• Filtruj 3
Szukaj ogłoszeń
50 000 100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
500 600 700 800 900 1 000 1 500 2 000 2 500 3 000 3 500 4 000 4 500 5 000 5 500 6 000 6 500 7 000 7 500 8 000 8 500 9 000 9 500
m2
Zapamiętaj filtry

Działki na sprzedaż Firlej

(2)
  • Działka budowlana ok. 12 ar nad jeziorem Firlej

    Firlej

    • 135 000 zł cena
    • 1 119 m2 powierzchnia
    • 121 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Szeroka działka budowlana ok. 12 ar ze wszystkimi mediami w drodze, w tym kanalizacja i światłowód Przepiękna okolica dwóch jezior Firlej oraz Kunów Możliwość zakupu większ...

  • Duża działka budowlana 33ar nad jeziorem Firlej

    Firlej

    • 390 000 zł cena
    • 3 274 m2 powierzchnia
    • 120 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Duża działka budowlana ok. 33 ar ze wszystkimi mediami w drodze, w tym kanalizacja i światłowód Bezpośredni dostęp do szosy Przepiękna okolica dwóch jezior Firlej oraz Kunów...

  • Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • 1 / 3
    Działka budowlana gotowa pod zabudowę Serock blisko Jeziora Firle...

    Serock

    • 79 000 zł cena
    • 1 284 m2 powierzchnia
    • 62 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Dzień dobry. Mam na sprzedaż działkę budowlana gotową pod zabudowę w miejscowości Serock (gmina Firlej). Działka jest ogrodzona. Powierzchnia 1284m2, wymiary 20m x 65m. W...

  • Działka Jeleń ul.

    Jeleń

    • 65 000 zł cena
    • 17 680 m2 powierzchnia
    • 4 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • leśna

    Oferujemy na sprzedaż las sosnowy, o powierzchni 17 680 m2 na sprzedaż. Działka położona jest w miejscowości Jeleń, gmina Ostrówek.Wymiary działki: 696x35mZapraszam do kontaktu!!!_...

  • 1 / 2
    Działka rolno-budowlana Luszawa

    Luszawa

    • 80 000 zł cena
    • 7 139 m2 powierzchnia
    • 12 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolno-budowlana

    Działka o powierzchni 7139mk we wsi Luszawa gmina Ostrówek nr ewidencyjny 475. Wymiary działki szerokość około 20m x długość 350m. 100m długości działki w strefie zabudowy siedli...

  • Sprzedam działkę budowlaną
    Sprzedam działkę budowlaną

    Rawa

    • 80 000 zł cena
    • 9 700 m2 powierzchnia
    • 9 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam działkę budowlaną z wydanymi warunkami zabudowy o powierzchni 97a.w Rawie gm. Michów pow.Lubartów.Działka położona jest przy drodze asfaltowej.Prąd i woda z wodociągu w pa...

  • Działka rolno budowlana 1,1 ha Wola Mieczysławska

    Wola Mieczysławska

    • 200 000 zł cena
    • 11 070 m2 powierzchnia
    • 19 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Całą działka wynosi 1,1 ha Powierzchnia budowlana około 14,5 ar, powierzchnia rolna ok. 97 arMiejsce to obrzeża miasta powiatowego LubartówWszystkie media przy drodze asfaltowej l...

  • Działki budowlane Serock, 1,5 km od jeziora Firlej
    1 / 16
    Działki budowlane Serock, 1,5 km od jeziora Firlej

    Serock

    • 79 000 zł cena
    • 1 003 m2 powierzchnia
    • 79 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż 3 działki budowlane położone w miejscowości Serock, gm. Firlej, około 1,5 km od jeziora Firlej. Działka o powierzchni 1003 m2, w kształcie zbliżonym do prostokąta o wy...

  • Duża działka 0,6 ha rolno budowlana Wola Lisowska

    Wola Lisowska

    • 140 000 zł cena
    • 5 671 m2 powierzchnia
    • 25 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Cała działka o powierzchni ok. 57 ar Powierzchnia budowlana około 15 ar, powierzchnia rolna ok. 42 arMiejsce to obrzeża miasta powiatowego LubartówWszystkie media przy drodze asf...