• Filtruj 3
Szukaj ogłoszeń
50 000 100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
500 600 700 800 900 1 000 1 500 2 000 2 500 3 000 3 500 4 000 4 500 5 000 5 500 6 000 6 500 7 000 7 500 8 000 8 500 9 000 9 500
m2
Zapamiętaj filtry

Działki na sprzedaż Radawiec Mały

(4)
  • 1 / 4
    Radawiec Mały. Działka z projektem i pozwoleniem.

    Radawiec Mały

    • 339 000 zł cena
    • 5 172 m2 powierzchnia
    • 66 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka o powierzchni 5172 m2Prąd, woda w działce, gaz przy ulicyDruga linia zabudowyDziałka w kształcie prostokąta, płaska,Obecny właściciel posiada i oferuje w tej cenie indywidu...

  • Działka inwestycyjna Radawiec Mały gm. Konopnica
    1 / 5
    Działka inwestycyjna Radawiec Mały gm. Konopnica

    Radawiec Mały

    • 238 000 zł cena
    • 2 769 m2 powierzchnia
    • 86 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Prezentujemy działkę budowlaną z warunkami zabudowy - Radawiec Mały. Powierzchnia działki to 2796 mkw, warunki zabudowy ustalone na dom jednorodzinny: - szerokość elewacji...

  • Działka inwestycyjna Radawiec Mały gm. Konopnica
    1 / 6
    Działka inwestycyjna Radawiec Mały gm. Konopnica

    Radawiec Mały

    • 279 000 zł cena
    • 5 600 m2 powierzchnia
    • 50 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Prezentujemy działkę budowlaną z warunkami zabudowy - Radawiec Mały. Warunki zabudowy ustalone na dom jednorodzinny: - szerokość elewacji frontowej do 14 m, - ilość kondyg...

  • Atrakcyjne działki bud., szybki dojazd do Lublina

    Radawiec Mały

    • 230 000 zł cena
    • 1 146 m2 powierzchnia
    • 201 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    ** Atrakcyjne działki budowlane z szybkim dojazdem do Lublina **RADAWIEC MAŁY gm. Konopnica: polecam do zakupu atrakcyjne działki budowlane. Działki świeżo wydzielone, pełna dokium...

  • Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • 1 / 3
    Działka rolno-budowlana - doskonała inwestycja!

    Zemborzyce Podleśne

    • 310 000 zł cena
    • 1 400 m2 powierzchnia
    • 222 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Zemborzyce Podleśne - działka budowlana przeznaczona pod zabudowę jednorodzinnąNa sprzedaż działka 14 ar w doskonałej lokalizacji, blisko Zalewu Zemborzyckiego i Starego Gaju. Dzia...

  • 1 / 2
    Pawlin gmina Konopnica około 12km od Lublina

    Pawlin

    • 240 000 zł cena
    • 1 200 m2 powierzchnia
    • 200 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Pięknie położona działka w Pawlinie gmina Konopnica około 12km od Lublina. - BEZ PROWIZJI OD KUPUJĄCEGO - Działka położona z dala od zabudowań zwartych, dzięki czemu zapewnia spokó...

  • Uniszowice gm. Konopnica, 7800 m2

    Uniszowice

    • 229 900 zł cena
    • 7 800 m2 powierzchnia
    • 30 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Uniszowice gm. Konopnica, 7800 m2, działka rolno-budowlana pod zabudowę mieszkaniową jednorodzinną. Zlokalizowana w cichej i spokojnej okolicy. Dobra lokalizacja, z szybkim dojazde...

  • Inwestycyjna działka budowlana w Motyczu

    Motycz

    • 1 260 000 zł cena
    • 6 300 m2 powierzchnia
    • 200 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Inwestycyjna działka budowlana w Motyczu!!!Wszystkie media i położenie w centralnej części miejscowości. Blisko szkoła, przystanek, sklepy oraz kościół. Działka narożna z usytuowan...

  • 1 / 4
    Piękna działka z WZ o nieszablonowym kształcie

    Konopnica

    • 500 000 zł cena
    • 1 800 m2 powierzchnia
    • 278 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    ------------------------------------------Działka budowlana w Konopnicy nieopodal granicy Lublina - kameralna okolica i bliskość naturyOPIS:Wymiary nieregularnie, zbliżone do trójk...

  • 1 / 2
    Sprzedam grunt rolny!

    Motycz

    • 96 800 zł cena
    • 1 073 m2 powierzchnia
    • 91 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Bardzo ładna, malowniczo położona, lekko wznosząca się działka o powierzchni 1073 m2, położona w Motyczu, wymiary ok. 42m szer. x 25m dł., druga w kolejności od drogi asfaltowej.Dz...

  • Działka Konopnica

    Konopnica

    • 450 000 zł cena
    • 3 000 m2 powierzchnia
    • 150 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Cena do negocjacji !!!Działka:Położona w 2 liniiWydane warunki zabudowyDojazd drogą asfaltową (ostatnie 50m utwardzoną)Możliwość wydzielenia mniejszego areałuWYMIARY:szerokość 35md...

  • 1 / 4
    Działka 14ar pod zab. jednorodzinną - Zemborzyce

    Zemborzyce Podleśne

    • 430 000 zł cena
    • 2 800 m2 powierzchnia
    • 154 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Zemborzyce Podleśne - działka budowlana o powierzchni 28ar.Na sprzedaż działka 28 ar w doskonałej lokalizacji, blisko Zalewu Zemborzyckiego i Starego Gaju. Działka z przeznaczeniem...

  • Działka budowlana Płouszowice Kolonia - 35ar

    Płouszowice

    • 399 000 zł cena
    • 3 500 m2 powierzchnia
    • 114 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Działka budowlana - Płouszowice Kolonia - 35ar - gm. JastkówDuża, piękna działka położona jeszcze przed obwodnicą Lublina od strony miasta - idealna pod budowę domu jednorodzinnego...

  • Działka, Zemborzyce Tereszyńskie, 57 ar

    Zemborzyce Tereszyńskie

    • 650 000 zł cena
    • 5 700 m2 powierzchnia
    • 115 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka, Zemborzyce Tereszyńskie,Wyjątkowa nieruchomość w otulinie lasu.Jeżeli kochasz drzewa, śpiew ptaków i naturę - nie musisz już szukać, to wymarzone miejsce dla Ciebie.Na spr...

  • 1 / 4
    Zemborzyce Podleśne - 32 ary OKAZJA!!!

    Zemborzyce Podleśne

    • 349 000 zł cena
    • 3 200 m2 powierzchnia
    • 110 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    SUPER OFERTAZemborzyce Podleśne - ustawna - prostokątna działka budowlana o powierzchni 32 arów.Nieruchomość stanowi bardzo dobrą ofertę dla osób poszukujących działki budowlanej w...

  • Motycz, - 30 ar - blisko szkoły, do wydzielenia

    Motycz

    • 600 000 zł cena
    • 3 000 m2 powierzchnia
    • 200 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka budowlana 30 ar - MotyczCechy fizyczne działki:- powierzchnia: 30ar,- pierwsza linia zabudowy,- działka w kształcie prostokąta,- wymiary ok.: 72m x 44,5m,- plaski terenDzia...

  • 1 / 4
    PODOLE - Działka budowlana o powierzchni 13,4 arów.

    Podole

    • 69 000 zł cena
    • 1 300 m2 powierzchnia
    • 54 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    PODOLE w gminie Bełżyce - Działka budowlana o powierzchni 13,4 arów.Działka o powierzchni 13,4 ara.Kształt trójkąta o boku około 60 metrów.Dostęp do drogi z dwóch boków działki.Pla...

  • Działka, Motycz, 25ar, zabudowa jednorodzinna

    Motycz

    • 339 000 zł cena
    • 2 530 m2 powierzchnia
    • 134 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka, Motycz, 25 ar, zabudowa jednorodzinna Działka:- 3 linia zabudowy (ostatnia, druga linia zabudowana)- 2530 m2- wymiary 34m szerokości x 75m głębokości- wiele drzew różnego...

  • Działka dla inwestora w świetnej lokalizacji.

    Motycz

    • 3 700 000 zł cena
    • 13 900 m2 powierzchnia
    • 267 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Oferta tylko w biurze KNC CITY ul. Krótka 4 --- NIE SZUKAJ DALEJ ! MOTYCZ- gm. Konopnica - do sprzedania duża atrakcyjna działka dla inwestora o pow. 1, 39 ha ( w skład działki wc...

  • Działka o pow. 3115 m², blisko szkoła, MPK.

    Motycz

    • 350 000 zł cena
    • 3 115 m2 powierzchnia
    • 113 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Oferta tylko w biurze KNC CITY MOTYCZ- gm. Konopnica - do sprzedania malowanicz działka częściowo zadrzewiona o powierzchni 3115 m2. W drodze wodociąg i prąd. Blisko szkoła i przys...

  • Działka z WZ i pozw. na budowę bliźniaka-Konopnica

    Konopnica

    • 785 000 zł cena
    • 2 326 m2 powierzchnia
    • 338 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Konopnica - działka budowlana położona bardzo blisko granicy LublinaDoskonała lokalizacja i aż 23ar działki z wydanymi Warunkami Zabudowy i uzyskanym pozwoleniem na budowę budynku...

  • Atrakcyjna działka media, z pozw.na bud. z projekt

    Motycz

    • 289 000 zł cena
    • 1 367 m2 powierzchnia
    • 212 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    ** Oferta TYLKO w biurze KNC CITY Lublin ul. Krótka 4 **Działka z wydanym prawomocnym pozwoleniem na budowę łącznie z projektem domu ! MOTYCZ- gm. Konopnica, pow. 1376 m², bardzo ł...

  • Działka budowlana Konopnica,
    1 / 5
    Działka budowlana Konopnica,

    Konopnica

    • 450 000 zł cena
    • 860 m2 powierzchnia
    • 524 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka o pow. 860m2 w Konopnicy, okolice ul. Raszyńskiej. Czwarta linia zabudowy od szosy asfaltowej. Wymiary: 36,90 x 23,30m. Udział w drodze dojazdowej. Warunki zabudowy na...

  • Działka, Motycz, 8.5ar, budownictwo jednorodzinne

    Motycz

    • 180 000 zł cena
    • 850 m2 powierzchnia
    • 212 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka, Motycz, 8.5 ar, Działka:- 3 linia zabudowy- 850m2- wymiary 18x48mMedia:- prąd- woda- gazLokalizacja:- Motycz- powiat lubelski- gmina Konopnica- dojazd do Lublina w kilka...

  • Udział w nieruchomości gruntowej - Motycz Leśny 65/1
    Udział w nieruchomości gruntowej - Motycz Leśny 65/1

    Motycz Leśny

    • 1 818 zł cena
    • 8 137 m2 powierzchnia
    • 1 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    W postępowaniu upadłościowym prowadzonym pod sygn. akt LU1S/GUp-s/552/2025 syndyk masy upadłości sprzeda: udział w wysokości 1/4 części w prawie własności nieruchomości gruntowej...

  • 5 działek budowlanych blisko Lublina, wydane WZ.

    Uniszowice

    • 210 000 zł cena
    • 1 000 m2 powierzchnia
    • 210 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działki budowlane z szybkim dojazdem do/z Lublina (ok. 6 km - 10 minut do Al. Kraśnickiej-Selgros).UNISZOWICE: polecam do zakupu atrakcyjne działki budowlane ( 5 działek ) z wydany...

  • Atrakcyjna działka budowlana, wydane WZ, pow. 1703

    Motycz

    • 325 000 zł cena
    • 1 703 m2 powierzchnia
    • 191 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    ** Oferta TYLKO w biurze KNC CITY Lublin ul. Krótka 4 **MOTYCZ- gm. Konopnica, pow. działki 1707 m², atrakcyjna działka budowlana pod zabudowę mieszkaniową jednorodzinną. Działka p...

  • Lublin, Zemborzyce, działka budowlana, 9810 m2 na sprzedaż.
    1 / 7
    Lublin, Zemborzyce, działka budowlana, 9810 m2 na sprzedaż.

    Zemborzyce Podleśne

    • 3 139 000 zł cena
    • 9 810 m2 powierzchnia
    • 320 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Lublin, Zemborzyce, działka budowlana, 9810 m2 na sprzedaż. Na sprzedaż korzystnie usytuowane trzy działki budowlane w Lublinie ( Zemborzyce, ul. Letniskowa), przeznaczone pod zab...

  • Działka budowlana Motycz gm. Konopnica,
    1 / 2
    Działka budowlana Motycz gm. Konopnica,

    Motycz

    • 165 000 zł cena
    • 1 042 m2 powierzchnia
    • 159 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    NA SPRZEDAŻ -----REZERWACJA------- Działka budowlana w Motyczu gm. Konopnica  Nieruchomość znajduje się przy lesie Skubicha w drugiej linii zabudowy w kompleksie kilku działek b...

  • Działka budowlana Motycz gm. Konopnica Motycz, Motycz
    1 / 5
    Działka budowlana Motycz gm. Konopnica Motycz, Motycz

    Motycz

    • 345 000 zł cena
    • 2 086 m2 powierzchnia
    • 166 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    OPIS DZIAŁKI DRZEWCE Motycz gmina Konopnica, działka 2086m2, sprzedaż. KUPUJĄCY NIE PŁACI PROWIZJI. CENA DO NEGOCJACJI. Grupa WGN Koncern Obrotu Nieruchomościami - Lublin...

  • działka budowlana/inwestycyjna 13,14 ara (1314 m2) w Podolu
    działka budowlana/inwestycyjna 13,14 ara (1314 m2) w Podolu

    Podole

    • 69 000 zł cena
    • 1 314 m2 powierzchnia
    • 53 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam działkę budowalną z podstawowym przeznaczeniem pod zabudowę zagrodową/inwestycyjną w Podolu, gm. Bełżyce o pow. 13,14 ara (1314 m2), nr ew.: 060901_5.0013.322. Działka w k...

  • Duża działka rolno-bud. blisko lasu i zalewu.

    Zemborzyce Podleśne

    • 1 340 000 zł cena
    • 11 200 m2 powierzchnia
    • 120 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    ZEMBORZYCE PODLEŚNE gm. Konopnica - do sprzedania duża działka dla inwestora o pow. 1,12 ha ( w skład wchodzą 3 działki przylegające do siebie). Wg. MPZP działki o przeznaczenie...

  • Działka siedliskowa Konopnica,
    Działka siedliskowa Konopnica,

    Konopnica

    • 499 000 zł cena
    • 2 776 m2 powierzchnia
    • 180 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • siedliskowa

    Prezentuję Państwu działkę budowlaną położoną w miejscowości Konopnica z gotowym pozwoleniem na budowę. Działka o pow. 2776 m2 w kształcie prostokąta o wymiarach 29mX 107 m usytuo...

  • działka 11,5 a szerokie
    1 / 16
    działka 11,5 a szerokie

    Szerokie

    • 700 zł cena
    • 1 150 m2 powierzchnia
    • 1 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    działka 72/15 budowlana szerokie wymiary 37 szer na 32 dojazd z ulicy nałęczowskiej drogą 5m utwardzoną uzbrojona gaz woda prąd kanalizacja światłowód bez pośredników cena 700złm...