• Filtruj 1
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Nieruchomości Kraśnik

(27)
  • Działka inwestycyjna Kraśnik Bojanówka,
    Działka inwestycyjna Kraśnik Bojanówka,

    Kraśnik

    • 580 000 zł cena
    • 19 407 m2 powierzchnia
    • 30 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    GRUNT INWESTYCYJNY POD FARMĘ FOTOWOLTAICZNĄ | 1,9407 HA | BOJANÓWKA, GM. KRAŚNIK Na sprzedaż atrakcyjny grunt inwestycyjny o powierzchni 1,9407 ha, stanowiący działkę ewidencyjną...

  • Lokal usługowy biurowy
    1 / 2
    Lokal usługowy biurowy

    Kraśnik

    • 900 zł cena
    • 50 m2 powierzchnia
    • 18 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Lokal usługowy biurowy na pierwszym piętrze, wejście od ulicy Urzędowska 125, klatka schodowa,łazienka na piętrze. Piękna duża witryna od ulicy głównej., ogrzewanie gazem.

  • Mieszkanie 3-pokojowe – Kraśnik Fabryczny | 50,05 m² | niska
    1 / 16
    Mieszkanie 3-pokojowe – Kraśnik Fabryczny | 50,05 m² | niska

    Kraśnik

    • 215 000 zł cena
    • 50 m2 powierzchnia
    • 4 300 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 4 piętro

    Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 50,05 m², położone na 4. piętrze w 5-piętrowym bloku w Kraśniku Fabrycznym. Układ pomieszczeń: • 3 pokoje • kuchnia • łazienka • przedpokój • b...

  • Lokal użytkowy Kraśnik Fabryczny
    Lokal użytkowy Kraśnik Fabryczny

    Kraśnik

    • 750 zł cena
    • 20 m2 powierzchnia
    • 38 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Do wynajęcia lokal pod działalność położony w Kraśniku przy ul. Mickiewicza 1H, I pietro. Nad sklepem z pieczywem. Powierzchnia około 20 m2. Cena 750 zł. Tel. [tel]

  • Mieszkanie 48m2
    1 / 6
    Mieszkanie 48m2

    Kraśnik

    • 245 000 zł cena
    • 48 m2 powierzchnia
    • 5 105 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Mieszanie w dobrym stanie. Duże pokoje. Duża kuchnia. Do odnowienia parkiet w obu pokojach. Okna plastikowe. W mieszkaniu są dwie szafy wnękowe. Zapraszam do kontaktu telefo...

  • Sprzedam siedlisko NOWA CENA
    1 / 11
    Sprzedam siedlisko NOWA CENA

    Kraśnik

    • 195 000 zł cena
    • 9 800 m2 powierzchnia
    • 20 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam działkę budowlaną o powierzchni 98 ar w miejscowości Owczarnia gmin Józef nad Wisłą. Działka zadbana,.ogrodzona,.dojazd asfalt, prąd,woda. Na działce znajdują się budynki...

  • Lokal uzytkowy
    1 / 3
    Lokal uzytkowy

    Kraśnik

    • 1 000 zł cena
    • 48 m2 powierzchnia
    • 21 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Lokal uzytkowy ul Krakowska w Krasniku (Rynek Kraśnika). Wejscie do lokalu bezposrednio z chodnika.

  • Lokal gabinet usługowy biurowy na wynajem - centrum Kraśnik
    1 / 4
    Lokal gabinet usługowy biurowy na wynajem - centrum Kraśnik

    Kraśnik

    • 500 zł cena
    • 12 m2 powierzchnia
    • 42 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Lokal gabinet do wynajęcia w centrum Kraśnika 12m2. Wspólny korytarz, łazienka, pomieszczenie socjalną. Lokal na działalność biurową, medyczną, usługową. W sąsiedztwie gabinety lek...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Lokal usługowy biurowy do wynajęcia - centrum Kraśnik
    1 / 4
    Lokal usługowy biurowy do wynajęcia - centrum Kraśnik

    Kraśnik

    • 500 zł cena
    • 120 m2 powierzchnia
    • 5 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Do wynajęcia w centrum Kraśnika (rynek) pomieszczenia na gabinety lekarskie, biura, działalność usługową i inne. Łącznie 4 pokoje + 3 pomieszczenia socjalne + 2 łazienki. Wszystk...

  • Kraśnik 49 m2, SCHRON w budynku, widok z okien na parki
    1 / 16
    Kraśnik 49 m2, SCHRON w budynku, widok z okien na parki

    Kraśnik

    • 305 000 zł cena
    • 49 m2 powierzchnia
    • 6 225 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Bezpośrednio . Przestronne piękne mieszkanie 48,80 m2 w samym centrum Kraśnika Fabr. z najpiekniejszym widokiem na 2 parki. Budynek posiada SCHRON . Wysokie na 2,8 m , wymiary :...

  • Lokal 70m2 do wynajęcia.
    1 / 6
    Lokal 70m2 do wynajęcia.

    Kraśnik

    • 1 500 zł cena
    • 70 m2 powierzchnia
    • 22 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Lokal 70m2 do wynajęcia pod biuro,gabinet w Krasniku Fabr.od marca 2026 r.W lokalu jest 3 pomieszczenia.tel. [tel] do kontaktu.

  • Kraśnik fabryczny - kawalerka- 34m2 - 220.000zł

    Kraśnik » ul. Żwirki i Wigury

    • 220 000 zł cena
    • 34 m2 powierzchnia
    • 6 471 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 1 piętro

    Idealny stan - I piętro - Duża kuchnia - piwnica - blok po termomodernizacji.Serdecznie zapraszam. do zakupu pieknego mieszkania w sercu Krasnika.Na sprzedaż ustawna i przestronna...

  • Lokal do wynajęcia Stary Kraśnik centrum powierzchnia 125 m²
    1 / 6
    Lokal do wynajęcia Stary Kraśnik centrum powierzchnia 125 m²

    Kraśnik

    • 2 000 zł cena
    • 125 m2 powierzchnia
    • 16 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Oferujemy do wynajęcia przestronny lokal usługowy zlokalizowany w centrum starej dzielnicy Kraśnika. Opis lokalu: Powierzchnia: ok. 125 m² Lokal na niskim parterze z niezależnym w...

  • atrakcyjne mieszkanie 29,26 m2 Kraśnik ul. Chopina
    atrakcyjne mieszkanie 29,26 m2 Kraśnik ul. Chopina

    Kraśnik

    • 219 000 zł cena
    • 29 m2 powierzchnia
    • 7 552 zł/m2 cena za metr

Kraśnik

    • 930 000 zł cena
    • 300 m2 powierzchnia
    • 3 100 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Biuro Obrotu Mieszkaniami "LUBELSKIE MIESZKANIA"
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 2 pokojowe niepodległości Kraśnik
    1 / 2
    Mieszkanie 2 pokojowe niepodległości Kraśnik

    Kraśnik

    • 329 000 zł cena
    • 50 m2 powierzchnia
    • 6 580 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Sprzedam mieszkanie 50m2, 2 piętro w kraśnik fabrycznym. Lokalizacja bardzo dobra, 2 pokoje + kuchni korytarz łazienka z balkonem. Osobne wejścia. Mieszkanie jest po remoncie.

  • 1 / 3
    Mieszkanie bezczynszowe

    Kraśnik

    • 693 000 zł cena
    • 126 m2 powierzchnia
    • 5 500 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 2 piętro

    "Do sprzedania dwupoziomowe mieszkanie bezczynszowe, na ul. Pogodnej w Kraśniku Fabrycznym. Powierzchnia mieszkania wynosi 126,83m2.Mieszkanie znajduje się na drugim piętrze. Nieru...

  • 1 / 2
    Działka budowlana z domem do remontu na sprzedaż

    Kraśnik

    • 320 000 zł cena
    • 3 900 m2 powierzchnia
    • 83 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam działkę budowlano rolna Działka budowlana z domem. Dom o powierzchni 80m2 do remontu ,działka jest uzbrojona w gas ,prąd ,woda ,telefon ,światłowód .Okolica cicha i spoko...

  • Sprzedam działkę pod inwestycję

    Kraśnik

    • 2 100 000 zł cena
    • 6 000 m2 powierzchnia
    • 350 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Sprzedam dzialķę pod inwestycję o powierzchni 6000m2 w miejscowości Kraśnik woj. lubelskie. Plan zagospodarowania M / M. Tel [tel]

  • Mieszanie do sprzedaży na ulicy Pogodnej z widokiem na Wioskę Dzi...

    Kraśnik

    • 286 200 zł cena
    • 53 m2 powierzchnia
    • 5 400 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    Bardzo słoneczne, jasne mieszkanie z widokiem na Wioskę Dziecięcą w Krasniku Fabrycznym do sprzedaży (ulica Pogodna). Mieszkanie jest do remontu z wyjątkiem okien (wymienione rok...