• Filtruj 1
Szukaj ogłoszeń
ostatnio wybierane
  • Mierzawa
  • Andrespol
  • Starochęciny
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Nieruchomości Puławy

(47)
  • Dom szeregowiec
    Dom szeregowiec

    Puławy

    • 1 799 000 zł cena
    • 320 m2 powierzchnia
    • 5 622 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Biuro Obrotu Mieszkaniami "LUBELSKIE MIESZKANIA"
    Biuro nieruchomości

  • Lokal Puławy, ul. Norwida
    Lokal Puławy, ul. Norwida

    Puławy

    • 1 230 000 zł cena
    • 248 m2 powierzchnia
    • 4 960 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Oferuję na sprzedaż budynek usługowo-mieszkalny o powierzchni całkowitej 248 m², położony w ścisłym centrum Puław przy ul. C.K. Norwida 10. Nieruchomość o ogromnym potencjale inwes...

  • Mieszkanie Puławy, Kamila Norwida
    Mieszkanie Puławy, Kamila Norwida

    Puławy

    • 299 000 zł cena
    • 47 m2 powierzchnia
    • 6 362 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Na sprzedaż przytulne mieszkanie o powierzchni 46,6 m, położone na spokojnym osiedlu w kameralnym, dobrze utrzymanym bloku. Mieszkanie rozkładowe na dwie strony świata. Układ pomie...

  • Wynajmę mieszkanie
    1 / 3
    Wynajmę mieszkanie

    Puławy

    • 2 100 zł cena
    • 48 m2 powierzchnia
    • 44 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Wynajmę słoneczne mieszkanie 2 pokoje i kuchnia łazienka i WC oddzielnie balkon piwnica umeblowane pralka lodowka 2100 Ścisłe centrum nowoczesny ocieplony blok W okolicy szpital ap...

  • Sprzedam działki okazja gołąb gm Puławy 2,59ha złoża zamiana
    1 / 6
    Sprzedam działki okazja gołąb gm Puławy 2,59ha złoża zamiana

    Puławy

    • 100 000 zł cena
    • 25 900 m2 powierzchnia
    • 4 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Mam do sprzedania tanio działki nad jeziorem Nury i Borowiec. Działki rolne, bliska okolica jeziora Borowiec (z linią brzegową jeziora)zazwyczaj sucha, okolica jeziora Nury sucha...

  • Mieszkanie kawalerka
    1 / 7
    Mieszkanie kawalerka

    Puławy

    • 170 000 zł cena
    • 25 m2 powierzchnia
    • 6 800 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 4 piętro

    Dzień dobry. Sprzedam kawalerkę mieszczącą się w bloku przy ul. Niemcewicza 11 na 4 piętrze. Mieszkanie składa się z pokoju, korytarza wnęki kuchennej oraz łazienki. Łazienka jest...

  • Dom z ogródkiem 125 m2 Włostowice Puławy.

    Puławy » ul. Trembeckiego

    • 647 000 zł cena
    • 125 m2 powierzchnia
    • 5 176 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Dom (pół bliźniaka) o pow. 125 m2 na działce o pow. 312 m2 z możliwością dokupienia dodatkowej działki za domem o pow. 300 m2 w cichej i spokojnej okolicy dzielnicy Włostowice w Pu...

  • Mieszkanie 3-pokojowe w Puławach
    1 / 10
    Mieszkanie 3-pokojowe w Puławach

    Puławy

    • 309 000 zł cena
    • 55 m2 powierzchnia
    • 5 619 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 4 piętro

    Szanowni Państwo, Oferuję na sprzedaż mieszkanie trzypokojowe w Puławach przy ul. Kołłątaja. Nieruchomość usytuowana jest na czwartym piętrze w budynku czteropiętrowym. Mieszkan...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Domek całoroczny z kontenera
    1 / 10
    Domek całoroczny z kontenera

    Puławy

    • 59 000 zł cena
    • 27 m2 powierzchnia
    • 2 186 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Domek z kontenera morskiego Domek budowałem dla siebie ale plany się zmieniły Specyfikacja 1. Metraż domku to 27 m2 (salon z aneksem , sypialnia , łazienka ,korytarz ) 2.Dome...

  • Mieszkanie na wynajem - dostępne od marca
    1 / 10
    Mieszkanie na wynajem - dostępne od marca

    Puławy

    • 1 100 zł cena
    • 26 m2 powierzchnia
    • 43 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Do wynajęcia przytulna kawalerka (osobom niepalącym), na 1-szym piętrze, podzielona na dwa pokoje (salon z aneksem kuchennym + sypialania), mały korytarz, + schowek pod postacią sz...

  • Mieszkanie 2-pokojowe
    1 / 5
    Mieszkanie 2-pokojowe

    Puławy

    • 195 000 zł cena
    • 42 m2 powierzchnia
    • 4 643 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 4 piętro

    Szanowni Państwo, Oferuję na sprzedaż mieszkanie dwupokojowe w Puławach przy ul. Niemcewicza. Nieruchomość usytuowana jest na czwartym piętrze w budynku czteropiętrowym. Mieszka...

  • Sprzedam mieszkanie w Puławach. Osiedle Niwa Gościńczyk
    1 / 4
    Sprzedam mieszkanie w Puławach. Osiedle Niwa Gościńczyk

    Puławy

    • 412 zł cena
    • 55 m2 powierzchnia
    • 8 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Sprzedam mieszkanie dwupokojowe znajdujące się na Osiedlu Niwa Gościńczyk. W skład mieszkania wchodzi duży salon, duży balkon, duża kuchnia, sypialnia, łazienka , oddzielne WC, ko...

  • Działka ROD
    1 / 3
    Działka ROD

    Puławy

    • 19 000 zł cena
    • 300 m2 powierzchnia
    • 64 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Sprzedam działkę rekreacyjną w ROD Niwa w Puławach. Działka zadbana, idealna do wypoczynku.

  • Kawalerka 25 m2 (drugie piętro) w centrum Puław.

    Puławy » ul. Polna

    • 159 000 zł cena
    • 25 m2 powierzchnia
    • 6 360 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 2 piętro

    Kawalerka 25 m2 na drugim piętrze cztero-piętrowego bloku przy ul. Polnej w Puławach woj. lubelskie.Mieszkanie:-powierzchnia 25 m kw.-drugie piętro - blok czteropiętrowyDostępne...

  • Lokal Lublin Narutowicza
    1 / 11
    Lokal Lublin Narutowicza

    Puławy

    • 135 000 zł cena
    • 28 m2 powierzchnia
    • 4 822 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Sprzedam lokal w kamienicy w Lublinie na ulicy Narutowicza 35 . Rodzaj własności udział z wyodrębnionym lokalem Powierzchnia 28 m2 , klimatyzacja Lokal znajduje się 20 metrów od...

  • Dom z kontenera morskiego
    1 / 10
    Dom z kontenera morskiego

    Puławy

    • 59 000 zł cena
    • 26 m2 powierzchnia
    • 2 270 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Domek z kontenera morskiego Domek budowałem dla siebie ale plany się zmieniły Specyfikacja 1. Metraż domku to 27 m2 2.Domek jest ocieplony pianą pur zamkniętokomórkową Meto...

  • Działka ul.Górna Puławy
    1 / 2
    Działka ul.Górna Puławy

    Puławy

    • 510 000 zł cena
    • 1 107 m2 powierzchnia
    • 461 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam działkę budowlaną przy ulicy Górnej w Puławach .Powierzchnia 1107 m2 a docelowo 1550m2. W razie zainteresowania proszę dzwonić.

  • Dom na sprzedaż / wynajm
    1 / 16
    Dom na sprzedaż / wynajm

    Puławy

    • 600 000 zł cena
    • 200 m2 powierzchnia
    • 3 000 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Dow wolnostojący do zamieszkania lub prowadzenia działalności gospodarczej. Duża liczba miejsc parkingowych w zatoce od ulicy i 2 miejsca zadaszone. Kiosk do prowadzenia dodatkowej...

  • Zamienię Kawalerka z ciemną kuchnią
    1 / 5
    Zamienię Kawalerka z ciemną kuchnią

    Puławy

    • 12 345 zł cena
    • 24 m2 powierzchnia
    • 515 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 2 piętro

    Zamienię kawalerkę na drugim piętrze w bloku 4 piętrowym z ciemną kuchnią na ul. Niemcewicza z piwnicą i miejscem postojowym należącym do mnie obok klatki. Lokum nie ma zadłużen...

  • Na sprzedaż mieszkanie 4-pokojowe na osiedlu Niwa
    1 / 6
    Na sprzedaż mieszkanie 4-pokojowe na osiedlu Niwa

    Puławy

    • 550 000 zł cena
    • 73 m2 powierzchnia
    • 7 535 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • parter

    Sprzedam mieszkanie 4-pokojowe z dużym balkonem na parterze w 4-piętrowym bloku bez windy na osiedlu Niwa. Mieszkanie o pow. 72,87 m2 z księgą wieczystą. Mieszkanie składa się z cz...