• Filtruj 1
Szukaj ogłoszeń
ostatnio wybierane
  • Chruszczobród
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Nieruchomości Przywory Duże

(2)
  • Działki z wydanymi warunkami zabudowy - Przywory Duże
    1 / 7
    Działki z wydanymi warunkami zabudowy - Przywory Duże

    Przywory Duże

    • 139 000 zł cena
    • 1 200 m2 powierzchnia
    • 116 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Lewalski Bezpieczeństwo-Nieruchomości prezentuje Państwu na sprzedaż kompleks 10 działek położonych w Przyworach Dużych gmina Domanice. 9 z prezentowanych działek ma powierzchnię 1...

  • Działki budowlane
    Działki budowlane

    Przywory Duże

    • 120 zł cena
    • 11 680 m2 powierzchnia
    • 1 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam 11 działek budowlanych w całości (powierzchnia 11680m2) lub pojedynczo (powierzchnia około 1060m2). Nr działek od 604/5 do 604/26. Miejscowość Przywory Duże woj. Mazowieck...

  • Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • Dom43 m2,działka 1500 m2 Trzciniec gmina Skórzec.

    Trzciniec

    • 69 000 zł cena
    • 43 m2 powierzchnia
    • 1 605 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Dom 43 m2 drewniany położony na działce 1500 m2 częściowo wyremontowany.Media: -woda -kanalizacja -prad Do posesji prowadzi droga asfaltowa prawie do końca,następnie krótko dro...

  • 1 / 3
    Działka budowlana w Wiśniewie

    Wiśniew

    • 185 000 zł cena
    • 1 408 m2 powierzchnia
    • 132 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam działkę budowlaną w miejscowości Wiśniew w bardzo dobrej lokalizacji. Działka ma 1408 metrów, dostęp do wody, możliwość podłączenia gazu, prądu. Działka leży bezpośredni...

  • Dom wolnostojący
    1 / 4
    Dom wolnostojący

    Żelków-Kolonia

    • 750 000 zł cena
    • 167 m2 powierzchnia
    • 4 492 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Na sprzedaż działka budowlana – Żelków-Kolonia, 9 arów, 300 000 z...

    Żelków-Kolonia

    • 300 000 zł cena
    • 897 m2 powierzchnia
    • 335 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na wynajem
    • budowlana

    Na sprzedaż oferujemy działkę budowlaną o powierzchni 897 m² (9 arów), położoną w miejscowości Żelków-Kolonia. To idealna propozycja dla osób szukających miejsca na budowę domu w s...

  • Działka Myrcha ul.

    Myrcha

    • 139 000 zł cena
    • 1 090 m2 powierzchnia
    • 128 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Na sprzedaż oferujemy atrakcyjne działki budowlane położone w miejscowości Myrcha, w gminie Wiśniew, zaledwie 10 km od Siedlec. Przedmiotem oferty są nieruchomości gruntowe o różny...

  • Działka Śmiary 1,0151 ha z WZ
    1 / 2
    Działka Śmiary 1,0151 ha z WZ

    Śmiary

    • 149 000 zł cena
    • 10 151 m2 powierzchnia
    • 15 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Na sprzedaż działka rolna w trakcie wydania warunku zabudowy – gm. Wiśniew Działka rolna o powierzchni 1,0151 ha, położona w gminie Wiśniew, zaledwie 16 km od Siedlec, w spokojnej...

  • Sprzedam działkę 1743m2 w Żelkowie gm. Skórzec
    1 / 8
    Sprzedam działkę 1743m2 w Żelkowie gm. Skórzec

    Żelków

    • 450 000 zł cena
    • 1 743 m2 powierzchnia
    • 259 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż działka inwestycyjna z budynkiem handlowo-usługowym – Żelków, gmina Skórzec, ul. Spokojna Oferuję do sprzedaży wyjątkową nieruchomość o dużym potencjale inwestycyjnym...

  • Atrakcyjna działka GOŁĄBEK 6100m2
    Atrakcyjna działka GOŁĄBEK 6100m2

    Gołąbek

    • 130 000 zł cena
    • 6 100 m2 powierzchnia
    • 22 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Polecam piękną działkę znajdującą się we wsi Gołąbek w gminie Skórzec, zaledwie 7km od Siedlec. Działka jest częściowo zalesiona, a jej powierzchnia to aż 6100m2. Szerokość działki...

  • Działki budowlane w Gołąbku, gm. Skórzec
    1 / 5
    Działki budowlane w Gołąbku, gm. Skórzec

    Gołąbek

    • 130 000 zł cena
    • 1 000 m2 powierzchnia
    • 130 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż – działki budowlane w Gołąbku, gm. Skórzec Oferujemy na sprzedaż 3 działki budowlane po 1000 m² każda w miejscowości Gołąbek, gmina Skórzec, powiat siedlecki. Powierzc...

  • Trzy działki budowlane  – ul. Ogrodowa, Wiśniew
    1 / 5
    Trzy działki budowlane – ul. Ogrodowa, Wiśniew

    Wiśniew

    • 156 360 zł cena
    • 1 303 m2 powierzchnia
    • 120 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Trzy działki budowlane z warunkami zabudowy – ul. Ogrodowa, Wiśniew, szybki dojazd do Siedlec Na sprzedaż atrakcyjne działki budowlane o powierzchniach: działka nr 358/7 – 1303 m²...

  • 7002 m² z potencjałem Lipniak
    7002 m² z potencjałem Lipniak

    Lipniak

    • 150 000 zł cena
    • 7 002 m2 powierzchnia
    • 22 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    To nie jest „puste pole”, które trzeba latami obsadzać roślinnością. Częściowe zadrzewienie daje gotowy klimat siedliskowy i możliwość wydzielenia strefy rekreacyjnej, ogrodu czy n...

  • Dom w Żelkowie Kolonia (200m²) z działką (2300m²)
    1 / 8
    Dom w Żelkowie Kolonia (200m²) z działką (2300m²)

    Żelków-Kolonia

    • 969 000 zł cena
    • 200 m2 powierzchnia
    • 4 845 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż dom w Żelków Kolonia, ul. Wesoła . Powierzchnia domu: 200 m² + działka 2300 m² Cena: 969 000 zł – do negocjacji Dom dwukondygnacyjny – ok. 200 m² Parter – wykończony...

  • Wynajmę dom Wołyńce-kolonia
    1 / 16
    Wynajmę dom Wołyńce-kolonia

    Wołyńce-Kolonia

    • 2 900 zł cena
    • 160 m2 powierzchnia
    • 19 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na wynajem
    • bliźniak

    Wynajmę dom w miejscowości Wołyńce-kolonia. Od kwietnia Niedawno wybudowany dom, gdzie wnętrza są wykończone w aktualnych trendach, co widać na załączonych zdjęciach. Lokalizacja...

  • Kompleks leśny 0,86 ha – Lipniak, Wiśniew
    1 / 4
    Kompleks leśny 0,86 ha – Lipniak, Wiśniew

    Lipniak

    • 89 000 zł cena
    • 8 622 m2 powierzchnia
    • 11 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż kompleks prywatnych gruntów leśnych o łącznej powierzchni 0,8622 ha, położony w miejscowości Lipniak, gmina Wiśniew, powiat siedlecki. Nieruchomość obejmuje trzy działk...

  • Działki Rolne Domanice 6zł/m2
    1 / 4
    Działki Rolne Domanice 6zł/m2

    Domanice

    • 170 000 zł cena
    • 28 598 m2 powierzchnia
    • 6 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Sprzedaż działek rolnych – łączny areał 28 598 m² Domanice / Kopcie | atrakcyjna cena Na sprzedaż działki rolne położone w miejscowościach Domanice oraz Kopcie o łącznej powierzchn...

  • Domy w Stanie Deweloperskie w Skórcu II Tura
    1 / 16
    Domy w Stanie Deweloperskie w Skórcu II Tura

    Skórzec

    • 750 000 zł cena
    • 177 m2 powierzchnia
    • 4 238 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    W naszej ofercie posiadamy ponad 300 mieszkań i domów w stanie deweloperskim oraz ponad 200 ofert z rynku wtórnego w Siedlcach i okolicach. Nie wszystkie nieruchomości są publikowa...

  • Zmień mieszkanie na lokal z ogrodem blisko Siedlec
    1 / 14
    Zmień mieszkanie na lokal z ogrodem blisko Siedlec

    Żelków-Kolonia

    • 395 000 zł cena
    • 79 m2 powierzchnia
    • 5 000 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    Lokal mieszkalny z ogrodem | 79 m² | 10 min do Siedlec | Spokojna okolica Idealne miejsce dla rodziny lub jako pierwsza nieruchomość z ogrodem! Na sprzedaż funkcjonalny lokal mie...