• Filtruj 4
Szukaj ogłoszeń
50 000 100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
500 600 700 800 900 1 000 1 500 2 000 2 500 3 000 3 500 4 000 4 500 5 000 5 500 6 000 6 500 7 000 7 500 8 000 8 500 9 000 9 500
m2
Zapamiętaj filtry

Działki budowlane Radawiec Mały

(2)
  • 1 / 4
    Radawiec Mały. Działka z projektem i pozwoleniem.

    Radawiec Mały

    • 339 000 zł cena
    • 5 172 m2 powierzchnia
    • 66 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka o powierzchni 5172 m2Prąd, woda w działce, gaz przy ulicyDruga linia zabudowyDziałka w kształcie prostokąta, płaska,Obecny właściciel posiada i oferuje w tej cenie indywidu...

  • Atrakcyjne działki bud., szybki dojazd do Lublina

    Radawiec Mały

    • 230 000 zł cena
    • 1 146 m2 powierzchnia
    • 201 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    ** Atrakcyjne działki budowlane z szybkim dojazdem do Lublina **RADAWIEC MAŁY gm. Konopnica: polecam do zakupu atrakcyjne działki budowlane. Działki świeżo wydzielone, pełna dokium...

  • Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • 1 / 3
    Działka rolno-budowlana - doskonała inwestycja!

    Zemborzyce Podleśne

    • 310 000 zł cena
    • 1 400 m2 powierzchnia
    • 222 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Zemborzyce Podleśne - działka budowlana przeznaczona pod zabudowę jednorodzinnąNa sprzedaż działka 14 ar w doskonałej lokalizacji, blisko Zalewu Zemborzyckiego i Starego Gaju. Dzia...

  • 1 / 3
    Krężnica Jara 8km od Lublina. 8000m2

    Krężnica Jara

    • 490 000 zł cena
    • 8 000 m2 powierzchnia
    • 62 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka rolna -  o doskonałych wymiarach (135m/60m) stwarzających możliwość podziału na minimum cztery działki 20ar.Działka obecnie jest gruntem rolnym z złożonym wnioskiem o przek...

  • Inwestycyjna działka budowlana w Motyczu

    Motycz

    • 1 260 000 zł cena
    • 6 300 m2 powierzchnia
    • 200 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Inwestycyjna działka budowlana w Motyczu!!!Wszystkie media i położenie w centralnej części miejscowości. Blisko szkoła, przystanek, sklepy oraz kościół. Działka narożna z usytuowan...

  • 1 / 4
    Piękna działka z WZ o nieszablonowym kształcie

    Konopnica

    • 500 000 zł cena
    • 1 800 m2 powierzchnia
    • 278 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    ------------------------------------------Działka budowlana w Konopnicy nieopodal granicy Lublina - kameralna okolica i bliskość naturyOPIS:Wymiary nieregularnie, zbliżone do trójk...

  • Działka Konopnica

    Konopnica

    • 450 000 zł cena
    • 3 000 m2 powierzchnia
    • 150 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Cena do negocjacji !!!Działka:Położona w 2 liniiWydane warunki zabudowyDojazd drogą asfaltową (ostatnie 50m utwardzoną)Możliwość wydzielenia mniejszego areałuWYMIARY:szerokość 35md...

  • 1 / 4
    Działka 14ar pod zab. jednorodzinną - Zemborzyce

    Zemborzyce Podleśne

    • 430 000 zł cena
    • 2 800 m2 powierzchnia
    • 154 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Zemborzyce Podleśne - działka budowlana o powierzchni 28ar.Na sprzedaż działka 28 ar w doskonałej lokalizacji, blisko Zalewu Zemborzyckiego i Starego Gaju. Działka z przeznaczeniem...

  • Działka, Zemborzyce Tereszyńskie, 57 ar

    Zemborzyce Tereszyńskie

    • 650 000 zł cena
    • 5 700 m2 powierzchnia
    • 115 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka, Zemborzyce Tereszyńskie,Wyjątkowa nieruchomość w otulinie lasu.Jeżeli kochasz drzewa, śpiew ptaków i naturę - nie musisz już szukać, to wymarzone miejsce dla Ciebie.Na spr...

  • 1 / 4
    Zemborzyce Podleśne - 32 ary OKAZJA!!!

    Zemborzyce Podleśne

    • 349 000 zł cena
    • 3 200 m2 powierzchnia
    • 110 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    SUPER OFERTAZemborzyce Podleśne - ustawna - prostokątna działka budowlana o powierzchni 32 arów.Nieruchomość stanowi bardzo dobrą ofertę dla osób poszukujących działki budowlanej w...

  • Motycz, - 30 ar - blisko szkoły, do wydzielenia

    Motycz

    • 600 000 zł cena
    • 3 000 m2 powierzchnia
    • 200 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka budowlana 30 ar - MotyczCechy fizyczne działki:- powierzchnia: 30ar,- pierwsza linia zabudowy,- działka w kształcie prostokąta,- wymiary ok.: 72m x 44,5m,- plaski terenDzia...

  • 1 / 4
    PODOLE - Działka budowlana o powierzchni 13,4 arów.

    Podole

    • 69 000 zł cena
    • 1 300 m2 powierzchnia
    • 54 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    PODOLE w gminie Bełżyce - Działka budowlana o powierzchni 13,4 arów.Działka o powierzchni 13,4 ara.Kształt trójkąta o boku około 60 metrów.Dostęp do drogi z dwóch boków działki.Pla...

  • Działka, Motycz, 25ar, zabudowa jednorodzinna

    Motycz

    • 339 000 zł cena
    • 2 530 m2 powierzchnia
    • 134 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka, Motycz, 25 ar, zabudowa jednorodzinna Działka:- 3 linia zabudowy (ostatnia, druga linia zabudowana)- 2530 m2- wymiary 34m szerokości x 75m głębokości- wiele drzew różnego...

  • Działka z WZ i pozw. na budowę bliźniaka-Konopnica

    Konopnica

    • 785 000 zł cena
    • 2 326 m2 powierzchnia
    • 338 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Konopnica - działka budowlana położona bardzo blisko granicy LublinaDoskonała lokalizacja i aż 23ar działki z wydanymi Warunkami Zabudowy i uzyskanym pozwoleniem na budowę budynku...

  • Atrakcyjna działka media, z pozw.na bud. z projekt

    Motycz

    • 289 000 zł cena
    • 1 367 m2 powierzchnia
    • 212 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    ** Oferta TYLKO w biurze KNC CITY Lublin ul. Krótka 4 **Działka z wydanym prawomocnym pozwoleniem na budowę łącznie z projektem domu ! MOTYCZ- gm. Konopnica, pow. 1376 m², bardzo ł...

  • 1 / 4
    Sprzedam działkę budowlaną Bełżyce

    Bełżyce

    • 165 000 zł cena
    • 934 m2 powierzchnia
    • 177 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam działkę budowlaną uzbrojoną w Bełżycach działka ogrodzona w dobrym punkcie w bliskiej odległości sklepy Intermarche, Dino ,Biedronka , szkoły, przedszkola, starostwo . Dzi...

  • Działka budowlana Konopnica,
    1 / 5
    Działka budowlana Konopnica,

    Konopnica

    • 450 000 zł cena
    • 860 m2 powierzchnia
    • 524 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka o pow. 860m2 w Konopnicy, okolice ul. Raszyńskiej. Czwarta linia zabudowy od szosy asfaltowej. Wymiary: 36,90 x 23,30m. Udział w drodze dojazdowej. Warunki zabudowy na...

  • Działka, Motycz, 8.5ar, budownictwo jednorodzinne

    Motycz

    • 180 000 zł cena
    • 850 m2 powierzchnia
    • 212 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka, Motycz, 8.5 ar, Działka:- 3 linia zabudowy- 850m2- wymiary 18x48mMedia:- prąd- woda- gazLokalizacja:- Motycz- powiat lubelski- gmina Konopnica- dojazd do Lublina w kilka...

  • 5 działek budowlanych blisko Lublina, wydane WZ.

    Uniszowice

    • 210 000 zł cena
    • 1 000 m2 powierzchnia
    • 210 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działki budowlane z szybkim dojazdem do/z Lublina (ok. 6 km - 10 minut do Al. Kraśnickiej-Selgros).UNISZOWICE: polecam do zakupu atrakcyjne działki budowlane ( 5 działek ) z wydany...

  • Atrakcyjna działka budowlana, wydane WZ, pow. 1703

    Motycz

    • 325 000 zł cena
    • 1 703 m2 powierzchnia
    • 191 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    ** Oferta TYLKO w biurze KNC CITY Lublin ul. Krótka 4 **MOTYCZ- gm. Konopnica, pow. działki 1707 m², atrakcyjna działka budowlana pod zabudowę mieszkaniową jednorodzinną. Działka p...

  • Lublin, Zemborzyce, działka budowlana, 9810 m2 na sprzedaż.
    1 / 7
    Lublin, Zemborzyce, działka budowlana, 9810 m2 na sprzedaż.

    Zemborzyce Podleśne

    • 3 139 000 zł cena
    • 9 810 m2 powierzchnia
    • 320 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Lublin, Zemborzyce, działka budowlana, 9810 m2 na sprzedaż. Na sprzedaż korzystnie usytuowane trzy działki budowlane w Lublinie ( Zemborzyce, ul. Letniskowa), przeznaczone pod zab...

  • Dom i działka budowlana 550 m2 w centrum Bełżyc
    1 / 7
    Dom i działka budowlana 550 m2 w centrum Bełżyc

    Bełżyce

    • 205 000 zł cena
    • 550 m2 powierzchnia
    • 373 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka budowlana 550 m2- z domem z bali drewnianych, obity płytą i budynkami gospodarczymi w odległości 20 km od Lublina Dom o powierzchni 50 m2 -, składa się z 2 pokoi, kuchni,...

  • Działka budowlana Krężnica Jara gm. Niedrzwica Duża
    1 / 6
    Działka budowlana Krężnica Jara gm. Niedrzwica Duża

    Krężnica Jara

    • 325 000 zł cena
    • 6 230 m2 powierzchnia
    • 53 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    UROKLIWA OKOLICA - IDEALNA NA DOM POD MIASTEM LUB DLA DEWELOPERA ! Polecam do sprzedaży działkę budowlano-rolną , o powierzchni 6230 m2 w Krężnicy Jarej, usytuowaną w spoko...

  • Działka budowlana Motycz gm. Konopnica,
    1 / 2
    Działka budowlana Motycz gm. Konopnica,

    Motycz

    • 165 000 zł cena
    • 1 042 m2 powierzchnia
    • 159 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    NA SPRZEDAŻ -----REZERWACJA------- Działka budowlana w Motyczu gm. Konopnica  Nieruchomość znajduje się przy lesie Skubicha w drugiej linii zabudowy w kompleksie kilku działek b...

  • Działka z doskonałym dojazdem do Lublina

    Zemborzyce Tereszyńskie

    • 299 000 zł cena
    • 2 964 m2 powierzchnia
    • 101 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka 30 ar z doskonałym dojazdem do LublinaZemborzyce Tereszyńskie - niespełna 30ar działki położonych zarówno blisko trasy ekspresowej S19 i obwodnicy Lublina, co zapewnia szy...

  • Działka budowlana Motycz gm. Konopnica Motycz, Motycz
    1 / 5
    Działka budowlana Motycz gm. Konopnica Motycz, Motycz

    Motycz

    • 345 000 zł cena
    • 2 086 m2 powierzchnia
    • 166 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    OPIS DZIAŁKI DRZEWCE Motycz gmina Konopnica, działka 2086m2, sprzedaż. KUPUJĄCY NIE PŁACI PROWIZJI. CENA DO NEGOCJACJI. Grupa WGN Koncern Obrotu Nieruchomościami - Lublin...

  • Działka budowlana Osmolice-Kolonia gm. Niedrzwica Duża
    1 / 3
    Działka budowlana Osmolice-Kolonia gm. Niedrzwica Duża

    Osmolice-Kolonia

    • 148 000 zł cena
    • 1 342 m2 powierzchnia
    • 111 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    13-AROWA DZIAŁKA BUDOWLANA 17 KM OD LUBLINA, W SPOKOJNEJ OKOLICY ! Polecam do sprzedaży działkę budowlaną, o powierzchni 1342 m2 , położoną w Osmolicach Kolonii, gminie Nied...

  • działka budowlana/inwestycyjna 13,14 ara (1314 m2) w Podolu
    działka budowlana/inwestycyjna 13,14 ara (1314 m2) w Podolu

    Podole

    • 69 000 zł cena
    • 1 314 m2 powierzchnia
    • 53 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam działkę budowalną z podstawowym przeznaczeniem pod zabudowę zagrodową/inwestycyjną w Podolu, gm. Bełżyce o pow. 13,14 ara (1314 m2), nr ew.: 060901_5.0013.322. Działka w k...

  • działka 11,5 a szerokie
    1 / 16
    działka 11,5 a szerokie

    Szerokie

    • 700 zł cena
    • 1 150 m2 powierzchnia
    • 1 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    działka 72/15 budowlana szerokie wymiary 37 szer na 32 dojazd z ulicy nałęczowskiej drogą 5m utwardzoną uzbrojona gaz woda prąd kanalizacja światłowód bez pośredników cena 700złm...