• Filtruj 3
Szukaj ogłoszeń
ostatnio wybierane
  • Mońki +20 km
  • Słupca +20 km
150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
80 100 120 140 160 180 200 220 240 260 280 300 320 340 360 380 400 420 440 460 480
m2
Zapamiętaj filtry

Domy na sprzedaż Kraśnik

(2)
  • Dom bliźniak
    Dom bliźniak

    Kraśnik

    • 930 000 zł cena
    • 300 m2 powierzchnia
    • 3 100 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Biuro Obrotu Mieszkaniami "LUBELSKIE MIESZKANIA"
    Biuro nieruchomości

  • Zadbany dom do zamieszkania, ładna działka.

    Kraśnik » ul. Mieszka I

    • 725 000 zł cena
    • 100 m2 powierzchnia
    • 7 250 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    KRAŚNIK: polecam do zakupu zadbany dom wolnostojący 1 piętrowy o pow. ok. 100 m² położony na działce o pow. 688 m². Dom do zamieszkania w bardzo dobrym stanie. Na posesji znajduję...

  • Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • Sprzedam dom - siedlisko w Borowie nad rzeką Sanna.

    Borów

    • 280 000 zł cena
    • 150 m2 powierzchnia
    • 1 867 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Do sprzedania siedlisko w Borowie gm. Annopol. Duży 4 pokojowy dom ( do remontu) kuchnia, łazienka, hall. Poddasze do adaptacji. Podpiwniczony z co (węgiel, drewno) Dodatkowo może...

  • Dom Gałęzów ul.

    Gałęzów

    • 200 000 zł cena
    • 99 m2 powierzchnia
    • 2 021 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Oferujemy na sprzedaż siedlisko położone na 43 a działce w miejscowości GałęzówNa działce znajduje się:- dom 100m2- stodoła- budynek gospodarczy- spiżarnia- studniaBudynki są do re...

  • Dom Giełczew-Doły ul.

    Giełczew-Doły

    • 140 000 zł cena
    • 70 m2 powierzchnia
    • 2 000 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Oferujemy na sprzedaż siedlisko położone na 1,7 ha działce w miejscowości Giełczew Doły.Dom do wyburzenia lub gruntownego remontu.Na działce znajduje się:- dom 70m2- stodoła- budyn...

  • Dom Kiełczewice Górne ul.

    Kiełczewice Górne

    • 505 000 zł cena
    • 180 m2 powierzchnia
    • 2 806 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Do sprzedania dom wraz z budynkami gospodarczymi. ineruchomość położona jest w Kiełczewicach Górnych. Jest to malownicze miejsce. W okolicy: dolina Bystrzycy, spływy kajakowe, stad...

  • Dom Giełczew-Doły ul.

    Giełczew-Doły

    • 160 000 zł cena
    • 100 m2 powierzchnia
    • 1 600 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Oferujemy na sprzedaż siedlisko położone na działce powierzchni 2995m2 w miejscowości Giełczew Doły.Na działce znajdują się:- dwa domy, jeden do gruntownego remontu, drugi raczej d...

  • 1 / 4
    Dom Piotrków Pierwszy ul.

    Piotrków Pierwszy

    • 945 000 zł cena
    • 130 m2 powierzchnia
    • 7 270 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Oferujemy na sprzedaż dom o powierzchni 112m2, w miejscowości Piotrków Pierwszy. Dom kanadyjski, oddany do użytku w 2020 roku.Powierzchnia działki - 28ar.Działka ogrodzona z każdej...

  • Dom na sprzedaż (woj. lubelskie). Prawiedniki, ul. Wiśniowa, 1 050 000 PLN, 150,00 m2
    Dom na sprzedaż (woj. lubelskie). Prawiedniki, ul. Wiśniowa, 1 05...

    Prawiedniki » ul. Wiśniowa

    • 1 050 000 zł cena
    • 150 m2 powierzchnia
    • 7 000 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż dom wolnostojący z 2011 roku w Prawiednikach o powierzchni 150 m2, w skład którego wchodzi:Parter: wiatrołap 3,2 m2; hall 8,2 m2; kuchnia 12,2 m2; WC 2 m2; spiżarnia 2...

  • Jabłonna Druga - duża działka z domem + bud gosp!

    Jabłonna Druga

    • 699 000 zł cena
    • 60 m2 powierzchnia
    • 11 650 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Dom wraz z działką z dostępem do rzeki, z dala od zgiełku miasta. Jabłonna Druga... Polecam do zakupu domek znajdujący się na ładnej działce o pow. 5100 m2. Dostępne media. Zlokal...

  • Dom z dużą działką - doskonały dojazd do Lublina

    Radawiec Duży

    • 549 900 zł cena
    • 85 m2 powierzchnia
    • 6 470 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Radawiec Duży - dom wraz z budynkami gospodarczymi na dużej działce schodzącej do rzeczkiNieruchomość położona w odległości krótkiego spaceru od lasu, z dostępem do rzeki!! Nieduży...

  • Dom wolnostojący
    Dom wolnostojący

    Annopol

    • 500 000 zł cena
    • 120 m2 powierzchnia
    • 4 167 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Barn-net Maciej Baran
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    Dom wolnostojący

    Józwów

    • 190 000 zł cena
    • 80 m2 powierzchnia
    • 2 375 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    AD REM NIERUCHOMOŚCI CEZARY PAPLIŃSKI
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    Dom wolnostojący

    Kolonia Łaziska

    • 395 000 zł cena
    • 170 m2 powierzchnia
    • 2 324 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Biuro Obrotu Mieszkaniami "LUBELSKIE MIESZKANIA"
    Biuro nieruchomości

  • Dom w Nowym Franciszkowie gm. Opole Lubelskie.

    Nowy Franciszków

    • 495 000 zł cena
    • 125 m2 powierzchnia
    • 3 960 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Dom wykonany w 2000r. od podstaw z drewna o pow. 125 m2 na działce 400 m2 (z opcja jej powiększenia) przy drodze asfaltowej w m. Nowy Franciszków gmina i powiat opole lubelskie wo...

  • Dom Batorz
    1 / 15
    Dom Batorz

    Batorz

    • 790 000 zł cena
    • 190 m2 powierzchnia
    • 4 158 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    # Dom na sprzedaż - #Idealna Inwestycja! Lokalizacja: Batorz Powierzchnia domu: 190 m² Powierzchnia działki: 800 m² Cena: 790000PLN Oferujemy na sprzedaż atrakcy...

  • Dom wolnostojący
    Dom wolnostojący

    Dąbrowa

    • 950 000 zł cena
    • 200 m2 powierzchnia
    • 4 750 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Biuro Obrotu Mieszkaniami "LUBELSKIE MIESZKANIA"
    Biuro nieruchomości

  • Budynek usługowy,budynek komercyjny,Stasin, Lublin

    Stasin

    • 1 780 000 zł cena
    • 340 m2 powierzchnia
    • 5 236 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Budynek usługowy, budynek komercyjny, Stasin, LublinMożliwość zmiany sposobu użytkowania na dom jednorodzinny.Budynek:- ok 340 metrów powierzchni- wolnostojący- rok budowy 2014- pi...

  • Twój azyl blisko Roztocza – dom, działka i sadzawka
    1 / 7
    Twój azyl blisko Roztocza – dom, działka i sadzawka

    Tokary

    • 119 000 zł cena
    • 50 m2 powierzchnia
    • 2 380 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Wyobraź sobie poranek, kiedy budzi Cię śpiew ptaków i zapach świeżego powietrza. Z kubkiem kawy wychodzisz przed dom, a tuż obok Twojej działki lśni w słońcu mała sadzawka, której...

  • DOM WOLNOSTOJĄCY
    1 / 3
    DOM WOLNOSTOJĄCY

    Majdan Borowski

    • 910 000 zł cena
    • 213 m2 powierzchnia
    • 4 273 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Nieruchomość gruntowa zabudowana budynkiem mieszkalnym wolnostojącym o dwóch kondygnacjach nadziemnych w konstrukcji tradycyjnej murowanej . Działka o łącznej powierzchni 1,28 ha...

  • Drewniany dom na działce w Świeciechowie Dużym.

    Świeciechów Duży

    • 225 000 zł cena
    • 60 m2 powierzchnia
    • 3 750 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Dom wolnostojący drewniany wraz z budynkiem gospodarczym murowanym i stodołą na dużej działce 5000 m kw. w m. Świeciechów Duży gm. Annopol.Dom:-powierzchnia 60 m kw.-na działce o...

  • Dom w zaciszu. Dobre połączenie do Lublina
    1 / 7
    Dom w zaciszu. Dobre połączenie do Lublina

    Kolonia Łaziska

    • 510 000 zł cena
    • 140 m2 powierzchnia
    • 3 643 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Sprzedam dom wolnostojący wraz z pomieszczeniami gospodarczymi. Nieruchomość znajduje się w miejscowości Kolonia Łaziska w pobliżu drogi wojewódzkiej 747. Dom posiada bardzo dobre...

  • Sprzedam dom w Osinach
    1 / 9
    Sprzedam dom w Osinach

    Osiny

    • 190 000 zł cena
    • 81 m2 powierzchnia
    • 2 346 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Szanowni Państwo Oferuję na sprzedaż dom w miejscowości Osiny, gmina Żyrzyn, powiat puławski. Dom mieszkalny o powierzchni zabudowy 81 mkw. Parterowy z podpiwniczeniem i strychem...

  • Dom Krężnica Jara gm. Niedżwica Duża, Krężnica Jara
    Dom Krężnica Jara gm. Niedżwica Duża, Krężnica Jara

    Krężnica Jara

    • 1 680 000 zł cena
    • 192 m2 powierzchnia
    • 8 750 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż nieszablonowy dom w stylu klasycznego dworku, z ogrodem i wolnostojącym garażem Krężnica Jara k. Lublina OFERTA BEZ PROWIZJI - kupując tą nieruchomość z WGN Centrum...

  • Dom 180 m² w Kraczewicach Rządowych, gm. Poniatowa
    1 / 14
    Dom 180 m² w Kraczewicach Rządowych, gm. Poniatowa

    Kraczewice Rządowe

    • 699 000 zł cena
    • 180 m2 powierzchnia
    • 3 884 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Dom 180 m² na sprzedaż. Zlokalizowany w Kraczewicach Rządowych, 3 km od Poniatowej, położony przy drodze gminnej, równolegle do drogi powiatowej 737, wzdłuż rzeki Kraczewianki. R...

  • Dom jednorodzinny parterowy Prawiedniki
    1 / 6
    Dom jednorodzinny parterowy Prawiedniki

    Prawiedniki

    • 1 090 000 zł cena
    • 159 m2 powierzchnia
    • 6 856 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Dom bezpośrednio od właściciela, bez podatku PCC. Budynek w końcowej fazie realizacji, do oddania w sierpniu. Powierzchnia domu 159m2, działka 9,5 ara. Wygodny i efektowny dom...

  • Dom Strzeszkowice małe gm. Niedrzwica Duża
    1 / 15
    Dom Strzeszkowice małe gm. Niedrzwica Duża

    Strzeszkowice Małe

    • 599 000 zł cena
    • 130 m2 powierzchnia
    • 4 608 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż - dom jednorodzinny w spokojnej okolicy pod Lublinem Oferujemy do sprzedaży nowo wybudowany dom parterowy w stanie surowym otwartym, położony w kameralnej, podmiejskiej...

  • Dom Batorz Pierwszy gm. Batorz, Batorz Pierwszy
    1 / 11
    Dom Batorz Pierwszy gm. Batorz, Batorz Pierwszy

    Batorz

    • 469 000 zł cena
    • 200 m2 powierzchnia
    • 2 345 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż dom + budynki gospodarcze Batorz Pierwszy, gm. Batorz, powiat Janowski OFERTA NA WYŁĄCZNOŚĆ BEZ PROWIZJI Kupując tę nieruchomość z pomocą WGN Lublin, nie zapłaci...

  • Dom w otulinie lasu - piękny i komfortowy
    1 / 7
    Dom w otulinie lasu - piękny i komfortowy

    Osówek

    • 30 zł cena
    • 70 m2 powierzchnia
    • 1 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na wynajem
    • wolnostojący

    Potok Wielki - Osówek Oferujemy do wynajęcia na doby klimatyczny, drewniany budynek o powierzchni 80 m², położony na działce 500 m² w malowniczej wiosce Osówek, niedaleko Maliniec...

  • Dom Wierzchowiska Pierwsze gm. Modliborzyce
    1 / 5
    Dom Wierzchowiska Pierwsze gm. Modliborzyce

    Wierzchowiska Pierwsze

    • 279 000 zł cena
    • 220 m2 powierzchnia
    • 1 269 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Poszukujesz domu na pięknej działce w spokojnej, zielonej okolicy? Marzysz o ciszy z widokiem na wodę ? Mam coś dla Ciebie! Sprawdź! OPIS NIERUCHOMOŚCI 2900 m2 działki z budynkam...

  • Dom wolnostojący
    Dom wolnostojący

    Trzciniec

    • 368 000 zł cena
    • 100 m2 powierzchnia
    • 3 680 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Biuro Obrotu Mieszkaniami "LUBELSKIE MIESZKANIA"
    Biuro nieruchomości

  • Parterowy, nowoczesny dom przy Parku Kampinowskim.
    Parterowy, nowoczesny dom przy Parku Kampinowskim.

    Wincentówek

    • 2 990 000 zł cena
    • 249 m2 powierzchnia
    • 12 009 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Z przyjemnością prezentuję Państwu wyjątkową nieruchomość w malowniczej gminie  Leoncin, w sąsiedztwie pięknych terenów Kampinoskiego Parku Narodowego. To idealne miejsce dla osób,...