• Filtruj 1
Szukaj ogłoszeń
ostatnio wybierane
  • Marcewek
  • Kock
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Nieruchomości Kock

(5)
  • Mieszkanie 2 pokojowe
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Kock

    • 269 000 zł cena
    • 48 m2 powierzchnia
    • 5 605 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Freedom Nieruchomości Oddział Siedlce
    Biuro nieruchomości

  • 1 / 3
    Sprzedam

    Kock

    • 60 000 zł cena
    • 7 340 m2 powierzchnia
    • 9 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na wynajem
    • leśna

    Sprzedam las o pow.73 ary nr dzialki92/2 kl 5 i 6 we wsi Bialobrzegi gm.Kock woj. lubelskie Zalesienia dokonano w dniu 31.03 2014 r zgodnie z planem zalesienia wykonanym przez Nadl...

  • 1 / 3
    Sprzedam

    Kock

    • 40 000 zł cena
    • 7 000 m2 powierzchnia
    • 6 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Sprzedam lake o pow.70ary nr dzialki281/1 kl.4 we wsi Bialobrzegi gm. Kock woj.lubelskie.Przesszerokosc łąki przebiega rów z woda Nieruchomości położona jest przy drodze publicznej...

  • 1 / 2
    Sprzedam dzialke

    Kock

    • 150 000 zł cena
    • 7 700 m2 powierzchnia
    • 20 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolno-budowlana

    Sprzedam działkę rolna o pow 77 ary nr działki 141/2 kl 3 w obrębie 4 Bialobrzegi gm.Kock pow ,lubartowski woj ,lubelskie Dzialka położona jest przy drodze asfaltowej publicznej w...

  • Sprzedam
    Sprzedam

    Kock

    • 655 000 zł cena
    • 9 600 m2 powierzchnia
    • 69 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Sprzedam działkę rolną z przeznaczeniem pod inwestycje działka znajduje się w Kocki blisko drogi krajowej Kock - Moszczanka okolice bylych pomow Powierzchnia działki to 0, 96 h...

  • Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • 1 / 3
    Działka budowlana gotowa pod zabudowę Serock blisko Jeziora Firle...

    Serock

    • 79 000 zł cena
    • 1 284 m2 powierzchnia
    • 62 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Dzień dobry. Mam na sprzedaż działkę budowlana gotową pod zabudowę w miejscowości Serock (gmina Firlej). Działka jest ogrodzona. Powierzchnia 1284m2, wymiary 20m x 65m. W...

  • Sprzedam siedlisko

    Krępa

    • 125 000 zł cena
    • 4 900 m2 powierzchnia
    • 26 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • siedliskowa

    Przy trasie Kock Deblin

  • Spezedam zabudowaną działkę w centrum Kamionki

    Kamionka

    • 260 000 zł cena
    • 2 880 m2 powierzchnia
    • 91 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Witam, sprzedam działkę w mieście Kamionka koło Lubartowa o powierzchni 28 arów. Istnieje możliwość wyodrębnienia dwóch osobnych działek. Nieruchomość umiejscowiona jest w centrum...

  • Dom Marynin ul.

    Marynin

    • 235 000 zł cena
    • 75 m2 powierzchnia
    • 3 134 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Na sprzedaż oferujemy działkę budowlaną o powierzchni około 400 m2, zabudowaną budynkiem gospodarczym, w Maryninie, gm. Konopnica.   Cicha i spokojna okolica. Działka zlokalizowana...

  • Dom na sprzedaż
    Dom na sprzedaż

    Kamionka

    • 2 200 000 zł cena
    • 360 m2 powierzchnia
    • 6 112 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Przestronny, stylowy dom z działką o powierzchni 7200m2 w urokliwej okolicy, w gminie Radziejowice. Budynek z 2008r., z cegły, ocieplony wełną i styropianem. Rozkład pomieszczeń: N...

  • Działka pod dom lub małą działalność.

    Przytoczno

    • 345 000 zł cena
    • 8 284 m2 powierzchnia
    • 42 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Piękna duża działka w przepięknej okolicy rzeki Wieprz Przytoczno - polecam do zakupu atrakcyjną działkę budowlano -rolną o pow. 8284 m2 z możliwością zabudowy mieszkaniowej jednor...

  • 1 / 3
    Działka Marynin ul.

    Marynin

    • 99 900 zł cena
    • 500 m2 powierzchnia
    • 200 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

        Na sprzedaż oferujemy działkę budowlaną o powierzchni około 500 m2 w Maryninie, gm. Konopnica.     Działka z gotowym projektem małego domu jednorodzinnego o powierzchni 64,2 m2...

  • Działka Marynin ul.

    Marynin

    • 99 900 zł cena
    • 500 m2 powierzchnia
    • 200 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż oferujemy działkę budowlaną o powierzchni około 500 m2 w Maryninie, gm. Konopnica. Cicha i spokojna okolica. Działka zlokalizowana w odległości zaledwie kilku kilometró...

  • Działka 16 ar w miejsc. Gołąb pow. Lubartowski

    Gołąb

    • 100 000 zł cena
    • 1 607 m2 powierzchnia
    • 63 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka ok. 1600 m2 w miejscowości Gołąb 30 km od Lublina. Działka częściowo zadrzewiona z komórką.Działka zagrodowa z dopuszczeniem realizacji zabudowy mieszkaniowej jednorodzinn...

  • Duża działka budowlana 33ar nad jeziorem Firlej

    Firlej

    • 390 000 zł cena
    • 3 274 m2 powierzchnia
    • 120 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Duża działka budowlana ok. 33 ar ze wszystkimi mediami w drodze, w tym kanalizacja i światłowód Bezpośredni dostęp do szosy Przepiękna okolica dwóch jezior Firlej oraz Kunów...

  • 1 / 4
    Grunty rolno- leśne

    Borki

    • 89 000 zł cena
    • 6 300 m2 powierzchnia
    • 15 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Do sprzedaży grunty rolno- leśne położone w miejscowości Borki.Działki składające się z 3 kawałków oddalonych od siebie ok 1km. 1,74ha działka rolna, po sąsiedzku zabudowania,...

  • Dom 70m2 na działce 18ar w Gołąb pow. Lubartowski

    Gołąb

    • 200 000 zł cena
    • 70 m2 powierzchnia
    • 2 858 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Dom wolnostojący drewniany ok. 70 m2 (siedlisko) na działce ok. 1800 m2 w miejscowości Gołąb 30 km od Lublina. Tylko 800 m do nowo wybudowanej drogi asfaltowej.Działka zagrodow...

  • Działka budowlana

    Stara Wieś

    • 55 599 zł cena
    • 1 170 m2 powierzchnia
    • 48 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka pod budowę domu jednorodzinnego z czystym powietrzem dobrą infrastrukturą Nowa asfaltowa drogą dojazdową Polecam

  • DZIAŁKI BUDOWLANE 600m2 98 km od Warszawy po 54 tys zł
    1 / 11
    DZIAŁKI BUDOWLANE 600m2 98 km od Warszawy po 54 tys zł

    Wola Blizocka

    • 59 000 zł cena
    • 70 m2 powierzchnia
    • 843 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    DO SPRZEDANIA MAM BEZPOŚREDNIO DZIAŁKI BUDOWLANE ( 600 metrowe ) w centrum uroczej i spokojnej wsi Wola Blizocka - 98 km od Warszawy ( za Rykami ) lub 50 km od Lublina . Działki...

  • Działka Juliopol

    Juliopol

    • 179 000 zł cena
    • 4 200 m2 powierzchnia
    • 43 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka budowlana-rolna w miejscowości Juliopol gm Młodzieszyn o pow. 4200 m2 o wymiarach 28m x 150m. Woda i prąd po drugiej stronie asfaltu. W planie zagospodarowania przestrzenne...

  • Działka budowlana, Czemierniki
    1 / 7
    Działka budowlana, Czemierniki

    Czemierniki

    • 75 000 zł cena
    • 1 072 m2 powierzchnia
    • 70 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż 4 działki położone przy ulicy Kockiej w Czemiernikach, powiat radzyński. Wszystkie działki o powierzchni 1072m2/ 1074m2, szerokość około 32 m, długość około 33 m. Tere...

  • Działka Budowlana 3.423 m² w otoczeniu lasów

    Kamionka

    • 249 000 zł cena
    • 3 423 m2 powierzchnia
    • 73 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Atrakcyjna działka w sercu Borów Tucholskich – Kamionka k. ŚliwicNa sprzedaż działka o powierzchni 3.423 m², położona w miejscowości Kamionka, zaledwie 4 km od Śliwic – w otoczeniu...

  • Siedlisko 10,2659 ha, Juliopol
    1 / 16
    Siedlisko 10,2659 ha, Juliopol

    Juliopol

    • 700 000 zł cena
    • 70 m2 powierzchnia
    • 10 000 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Na sprzedaż Siedlisko położone w miejscowości Juliopol, gm. Siemień. Nieruchomość składa się z czterech działek o łącznej powierzchni 10,2659 ha z czego ponad 1 ha jest przeznaczo...

  • Działka rolno budowlana 1,1 ha Wola Mieczysławska

    Wola Mieczysławska

    • 200 000 zł cena
    • 11 070 m2 powierzchnia
    • 19 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Całą działka wynosi 1,1 ha Powierzchnia budowlana około 14,5 ar, powierzchnia rolna ok. 97 arMiejsce to obrzeża miasta powiatowego LubartówWszystkie media przy drodze asfaltowej l...

  • Działka budowlana ok. 12 ar nad jeziorem Firlej

    Firlej

    • 135 000 zł cena
    • 1 119 m2 powierzchnia
    • 121 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Szeroka działka budowlana ok. 12 ar ze wszystkimi mediami w drodze, w tym kanalizacja i światłowód Przepiękna okolica dwóch jezior Firlej oraz Kunów Możliwość zakupu większ...

  • Do sprzedania dwie działki – Skrawki, gm. Jeziorzany
    1 / 4
    Do sprzedania dwie działki – Skrawki, gm. Jeziorzany

    Stoczek Kocki

    • 33 000 zł cena
    • 7 900 m2 powierzchnia
    • 5 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Do sprzedania dwie działki położone odrębnie: 1. o powierzchni 0,11 ha – grunt orny (RIVa), działka nr 37. Położona bezpośrednio przy drodze krajowej nr 48, w obrębie wsi Skrawki...

  • 3 działki budowlane 600 m2 na wsi 98 km od W-wy po49tyś zł
    1 / 5
    3 działki budowlane 600 m2 na wsi 98 km od W-wy po49tyś zł

    Wola Blizocka

    • 49 000 zł cena
    • 70 m2 powierzchnia
    • 700 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    DO SPRZEDANIA MAM BEZPOŚREDNIO Trzy działki budowlane ( 600 m2 lub jedną dużą 2200 m2 ) w centrum uroczej i spokojnej wsi Wola Blizocka - 98 km od Warszawy ( za Rykami ) lub 50 k...

  • Działki budowlane Serock, 1,5 km od jeziora Firlej
    1 / 16
    Działki budowlane Serock, 1,5 km od jeziora Firlej

    Serock

    • 79 000 zł cena
    • 1 003 m2 powierzchnia
    • 79 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż 3 działki budowlane położone w miejscowości Serock, gm. Firlej, około 1,5 km od jeziora Firlej. Działka o powierzchni 1003 m2, w kształcie zbliżonym do prostokąta o wy...

  • Działka Budowlana 3.423 m² w otoczeniu lasów

    Kamionka

    • 249 000 zł cena
    • 3 423 m2 powierzchnia
    • 73 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

• Działka siedliskowa Elżbietów gm. Michów, Elżbietów
    1 / 4
    Działka siedliskowa Elżbietów gm. Michów, Elżbietów

    Elżbietów

    • 59 900 zł cena
    • 2 200 m2 powierzchnia
    • 28 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • siedliskowa

    Działka siedliskowa o powierzchni 22 ar, położona w malowniczej i spokojnej okolicy w miejscowości Elżbietów. Atuty działki: - piękne, zielone otoczenie w sąsiedztwie...

  • Grunt pod usługi zdrowia, wypoczynku, hotelarstwa

    Borki

    • 2 850 000 zł cena
    • 77 800 m2 powierzchnia
    • 37 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Oferta biura nieruchomości - dostępna tylko u nas. Na sprzedaż oferujemy atrakcyjną nieruchomość ze zbiornikiem wodnym położoną w miejscowości Borki koło Radzymina o łącznej powie...

  • Działka Stanisławów Duży, gm. Kamionka
    1 / 3
    Działka Stanisławów Duży, gm. Kamionka

    Stanisławów Duży

    • 89 000 zł cena
    • 14 900 m2 powierzchnia
    • 6 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Okazja! Obniżka ceny! Na sprzedaż działka o powierzchni 14900 m2 położona w miejscowości Stanisławów Duży, gm. Kamionka. Według MPZP oznaczona jest częściowo symbolem MR - tereny...

  • Dom na sprzedaż, Stan surowy zamknięty, Mniów
    Dom na sprzedaż, Stan surowy zamknięty, Mniów

    Borki

    • 419 000 zł cena
    • 159 m2 powierzchnia
    • 2 636 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Dom na sprzedaż stan surowy zamknięty, do własnej aranżacji, Borki (Gmina Mniów) Na sprzedaż dom jednorodzinny w stanie surowym zamkniętym, z dużym potencjałem do wykończenia wedł...

  • Duża działka 0,6 ha rolno budowlana Wola Lisowska

    Wola Lisowska

    • 140 000 zł cena
    • 5 671 m2 powierzchnia
    • 25 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Cała działka o powierzchni ok. 57 ar Powierzchnia budowlana około 15 ar, powierzchnia rolna ok. 42 arMiejsce to obrzeża miasta powiatowego LubartówWszystkie media przy drodze asf...

  • Nowoczesny dom z klimatem, 2000m2,
    1 / 15
    Nowoczesny dom z klimatem, 2000m2,

    Czemierniki

    • 900 000 zł cena
    • 112 m2 powierzchnia
    • 8 036 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż wyjątkowy dom jednorodzinny położony w spokojnej, zielonej i niezwykle klimatycznej miejscowości Czermierniki. Nieruchomość o powierzchni 112,28 m² usytuowana jest na p...