krajobraz. To nie jest zwykła łąka: rosa na jej trawach to nektar a siano z niej pozyskane to ambrozja o zniewalającym...

  • Na wynajem obiekt biurowo-handlowo-usługowo-produkcyjny
    1 / 12
    Na wynajem obiekt biurowo-handlowo-usługowo-produkcyjny

    Gręzów

    • 40 000 zł cena
    • 881 m2 powierzchnia
    • 46 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Lewalski Bezpieczeństwo-Nieruchomości prezentuje Państwu na wynajem budynek handlowo-usługowo-biurowo-produkcyjny znajdujący się w Gręzowie przy ul. Budowlanej. Gręzów to miejscowo...

  • Dom na Wsi
    1 / 15
    Dom na Wsi

    Mienia

    • 944 000 zł cena
    • 147 m2 powierzchnia
    • 6 422 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Creative Grupa
    Biuro nieruchomości

  • Dom w Cegłowie
    1 / 10
    Dom w Cegłowie

    Cegłów

    • 790 000 zł cena
    • 160 m2 powierzchnia
    • 4 938 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Creative Grupa
    Biuro nieruchomości

  • Sprzedam działkę w Niechnabrzu
    1 / 4
    Sprzedam działkę w Niechnabrzu

    Niechnabrz

    • 110 000 zł cena
    • 3 500 m2 powierzchnia
    • 32 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka w miejscowości Niechnabrz, dostępna z drogi asfaltowej. Szerokość od drogi ok.77 m, nieregularny kształt. Obecnie łąka, drzewa na działce. Dostęp do energii elektrycznej z...

  • Działki budowlane
    Działki budowlane

    Przywory Duże

    • 120 zł cena
    • 11 680 m2 powierzchnia
    • 1 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam 11 działek budowlanych w całości (powierzchnia 11680m2) lub pojedynczo (powierzchnia około 1060m2). Nr działek od 604/5 do 604/26. Miejscowość Przywory Duże woj. Mazowieck...

  • NOWA CENA Wyjątkowa działka z domkiem i stawem – Ryczołek
    1 / 11
    NOWA CENA Wyjątkowa działka z domkiem i stawem – Ryczołek

    Ryczołek

    • 190 000 zł cena
    • 6 242 m2 powierzchnia
    • 31 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Marzysz o własnym azylu z dala od zgiełku miasta? Ta nieruchomość to idealne miejsce na odpoczynek, relaks i kontakt z naturą. Na sprzedaż działka o powierzchni 6242 m², położona...

  • Działka leśna rolna na sprzedaż
    1 / 6
    Działka leśna rolna na sprzedaż

    Słup Pierwszy

    • 38 000 zł cena
    • 2 200 m2 powierzchnia
    • 18 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż działka rolna o pow. 2 200 m² w Słupie Pierwszym, gmina Borowie nr. ewidencyjny 211/1 Opis działki: Działka położona przy skraju drogi gminnej (ok. 200 m od drogi ut...

  • Broszków, ul. Północna
    1 / 5
    Broszków, ul. Północna

    Broszków

    • 137 930 zł cena
    • 1 061 m2 powierzchnia
    • 130 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    WYJĄTKOWA OKAZJA! DZIAŁKI BUDOWLANE W BROSZKOWIE – TYLKO 130zł/m²! Marzysz o własnym domu w miejscu, które łączy spokój natury z wygodą życia blisko miasta? Ta oferta jest dla Cieb...

  • Działka pod zabudowę 2000 m2- Mingosy!
    1 / 10
    Działka pod zabudowę 2000 m2- Mingosy!

    Mingosy

    • 117 000 zł cena
    • 2 000 m2 powierzchnia
    • 59 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Szczegółowe informacje o działkach: Działka ma obszar 2000 m², co daje przestrzeń na realizację większych projektów, jak dom z obszernym ogrodem lub niewielka działalność agrotury...

  • Duża działka usługowa 6000m2 w Grezów!!!
    1 / 14
    Duża działka usługowa 6000m2 w Grezów!!!

    Gręzów

    • 950 000 zł cena
    • 6 000 m2 powierzchnia
    • 159 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    WYJĄTKOWA OFERTA SPRZEDAŻY! SZUKASZ DZIAŁKI NA INWESTYCJE LUB POD DOM? TO OGŁOSZENIE JEST DLA CIEBIE! Działki w Gręzewie o powierzchni 7300m², 1367m² oraz 355m²! Sprzedajemy trzy...

  • Sprzedam działkę w Polakach, 4900m2
    1 / 3
    Sprzedam działkę w Polakach, 4900m2

    Polaki

    • 637 000 zł cena
    • 4 900 m2 powierzchnia
    • 130 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż atrakcyjna działka produkcyjno-usługowa w Polakach, gmina Kotuń Oferujemy do sprzedaży wyjątkową działkę produkcyjno-usługową o powierzchni 4900 m², położoną w miejsco...

  • Działka budowlana pow. 1977 m2
    1 / 7
    Działka budowlana pow. 1977 m2

    Woźbin

    • 200 000 zł cena
    • 1 977 m2 powierzchnia
    • 102 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż działka w miejscowości Woźbin gm. Cegłów. Powierzchnia: 1977 m2 Cena: 200 000 zł Lokalizacja: - PKP Cegłów - ok 2 km (trasa Warszawa - Siedlce) - Mińsk Mazowiecki -...

  • Działka inwestycyjna na sprzedaż. Magazyn, hala, kurnik.
    1 / 7
    Działka inwestycyjna na sprzedaż. Magazyn, hala, kurnik.

    Posiadały

    • 1 750 000 zł cena
    • 16 400 m2 powierzchnia
    • 107 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Sprzedam zabudowaną nieruchomość znajdująca się w miejscowości Posiadały gm. Cegłów powiat miński województwo mazowieckie ( działki nr 640 i 642/1 ). Teren z przeznaczeniem pod spe...

  • Działka budowlana Huta Kuflewska gm. Cegłów,
    1 / 4
    Działka budowlana Huta Kuflewska gm. Cegłów,

    Huta Kuflewska

    • 65 000 zł cena
    • 800 m2 powierzchnia
    • 82 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    MDP Partners prezentuje: Twoje miejsce na ziemi w Hucie Kuflewskiej - 11 działek w sercu natury! Szukasz przestrzeni pod budowę domu, gdzie rano budzi Cię śpiew ptaków, a nie szum...

  • Atrakcyjna działka budowlana Gręzów
    1 / 2
    Atrakcyjna działka budowlana Gręzów

    Gręzów

    • 155 000 zł cena
    • 770 m2 powierzchnia
    • 202 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Przedstawiam Państwu do sprzedaży działkę budowlaną w miejscowości Gręzów. Położenie: kilka kilometrów od granicy miasta, z dobrym dojazdem drogą asfaltową Wielkość: 770 m² — wysta...

  • Działki Budowlane. Iwowe gm. Borowie. Powiat Garwoliński.
    1 / 13
    Działki Budowlane. Iwowe gm. Borowie. Powiat Garwoliński.

    Iwowe

    • 67 000 zł cena
    • 1 075 m2 powierzchnia
    • 63 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działki budowlane. Wydane WZ (Warunki Zabudowy). --- Iwowe gm. Borowie, Powiat Garwoliński, przy granicy gm. Latowicz, Powiat Mińsk Mazowiecki. --- Droga asfaltowa przez wieś...

  • Działka 1022 m2 z WZ
    1 / 5
    Działka 1022 m2 z WZ

    Woźbin

    • 112 000 zł cena
    • 1 022 m2 powierzchnia
    • 110 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Dostępne działki : 36/12 oraz 36/8 Nowa niższa cena : 132 000 ZŁ oraz 112 000 zł Oferuję na sprzedaż działkę w Wydanymi Warunkami Zabudowy Nieruchomość w malowniczej miejscowośc...

  • Działki Rolne Domanice 6zł/m2
    1 / 4
    Działki Rolne Domanice 6zł/m2

    Domanice

    • 170 000 zł cena
    • 28 598 m2 powierzchnia
    • 6 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Sprzedaż działek rolnych – łączny areał 28 598 m² Domanice / Kopcie | atrakcyjna cena Na sprzedaż działki rolne położone w miejscowościach Domanice oraz Kopcie o łącznej powierzchn...

  • Działka budowlana, działki inwestycyjne Posiadały
    1 / 3
    Działka budowlana, działki inwestycyjne Posiadały

    Posiadały

    • 160 800 zł cena
    • 1 072 m2 powierzchnia
    • 150 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż atrakcyjne działki o powierzchni od 1000 m2 do 1100 m2 o regularnym ,prostokątnym kształcie, doskonałe pod budowę domu jednorodzinnego. Posiadamy na sprzedaż 16 działek...

  • Kompleks budynków gospodarczych po pieczarkarni
    1 / 15
    Kompleks budynków gospodarczych po pieczarkarni

    Cisie-Zagrudzie

    • 5 500 000 zł cena
    • 18 100 m2 powierzchnia
    • 304 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż kompleks budynków gospodarczych po pieczarkarni – 5 500 000 zł (ze sprzętem) Możliwość zakupu bez wyposażenia – cena do negocjacji Nieruchomość usytuowany na działkach...