lokal na sprzedaż
19 sty 2023

Lokal Kazimierz Dolny ul.

woj. Lubelskie pow. puławski gm. puławski
Dodane 3 lata temu, Czwartek, 19 styczeń 2023 18:30
4 950 000 zł 690 m2
4 950 000 zł 690 m2 7 174 zł/m2
Parametry
Powierzchnia 690 m2
Cena za metr 7 174 zł/m2
ID oferty K24821425

Opis

Przepiękny obiekt Hotel i Restauracja w sercu Kazimierza Dolnego 100 metrów od rynku.

Bardzo dobrze prosperująca  restauracja oraz hotel  .Nieruchomość jest w pełni wyposażona i Wykończona na najwyższym poziomie.

Więcej szczegółów udzielę przez telefon.
Pokaż numer telefonu

_________

Pomożemy Państwu bezpłatnie w uzyskaniu kredytu hipotecznego na zakup nieruchomości. Współpracujemy z bankami oraz doradcami kredytowymi, którzy pomogą Państwu wybrać najlepszą ofertę kredytową.

Niniejsza oferta nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego, a zawarte w niej dane mają jedynie charakter informacyjny i mogą ulec zmianie.

Numer oferty: AMFO506759
  • Data aktualizacji: 2023-02-22
  • ID ogłoszenia: K24821425
  • Źródło: AmFuture Sp. z o.o.
Chcesz mieć na oku podobne nieruchomości? Włącz powiadomienia i nie przegap okazji!
*Lokale użytkowe na sprzedaż Kazimierz Dolny, cena: od 4 207 500 do 5 692 500 zł, powierzchnia: od 587 do 794 m2
AS
AmFuture Sp. z o.o. Biuro nieruchomości · 90 ogłoszeń

AmFuture Sp. z o.o. Biuro nieruchomości

Wyślij wiadomość

Więcej ofert od tego użytkownika