• Filtruj 1
Szukaj ogłoszeń
ostatnio wybierane
  • Bełżyce
  • Urzędów
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Nieruchomości Urzędów

(4)
  • Działka Budowlana - usługowa Urzędów Różana 36 ar
    1 / 2
    Działka Budowlana - usługowa Urzędów Różana 36 ar

    Urzędów

    • 200 000 zł cena
    • 3 600 m2 powierzchnia
    • 56 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    842/3 - 0,3602ha (3602 m2, 36ar) ul. Różana, obręb Wodna, Miasto Urzędów, powiat Kraśnik Działka budowlana - usługowa, w miejscowym planie - 200 000 zł, 55 zł m2 Media Energia w...

  • Działka Budowlana - rolna Urzędów ul. Spacerowa 80ar
    1 / 8
    Działka Budowlana - rolna Urzędów ul. Spacerowa 80ar

    Urzędów

    • 130 000 zł cena
    • 8 051 m2 powierzchnia
    • 17 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    842/4 - 0,8051ha (8051 m2 80 ar) ul. Spacerowa, obręb Wodna, miasto Urzędów, powiat Kraśnik Działka budowlana - rolna, w planie ogólnym (700m2) rolna (7351 m2) - 130 000 zł, 16 zł...

  • Działka budowlana Jaśminowa Urzędów

    Urzędów

    • 320 000 zł cena
    • 4 200 m2 powierzchnia
    • 77 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Oferuję sprzedaż atrakcyjnej działki inwestycyjno-budowlanej zlokalizowanej przy ulicy Jaśminowej w Urzędowie. Działka o powierzchni 4200 m2, zgodnie z miejscowym planem zagospodar...

  • Działka budowlana, Urzędów, centrum, 25 a

    Urzędów » ul. Dzikowskiego

    • 275 000 zł cena
    • 2 498 m2 powierzchnia
    • 111 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Duża działka w centrum Urzędowa, niedaleko drogi ekspresowej S19Nieruchomość położona w cichej okolicy w dolinie rzeki Urzędówki.Cena tylko 118 zł/m2Średnia szerokość: 30 m, długoś...

  • Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • dzialka z starym domem

    Chruślanki Józefowskie

    • 45 000 zł cena
    • 1 200 m2 powierzchnia
    • 38 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Do sprzedania dzialka z starym domem w miejscowosci Chruslanki Jozefowskie 71 do tego nalezy 30arow pola dzialka znajduje sie w srodku wsi prad i woda na dzialce

  • dzialka z starym domem

    Chruślanki Józefowskie

    • 45 000 zł cena
    • 1 200 m2 powierzchnia
    • 38 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Do sprzedania dzialka z starym domem we wsi Chruslanki Jözefowskie 71 dzialka znajduje sie w srodku wsi prad i woda na dzialce do tego pole 30 aröw tel 004923454468958 lub E-Ma...

  • Sprzedam

    Skoków

    • 80 zł cena
    • 2 m2 powierzchnia
    • 40 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Sprzedam pole w miejscowości Skoków o powierzchni 2h cena 80 tyś cena do negocjacji numer telefonu [tel]

  • Sprzedam

    Skoków

    • 80 zł cena
    • 2 m2 powierzchnia
    • 40 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

• Borów Kol. Duża działka z możliwością uzyskania WZ

    Borów-Kolonia

    • 95 000 zł cena
    • 11 700 m2 powierzchnia
    • 9 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Właściwości:- działka rolna (WZ możliwe do uzyskania)Wymiary i wygląd: - powierzchnia 1,17 ha- prostokąt 17 x 620 metrów- działka płaskaLokalizacja:- Borów - Kolonia- Lokalizacja b...

  • Dom w Nowym Franciszkowie gm. Opole Lubelskie.

    Nowy Franciszków

    • 495 000 zł cena
    • 125 m2 powierzchnia
    • 3 960 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Dom wykonany w 2000r. od podstaw z drewna o pow. 125 m2 na działce 400 m2 (z opcja jej powiększenia) przy drodze asfaltowej w m. Nowy Franciszków gmina i powiat opole lubelskie wo...

  • Mieszkanie 2 pokojowe niepodległości Kraśnik
    1 / 2
    Mieszkanie 2 pokojowe niepodległości Kraśnik

    Kraśnik

    • 329 000 zł cena
    • 50 m2 powierzchnia
    • 6 580 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Sprzedam mieszkanie 50m2, 2 piętro w kraśnik fabrycznym. Lokalizacja bardzo dobra, 2 pokoje + kuchni korytarz łazienka z balkonem. Osobne wejścia. Mieszkanie jest po remoncie.

  • Dom wolnostojący
    Dom wolnostojący

    Dąbrowa

    • 950 000 zł cena
    • 200 m2 powierzchnia
    • 4 750 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Biuro Obrotu Mieszkaniami "LUBELSKIE MIESZKANIA"
    Biuro nieruchomości

  • Budynek usługowy,budynek komercyjny,Stasin, Lublin

    Stasin

    • 1 780 000 zł cena
    • 340 m2 powierzchnia
    • 5 236 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Budynek usługowy, budynek komercyjny, Stasin, LublinMożliwość zmiany sposobu użytkowania na dom jednorodzinny.Budynek:- ok 340 metrów powierzchni- wolnostojący- rok budowy 2014- pi...

  • Budynek usługowy,budynek komercyjny,Stasin, Lublin

    Stasin

    • 1 780 000 zł cena
    • 340 m2 powierzchnia
    • 5 236 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Budynek usługowy, budynek komercyjny, Stasin, LublinBudynek:- ok 340 metrów powierzchni- wolnostojący- rok budowy 2014- pięknie i gustownie wykończony- wymurowany z bloczków gazobe...

  • KRUS Mazanów Michałów działka rolna lub pod zalesienie
    KRUS Mazanów Michałów działka rolna lub pod zalesienie

    Mazanów

    • 10 000 zł cena
    • 4 200 m2 powierzchnia
    • 3 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    ciekawa działka niestety bez dojazdu rolna na krus

  • DOM WOLNOSTOJĄCY
    1 / 3
    DOM WOLNOSTOJĄCY

    Majdan Borowski

    • 910 000 zł cena
    • 213 m2 powierzchnia
    • 4 273 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Nieruchomość gruntowa zabudowana budynkiem mieszkalnym wolnostojącym o dwóch kondygnacjach nadziemnych w konstrukcji tradycyjnej murowanej . Działka o łącznej powierzchni 1,28 ha...

  • Sprzedam dom w Osinach
    1 / 9
    Sprzedam dom w Osinach

    Osiny

    • 190 000 zł cena
    • 81 m2 powierzchnia
    • 2 346 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Szanowni Państwo Oferuję na sprzedaż dom w miejscowości Osiny, gmina Żyrzyn, powiat puławski. Dom mieszkalny o powierzchni zabudowy 81 mkw. Parterowy z podpiwniczeniem i strychem...

  • Mieszkanie 100 M2 w Chodlu
    1 / 14
    Mieszkanie 100 M2 w Chodlu

    Chodel

    • 395 000 zł cena
    • 100 m2 powierzchnia
    • 3 950 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 1 piętro

    Mieszkanie w Chodlu- po remoncie, 100 m2, na piętrze domu piętrowego, wielorodzinnego - na sprzedaż. Do nieruchomości przynależy ogródek z altanką drewnianą i garaż wolnostojący....

  • Sprzedam działkę Majdan Moniacki

    Majdan Moniacki

    • 240 000 zł cena
    • 10 800 m2 powierzchnia
    • 23 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolno-budowlana

    Sprzedam działkę rolno-budowlaną o łącznej powierzchni 1,0777 ha składającej się z trzech działek rolno-budowlanych ( dz. nr 30,33,38 ) i rolnej (dz. nr 29 ) w miejscowości Majdan...

  • Działka mieszk_inwest.Niedrzwica Kościelna gm. Niedrzwica D.
    1 / 5
    Działka mieszk_inwest.Niedrzwica Kościelna gm. Niedrzwica D.

    Niedrzwica Kościelna

    • 145 000 zł cena
    • 1 159 m2 powierzchnia
    • 126 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    DZIAŁKA BUDOWLANA 18,5 KM OD LUBLINA, POD ZABUDOWĘ MIESZKANIOWĄ LUB USŁUGOWĄ ! Polecam do sprzedaży działkę budowlaną , o powierzchni 1159 m2 , położoną w miejscowości Niedrz...

  • Działka budowlana Niedrzwica Duża
    1 / 3
    Działka budowlana Niedrzwica Duża

    Niedrzwica Kościelna

    • 242 000 zł cena
    • 1 705 m2 powierzchnia
    • 142 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    DZIAŁKA BUDOWLANA NA NOWOPOWSTAJĄCYM OSIEDLU, BLISKO CENTRUM NIEDRZWICY DUŻEJ ! Polecam do sprzedaży działkę budowlaną o powierzchni 1705 m2 , położoną w Niedrzwicy Dużej, w...

  • Działka Niedrzwica Duża
    1 / 4
    Działka Niedrzwica Duża

    Niedrzwica Kościelna

    • 179 000 zł cena
    • 994 m2 powierzchnia
    • 181 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    DZIAŁKA BUDOWLANA NA NOWOPOWSTAJĄCYM OSIEDLU, BLISKO CENTRUM NIEDRZWICY DUŻEJ ! Polecam do sprzedaży działkę budowlaną o powierzchni 994 m2 , położoną w Niedrzwicy Dużej, w b...

  • Sprzedam gospodarstwo działka bud., rolne, leśne) Dąbrowa gm
    1 / 7
    Sprzedam gospodarstwo działka bud., rolne, leśne) Dąbrowa gm

    Dąbrowa

    • 150 000 zł cena
    • 33 100 m2 powierzchnia
    • 5 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam gospodarstwo rolne położone w Dąbrowie, gmina Annopol, o łącznej powierzchni 3,31 ha. W skład gospodarstwa wchodzi: działka siedliskowa (budowlana) o pow. 0,11 ha – nr ew....

  • Działka budowlana Niedrzwica Duża
    1 / 4
    Działka budowlana Niedrzwica Duża

    Niedrzwica Kościelna

    • 125 000 zł cena
    • 807 m2 powierzchnia
    • 155 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    OSTATNIA 8-arowa DZIAŁKA BUDOWLANA W ŚWIETNEJ LOKALIZACJI W NIEDRZWICY DUŻEJ ! Polecam do sprzedaży ustawną działkę budowlaną, o powierzchni 807 m2 , położoną w Niedrzwicy...

  • 1/6 udziału w nieruchomości od syndyka - Osiny, gmina Żyrzyn
    1 / 7
    1/6 udziału w nieruchomości od syndyka - Osiny, gmina Żyrzyn

    Osiny

    • 6 898 zł cena
    • 5 287 m2 powierzchnia
    • 2 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    W postępowaniu upadłościowym prowadzonym pod sygn. akt LU1S/GUp-s/812/2025 syndyk masy upadłości sprzeda: udział w wysokości 1/6 w prawie własności nieruchomości gruntowej składają...

  • Nieruchomości i ruchomości na sprzedaż
    1 / 7
    Nieruchomości i ruchomości na sprzedaż

    Osiny

    • 8 156 099 zł cena
    • 13 093 m2 powierzchnia
    • 623 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Syndyk masy upadłości Romana Grzelaka prowadzącego działalność gospodarczą pod firmą GRZELAK ROMAN Zakład Konstrukcji Stalowych (NIP: 7541089742) z siedzibą w miejscowości Osiny (4...

  • B ładna działka z domkiem letniskowym, własny las.

    Plizin

    • 236 000 zł cena
    • 26 700 m2 powierzchnia
    • 9 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    ** Atrakcyjna działka budowlano-rolna z własnym lasem **PLIZIN k./Poniatowej polecam do zakupu atrakcyjną działkę budowlano-rolną z aktualnie wybudowanym domkiem letniskowym. Dział...

  • Działka Niedrzwica Duża
    1 / 4
    Działka Niedrzwica Duża

    Niedrzwica Kościelna

    • 177 000 zł cena
    • 1 350 m2 powierzchnia
    • 132 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    TRZY DZIAŁKI BUDOWLANE USŁUGOWO-MIESZKANIOWE, UL. GÓRKI ! Polecam do sprzedaży kompleks trzech działek budowlanych , położonych w Niedrzwicy Dużej przy ul. Górki. Działki prz...

  • Działka 0,52 ha, gm.Borzechów
    1 / 13
    Działka 0,52 ha, gm.Borzechów

    Borzechów

    • 262 000 zł cena
    • 5 244 m2 powierzchnia
    • 50 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż działka nr 366/2 – Łopiennik, gm. Borzechów Na sprzedaż ogrodzona działka o powierzchni 0,5244 ha (5244 m²), położona w miejscowości Łopiennik, w gminie Borzechów, woje...

  • Działka usługowa Niedrzwica Duża
    1 / 5
    Działka usługowa Niedrzwica Duża

    Niedrzwica Kościelna

    • 197 000 zł cena
    • 1 576 m2 powierzchnia
    • 125 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • handlowo usługowa

    DWIE DZIAŁKI BUDOWLANE PRZY BYCHAWSKIEJ, POD ZABUDOWĘ JEDNORODZINNĄ LUB USŁUGOWĄ ! Polecam do sprzedaży dwie działki budowlane, o powierzchniach : 1576 m2 oraz 1614 m2 ,...

  • Działka usługowa Niedrzwica Duża
    1 / 7
    Działka usługowa Niedrzwica Duża

    Niedrzwica Kościelna

    • 209 000 zł cena
    • 2 814 m2 powierzchnia
    • 75 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • handlowo usługowa

    Polecam do sprzedaży działkę budowlaną , o powierzchni 2814 m2 , położoną w Niedrzwicy Dużej. Nieruchomość znajduje się w pierwszej linii zabudowy , od drogi asfaltowej. Dz...

  • Działka budowlana Niedrzwica Duża
    1 / 5
    Działka budowlana Niedrzwica Duża

    Niedrzwica Kościelna

    • 155 000 zł cena
    • 1 745 m2 powierzchnia
    • 89 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    UZBROJONA DZIAŁKA Z MEDIAMI POD ZABUDOWĘ MIESZKANIOWĄ, 14 KM OD SKLEPU SELGROS W LUBLINIE ! Polecam do sprzedaży działkę budowlaną , o powierzchni 1745 m2 , w miejscowości Ni...

  • Dom wolnostojący
    Dom wolnostojący

    Trzciniec

    • 368 000 zł cena
    • 100 m2 powierzchnia
    • 3 680 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Biuro Obrotu Mieszkaniami "LUBELSKIE MIESZKANIA"
    Biuro nieruchomości

  • Działka budowlana Niedrzwica Duża,
    Działka budowlana Niedrzwica Duża,

    Niedrzwica Kościelna

    • 225 000 zł cena
    • 1 598 m2 powierzchnia
    • 141 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Oferta dostępna wyłącznie za pośrednictwem Franczewska Nieruchomości. Na sprzedaż ostatnie działki w Niedrzwicy Dużej. Działka o numerze 2393/3 o powierzchni 1598m2 i działka o nu...