• Filtruj 3
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Nieruchomości pod Kraśnikiem

(15)
  • Działka 0,52 ha, gm.Borzechów
    1 / 13
    Działka 0,52 ha, gm.Borzechów

    Borzechów

    • 262 000 zł cena
    • 5 244 m2 powierzchnia
    • 50 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż działka nr 366/2 – Łopiennik, gm. Borzechów Na sprzedaż ogrodzona działka o powierzchni 0,5244 ha (5244 m²), położona w miejscowości Łopiennik, w gminie Borzechów, woje...

  • Dom Wierzchowiska Pierwsze gm. Modliborzyce
    1 / 5
    Dom Wierzchowiska Pierwsze gm. Modliborzyce

    Wierzchowiska Pierwsze

    • 279 000 zł cena
    • 220 m2 powierzchnia
    • 1 269 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Poszukujesz domu na pięknej działce w spokojnej, zielonej okolicy? Marzysz o ciszy z widokiem na wodę ? Mam coś dla Ciebie! Sprawdź! OPIS NIERUCHOMOŚCI 2900 m2 działki z budynkam...

  • Sprzedam gospodarstwo działka bud., rolne, leśne) Dąbrowa gm
    1 / 7
    Sprzedam gospodarstwo działka bud., rolne, leśne) Dąbrowa gm

    Dąbrowa

    • 150 000 zł cena
    • 33 100 m2 powierzchnia
    • 5 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam gospodarstwo rolne położone w Dąbrowie, gmina Annopol, o łącznej powierzchni 3,31 ha. W skład gospodarstwa wchodzi: działka siedliskowa (budowlana) o pow. 0,11 ha – nr ew....

  • Działka Budowlana - usługowa Urzędów Różana 36 ar
    1 / 2
    Działka Budowlana - usługowa Urzędów Różana 36 ar

    Urzędów

    • 200 000 zł cena
    • 3 600 m2 powierzchnia
    • 56 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    842/3 - 0,3602ha (3602 m2, 36ar) ul. Różana, obręb Wodna, Miasto Urzędów, powiat Kraśnik Działka budowlana - usługowa, w miejscowym planie - 200 000 zł, 55 zł m2 Media Energia w...

  • Działka Budowlana - rolna Urzędów ul. Spacerowa 80ar
    1 / 8
    Działka Budowlana - rolna Urzędów ul. Spacerowa 80ar

    Urzędów

    • 130 000 zł cena
    • 8 051 m2 powierzchnia
    • 17 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    842/4 - 0,8051ha (8051 m2 80 ar) ul. Spacerowa, obręb Wodna, miasto Urzędów, powiat Kraśnik Działka budowlana - rolna, w planie ogólnym (700m2) rolna (7351 m2) - 130 000 zł, 16 zł...

  • Sprzedam działkę Majdan Moniacki

    Majdan Moniacki

    • 240 000 zł cena
    • 10 800 m2 powierzchnia
    • 23 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolno-budowlana

    Sprzedam działkę rolno-budowlaną o łącznej powierzchni 1,0777 ha składającej się z trzech działek rolno-budowlanych ( dz. nr 30,33,38 ) i rolnej (dz. nr 29 ) w miejscowości Majdan...

  • Dom wolnostojący
    Dom wolnostojący

    Dąbrowa

    • 950 000 zł cena
    • 200 m2 powierzchnia
    • 4 750 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Biuro Obrotu Mieszkaniami "LUBELSKIE MIESZKANIA"
    Biuro nieruchomości

  • Działka budowlana Jaśminowa Urzędów

    Urzędów

    • 320 000 zł cena
    • 4 200 m2 powierzchnia
    • 77 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Oferuję sprzedaż atrakcyjnej działki inwestycyjno-budowlanej zlokalizowanej przy ulicy Jaśminowej w Urzędowie. Działka o powierzchni 4200 m2, zgodnie z miejscowym planem zagospodar...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Działka budowlana, Urzędów, centrum, 25 a

    Urzędów » ul. Dzikowskiego

    • 275 000 zł cena
    • 2 498 m2 powierzchnia
    • 111 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Duża działka w centrum Urzędowa, niedaleko drogi ekspresowej S19Nieruchomość położona w cichej okolicy w dolinie rzeki Urzędówki.Cena tylko 118 zł/m2Średnia szerokość: 30 m, długoś...

  • Dom wolnostojący
    Dom wolnostojący

    Józwów

    • 190 000 zł cena
    • 80 m2 powierzchnia
    • 2 375 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    AD REM NIERUCHOMOŚCI CEZARY PAPLIŃSKI
    Biuro nieruchomości

  • 1 / 4
    Kiełczewice Mar. - piękna działka pod domek.

    Kiełczewice Maryjskie

    • 85 000 zł cena
    • 691 m2 powierzchnia
    • 124 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Kiełczewice Maryjskie - piękna działka przeznaczona pod budownictwo jednorodzinne położona w niezwykle malowniczej lokalizacjiDziałka:- Kwadrat o wymiarach około 25 x 25 m- Teren p...

  • Piękne siedlisko położone w Kiełczewicach Górnych.

    Kiełczewice Górne

    • 529 000 zł cena
    • 3 000 m2 powierzchnia
    • 177 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • siedliskowa

    Piękne siedlisko położone w Kiełczewicach GórnychNa sprzedaż siedlisko o powierzchni 30 arów składające się z pięknego domu o łącznej powierzchni mieszkaniowej 190 metrów kwadratow...

  • Dom Kiełczewice Górne ul.

    Kiełczewice Górne

    • 505 000 zł cena
    • 180 m2 powierzchnia
    • 2 806 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Do sprzedania dom wraz z budynkami gospodarczymi. ineruchomość położona jest w Kiełczewicach Górnych. Jest to malownicze miejsce. W okolicy: dolina Bystrzycy, spływy kajakowe, stad...

  • dzialka z starym domem

    Chruślanki Józefowskie

    • 45 000 zł cena
    • 1 200 m2 powierzchnia
    • 38 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Do sprzedania dzialka z starym domem we wsi Chruslanki Jözefowskie 71 dzialka znajduje sie w srodku wsi prad i woda na dzialce do tego pole 30 aröw tel 004923454468958 lub E-Ma...

  • dzialka z starym domem

    Chruślanki Józefowskie

    • 45 000 zł cena
    • 1 200 m2 powierzchnia
    • 38 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Do sprzedania dzialka z starym domem w miejscowosci Chruslanki Jozefowskie 71 do tego nalezy 30arow pola dzialka znajduje sie w srodku wsi prad i woda na dzialce

  • Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • Dom Gałęzów ul.

    Gałęzów

    • 200 000 zł cena
    • 99 m2 powierzchnia
    • 2 021 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Oferujemy na sprzedaż siedlisko położone na 43 a działce w miejscowości GałęzówNa działce znajduje się:- dom 100m2- stodoła- budynek gospodarczy- spiżarnia- studniaBudynki są do re...

  • 1 / 4
    Dom Piotrków Pierwszy ul.

    Piotrków Pierwszy

    • 945 000 zł cena
    • 130 m2 powierzchnia
    • 7 270 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Oferujemy na sprzedaż dom o powierzchni 112m2, w miejscowości Piotrków Pierwszy. Dom kanadyjski, oddany do użytku w 2020 roku.Powierzchnia działki - 28ar.Działka ogrodzona z każdej...

  • Dom na sprzedaż (woj. lubelskie). Prawiedniki, ul. Wiśniowa, 1 050 000 PLN, 150,00 m2
    Dom na sprzedaż (woj. lubelskie). Prawiedniki, ul. Wiśniowa, 1 05...

    Prawiedniki » ul. Wiśniowa

    • 1 050 000 zł cena
    • 150 m2 powierzchnia
    • 7 000 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż dom wolnostojący z 2011 roku w Prawiednikach o powierzchni 150 m2, w skład którego wchodzi:Parter: wiatrołap 3,2 m2; hall 8,2 m2; kuchnia 12,2 m2; WC 2 m2; spiżarnia 2...

  • Borów Kol. Duża działka z możliwością uzyskania WZ

    Borów-Kolonia

    • 95 000 zł cena
    • 11 700 m2 powierzchnia
    • 9 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Właściwości:- działka rolna (WZ możliwe do uzyskania)Wymiary i wygląd: - powierzchnia 1,17 ha- prostokąt 17 x 620 metrów- działka płaskaLokalizacja:- Borów - Kolonia- Lokalizacja b...

  • 1 / 3
    Działka budowlana w Bychawce Trzeciej k. Lublina

    Bychawka Trzecia

    • 159 000 zł cena
    • 1 600 m2 powierzchnia
    • 100 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Atrakcyjna działka budowlana w Bychawce Trzeciej k. Lublina 16 ar, 159000 pln do negocjacji Działka:- budowlana - 1 linia zabudowy - prostokąt - nie zadrzewiona - działka płaska Wy...

  • 1 / 2
    Pawlin gmina Konopnica około 12km od Lublina

    Pawlin

    • 240 000 zł cena
    • 1 200 m2 powierzchnia
    • 200 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Pięknie położona działka w Pawlinie gmina Konopnica około 12km od Lublina. - BEZ PROWIZJI OD KUPUJĄCEGO - Działka położona z dala od zabudowań zwartych, dzięki czemu zapewnia spokó...

  • Wierciszów, działki budowlane MN, media 100%.

    Wierciszów

    • 360 000 zł cena
    • 4 001 m2 powierzchnia
    • 90 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    WIERCISZÓW gm. Jabłonnapolecam do zakupu atrakcyjne działki budowlane ( 2 x 4001 m² ) pod zabudowę mieszkaniową jednorodzinną MN. Działki zlokalizowane w 1 linii zabudowy. W pasie...

  • Jabłonna Druga - duża działka z domem + bud gosp!

    Jabłonna Druga

    • 699 000 zł cena
    • 60 m2 powierzchnia
    • 11 650 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Dom wraz z działką z dostępem do rzeki, z dala od zgiełku miasta. Jabłonna Druga... Polecam do zakupu domek znajdujący się na ładnej działce o pow. 5100 m2. Dostępne media. Zlokal...

  • Wierciszów, działka budowlana MN, media.

    Wierciszów

    • 100 000 zł cena
    • 1 087 m2 powierzchnia
    • 92 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    WIERCISZÓW gm. Jabłonnapolecam do zakupu atrakcyjną działkę budowlaną o pow. 1087 m² pod zabudowę mieszkaniową jednorodzinną MN. Działka zlokalizowana w 2 linii zabudowy. W pasie d...

  • 1 / 4
    PODOLE - Działka budowlana o powierzchni 13,4 arów.

    Podole

    • 69 000 zł cena
    • 1 300 m2 powierzchnia
    • 54 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    PODOLE w gminie Bełżyce - Działka budowlana o powierzchni 13,4 arów.Działka o powierzchni 13,4 ara.Kształt trójkąta o boku około 60 metrów.Dostęp do drogi z dwóch boków działki.Pla...

  • Działka budowlana Jabłonna Pierwsza gm. Jabłonna
    1 / 11
    Działka budowlana Jabłonna Pierwsza gm. Jabłonna

    Jabłonna Pierwsza

    • 240 000 zł cena
    • 3 000 m2 powierzchnia
    • 80 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka budowlana na sprzedaż - Jabłonna Pierwsza Prezentujemy Państwu działkę budowlaną w malowniczej Jabłonnej pierwszej, dla której zostały wydane warunki zabudowy. WZ o...

  • Budynek usługowy,budynek komercyjny,Stasin, Lublin

    Stasin

    • 1 780 000 zł cena
    • 340 m2 powierzchnia
    • 5 236 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Budynek usługowy, budynek komercyjny, Stasin, LublinMożliwość zmiany sposobu użytkowania na dom jednorodzinny.Budynek:- ok 340 metrów powierzchni- wolnostojący- rok budowy 2014- pi...

  • Budynek usługowy,budynek komercyjny,Stasin, Lublin

    Stasin

    • 1 780 000 zł cena
    • 340 m2 powierzchnia
    • 5 236 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Budynek usługowy, budynek komercyjny, Stasin, LublinBudynek:- ok 340 metrów powierzchni- wolnostojący- rok budowy 2014- pięknie i gustownie wykończony- wymurowany z bloczków gazobe...

  • KRUS Mazanów Michałów działka rolna lub pod zalesienie
    KRUS Mazanów Michałów działka rolna lub pod zalesienie

    Mazanów

    • 10 000 zł cena
    • 4 200 m2 powierzchnia
    • 3 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    ciekawa działka niestety bez dojazdu rolna na krus

  • DOM WOLNOSTOJĄCY
    1 / 3
    DOM WOLNOSTOJĄCY

    Majdan Borowski

    • 910 000 zł cena
    • 213 m2 powierzchnia
    • 4 273 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Nieruchomość gruntowa zabudowana budynkiem mieszkalnym wolnostojącym o dwóch kondygnacjach nadziemnych w konstrukcji tradycyjnej murowanej . Działka o łącznej powierzchni 1,28 ha...

  • Sprzedam dom w Osinach
    1 / 9
    Sprzedam dom w Osinach

    Osiny

    • 190 000 zł cena
    • 81 m2 powierzchnia
    • 2 346 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Szanowni Państwo Oferuję na sprzedaż dom w miejscowości Osiny, gmina Żyrzyn, powiat puławski. Dom mieszkalny o powierzchni zabudowy 81 mkw. Parterowy z podpiwniczeniem i strychem...

  • Działka BudowlanA 1800 M2 w Krężnicy Okrągłej
    Działka BudowlanA 1800 M2 w Krężnicy Okrągłej

    Krężnica Okrągła

    • 185 000 zł cena
    • 1 800 m2 powierzchnia
    • 103 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • siedliskowa

    Przedmiotem sprzedaży jest działka budowlana położona w Krężnicy Okrągłej przy drodze lokalnej, nieopodal drogi wojewódzkiej 832. Działka budowlana powierzchni 1800 m2, usytuowana...

  • Mieszkanie 100 M2 w Chodlu
    1 / 14
    Mieszkanie 100 M2 w Chodlu

    Chodel

    • 395 000 zł cena
    • 100 m2 powierzchnia
    • 3 950 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 1 piętro

    Mieszkanie w Chodlu- po remoncie, 100 m2, na piętrze domu piętrowego, wielorodzinnego - na sprzedaż. Do nieruchomości przynależy ogródek z altanką drewnianą i garaż wolnostojący....

  • Działka budowlana Podzamcze powiat Łęczyński
    1 / 14
    Działka budowlana Podzamcze powiat Łęczyński

    Podzamcze

    • 110 000 zł cena
    • 1 404 m2 powierzchnia
    • 79 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam piękną działkę budowlaną w miejscowości Podzamcze o powierzchni 14 ar. Nr działki 17/6. Bezpośredni dostęp do drogi publicznej. Wjazd drogą koło Top Market. Działka położo...

  • Sprzedam działkę budowlaną w Prawiednikach
    1 / 4
    Sprzedam działkę budowlaną w Prawiednikach

    Prawiedniki

    • 280 000 zł cena
    • 3 470 m2 powierzchnia
    • 81 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam działkę budowlaną o pow. 0,3470 ha w Prawiednikach, położoną przy trasie Lublin-Bychawa. W planie zagospodarowania pod zabudowę zagrodową. W okolicy domki jednorodzinne, l...

  • Dom jednorodzinny parterowy Prawiedniki
    1 / 6
    Dom jednorodzinny parterowy Prawiedniki

    Prawiedniki

    • 1 090 000 zł cena
    • 159 m2 powierzchnia
    • 6 856 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Dom bezpośrednio od właściciela, bez podatku PCC. Budynek w końcowej fazie realizacji, do oddania w sierpniu. Powierzchnia domu 159m2, działka 9,5 ara. Wygodny i efektowny dom...

  • Działka budowlana Prawiedniki gm. Głusk
    1 / 6
    Działka budowlana Prawiedniki gm. Głusk

    Prawiedniki

    • 265 000 zł cena
    • 1 496 m2 powierzchnia
    • 178 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Szukasz działki w rozsądnej cenie z dobrym dojazdem do Lublina? Planujesz nowoczesny i funkcjonalny dom jednorodzinny z poddaszem użytkowym, garaż w bryle budynku od strony wjazdu...

  • 1/6 udziału w nieruchomości od syndyka - Osiny, gmina Żyrzyn
    1 / 7
    1/6 udziału w nieruchomości od syndyka - Osiny, gmina Żyrzyn

    Osiny

    • 6 898 zł cena
    • 5 287 m2 powierzchnia
    • 2 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    W postępowaniu upadłościowym prowadzonym pod sygn. akt LU1S/GUp-s/812/2025 syndyk masy upadłości sprzeda: udział w wysokości 1/6 w prawie własności nieruchomości gruntowej składają...

  • Nieruchomości i ruchomości na sprzedaż
    1 / 7
    Nieruchomości i ruchomości na sprzedaż

    Osiny

    • 8 156 099 zł cena
    • 13 093 m2 powierzchnia
    • 623 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Syndyk masy upadłości Romana Grzelaka prowadzącego działalność gospodarczą pod firmą GRZELAK ROMAN Zakład Konstrukcji Stalowych (NIP: 7541089742) z siedzibą w miejscowości Osiny (4...

  • 1 / 2
    Działka Zdrapy

    Zdrapy

    • 220 000 zł cena
    • 2 802 m2 powierzchnia
    • 79 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Atrakcyjna działka 28a pod dom lub biznes - media dostępne - szybki start inwestycji. Na sprzedaż działka o ogromnym potencjale inwestycyjnym i budowlanym w miejscowości...

  • Działka Zdrapy

    Zdrapy

    • 550 000 zł cena
    • 10 644 m2 powierzchnia
    • 52 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Duża działka 106 ar z domem o pow ok 80m2 z lat 60-tych i budynkami gospodarczymi, Zdrapy gmina Wilkołaz. Na sprzedaż działka o powierzchni 106 ar (10 600 m²) położona w...

  • Działka Zdrapy

    Zdrapy

    • 770 000 zł cena
    • 13 446 m2 powierzchnia
    • 58 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Siedlisko z ogromnym Potencjałem. Na sprzedaż nieruchomość położona w spokojnej miejscowości Zdrapy, w gminie Wilkołaz. Oferta obejmuje dwie działki budowlano-rolne o łączn...

  • działka budowlana/inwestycyjna 13,14 ara (1314 m2) w Podolu
    działka budowlana/inwestycyjna 13,14 ara (1314 m2) w Podolu

    Podole

    • 69 000 zł cena
    • 1 314 m2 powierzchnia
    • 53 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam działkę budowalną z podstawowym przeznaczeniem pod zabudowę zagrodową/inwestycyjną w Podolu, gm. Bełżyce o pow. 13,14 ara (1314 m2), nr ew.: 060901_5.0013.322. Działka w k...

  • Dom wolnostojący
    Dom wolnostojący

    Trzciniec

    • 368 000 zł cena
    • 100 m2 powierzchnia
    • 3 680 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Biuro Obrotu Mieszkaniami "LUBELSKIE MIESZKANIA"
    Biuro nieruchomości

  • Parterowy, nowoczesny dom przy Parku Kampinowskim.
    Parterowy, nowoczesny dom przy Parku Kampinowskim.

    Wincentówek

    • 2 990 000 zł cena
    • 249 m2 powierzchnia
    • 12 009 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Z przyjemnością prezentuję Państwu wyjątkową nieruchomość w malowniczej gminie  Leoncin, w sąsiedztwie pięknych terenów Kampinoskiego Parku Narodowego. To idealne miejsce dla osób,...