• Filtruj 3
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Nieruchomości pod Puławami

(105)
  • Dom bliźniak
    Dom bliźniak

    Leokadiów

    • 795 000 zł cena
    • 200 m2 powierzchnia
    • 3 975 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Biuro Obrotu Mieszkaniami "LUBELSKIE MIESZKANIA"
    Biuro nieruchomości

  • Działka pod zabudowę 3318 m2 Góry Kazimierz Dolny.

    Kazimierz Dolny

    • 340 000 zł cena
    • 3 318 m2 powierzchnia
    • 103 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż: działka nr 265/2 – obręb Góry, gm. Kazimierz Dolny Na sprzedaż wyjątkowo atrakcyjna działka położona w jednej z najbardziej prestiżowych i poszukiwanych lokalizacji w...

  • Działka 25arów-Uściąż/Kazimierza Dolnego 219000zł

    Kazimierz Dolny

    • 219 000 zł cena
    • 2 500 m2 powierzchnia
    • 88 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż atrakcyjna działka o powierzchni 25 arów (0,25ha) położona w malowniczej miejscowości Uściąż, zaledwie kilka minut od Kazimierza Dolnego - jednego z najpiękniejszych i...

  • Siedlisko 3031 m2 Skowieszynek Kazimierz Dolny.

    Skowieszynek

    • 1 250 000 zł cena
    • 100 m2 powierzchnia
    • 12 500 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Dwa domy plus budynki gospodarcze (siedlisko) na działce o pow. 3931 m2 w Skowieszynku malowniczej okolicy Kazimierskiego Parku Krajobrazowego kilka kilometrów od rynku Kazimierza...

  • Sprzedaż działki
    Sprzedaż działki

    Zastów Polanowski

    • 90 000 zł cena
    • 2 300 m2 powierzchnia
    • 40 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam działkę budowlaną w Zastowie Polanowskim o powierzchni 23a położona w cichej spokojnej okolicy na terenie Kazimierskiego Parku Krajobrazowego.Dzialka uzbrojona.Na działce...

  • Jaroszyn, pow. Puławy, działka budowlana 12a arów.
    1 / 5
    Jaroszyn, pow. Puławy, działka budowlana 12a arów.

    Jaroszyn

    • 184 000 zł cena
    • 1 202 m2 powierzchnia
    • 154 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka budowlana w atrakcyjnej lokalizacji, Jaroszyn - 1202 m2 Atrakcyjnie zlokalizowana działka z przeznaczeniem pod zabudowę. Otoczona jest innymi działkami budowlanymi oraz do...

  • Bartłomiejowice gm. Wąwolnica-działka rolna

    Bartłomiejowice

    • 91 000 zł cena
    • 10 500 m2 powierzchnia
    • 9 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Na sprzedaż działka rolna o powierzchni 10500m2, położona w miejscowości Bartłomiejowice, gm. Wąwolnica (woj. lubelskie).Cena - 91,000zł (8.67zł/m2)Opis nieruchomości:działka o du...

  • Bartłomiejowice - działka rolna 35000zł

    Bartłomiejowice

    • 35 000 zł cena
    • 3 200 m2 powierzchnia
    • 11 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Na sprzedaż działka rolna - Bartłomiejowice, gm. Wąwolnica.Oferuję na sprzedaż działkę rolną położoną w miejscowości Bartłomiejowice w gminie Wąwolnica.Nieruchomość o powierzchni 3...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Działka RM/RP1,14ha-Bartłomiejowice, gm. Wąwolnica

    Bartłomiejowice

    • 360 000 zł cena
    • 11 400 m2 powierzchnia
    • 32 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż działka rolno - budowlana RM/RP - Bartłomiejowice, gm. WąwolnicaNieruchomość o powierzchni 11400m2, o regularnym kształcie prostokąta o wymiarach ok 55m x190mDziałka p...

  • Syndyk sprzeda udział w nieruchomości
    Syndyk sprzeda udział w nieruchomości

    Sarny

    • 122 912 zł cena
    • 107 m2 powierzchnia
    • 1 149 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Syndyk masy upadłości zaprasza do składania ofert na zakup: udziału 1/3 w prawie własności nieruchomości stanowiącej zabudowaną działkę gruntu położoną w województwie Lubelskim, p...

  • ⭐⭐⭐⭐⭐ Działka z planem zagospodarowania ⭐⭐⭐⭐⭐

    Kaleń

    • 329 000 zł cena
    • 2 054 m2 powierzchnia
    • 161 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Działka budowlana 2025 m² – cicha okolica Grodziska Mazowieckiego - KALEŃLokalizacja:Działka w kształcie kwadratu (45 m x 45 m), położona w spokojnej, cichej okolicy, na lekkim wzn...

  • Zaciszne siedlisko w Zawadzie Starej gm. Policzna.

    Zawada Stara

    • 429 000 zł cena
    • 70 m2 powierzchnia
    • 6 129 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Siedlisko (dom murowany po generalnym remoncie) na działce o pow. 1000 m2 w spokojnej miejscowości z dala od sąsiadów w Zawadzie Starej gm. Policzna, pow. Zwoleń woj. mazowieck...

  • Działka 8713 m2 (piękny widok) w Kazimierzy Dolnym

    Kazimierz Dolny

    • 1 690 000 zł cena
    • 8 713 m2 powierzchnia
    • 194 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Duża działka o pow. 8713 m2 (objęta MPZP) praktycznie w całości pod zabudowę mieszkaniową jednorodzinną z uzupełniającym przeznaczeniem pod zabudowę agroturystyczną oraz zagrodow...

  • Uściąż 2509 m2 budowlana, Kazimierz Dolny- 5 km.

    Uściąż

    • 139 000 zł cena
    • 2 509 m2 powierzchnia
    • 56 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka budowlana o pow. 2509 m2 przy drodze asfaltowej, znajdująca się w rozwijającej się części miejscowości Uściąż gm. Karczmiska pow. opolski woj. lubelskie w bliskiej odległo...

  • Stylowy dom pod Zamkiem
    1 / 16
    Stylowy dom pod Zamkiem

    Kazimierz Dolny

    • 1 000 000 zł cena
    • 147 m2 powierzchnia
    • 6 803 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Do sprzedania dom położony w samym centrum Kazimierza Dolnego przy ul. Puławskiej - tuż po kazimierskim zamkiem, z pięknym widokiem na Wisłę. Budynek składa się z 4 kondygnacji:i...

  • Dom Olesin gm. Kurów
    1 / 15
    Dom Olesin gm. Kurów

    Olesin

    • 649 000 zł cena
    • 128 m2 powierzchnia
    • 5 071 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Serdecznie zapraszam Państwa do zapoznania się z tą wyjątkową ofertą! Jeżeli szukacie dla swojej Rodziny domu w bajecznej okolicy lub miejsca ucieczki z miasta do enklawy spokoju p...

  • Lokal użytkowy Kazimierz Dolny, Szkolna
    1 / 15
    Lokal użytkowy Kazimierz Dolny, Szkolna

    Kazimierz Dolny

    • 4 500 000 zł cena
    • 270 m2 powierzchnia
    • 16 667 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Odkryj wyjątkową nieruchomość w Kazimierzu Dolnym — urokliwej miejscowości pełnej historii i pięknych krajobrazów. Ta elegancka willa, po przeprowadzeniu kompleksowego remontu, zac...

  • 1/6 udziału w nieruchomości - Młynki, gmina Końskowola
    1 / 8
    1/6 udziału w nieruchomości - Młynki, gmina Końskowola

    Młynki

    • 41 147 zł cena
    • 156 m2 powierzchnia
    • 264 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    W postępowaniu upadłościowym prowadzonym pod sygn. akt LU1S/GUp-s/812/2025 syndyk masy upadłości sprzeda: udział w wysokości 1/6 części w prawie własności nieruchomości gruntowej...

  • Działka 1200 m² z dojazdem asfaltowym, Śniadówka
    1 / 7
    Działka 1200 m² z dojazdem asfaltowym, Śniadówka

    Śniadówka

    • 89 000 zł cena
    • 1 200 m2 powierzchnia
    • 75 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    „Działka 1200 m² z dojazdem asfaltowym – cisza, zieleń, Śniadówka” Na sprzedaż atrakcyjna działka o powierzchni 1200 m² (20 × 60 m) położona w spokojnej, zielonej okolicy – na koń...

  • ⭐⭐⭐⭐⭐ Działka z planem zagospodarowania ⭐⭐⭐⭐⭐

    Kaleń

    • 329 000 zł cena
    • 2 054 m2 powierzchnia
    • 161 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż