• Filtruj 1
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Nieruchomości Osiny

(3)
  • Nieruchomości i ruchomości na sprzedaż
    1 / 7
    Nieruchomości i ruchomości na sprzedaż

    Osiny

    • 8 156 099 zł cena
    • 13 093 m2 powierzchnia
    • 623 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Syndyk masy upadłości Romana Grzelaka prowadzącego działalność gospodarczą pod firmą GRZELAK ROMAN Zakład Konstrukcji Stalowych (NIP: 7541089742) z siedzibą w miejscowości Osiny (4...

  • 1/6 udziału w nieruchomości od syndyka - Osiny, gmina Żyrzyn
    1 / 7
    1/6 udziału w nieruchomości od syndyka - Osiny, gmina Żyrzyn

    Osiny

    • 6 898 zł cena
    • 5 287 m2 powierzchnia
    • 2 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    W postępowaniu upadłościowym prowadzonym pod sygn. akt LU1S/GUp-s/812/2025 syndyk masy upadłości sprzeda: udział w wysokości 1/6 w prawie własności nieruchomości gruntowej składają...

  • Sprzedam dom w Osinach
    1 / 9
    Sprzedam dom w Osinach

    Osiny

    • 190 000 zł cena
    • 81 m2 powierzchnia
    • 2 346 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Szanowni Państwo Oferuję na sprzedaż dom w miejscowości Osiny, gmina Żyrzyn, powiat puławski. Dom mieszkalny o powierzchni zabudowy 81 mkw. Parterowy z podpiwniczeniem i strychem...

  • Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • 1 / 2
    Sprzedam działkę-Kraczewice

    Kraczewice Prywatne

    • 299 000 zł cena
    • 24 200 m2 powierzchnia
    • 13 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolno-budowlana

    Sprzedam działki rolno-budowlane (ziemia klasa trzecia), z częściowym uzbrojeniem (kanalizacja, prąd, światłowód). Dwie działki sąsiadujące ze sobą (637 i 638), znajdujące się w...

  • 1 / 2
    Sprzedam atrakcyjną działkę budowlaną

    Kraczewice Rządowe

    • 100 000 zł cena
    • 2 000 m2 powierzchnia
    • 50 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam atrakcyjną działkę budowlaną znajdującą się w Kraczewicach Rządowych. Wszystkie media w pobliżu. Niedaleko szkoła podstawowa oraz sklepy.

  • Dom Poniatowa ul.

    Poniatowa

    • 610 000 zł cena
    • 155 m2 powierzchnia
    • 3 936 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • bliźniak

    Oferujemy na sprzedaż dom w zabudowie bliźniaczej w Poniatowej. Dom o powierzchni 155,19m2, działka 403m2.W skład domu wchodzi:- Parter:Przedpokój, duża kuchnia, przestronny salon...

  • Dom Bełżyce ul.

    Bełżyce

    • 480 000 zł cena
    • 130 m2 powierzchnia
    • 3 693 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Oferujemy na sprzedaż dom w centrum Bełżyc o powierzchni 130m2, działka 236m2.Nieruchomość jest przystosowana do prowadzenia działalności gospodarczej, obecnie na parterze budynku...

  • Borów Kol. Duża działka z możliwością uzyskania WZ

    Borów-Kolonia

    • 95 000 zł cena
    • 11 700 m2 powierzchnia
    • 9 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Właściwości:- działka rolna (WZ możliwe do uzyskania)Wymiary i wygląd: - powierzchnia 1,17 ha- prostokąt 17 x 620 metrów- działka płaskaLokalizacja:- Borów - Kolonia- Lokalizacja b...

  • Mieszkanie 1 pokojowe
    Mieszkanie 1 pokojowe

    Poniatowa

    • 129 900 zł cena
    • 31 m2 powierzchnia
    • 4 191 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka

    Biuro Obrotu Mieszkaniami "LUBELSKIE MIESZKANIA"
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Poniatowa

    • 235 000 zł cena
    • 50 m2 powierzchnia
    • 4 700 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Biuro Obrotu Mieszkaniami "LUBELSKIE MIESZKANIA"
    Biuro nieruchomości

  • 1 / 4
    Sprzedam działkę budowlaną Bełżyce

    Bełżyce

    • 165 000 zł cena
    • 934 m2 powierzchnia
    • 177 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam działkę budowlaną uzbrojoną w Bełżycach działka ogrodzona w dobrym punkcie w bliskiej odległości sklepy Intermarche, Dino ,Biedronka , szkoły, przedszkola, starostwo . Dzi...

  • Mieszkanie-3pokoje-46m2 Poniatowa

    Poniatowa » ul. Nałęczowska

    • 280 000 zł cena
    • 46 m2 powierzchnia
    • 6 087 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    Na sprzedaż przytulne mieszkanie 3pokojowe o powierzchni 46m2 w świetnej lokalizacji - ul. Nałęczowska w Poniatowej.Lokal znajduje się na 2 piętrze w zadbanym 3 piętrowym bloku.Opi...

  • DOM WOLNOSTOJĄCY
    1 / 3
    DOM WOLNOSTOJĄCY

    Majdan Borowski

    • 910 000 zł cena
    • 213 m2 powierzchnia
    • 4 273 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Nieruchomość gruntowa zabudowana budynkiem mieszkalnym wolnostojącym o dwóch kondygnacjach nadziemnych w konstrukcji tradycyjnej murowanej . Działka o łącznej powierzchni 1,28 ha...

  • Przestronne mieszkanie 3-pokojowe - Bełżyce

    Bełżyce » ul. Wilczyńskiego

    • 469 000 zł cena
    • 69 m2 powierzchnia
    • 6 798 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    Bełżyce - prawie 70m² mieszkania mieszczącego 3 przestronne pokojeMieszkanie na trzecim piętrze bloku położonego blisko centrum - idealne zarówno dla rodziny chcącej mieszkać w cen...

  • Mieszkanie 62,1 m2 ul. Sosnowa w Poniatowej.

    Poniatowa

    • 349 000 zł cena
    • 62 m2 powierzchnia
    • 5 630 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    Mieszkanie trzypokojowe 62,1 m2 na drugim piętrze w bloku przy ul. Sosnowej w Poniatowej powiat opolski woj. lubelskie (do remontu).Mieszkanie:-powierzchnia 62,1 m kw.-drugie piętr...

  • Mieszkanie 39 m2 ul. Brzozowa w Poniatowej.

    Poniatowa » ul. Brzozowa

    • 245 000 zł cena
    • 39 m2 powierzchnia
    • 6 283 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    Mieszkanie 39 m2 do odświeżenia w bloku w atrakcyjnej części miasta w sąsiedztwie terenów zielonych, rekreacyjnych idealnie nadających się do odpoczynku i rekreacji oraz zabawy d...

  • Działka BudowlanA 1800 M2 w Krężnicy Okrągłej
    Działka BudowlanA 1800 M2 w Krężnicy Okrągłej

    Krężnica Okrągła

    • 185 000 zł cena
    • 1 800 m2 powierzchnia
    • 103 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • siedliskowa

    Przedmiotem sprzedaży jest działka budowlana położona w Krężnicy Okrągłej przy drodze lokalnej, nieopodal drogi wojewódzkiej 832. Działka budowlana powierzchni 1800 m2, usytuowana...

  • Mieszkanie 100 M2 w Chodlu
    1 / 14
    Mieszkanie 100 M2 w Chodlu

    Chodel

    • 395 000 zł cena
    • 100 m2 powierzchnia
    • 3 950 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 1 piętro

    Mieszkanie w Chodlu- po remoncie, 100 m2, na piętrze domu piętrowego, wielorodzinnego - na sprzedaż. Do nieruchomości przynależy ogródek z altanką drewnianą i garaż wolnostojący....

  • Działka 8027 m2 w Poniatowej na sprzedaż
    1 / 10
    Działka 8027 m2 w Poniatowej na sprzedaż

    Poniatowa

    • 400 000 zł cena
    • 8 027 m2 powierzchnia
    • 50 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • siedliskowa

    Na sprzedaż Działka 8027 m2, przeznaczona pod zabudowę zagrodową na Heninie, gmina Poniatowa. Teren ogrodzony, w pełni uzbrojony posiadający media: wodę z własnej studni, prąd św...

  • Działka przemysłowa Bełżyce
    1 / 5
    Działka przemysłowa Bełżyce

    Bełżyce

    • 440 000 zł cena
    • 3 847 m2 powierzchnia
    • 115 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • handlowo usługowa

    DZIAŁKA POD HANDEL. USŁUGI, PRZEMYSŁ, ZAKŁAD PRZETWÓRSTWA W BEŁŻYCACH Idealna pod komis samochodowy, przychodnię, skład opału, pod działalność branży logistycznej. Pole...

  • Dom i działka budowlana 550 m2 w centrum Bełżyc
    1 / 7
    Dom i działka budowlana 550 m2 w centrum Bełżyc

    Bełżyce

    • 205 000 zł cena
    • 550 m2 powierzchnia
    • 373 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka budowlana 550 m2- z domem z bali drewnianych, obity płytą i budynkami gospodarczymi w odległości 20 km od Lublina Dom o powierzchni 50 m2 -, składa się z 2 pokoi, kuchni,...

  • sprzedam dom bełżyce
    1 / 6
    sprzedam dom bełżyce

    Bełżyce

    • 189 000 zł cena
    • 50 m2 powierzchnia
    • 3 780 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Bez pośredników Gmina Bełżyce, usytuowanie centrum Bełżyc. Odległość z Bełżyc do Lublina ok 24 km (30 min). Bardzo dobre połączenie komunikacyjne: busy, PKS (co 15 min). Opis n...

  • Dom 180 m² w Kraczewicach Rządowych, gm. Poniatowa
    1 / 14
    Dom 180 m² w Kraczewicach Rządowych, gm. Poniatowa

    Kraczewice Rządowe

    • 699 000 zł cena
    • 180 m2 powierzchnia
    • 3 884 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Dom 180 m² na sprzedaż. Zlokalizowany w Kraczewicach Rządowych, 3 km od Poniatowej, położony przy drodze gminnej, równolegle do drogi powiatowej 737, wzdłuż rzeki Kraczewianki. R...

  • Poniatowa - ul. Słoneczna - 2-pokoje blisko Zalewu

    Poniatowa

    • 200 000 zł cena
    • 50 m2 powierzchnia
    • 4 000 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    M2 z potencjałem nad Zalewem - Poniatowa, ul. SłonecznaSpokój, cisza i doskonałe położenie: blisko wody, a zatem w pobliżu terenów rekreacyjnych i spacerowych, a także punktów usłu...

  • 2 pokoje 39m2 -1 piętro - 225.000zł

    Poniatowa

    • 225 000 zł cena
    • 39 m2 powierzchnia
    • 5 770 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Poniatowa - 2 pokoje, 39m2, 1 piętro, balkon + piwnicaBlisko szkoła, sklepy i pełna infrastruktura225000złNa sprzedaż mieszkanie o powierzchni 39m2 w Poniatowej, położone na 1 pięt...

  • Sprzedam las
    1 / 3
    Sprzedam las

    Bełżyce

    • 7 zł cena
    • 7 012 m2 powierzchnia
    • 1 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Sprzedam las , drzewostan mieszany , las ma ponad 50 lat , jest rozłożony na kilku nie przylegających do siebie działkach . Uwidocznione położenie na zdjęciach Więcej szczegółów p...

  • Ładne 2 pokojowe, 2 piętro po remoncie.

    Poniatowa » ul. Żeromskiego

    • 316 000 zł cena
    • 47 m2 powierzchnia
    • 6 724 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    $$ Mieszkanie ZAREZERWOWANE $$** Świetna lokalizacja w mieście - wszędzie blisko **** Zamieszkaj w urokliwym miasteczku położonym wśród lasów tuż nad zalewem**PONIATOWA ul. Żeromsk...

  • B ładna działka z domkiem letniskowym, własny las.

    Plizin

    • 236 000 zł cena
    • 26 700 m2 powierzchnia
    • 9 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    ** Atrakcyjna działka budowlano-rolna z własnym lasem **PLIZIN k./Poniatowej polecam do zakupu atrakcyjną działkę budowlano-rolną z aktualnie wybudowanym domkiem letniskowym. Dział...

  • Działka 0,52 ha, gm.Borzechów
    1 / 13
    Działka 0,52 ha, gm.Borzechów

    Borzechów

    • 262 000 zł cena
    • 5 244 m2 powierzchnia
    • 50 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż działka nr 366/2 – Łopiennik, gm. Borzechów Na sprzedaż ogrodzona działka o powierzchni 0,5244 ha (5244 m²), położona w miejscowości Łopiennik, w gminie Borzechów, woje...

  • Poniatowa. Mieszkanie 44 m2, dwa pokoje!! 260 tyś.

    Poniatowa

    • 260 000 zł cena
    • 44 m2 powierzchnia
    • 5 910 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    PONIATOWA ul. Młodzieżowa: polecamy mieszkanie 2 pokojowe o pow. 44,00 m² zlokalizowane na 3 piętrze w niskim bloku z cegły. Mieszkanie nadaje się zarówno do natychmiastowego zamie...

  • Dom wolnostojący
    Dom wolnostojący

    Trzciniec

    • 368 000 zł cena
    • 100 m2 powierzchnia
    • 3 680 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Biuro Obrotu Mieszkaniami "LUBELSKIE MIESZKANIA"
    Biuro nieruchomości

  • Sprzedam łąki Bełżyce-Zastawie
    Sprzedam łąki Bełżyce-Zastawie

    Bełżyce

    • 37 000 zł cena
    • 4 759 m2 powierzchnia
    • 8 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Mam na sprzedaż łąki w miejscowości Bełżyce-Zastawie przeznaczenie w mpzp Teren łąk i pastwisk Dz nr 885 0,1767ha Dz. nr 918 0,2388 ha Dz. nr 924 0,0604 ha Ogłoszenie prywatne,...

  • Dom szeregowiec
    Dom szeregowiec

    Poniatowa

    • 525 000 zł cena
    • 200 m2 powierzchnia
    • 2 625 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Biuro Obrotu Mieszkaniami "LUBELSKIE MIESZKANIA"
    Biuro nieruchomości