• Filtruj 1
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Nieruchomości Chodel

(1)
  • Mieszkanie 100 M2 w Chodlu
    1 / 14
    Mieszkanie 100 M2 w Chodlu

    Chodel

    • 395 000 zł cena
    • 100 m2 powierzchnia
    • 3 950 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 1 piętro

    Mieszkanie w Chodlu- po remoncie, 100 m2, na piętrze domu piętrowego, wielorodzinnego - na sprzedaż. Do nieruchomości przynależy ogródek z altanką drewnianą i garaż wolnostojący....

  • Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • Sprzedam

    Skoków

    • 80 zł cena
    • 2 m2 powierzchnia
    • 40 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Sprzedam pole w miejscowości Skoków o powierzchni 2h cena 80 tyś cena do negocjacji numer telefonu [tel]

  • Sprzedam

    Skoków

    • 80 zł cena
    • 2 m2 powierzchnia
    • 40 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

• Borów Kol. Duża działka z możliwością uzyskania WZ

    Borów-Kolonia

    • 95 000 zł cena
    • 11 700 m2 powierzchnia
    • 9 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Właściwości:- działka rolna (WZ możliwe do uzyskania)Wymiary i wygląd: - powierzchnia 1,17 ha- prostokąt 17 x 620 metrów- działka płaskaLokalizacja:- Borów - Kolonia- Lokalizacja b...

  • DOM WOLNOSTOJĄCY
    1 / 3
    DOM WOLNOSTOJĄCY

    Majdan Borowski

    • 910 000 zł cena
    • 213 m2 powierzchnia
    • 4 273 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Nieruchomość gruntowa zabudowana budynkiem mieszkalnym wolnostojącym o dwóch kondygnacjach nadziemnych w konstrukcji tradycyjnej murowanej . Działka o łącznej powierzchni 1,28 ha...

  • Sprzedam dom w Osinach
    1 / 9
    Sprzedam dom w Osinach

    Osiny

    • 190 000 zł cena
    • 81 m2 powierzchnia
    • 2 346 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Szanowni Państwo Oferuję na sprzedaż dom w miejscowości Osiny, gmina Żyrzyn, powiat puławski. Dom mieszkalny o powierzchni zabudowy 81 mkw. Parterowy z podpiwniczeniem i strychem...

  • Sprzedam działkę Majdan Moniacki

    Majdan Moniacki

    • 240 000 zł cena
    • 10 800 m2 powierzchnia
    • 23 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolno-budowlana

    Sprzedam działkę rolno-budowlaną o łącznej powierzchni 1,0777 ha składającej się z trzech działek rolno-budowlanych ( dz. nr 30,33,38 ) i rolnej (dz. nr 29 ) w miejscowości Majdan...

  • 1/6 udziału w nieruchomości od syndyka - Osiny, gmina Żyrzyn
    1 / 7
    1/6 udziału w nieruchomości od syndyka - Osiny, gmina Żyrzyn

    Osiny

    • 6 898 zł cena
    • 5 287 m2 powierzchnia
    • 2 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    W postępowaniu upadłościowym prowadzonym pod sygn. akt LU1S/GUp-s/812/2025 syndyk masy upadłości sprzeda: udział w wysokości 1/6 w prawie własności nieruchomości gruntowej składają...

  • Nieruchomości i ruchomości na sprzedaż
    1 / 7
    Nieruchomości i ruchomości na sprzedaż

    Osiny

    • 8 156 099 zł cena
    • 13 093 m2 powierzchnia
    • 623 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Syndyk masy upadłości Romana Grzelaka prowadzącego działalność gospodarczą pod firmą GRZELAK ROMAN Zakład Konstrukcji Stalowych (NIP: 7541089742) z siedzibą w miejscowości Osiny (4...

  • B ładna działka z domkiem letniskowym, własny las.

    Plizin

    • 236 000 zł cena
    • 26 700 m2 powierzchnia
    • 9 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    ** Atrakcyjna działka budowlano-rolna z własnym lasem **PLIZIN k./Poniatowej polecam do zakupu atrakcyjną działkę budowlano-rolną z aktualnie wybudowanym domkiem letniskowym. Dział...

  • Dom wolnostojący
    Dom wolnostojący

    Trzciniec

    • 368 000 zł cena
    • 100 m2 powierzchnia
    • 3 680 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Biuro Obrotu Mieszkaniami "LUBELSKIE MIESZKANIA"
    Biuro nieruchomości