• Filtruj 1
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Nieruchomości Osmolice-Kolonia

(1)
  • Działka budowlana Osmolice-Kolonia gm. Niedrzwica Duża
    1 / 3
    Działka budowlana Osmolice-Kolonia gm. Niedrzwica Duża

    Osmolice-Kolonia

    • 148 000 zł cena
    • 1 342 m2 powierzchnia
    • 111 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    13-AROWA DZIAŁKA BUDOWLANA 17 KM OD LUBLINA, W SPOKOJNEJ OKOLICY ! Polecam do sprzedaży działkę budowlaną, o powierzchni 1342 m2 , położoną w Osmolicach Kolonii, gminie Nied...

  • Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • Dom na sprzedaż (woj. lubelskie). Prawiedniki, ul. Wiśniowa, 1 050 000 PLN, 150,00 m2
    Dom na sprzedaż (woj. lubelskie). Prawiedniki, ul. Wiśniowa, 1 05...

    Prawiedniki » ul. Wiśniowa

    • 1 050 000 zł cena
    • 150 m2 powierzchnia
    • 7 000 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż dom wolnostojący z 2011 roku w Prawiednikach o powierzchni 150 m2, w skład którego wchodzi:Parter: wiatrołap 3,2 m2; hall 8,2 m2; kuchnia 12,2 m2; WC 2 m2; spiżarnia 2...

  • 1 / 3
    Działka budowlana w Bychawce Trzeciej k. Lublina

    Bychawka Trzecia

    • 159 000 zł cena
    • 1 600 m2 powierzchnia
    • 100 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Atrakcyjna działka budowlana w Bychawce Trzeciej k. Lublina 16 ar, 159000 pln do negocjacji Działka:- budowlana - 1 linia zabudowy - prostokąt - nie zadrzewiona - działka płaska Wy...

  • Budynek usługowy, hotel, Strzeszowice, Lublin,

    Strzeszkowice Duże

    • 2 950 000 zł cena
    • 500 m2 powierzchnia
    • 5 900 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Budynek usługowy, hotel, sala bankietowa, Strzeszowice, Lublin,Budynek:- ok 500 metrów powierzchni- wolnostojący- rok budowy 1820 (wyłączony spod opieki konserwatorskiej)- generaln...

  • 1 / 3
    Krężnica Jara 8km od Lublina. 8000m2

    Krężnica Jara

    • 490 000 zł cena
    • 8 000 m2 powierzchnia
    • 62 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka rolna -  o doskonałych wymiarach (135m/60m) stwarzających możliwość podziału na minimum cztery działki 20ar.Działka obecnie jest gruntem rolnym z złożonym wnioskiem o przek...

  • Jabłonna Druga - duża działka z domem + bud gosp!

    Jabłonna Druga

    • 699 000 zł cena
    • 60 m2 powierzchnia
    • 11 650 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Dom wraz z działką z dostępem do rzeki, z dala od zgiełku miasta. Jabłonna Druga... Polecam do zakupu domek znajdujący się na ładnej działce o pow. 5100 m2. Dostępne media. Zlokal...

  • Działka, Zemborzyce Tereszyńskie, 57 ar

    Zemborzyce Tereszyńskie

    • 650 000 zł cena
    • 5 700 m2 powierzchnia
    • 115 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka, Zemborzyce Tereszyńskie,Wyjątkowa nieruchomość w otulinie lasu.Jeżeli kochasz drzewa, śpiew ptaków i naturę - nie musisz już szukać, to wymarzone miejsce dla Ciebie.Na spr...

  • Atrakcyjne działki bud., szybki dojazd do Lublina

    Radawiec Mały

    • 230 000 zł cena
    • 1 146 m2 powierzchnia
    • 201 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    ** Atrakcyjne działki budowlane z szybkim dojazdem do Lublina **RADAWIEC MAŁY gm. Konopnica: polecam do zakupu atrakcyjne działki budowlane. Działki świeżo wydzielone, pełna dokium...

  • Działka inwestycyjna Radawiec Mały gm. Konopnica
    1 / 6
    Działka inwestycyjna Radawiec Mały gm. Konopnica

    Radawiec Mały

    • 279 000 zł cena
    • 5 600 m2 powierzchnia
    • 50 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Prezentujemy działkę budowlaną z warunkami zabudowy - Radawiec Mały. Warunki zabudowy ustalone na dom jednorodzinny: - szerokość elewacji frontowej do 14 m, - ilość kondyg...

  • Działka inwestycyjna Radawiec Mały gm. Konopnica
    1 / 5
    Działka inwestycyjna Radawiec Mały gm. Konopnica

    Radawiec Mały

    • 238 000 zł cena
    • 2 769 m2 powierzchnia
    • 86 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Prezentujemy działkę budowlaną z warunkami zabudowy - Radawiec Mały. Powierzchnia działki to 2796 mkw, warunki zabudowy ustalone na dom jednorodzinny: - szerokość elewacji...

  • Dom Krężnica Jara gm. Niedżwica Duża, Krężnica Jara
    Dom Krężnica Jara gm. Niedżwica Duża, Krężnica Jara

    Krężnica Jara

    • 1 680 000 zł cena
    • 192 m2 powierzchnia
    • 8 750 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż nieszablonowy dom w stylu klasycznego dworku, z ogrodem i wolnostojącym garażem Krężnica Jara k. Lublina OFERTA BEZ PROWIZJI - kupując tą nieruchomość z WGN Centrum...

  • Sprzedam działkę budowlaną w Prawiednikach
    1 / 4
    Sprzedam działkę budowlaną w Prawiednikach

    Prawiedniki

    • 280 000 zł cena
    • 3 470 m2 powierzchnia
    • 81 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam działkę budowlaną o pow. 0,3470 ha w Prawiednikach, położoną przy trasie Lublin-Bychawa. W planie zagospodarowania pod zabudowę zagrodową. W okolicy domki jednorodzinne, l...

  • Działka mieszk_inwest.Niedrzwica Kościelna gm. Niedrzwica D.
    1 / 5
    Działka mieszk_inwest.Niedrzwica Kościelna gm. Niedrzwica D.

    Niedrzwica Kościelna

    • 145 000 zł cena
    • 1 159 m2 powierzchnia
    • 126 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    DZIAŁKA BUDOWLANA 18,5 KM OD LUBLINA, POD ZABUDOWĘ MIESZKANIOWĄ LUB USŁUGOWĄ ! Polecam do sprzedaży działkę budowlaną , o powierzchni 1159 m2 , położoną w miejscowości Niedrz...

  • Działka budowlana Niedrzwica Duża
    1 / 3
    Działka budowlana Niedrzwica Duża

    Niedrzwica Kościelna

    • 242 000 zł cena
    • 1 705 m2 powierzchnia
    • 142 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    DZIAŁKA BUDOWLANA NA NOWOPOWSTAJĄCYM OSIEDLU, BLISKO CENTRUM NIEDRZWICY DUŻEJ ! Polecam do sprzedaży działkę budowlaną o powierzchni 1705 m2 , położoną w Niedrzwicy Dużej, w...

  • Działka budowlana Krężnica Jara gm. Niedrzwica Duża
    1 / 6
    Działka budowlana Krężnica Jara gm. Niedrzwica Duża

    Krężnica Jara

    • 325 000 zł cena
    • 6 230 m2 powierzchnia
    • 53 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    UROKLIWA OKOLICA - IDEALNA NA DOM POD MIASTEM LUB DLA DEWELOPERA ! Polecam do sprzedaży działkę budowlano-rolną , o powierzchni 6230 m2 w Krężnicy Jarej, usytuowaną w spoko...

  • Działka Niedrzwica Duża
    1 / 4
    Działka Niedrzwica Duża

    Niedrzwica Kościelna

    • 179 000 zł cena
    • 994 m2 powierzchnia
    • 181 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    DZIAŁKA BUDOWLANA NA NOWOPOWSTAJĄCYM OSIEDLU, BLISKO CENTRUM NIEDRZWICY DUŻEJ ! Polecam do sprzedaży działkę budowlaną o powierzchni 994 m2 , położoną w Niedrzwicy Dużej, w b...

  • Sprzedam działkę w Krężnicy Jarej
    1 / 2
    Sprzedam działkę w Krężnicy Jarej

    Krężnica Jara

    • 50 000 zł cena
    • 913 m2 powierzchnia
    • 55 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Sprzedam działkę Nr.951 z przeznaczeniem na cele rekreacyjne, ogródek działkowy o powierzchni 913 m2 położonej w Krężnicy Jarej,gm. Niedrzwica Duża,powiat.Lubelski. Działka w kszta...

  • Dom jednorodzinny parterowy Prawiedniki
    1 / 6
    Dom jednorodzinny parterowy Prawiedniki

    Prawiedniki

    • 1 090 000 zł cena
    • 159 m2 powierzchnia
    • 6 856 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Dom bezpośrednio od właściciela, bez podatku PCC. Budynek w końcowej fazie realizacji, do oddania w sierpniu. Powierzchnia domu 159m2, działka 9,5 ara. Wygodny i efektowny dom...

  • Działka z doskonałym dojazdem do Lublina

    Zemborzyce Tereszyńskie

    • 299 000 zł cena
    • 2 964 m2 powierzchnia
    • 101 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka 30 ar z doskonałym dojazdem do LublinaZemborzyce Tereszyńskie - niespełna 30ar działki położonych zarówno blisko trasy ekspresowej S19 i obwodnicy Lublina, co zapewnia szy...

  • Dom Strzeszkowice małe gm. Niedrzwica Duża
    1 / 15
    Dom Strzeszkowice małe gm. Niedrzwica Duża

    Strzeszkowice Małe

    • 599 000 zł cena
    • 130 m2 powierzchnia
    • 4 608 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż - dom jednorodzinny w spokojnej okolicy pod Lublinem Oferujemy do sprzedaży nowo wybudowany dom parterowy w stanie surowym otwartym, położony w kameralnej, podmiejskiej...

  • Działka budowlana Niedrzwica Duża
    1 / 4
    Działka budowlana Niedrzwica Duża

    Niedrzwica Kościelna

    • 125 000 zł cena
    • 807 m2 powierzchnia
    • 155 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    OSTATNIA 8-arowa DZIAŁKA BUDOWLANA W ŚWIETNEJ LOKALIZACJI W NIEDRZWICY DUŻEJ ! Polecam do sprzedaży ustawną działkę budowlaną, o powierzchni 807 m2 , położoną w Niedrzwicy...

  • 1 / 4
    Radawiec Mały. Działka z projektem i pozwoleniem.

    Radawiec Mały

    • 339 000 zł cena
    • 5 172 m2 powierzchnia
    • 66 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka o powierzchni 5172 m2Prąd, woda w działce, gaz przy ulicyDruga linia zabudowyDziałka w kształcie prostokąta, płaska,Obecny właściciel posiada i oferuje w tej cenie indywidu...

  • Działka budowlana Prawiedniki gm. Głusk
    1 / 6
    Działka budowlana Prawiedniki gm. Głusk

    Prawiedniki

    • 265 000 zł cena
    • 1 496 m2 powierzchnia
    • 178 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Szukasz działki w rozsądnej cenie z dobrym dojazdem do Lublina? Planujesz nowoczesny i funkcjonalny dom jednorodzinny z poddaszem użytkowym, garaż w bryle budynku od strony wjazdu...

  • 1 / 2
    Działka Zdrapy

    Zdrapy

    • 220 000 zł cena
    • 2 802 m2 powierzchnia
    • 79 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Atrakcyjna działka 28a pod dom lub biznes - media dostępne - szybki start inwestycji. Na sprzedaż działka o ogromnym potencjale inwestycyjnym i budowlanym w miejscowości...

  • Działka Zdrapy

    Zdrapy

    • 550 000 zł cena
    • 10 644 m2 powierzchnia
    • 52 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Duża działka 106 ar z domem o pow ok 80m2 z lat 60-tych i budynkami gospodarczymi, Zdrapy gmina Wilkołaz. Na sprzedaż działka o powierzchni 106 ar (10 600 m²) położona w...

  • Działka Zdrapy

    Zdrapy

    • 770 000 zł cena
    • 13 446 m2 powierzchnia
    • 58 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Siedlisko z ogromnym Potencjałem. Na sprzedaż nieruchomość położona w spokojnej miejscowości Zdrapy, w gminie Wilkołaz. Oferta obejmuje dwie działki budowlano-rolne o łączn...

  • Działka Niedrzwica Duża
    1 / 4
    Działka Niedrzwica Duża

    Niedrzwica Kościelna

    • 177 000 zł cena
    • 1 350 m2 powierzchnia
    • 132 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    TRZY DZIAŁKI BUDOWLANE USŁUGOWO-MIESZKANIOWE, UL. GÓRKI ! Polecam do sprzedaży kompleks trzech działek budowlanych , położonych w Niedrzwicy Dużej przy ul. Górki. Działki prz...

  • Działka usługowa Niedrzwica Duża
    1 / 5
    Działka usługowa Niedrzwica Duża

    Niedrzwica Kościelna

    • 197 000 zł cena
    • 1 576 m2 powierzchnia
    • 125 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • handlowo usługowa

    DWIE DZIAŁKI BUDOWLANE PRZY BYCHAWSKIEJ, POD ZABUDOWĘ JEDNORODZINNĄ LUB USŁUGOWĄ ! Polecam do sprzedaży dwie działki budowlane, o powierzchniach : 1576 m2 oraz 1614 m2 ,...

  • Działka usługowa Niedrzwica Duża
    1 / 7
    Działka usługowa Niedrzwica Duża

    Niedrzwica Kościelna

    • 209 000 zł cena
    • 2 814 m2 powierzchnia
    • 75 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • handlowo usługowa

    Polecam do sprzedaży działkę budowlaną , o powierzchni 2814 m2 , położoną w Niedrzwicy Dużej. Nieruchomość znajduje się w pierwszej linii zabudowy , od drogi asfaltowej. Dz...

  • Działka budowlana Niedrzwica Duża
    1 / 5
    Działka budowlana Niedrzwica Duża

    Niedrzwica Kościelna

    • 155 000 zł cena
    • 1 745 m2 powierzchnia
    • 89 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    UZBROJONA DZIAŁKA Z MEDIAMI POD ZABUDOWĘ MIESZKANIOWĄ, 14 KM OD SKLEPU SELGROS W LUBLINIE ! Polecam do sprzedaży działkę budowlaną , o powierzchni 1745 m2 , w miejscowości Ni...

  • Działka budowlana Niedrzwica Duża,
    Działka budowlana Niedrzwica Duża,

    Niedrzwica Kościelna

    • 225 000 zł cena
    • 1 598 m2 powierzchnia
    • 141 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Oferta dostępna wyłącznie za pośrednictwem Franczewska Nieruchomości. Na sprzedaż ostatnie działki w Niedrzwicy Dużej. Działka o numerze 2393/3 o powierzchni 1598m2 i działka o nu...