• Filtruj 3
Szukaj ogłoszeń
150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
80 100 120 140 160 180 200 220 240 260 280 300 320 340 360 380 400 420 440 460 480
m2
Zapamiętaj filtry

Domy na sprzedaż Trzciniec

(1)
  • Dom wolnostojący
    Dom wolnostojący

    Trzciniec

    • 368 000 zł cena
    • 100 m2 powierzchnia
    • 3 680 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Biuro Obrotu Mieszkaniami "LUBELSKIE MIESZKANIA"
    Biuro nieruchomości

  • Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • Dom Poniatowa ul.

    Poniatowa

    • 610 000 zł cena
    • 155 m2 powierzchnia
    • 3 936 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • bliźniak

    Oferujemy na sprzedaż dom w zabudowie bliźniaczej w Poniatowej. Dom o powierzchni 155,19m2, działka 403m2.W skład domu wchodzi:- Parter:Przedpokój, duża kuchnia, przestronny salon...

  • Dom Bełżyce ul.

    Bełżyce

    • 480 000 zł cena
    • 130 m2 powierzchnia
    • 3 693 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Oferujemy na sprzedaż dom w centrum Bełżyc o powierzchni 130m2, działka 236m2.Nieruchomość jest przystosowana do prowadzenia działalności gospodarczej, obecnie na parterze budynku...

  • Dom Wojciechów rynek pierwotny ul.

    Wojciechów

    • 1 490 000 zł cena
    • 650 m2 powierzchnia
    • 2 293 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Sprzedam duży wolnostojący dom w urokliwej i cichej okolicy z mnóstwem miejsc do spacerów. Nieruchomość jedyna w swoim rodzaju, dzięki świetnie harmonizującym się z otoczeniem lase...

  • Dom Motycz ul.

    Motycz

    • 2 500 000 zł cena
    • 550 m2 powierzchnia
    • 4 546 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Piękna rezydencja pod Lublinem.Dom usytułowany na działce 3300 m2.parter - salon 60m2, jadalnia 20m2, kuchnia 14m2, oranżeria 12m2, gabinet 11m2, hall 28m2, pokój 22m2, pokój 19m2,...

  • Piękny dom, duża działka, garaż

    Motycz

    • 1 850 000 zł cena
    • 360 m2 powierzchnia
    • 5 139 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Piękny dom. Duża działka i przestrzeń. MotyczPiękny dom w świetnej lokalizacji. Duża działka i przestrzeń to tylko niektóre z licznych zalet tego domu.Budynek:- 360 m2- parter 180m...

  • Dom wolnostojący
    1 / 19
    Dom wolnostojący

    Nałęczów

    • 399 000 zł cena
    • 75 m2 powierzchnia
    • 5 320 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Biuro Obrotu Mieszkaniami "LUBELSKIE MIESZKANIA"
    Biuro nieruchomości

  • Dom z dużą działką - doskonały dojazd do Lublina

    Radawiec Duży

    • 549 900 zł cena
    • 85 m2 powierzchnia
    • 6 470 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Radawiec Duży - dom wraz z budynkami gospodarczymi na dużej działce schodzącej do rzeczkiNieruchomość położona w odległości krótkiego spaceru od lasu, z dostępem do rzeki!! Nieduży...

  • Dom wolnostojący
    Dom wolnostojący

    Nałęczów

    • 550 000 zł cena
    • 250 m2 powierzchnia
    • 2 200 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Biuro Obrotu Mieszkaniami "LUBELSKIE MIESZKANIA"
    Biuro nieruchomości

  • Dom w Nowym Franciszkowie gm. Opole Lubelskie.

    Nowy Franciszków

    • 495 000 zł cena
    • 125 m2 powierzchnia
    • 3 960 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Dom wykonany w 2000r. od podstaw z drewna o pow. 125 m2 na działce 400 m2 (z opcja jej powiększenia) przy drodze asfaltowej w m. Nowy Franciszków gmina i powiat opole lubelskie wo...

  • Dom wolnostojący
    Dom wolnostojący

    Dąbrowa

    • 950 000 zł cena
    • 200 m2 powierzchnia
    • 4 750 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Biuro Obrotu Mieszkaniami "LUBELSKIE MIESZKANIA"
    Biuro nieruchomości

  • DOM WOLNOSTOJĄCY
    1 / 3
    DOM WOLNOSTOJĄCY

    Majdan Borowski

    • 910 000 zł cena
    • 213 m2 powierzchnia
    • 4 273 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Nieruchomość gruntowa zabudowana budynkiem mieszkalnym wolnostojącym o dwóch kondygnacjach nadziemnych w konstrukcji tradycyjnej murowanej . Działka o łącznej powierzchni 1,28 ha...

  • Sprzedam dom w Osinach
    1 / 9
    Sprzedam dom w Osinach

    Osiny

    • 190 000 zł cena
    • 81 m2 powierzchnia
    • 2 346 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Szanowni Państwo Oferuję na sprzedaż dom w miejscowości Osiny, gmina Żyrzyn, powiat puławski. Dom mieszkalny o powierzchni zabudowy 81 mkw. Parterowy z podpiwniczeniem i strychem...

  • Dom 250 m2 w Opolu Lubelskim na sprzedaż
    1 / 16
    Dom 250 m2 w Opolu Lubelskim na sprzedaż

    Opole Lubelskie

    • 950 000 zł cena
    • 250 m2 powierzchnia
    • 3 800 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Duży,4-ro kondygnacyjny, luksusowy, wolnostojący dom o powierzchni 250 m2 z przylegającym garażem, na prostokątnej działce o powierzchni 425m2-. Jest wykończony elegancko i ze sm...

  • Siedlisko w Sadurkach

    Sadurki

    • 350 000 zł cena
    • 70 m2 powierzchnia
    • 5 000 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    UROCZY DOMEK + 1600 M2 DZIAŁKISiedlisko blisko Nałęczowa. Tylko 6 min jazdy samochodem od Nałęczowa!! 30 min do Puław 30 min do LublinaSiedlisko zabudowane po...

  • sprzedam dom bełżyce
    1 / 6
    sprzedam dom bełżyce

    Bełżyce

    • 189 000 zł cena
    • 50 m2 powierzchnia
    • 3 780 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Bez pośredników Gmina Bełżyce, usytuowanie centrum Bełżyc. Odległość z Bełżyc do Lublina ok 24 km (30 min). Bardzo dobre połączenie komunikacyjne: busy, PKS (co 15 min). Opis n...

  • Dom 180 m² w Kraczewicach Rządowych, gm. Poniatowa
    1 / 14
    Dom 180 m² w Kraczewicach Rządowych, gm. Poniatowa

    Kraczewice Rządowe

    • 699 000 zł cena
    • 180 m2 powierzchnia
    • 3 884 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Dom 180 m² na sprzedaż. Zlokalizowany w Kraczewicach Rządowych, 3 km od Poniatowej, położony przy drodze gminnej, równolegle do drogi powiatowej 737, wzdłuż rzeki Kraczewianki. R...

  • Dom Strzeszkowice małe gm. Niedrzwica Duża
    1 / 15
    Dom Strzeszkowice małe gm. Niedrzwica Duża

    Strzeszkowice Małe

    • 599 000 zł cena
    • 130 m2 powierzchnia
    • 4 608 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż - dom jednorodzinny w spokojnej okolicy pod Lublinem Oferujemy do sprzedaży nowo wybudowany dom parterowy w stanie surowym otwartym, położony w kameralnej, podmiejskiej...

  • Dom 151m2, 2 garaże, Nałęczów

    Nałęczów

    • 695 000 zł cena
    • 151 m2 powierzchnia
    • 4 603 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Nałęczów - dom o powierzchni 151 m2 z 2 garażami (3 miejsca postojowe), położony na działce 7a, w centrum Nałęczowa. Idealny jako inwestycja pod wynajem lub dom jednorodzinny.Budyn...

  • Dom Sadurki gm. Nałęczów,
    1 / 15
    Dom Sadurki gm. Nałęczów,

    Sadurki

    • 1 799 000 zł cena
    • 280 m2 powierzchnia
    • 6 425 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Oferta dostępna wyłącznie za pośrednictwem Franczewska Nieruchomości. Gościniec z potencjałem agroturystycznym pod Nałęczowem. Na sprzedaż wyjątkową nieruchomość w miejscowości Sa...

  • Dom w uzdrowiskowym sercu Nałęczowa
    1 / 16
    Dom w uzdrowiskowym sercu Nałęczowa

    Nałęczów

    • 683 000 zł cena
    • 157 m2 powierzchnia
    • 4 351 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Dom o powierzchni 157 m2 położony na działce 692 m2, w jednej z najbardziej pożądanych części Nałęczowa. To miejsce ma w sobie coś więcej niż tylko metry i ściany - oferuje klimat,...

  • Dom szeregowiec
    Dom szeregowiec

    Poniatowa

    • 525 000 zł cena
    • 200 m2 powierzchnia
    • 2 625 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Biuro Obrotu Mieszkaniami "LUBELSKIE MIESZKANIA"
    Biuro nieruchomości

  • Dom Motycz + warsztat samochodowy + działka rolna 1,7 ha
    1 / 5
    Dom Motycz + warsztat samochodowy + działka rolna 1,7 ha

    Motycz

    • 3 600 000 zł cena
    • 470 m2 powierzchnia
    • 7 660 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Dom podpiwniczony + warsztat samochodowy (też na samochody ciężarowe) na 30 arowej działce. Super tani w użytkowaniu. Panele słoneczne na gorącą wodę, fotowoltaika 10 kw. magazyny...