• Filtruj 3
Szukaj ogłoszeń
ostatnio wybierane
  • Zabłoty
150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
80 100 120 140 160 180 200 220 240 260 280 300 320 340 360 380 400 420 440 460 480
m2
Zapamiętaj filtry

Domy na sprzedaż Wielkolas

(1)
  • Dom Wielkolas ul.

    Wielkolas

    • 399 000 zł cena
    • 200 m2 powierzchnia
    • 1 995 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Na sprzedaż dom wolnostojący w malowniczej i bardzo cichej okolicy, na działce o powierzchnie 3,2 ha. Nieruchomość znajduje się w miejscowości Wielkolas, gm. Abramów.Dom składa się...

  • Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • Dom na sprzedaż
    Dom na sprzedaż

    Kamionka

    • 2 200 000 zł cena
    • 360 m2 powierzchnia
    • 6 112 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Przestronny, stylowy dom z działką o powierzchni 7200m2 w urokliwej okolicy, w gminie Radziejowice. Budynek z 2008r., z cegły, ocieplony wełną i styropianem. Rozkład pomieszczeń: N...

  • Dwa domy, działka 7400 m kw. w Końskowoli.

    Chrząchów » ul. Lubelska

    • 1 550 000 zł cena
    • 140 m2 powierzchnia
    • 11 072 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Dom wolnostojący gotowy do zamieszkania oraz drugi do remontu na działce 7400 m kw. przy ul. Lubelskiej w Końskowoli pow. puławski.Dom:-powierzchnia użytkowa 110 m kw.-na działce w...

  • Dom 70m2 na działce 18ar w Gołąb pow. Lubartowski

    Gołąb

    • 200 000 zł cena
    • 70 m2 powierzchnia
    • 2 858 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Dom wolnostojący drewniany ok. 70 m2 (siedlisko) na działce ok. 1800 m2 w miejscowości Gołąb 30 km od Lublina. Tylko 800 m do nowo wybudowanej drogi asfaltowej.Działka zagrodow...

  • Dom wolnostojący
    Dom wolnostojący

    Chrząchów

    • 1 950 000 zł cena
    • 140 m2 powierzchnia
    • 13 929 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Biuro Obrotu Mieszkaniami "LUBELSKIE MIESZKANIA"
    Biuro nieruchomości

  • DZIAŁKI BUDOWLANE 600m2 98 km od Warszawy po 54 tys zł
    1 / 11
    DZIAŁKI BUDOWLANE 600m2 98 km od Warszawy po 54 tys zł

    Wola Blizocka

    • 59 000 zł cena
    • 70 m2 powierzchnia
    • 843 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    DO SPRZEDANIA MAM BEZPOŚREDNIO DZIAŁKI BUDOWLANE ( 600 metrowe ) w centrum uroczej i spokojnej wsi Wola Blizocka - 98 km od Warszawy ( za Rykami ) lub 50 km od Lublina . Działki...

  • Na sprzedaż dom w Pogonowie
    1 / 6
    Na sprzedaż dom w Pogonowie

    Pogonów

    • 250 000 zł cena
    • 90 m2 powierzchnia
    • 2 778 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Szanowni Państwo Oferuję na sprzedaż dom w miejscowości Pogonów, gmina Baranów, powiat puławski Dom mieszkalny o powierzchni około 90 mkw. Oddany do użytku w latach 70-tych. Part...

  • Działka na wsi, woj. lubelskie z domem i zabudowaniami
    1 / 16
    Działka na wsi, woj. lubelskie z domem i zabudowaniami

    Drążgów

    • 420 000 zł cena
    • 110 m2 powierzchnia
    • 3 819 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Sprzedam bez posrednikow działkę na wsi w woj. lubelskim z domem i zabudowaniami 33 ary ogrodzonej działki z dostępem do mediów blisko Puław i Ryk, suche zabudowania gospodarcze (d...

  • 3 działki budowlane 600 m2 na wsi 98 km od W-wy po49tyś zł
    1 / 5
    3 działki budowlane 600 m2 na wsi 98 km od W-wy po49tyś zł

    Wola Blizocka

    • 49 000 zł cena
    • 70 m2 powierzchnia
    • 700 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    DO SPRZEDANIA MAM BEZPOŚREDNIO Trzy działki budowlane ( 600 m2 lub jedną dużą 2200 m2 ) w centrum uroczej i spokojnej wsi Wola Blizocka - 98 km od Warszawy ( za Rykami ) lub 50 k...

  • 1/6 udziału w nieruchomości - Młynki, gmina Końskowola
    1 / 8
    1/6 udziału w nieruchomości - Młynki, gmina Końskowola

    Młynki

    • 41 147 zł cena
    • 156 m2 powierzchnia
    • 264 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    W postępowaniu upadłościowym prowadzonym pod sygn. akt LU1S/GUp-s/812/2025 syndyk masy upadłości sprzeda: udział w wysokości 1/6 części w prawie własności nieruchomości gruntowej...

  • Dom Olesin gm. Kurów
    1 / 15
    Dom Olesin gm. Kurów

    Olesin

    • 649 000 zł cena
    • 128 m2 powierzchnia
    • 5 071 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Serdecznie zapraszam Państwa do zapoznania się z tą wyjątkową ofertą! Jeżeli szukacie dla swojej Rodziny domu w bajecznej okolicy lub miejsca ucieczki z miasta do enklawy spokoju p...