• Filtruj 5
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Biura i lokale na sprzedaż pod Puławami

(9)
  • Lokal użytkowy Kazimierz Dolny, Szkolna
    1 / 15
    Lokal użytkowy Kazimierz Dolny, Szkolna

    Kazimierz Dolny

    • 4 500 000 zł cena
    • 270 m2 powierzchnia
    • 16 667 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Odkryj wyjątkową nieruchomość w Kazimierzu Dolnym — urokliwej miejscowości pełnej historii i pięknych krajobrazów. Ta elegancka willa, po przeprowadzeniu kompleksowego remontu, zac...

  • Dom 286 mkw z częścią handlową 230 mkw w Dęblinie.

    Dęblin » ul. Stężycka

    • 1 560 000 zł cena
    • 285 m2 powierzchnia
    • 5 474 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Dom murowany o pow. 286 m2 plus część handlowo-usługowa na parterze o pow. 230 m2 na działce o pow. 2400 m2 znajdujący się przy ul. Stężyckiej w Dęblinie pow. rycki woj. lubelski...

  • Działka 35 ha z ruinami papierni w Celejowie.

    Celejów

    • 8 800 000 zł cena
    • 350 000 m2 powierzchnia
    • 26 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Działka 35 ha w tym 13,5 ha jako stawy rybne wraz z ruinami dawnej papierni Czartoryskich z możliwością wykorzystania pod usługi turystyczno-hotelarsko-gastronomiczne w malownicze...

  • Lokal handlowy 180 m kw. w centrum Dęblina.

    Dęblin » ul. Okólna

    • 890 000 zł cena
    • 180 m2 powierzchnia
    • 4 945 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Lokal handlowy( sprzedaż, wynajem) o pow. 180 m kw. z pełnym wyposażeniem potrzebnym do prowadzenia działalności gospodarczej z infrastrukturą pomocniczą i zapleczem socjalnym...

  • Market budowlano-przemysłowy w centrum Dęblina..

    Dęblin » ul. PCK

    • 2 500 000 zł cena
    • 1 070 m2 powierzchnia
    • 2 337 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Market budowlano-przemysłowy "PSZCZÓŁKA" w ciągłym użytkowaniu o pow. ponad 1000 m2 (wraz z towarem za dodatkową dopłatą) przy ul. PCK 2 w centrum Dęblina pow. rycki woj. lubel...

  • Lokal Kazimierz Dolny ul.

    Kazimierz Dolny

    • 4 950 000 zł cena
    • 690 m2 powierzchnia
    • 7 174 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Przepiękny obiekt Hotel i Restauracja w sercu Kazimierza Dolnego 100 metrów od rynku.Bardzo dobrze prosperująca  restauracja oraz hotel  .Nieruchomość jest w pełni wyposażona i Wyk...

  • Lokal Kazimierz Dolny ul.

    Kazimierz Dolny

    • 3 999 000 zł cena
    • 290 m2 powierzchnia
    • 13 790 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Wspaniały zabytkowy pensjonat w sercu Kazimierz Dolnego - Perły Renesansu.Cena do negocjacji !!!Posiadłość zbudowana z kamienia otoczona zielenią, 300 metrów od rynku.W pobliżu par...

  • Lokal Kazimierz Dolny ul.

    Kazimierz Dolny

    • 5 500 000 zł cena
    • 400 m2 powierzchnia
    • 13 750 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Przepiękna willa w Kazimierzu Dolnym nad Wisłą.Nieruchomość jest dobrze prosperującym pensjonatem mieszczącym się w bardzo atrakcyjnym punkcie Kazimierza Dolnego - miejsca o niepow...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Lokal Kazimierz Dolny ul.

    Kazimierz Dolny

    • 5 500 000 zł cena
    • 1 500 m2 powierzchnia
    • 3 667 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Świetnie prosperujący ośrodek położony  w niesamowicie pięknej i urokliwej okolicy.Znajduje się 10 min od Nałęczowa, 25 min od Kazimierza Dolnego oraz 30 min od centrum Lublina. Do...

  • Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • Wynajmę budynek pod lokale usługowe

    Nałęczów

    • 18 000 zł cena
    • 395 m2 powierzchnia
    • 46 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Wynajmę cały budynek pod lokale usługowe. Powierzchnia budynku 395m, powierzchnia działki 1 270 m2. Działka ogrodzona w pełni monitorowana z dużym parkingiem. Dodatkowo poza ogrodz...

  • Lokal Paprotnia ul.

    Paprotnia

    • 1 490 000 zł cena
    • 1 305 m2 powierzchnia
    • 1 142 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Nowy obiekt do adaptacji o powierzchni 1305 m.kw na działce 8600 m.kw. idealny na dom opieki seniora lub ośrodek leczniczo rehabilitacyjny, ośrodek szkoleniowy. Możliwa adaptacja n...

  • Hala produkcyjno-warsztatowa 209 m kw. gm. Przyłęk

    Przyłęk

    • 1 200 000 zł cena
    • 209 m2 powierzchnia
    • 5 742 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Hala produkcyjno-warsztatowa  o powierzchni 209 m kw  wraz z zabudową siedliskową na działce o powierzchni 4,9 ha blisko Zwolenia i Puław. Hala:-rok budowy 2012-powierzchnia 209 m...

  • Budynek usługowy, produkcyjny, Garbów, 500 m2

    Garbów » ul. Warszawska

    • 2 500 000 zł cena
    • 670 m2 powierzchnia
    • 3 732 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Budynek usługowy, magazyn, budynek produkcyjny, GarbówBudynek:- ok 500 metrów powierzchni użytkowej- 2 kondygnacyjny- wolnostojący- rok budowy 2022- wykonany z gazobetonu (600)- śc...

  • Magazyn, Łaziska, Opole Lubelskie, 525m2, 25 ar

    Łaziska

    • 500 000 zł cena
    • 525 m2 powierzchnia
    • 953 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Budynek usługowy, magazyn, budynek produkcyjny, Łaziska, Opole LubelskieBudynek:- 525 metrów powierzchni użytkowej- parterowy- murowany- wolnostojący- lata 70-te- wysokość 3,4m- be...

  • Lokal 370 m2 w centrum Zwolenia woj. mazowieckie.

    Zwoleń » pl. Kochanowskiego

    • 1 090 000 zł cena
    • 370 m2 powierzchnia
    • 2 946 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Lokal o pow. 370 m2 w kamienicy przy ul. Pl. Jana Kochanowskiego z dobrym zapleczem parkingowym (duży parking oraz dwa miejsca parkingowe przydzielone do lokalu przed wejściem) w...

  • Budynek usługowy, produkcyjny, Garbów, 500 m2

    Garbów » ul. Warszawska

    • 2 500 000 zł cena
    • 670 m2 powierzchnia
    • 3 732 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

• Hala produkcyjno-warsztatowa 209 m kw. gm. Przyłęk

    Przyłęk

    • 1 200 000 zł cena
    • 209 m2 powierzchnia
    • 5 742 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Hala produkcyjno-warsztatowa o powierzchni 209 m kw wraz z zabudową siedliskową na działce o powierzchni 4,9 ha blisko Zwolenia i Puław. Hala:-rok budowy 2012-powierzchnia 209 m...

  • LOKALE DO WYNAJĘCIA
    1 / 8
    LOKALE DO WYNAJĘCIA

    Abramów

    • 1 000 zł cena
    • 60 m2 powierzchnia
    • 17 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Mam do wynajęcia lokale ok.60m2 na drobną działalność, biuro lub inne drobne usługi w centrum w Abramowa w budynku dwu kondygnacyjnym wszystkie media . Mile widziane...

  • Lokal do wynajęcia
    1 / 4
    Lokal do wynajęcia

    Garbatka-Letnisko

    • 1 200 zł cena
    • 30 m2 powierzchnia
    • 40 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Lokal do wynajęcia o pow. 30m (pomieszczenie socjalne, toaleta, parking). Cena 1200 zł netto miesięcznie. Więcej informacji telefonicznie.

  • Nieruchomości i ruchomości na sprzedaż
    1 / 7
    Nieruchomości i ruchomości na sprzedaż

    Osiny

    • 8 156 099 zł cena
    • 13 093 m2 powierzchnia
    • 623 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Syndyk masy upadłości Romana Grzelaka prowadzącego działalność gospodarczą pod firmą GRZELAK ROMAN Zakład Konstrukcji Stalowych (NIP: 7541089742) z siedzibą w miejscowości Osiny (4...