• Filtruj 3
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Mieszkania na sprzedaż Łuków

(6)
  • Sprzedam

    Łuków

    • 375 000 zł cena
    • 45 m2 powierzchnia
    • 8 334 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Mieszkanie na ul.zbożowej umeblowane gotowe do zamieszkania,w cenie komórka i prywatne miejsce parkingowe, osiedle ogrodzone z bramą na pilot zapraszam.

  • Piękne mieszkanie na sprzedaż, Łuków
    1 / 16
    Piękne mieszkanie na sprzedaż, Łuków

    Łuków

    • 505 000 zł cena
    • 41 m2 powierzchnia
    • 12 318 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    Mieszkanie z ogródkiem jak przy domu – Łuków, ul. Świderska 58 Szukasz mieszkania, które daje komfort życia jak w domu? To miejsce zdecydowanie trzeba zobaczyć! Na sprzedaż wyjątko...

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Łuków

    • 495 000 zł cena
    • 62 m2 powierzchnia
    • 7 984 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Freedom Nieruchomości Oddział Siedlce
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Łuków

    • 325 000 zł cena
    • 44 m2 powierzchnia
    • 7 387 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Freedom Nieruchomości Oddział Siedlce
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Łuków

    • 324 000 zł cena
    • 50 m2 powierzchnia
    • 6 480 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Freedom Nieruchomości Oddział Siedlce
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Łuków

    • 335 000 zł cena
    • 49 m2 powierzchnia
    • 6 837 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Freedom Nieruchomości Oddział Siedlce
    Biuro nieruchomości

  • Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • sprzedam mieszkanie w bloku

    Międzyrzec Podlaski

    • 276 zł cena
    • 69 m2 powierzchnia
    • 4 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 1 piętro

    mieszkanie 4-pokojowe na pierwszym piętrze, doskonała lokalizacja, atrakcyjny rozkład, dwie piwnice, duży balkon, blisko kąpielisko, szkoła, przedszkole, apteka, przychodnia, bank,...

  • Sprzedam mieszkanie 55 m2 w Siedlcach,

    Siedlce

    • 289 000 zł cena
    • 55 m2 powierzchnia
    • 5 255 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    Sprzedam mieszkanie 55 m2 3 pokoje,2 piętro centrum Siedlec.Okna wszystkie nowe plastikowe.W pokojach gładż gipsowa ścienna,kasetony na sufitach.Kuchnia widna w terakocie,glazurze,...

  • Sprzedam mieszkanie 60 m2,winda centrum w Siedlcach,

    Siedlce

    • 309 000 zł cena
    • 60 m2 powierzchnia
    • 5 150 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    Mieszkanie 60 m2 3 pokoje,3 piętro z windą po termoizolacji w centrum Siedlec.Mieszkanie posiada loggie,piwnice i dodatkową komórkę.Ściany malowane,sufity białkowane,podłogi lentex...

  • Sprzedam mieszkanie 47 m2 centrum Siedlce.

    Siedlce

    • 320 000 zł cena
    • 47 m2 powierzchnia
    • 6 809 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 4 piętro

    Mieszkanie 47 m2 w ścisłym centrum Siedlec na osiedlu zamkniętym z bramą na pilota i furtką na kod oraz drzwiami do klatki też na kod. Mieszkanie składa się z 2 pokoi, znajduje się...

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    1 / 15
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Siedlce

    • 555 000 zł cena
    • 62 m2 powierzchnia
    • 8 952 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 1 pokojowe
    1 / 10
    Mieszkanie 1 pokojowe

    Siedlce

    • 310 000 zł cena
    • 32 m2 powierzchnia
    • 9 688 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 4 pokojowe
    1 / 14
    Mieszkanie 4 pokojowe

    Siedlce

    • 520 000 zł cena
    • 54 m2 powierzchnia
    • 9 630 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 5 pokojowe
    1 / 15
    Mieszkanie 5 pokojowe

    Siedlce

    • 490 000 zł cena
    • 84 m2 powierzchnia
    • 5 834 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 5 pokoje

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Kock

    • 269 000 zł cena
    • 48 m2 powierzchnia
    • 5 605 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Freedom Nieruchomości Oddział Siedlce
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    1 / 10
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Siedlce

    • 379 990 zł cena
    • 35 m2 powierzchnia
    • 10 857 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    1 / 16
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Siedlce

    • 299 000 zł cena
    • 35 m2 powierzchnia
    • 8 543 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Radzyń Podlaski

    • 295 000 zł cena
    • 61 m2 powierzchnia
    • 4 837 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Freedom Nieruchomości Oddział Siedlce
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Siedlce

    • 670 000 zł cena
    • 66 m2 powierzchnia
    • 10 152 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Freedom Nieruchomości Oddział Siedlce
    Biuro nieruchomości

  • 4227|Poznań, Rataje Mieszkanie na wynajem

    Poznań

    • 1 900 zł cena
    • 44 m2 powierzchnia
    • 44 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje

    Do wynajęcia 2 pokojowe mieszkanie w Poznaniu, os. Piastowskie -RATAJE | Bliskość przystanków autobusowych i tramwajowych. Wirtualna wizyta (film) w mieszkaniu – kliknij lub...

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Międzyrzec Podlaski

    • 245 000 zł cena
    • 34 m2 powierzchnia
    • 7 206 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Freedom Nieruchomości Sp. z o.o.
    Biuro nieruchomości

  • NA SPRZEDAŻ 2 NIEZALEŻNE MIESZKANIA W KUROWIE
    1 / 8
    NA SPRZEDAŻ 2 NIEZALEŻNE MIESZKANIA W KUROWIE

    Kurów

    • 275 000 zł cena
    • 66 m2 powierzchnia
    • 4 167 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    Szanowni Państwo, Oferuję na sprzedaż dwa mieszkania, położone w budynku przy ul. Puławskiej w miejscowości Kurów, powiat puławski. Nieruchomość usytuowana jest w budynku trzyk...

  • Na sprzedaż deweloperskie mieszkanie 3-pokojowe
    1 / 9
    Na sprzedaż deweloperskie mieszkanie 3-pokojowe

    Siedlce

    • 779 492 zł cena
    • 79 m2 powierzchnia
    • 9 867 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Na sprzedaż nowoczesne mieszkanie 3-pokojowe – Siedlce, lokal nr 55 Oferujemy wyjątkowe mieszkanie o powierzchni 79,54 m², położone na 1. piętrze nowoczesnego budynku w centrum Si...

  • Udział w wysokości 1/8 w prawie do lokalu (Radzyń Podl.)
    1 / 2
    Udział w wysokości 1/8 w prawie do lokalu (Radzyń Podl.)

    Radzyń Podlaski

    • 12 000 zł cena
    • 33 m2 powierzchnia
    • 364 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka

    Syndyk masy upadłości osoby fizycznej nieprowadzącej działalności gospodarczej (sygn. akt: LU1S/GUp-s/72/2023) ogłasza konkurs ofert na nabycie z wolnej ręki udziału w wysokości 1/...

  • Sprzedam mieszkanie
    1 / 8
    Sprzedam mieszkanie

    Radzyń Podlaski

    • 200 000 zł cena
    • 51 m2 powierzchnia
    • 3 922 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 4 piętro

    Witam. Posiadam do sprzedania mieszkanie w centrum Radzynia Podlaskiego składające się z 3 pokoi, kuchni, łazienki, przedpokoju oraz balkonu. Do mieszkania przynależy piwnica. Zain...

  • Mieszkanie Siedlce, ul. Spokojna
    1 / 16
    Mieszkanie Siedlce, ul. Spokojna

    Siedlce

    • 620 000 zł cena
    • 46 m2 powierzchnia
    • 13 479 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    EKSKLUZYWNA OFERTA DLA WYMAGAJĄCYCH – GLAMOUR W SERCU SIEDLEC NOWOCZESNY APARTAMENT Z DUYM BALKONEM | 46m² | ul. SPOKOJNA 1 D Jeśli marzysz o przestrzeni, która zachwyca od pierwsz...

  • Siedlce Ul. Sokołowska - 48m2!
    1 / 7
    Siedlce Ul. Sokołowska - 48m2!

    Siedlce

    • 230 000 zł cena
    • 48 m2 powierzchnia
    • 4 792 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    Na sprzedaż: Mieszkanie 48,08 m² – ul. Sokołowska, parter domu jednorodzinnego Lokalizacja: Początek ul. Sokołowskiej – doskonała lokalizacja blisko centrum i wszelkich udogodnień...

  • 2 pokoje | 38,5 m² | ul. Ściegiennego | 2 piętro
    1 / 9
    2 pokoje | 38,5 m² | ul. Ściegiennego | 2 piętro

    Siedlce

    • 309 000 zł cena
    • 38 m2 powierzchnia
    • 8 132 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    W naszej ofercie posiadamy ponad 300 mieszkań i domów w stanie deweloperskim oraz ponad 200 ofert z rynku wtórnego w Siedlcach i okolicach. Nie wszystkie nieruchomości są publikowa...

  • 65 m2 | ul. Nowy Świat | wynajem
    1 / 14
    65 m2 | ul. Nowy Świat | wynajem

    Siedlce

    • 2 300 zł cena
    • 65 m2 powierzchnia
    • 36 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Oferta dodana za pomocą Multiportalu BeBroker Do wynajęcia komfortowe, wyremontowane, 65-metrowe mieszkanie do częściowej aranżacji i umeblowania. Mieszkanie z...

  • Trzypokojowe w sercu miasta Siedlce ul. 3 Maja
    1 / 16
    Trzypokojowe w sercu miasta Siedlce ul. 3 Maja

    Siedlce

    • 599 000 zł cena
    • 84 m2 powierzchnia
    • 7 131 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    Przestronne mieszkanie 3-pokojowe w sercu miasta, Siedlce ul. 3 Maja Wyjątkowa oferta mieszkania położonego w ścisłym centrum, z doskonałym dostępem do komunikacji, sklepów, restau...

  • Trzypokojowe mieszkanie w centrum miasta, blisko PKP i UwS
    1 / 8
    Trzypokojowe mieszkanie w centrum miasta, blisko PKP i UwS

    Siedlce

    • 380 000 zł cena
    • 48 m2 powierzchnia
    • 7 917 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 4 piętro

    Wyjątkowa okazja – mieszkanie w centrum Siedlec – 48,04 m² Kluczowe informacje: Powierzchnia: 48,04 m² Piętro: 4 (z 4) Typ budynku: Blok Stan: Do zamieszkania lub do odświeżenia...

  • Mieszkanie 3-pokojowe/ Siedlce, ul. Żuławska 2
    1 / 16
    Mieszkanie 3-pokojowe/ Siedlce, ul. Żuławska 2

    Siedlce

    • 495 000 zł cena
    • 60 m2 powierzchnia
    • 8 250 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    Na sprzedaż przestronne i bardzo zadbane mieszkanie o powierzchni 60 m², usytuowane na 3. piętrze w niskim, 4-piętrowym bloku. Nieruchomość znajduje się w spokojnej i lubianej czę...

  • Żurawiec Dom 51 m² + działka 294 m² blisko Elbląga
    Żurawiec Dom 51 m² + działka 294 m² blisko Elbląga

    Żurawiec

    • 120 000 zł cena
    • 51 m2 powierzchnia
    • 2 353 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż nieruchomość o powierzchni 51 m² położona w miejscowości Żurawiec, gmina Markusy spokojnej, zielonej okolicy na Żuławach Elbląskich, z szybkim dojazdem do Elbląga (ok....

  • Zmień mieszkanie na lokal z ogrodem blisko Siedlec
    1 / 14
    Zmień mieszkanie na lokal z ogrodem blisko Siedlec

    Żelków-Kolonia

    • 395 000 zł cena
    • 79 m2 powierzchnia
    • 5 000 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    Lokal mieszkalny z ogrodem | 79 m² | 10 min do Siedlec | Spokojna okolica Idealne miejsce dla rodziny lub jako pierwsza nieruchomość z ogrodem! Na sprzedaż funkcjonalny lokal mie...

  • Trzypokojowe z tarasem w atrakcyjnej lokalizacji
    1 / 3

    Nowe

    Trzypokojowe z tarasem w atrakcyjnej lokalizacji

    Siedlce

    • 520 000 zł cena
    • 54 m2 powierzchnia
    • 9 630 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    Nowoczesne mieszkanie trzypokojowe z tarasem – stan deweloperski. Na sprzedaż przestronne, trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 54,36 m², położone na parterze nowoczesnego budynk...

  • Pakiet Inwestycyjny: 2 mieszkania Siedlce
    1 / 14

    Nowe

    Pakiet Inwestycyjny: 2 mieszkania Siedlce

    Siedlce

    • 675 000 zł cena
    • 74 m2 powierzchnia
    • 9 122 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 3 piętro

    NA SPRZEDAŻ – 2 MIESZKANIA INWESTYCYJNE Siedlce, ul. Kilińskiego 39 NOWA CENA! 50 tys taniej! Cena za pakiet: 675 000 zł LOKALIZACJA – CENTRUM, 200 m od Dworca PKP Mieszkania...