• Filtruj 3
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Mieszkania na sprzedaż Poznań

(1)
  • 4227|Poznań, Rataje Mieszkanie na wynajem

    Poznań

    • 1 900 zł cena
    • 44 m2 powierzchnia
    • 44 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje

    Do wynajęcia 2 pokojowe mieszkanie w Poznaniu, os. Piastowskie -RATAJE | Bliskość przystanków autobusowych i tramwajowych. Wirtualna wizyta (film) w mieszkaniu – kliknij lub...

  • Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • Sprzedam mieszkanie w bloku

    Dęblin

    • 220 000 zł cena
    • 48 m2 powierzchnia
    • 4 584 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 4 piętro

    Sprzedam mieszkanie w bloku na oś. Wiślana w Dęblinie. Częściowo umeblowane, dużym balkon, piwnica. Więcej informacji na priv.

  • Mieszkanie Lubartów ul. Romana Jeziora

    Lubartów » ul. Romana

    • 325 000 zł cena
    • 68 m2 powierzchnia
    • 4 780 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Oferujemy na sprzedaż mieszkanie usytuowane w bliźniaku, 2-rodzinnym, w bardzo spokojnej cichej okolicy, na osiedlu domów jednorodzinnych.Dom wybudowany na początku lat 80-ch.W skł...

  • rozkładowe o pow 33,7m2 2 pok piętro 4/4 blok Wiślana Dęblin

    Dęblin

    • 179 000 zł cena
    • 34 m2 powierzchnia
    • 5 265 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 4 piętro

    Do sprzedania rozkładowe 2 pokojowe mieszkanie pow. 33,7 m2 na IV piętrze w bloku czteropiętrowym na osiedlu Wiślana w Dęblinie. Nowa instalacja CO. Piecyk gazowy do podgrzewania w...

  • Sprzedam kawalerkę - Dęblin, Os. Wiślana

    Dęblin

    • 200 000 zł cena
    • 28 m2 powierzchnia
    • 7 143 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 1 piętro

    Na sprzedaż jest kawalerka w Dęblinie na Os. Wiślana o powierzchni 28 mkw. Kawalerka znajduje się na 1 piętrze czteropiętrowego bloku. Blok jest odnowiony, drzwi wejściowe zabez...

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    1 / 17
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Lubartów

    • 650 000 zł cena
    • 77 m2 powierzchnia
    • 8 442 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Biuro Obrotu Mieszkaniami "LUBELSKIE MIESZKANIA"
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    1 / 13
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Lubartów

    • 400 000 zł cena
    • 58 m2 powierzchnia
    • 6 897 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Biuro Obrotu Mieszkaniami "LUBELSKIE MIESZKANIA"
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 4 pokojowe
    1 / 19
    Mieszkanie 4 pokojowe

    Lubartów

    • 559 000 zł cena
    • 102 m2 powierzchnia
    • 5 481 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje

    Biuro Obrotu Mieszkaniami "LUBELSKIE MIESZKANIA"
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    1 / 13
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Dęblin

    • 299 000 zł cena
    • 87 m2 powierzchnia
    • 3 437 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    1 / 13
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Dęblin

    • 299 000 zł cena
    • 57 m2 powierzchnia
    • 5 246 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Kock

    • 269 000 zł cena
    • 48 m2 powierzchnia
    • 5 605 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Freedom Nieruchomości Oddział Siedlce
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Łuków

    • 335 000 zł cena
    • 49 m2 powierzchnia
    • 6 837 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Freedom Nieruchomości Oddział Siedlce
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Radzyń Podlaski

    • 295 000 zł cena
    • 61 m2 powierzchnia
    • 4 837 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Freedom Nieruchomości Oddział Siedlce
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Łuków

    • 324 000 zł cena
    • 50 m2 powierzchnia
    • 6 480 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Freedom Nieruchomości Oddział Siedlce
    Biuro nieruchomości

  • Przytulne na pierwszym piętrze
    1 / 8
    Przytulne na pierwszym piętrze

    Lubartów

    • 330 000 zł cena
    • 47 m2 powierzchnia
    • 7 022 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Royal Nieruchomości Sp. z o.o
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Łuków

    • 325 000 zł cena
    • 44 m2 powierzchnia
    • 7 387 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Freedom Nieruchomości Oddział Siedlce
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Łuków

    • 495 000 zł cena
    • 62 m2 powierzchnia
    • 7 984 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Freedom Nieruchomości Oddział Siedlce
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Dęblin

    • 295 000 zł cena
    • 60 m2 powierzchnia
    • 4 917 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Biuro Obrotu Mieszkaniami "LUBELSKIE MIESZKANIA"
    Biuro nieruchomości

  • Sprzedam bezpośrednio mieszkanie własnościowe, 86m, Dęblin, Osied...

    Dęblin

    • 450 000 zł cena
    • 86 m2 powierzchnia
    • 5 233 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    Sprzedam bezpośrednio mieszkanie stanowiące odrębną własność usytuowane w Dęblinie na Osiedlu Stawy. Mieszkanie znajduje się w odnowionym w 2011 bloku na II piętrze. Blok ocieplony...

  • Udział w wysokości 1/8 w prawie do lokalu (Radzyń Podl.)
    1 / 2
    Udział w wysokości 1/8 w prawie do lokalu (Radzyń Podl.)

    Radzyń Podlaski

    • 12 000 zł cena
    • 33 m2 powierzchnia
    • 364 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka

    Syndyk masy upadłości osoby fizycznej nieprowadzącej działalności gospodarczej (sygn. akt: LU1S/GUp-s/72/2023) ogłasza konkurs ofert na nabycie z wolnej ręki udziału w wysokości 1/...

  • Lokal mieszkalny, Rynek I, centrum Lubartowa
    1 / 16
    Lokal mieszkalny, Rynek I, centrum Lubartowa

    Lubartów

    • 450 000 zł cena
    • 69 m2 powierzchnia
    • 6 522 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Na sprzedaż udziały w kamienicy ze wskazaniem na lokal mieszkalny o powierzchni 68,57 m2 położony na I piętrze. Mieszkanie jednopoziomowe, środkowe + piwnica + wspólny strych. We...

  • Mieszkanie po generalnym remoncie - Lubartów
    1 / 9
    Mieszkanie po generalnym remoncie - Lubartów

    Lubartów

    • 460 000 zł cena
    • 63 m2 powierzchnia
    • 7 302 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    Sprzedam słoneczne, trzypokojowe mieszkanie o pow. 62,8 m2, po generalnym remoncie. Nowa instalacja elektryczna z osprzętem, wymieniona instalacja wod- kan., nowe pomalowane tynki...

  • Mieszkanie do aranżacji – zapisz w nim własną historię
    1 / 5
    Mieszkanie do aranżacji – zapisz w nim własną historię

    Dęblin

    • 279 000 zł cena
    • 50 m2 powierzchnia
    • 5 580 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Stwórz swoje miejsce w sercu Dęblina – 2 pokoje czekają na nowy początek! Wyobraź sobie poranne spacery wzdłuż Wisły, zieleń tuż za oknem i wszystko, czego potrzebujesz, w zasięgu...

  • Sprzedam mieszkanie
    1 / 8
    Sprzedam mieszkanie

    Radzyń Podlaski

    • 200 000 zł cena
    • 51 m2 powierzchnia
    • 3 922 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 4 piętro

    Witam. Posiadam do sprzedania mieszkanie w centrum Radzynia Podlaskiego składające się z 3 pokoi, kuchni, łazienki, przedpokoju oraz balkonu. Do mieszkania przynależy piwnica. Zain...

  • Mieszkanie do sprzedania w Lubartowie
    Mieszkanie do sprzedania w Lubartowie

    Lubartów

    • 600 000 zł cena
    • 55 m2 powierzchnia
    • 10 910 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    Mieszkanie do sprzedania w Lubartowie w bloku na parterze 55m, 2pok+kuchnia+ogród(90m)+piwnica .Wysoki standard wykończenia ,ogrzewanie gazowe.Rok budowy 2019.Cena 600 tys do negoc...

  • LU1S/GUp-s/354/2025 syndyk sprzeda nieruchomość
    LU1S/GUp-s/354/2025 syndyk sprzeda nieruchomość

    Dęblin

    • 40 053 zł cena
    • 38 m2 powierzchnia
    • 1 055 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Syndyk masy upadłości Marka Zamojskiego w postępowaniu upadłościowym prowadzonym przed Sądem Rejonowym Lublin-Wschód w Lublinie z siedzibą w Świdniku, IX Wydziałem Gospodarczym dla...

  • Piękne mieszkanie na sprzedaż, Łuków
    1 / 16
    Piękne mieszkanie na sprzedaż, Łuków

    Łuków

    • 505 000 zł cena
    • 41 m2 powierzchnia
    • 12 318 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    Mieszkanie z ogródkiem jak przy domu – Łuków, ul. Świderska 58 Szukasz mieszkania, które daje komfort życia jak w domu? To miejsce zdecydowanie trzeba zobaczyć! Na sprzedaż wyjątko...

  • 72,2 m² | 3 niezależne pokoje |Lubartów, ul. 1 Maja

    Lubartów

    • 590 000 zł cena
    • 72 m2 powierzchnia
    • 8 195 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    Na sprzedaż przestronne, nowoczesne mieszkanie po generalnym remoncie – 72,2 m² | Lubartów, ul. 1 Maja Cena: 590 000 zł – możliwość negocjacji Na sprzedaż wyjątkowe, komforto...

  • Sprzedam

    Łuków

    • 375 000 zł cena
    • 45 m2 powierzchnia
    • 8 334 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Mieszkanie na ul.zbożowej umeblowane gotowe do zamieszkania,w cenie komórka i prywatne miejsce parkingowe, osiedle ogrodzone z bramą na pilot zapraszam.

  • Żurawiec Dom 51 m² + działka 294 m² blisko Elbląga
    Żurawiec Dom 51 m² + działka 294 m² blisko Elbląga

    Żurawiec

    • 120 000 zł cena
    • 51 m2 powierzchnia
    • 2 353 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż nieruchomość o powierzchni 51 m² położona w miejscowości Żurawiec, gmina Markusy spokojnej, zielonej okolicy na Żuławach Elbląskich, z szybkim dojazdem do Elbląga (ok....

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    1 / 16
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Lubartów

    • 434 000 zł cena
    • 62 m2 powierzchnia
    • 7 000 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Biuro Obrotu Mieszkaniami "LUBELSKIE MIESZKANIA"
    Biuro nieruchomości