• Filtruj 3
Szukaj ogłoszeń
150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
80 100 120 140 160 180 200 220 240 260 280 300 320 340 360 380 400 420 440 460 480
m2
Zapamiętaj filtry

Domy na sprzedaż Dąbrowa

(1)
  • Dom wolnostojący
    Dom wolnostojący

    Dąbrowa

    • 950 000 zł cena
    • 200 m2 powierzchnia
    • 4 750 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Biuro Obrotu Mieszkaniami "LUBELSKIE MIESZKANIA"
    Biuro nieruchomości

  • Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • Dom Gałęzów ul.

    Gałęzów

    • 200 000 zł cena
    • 99 m2 powierzchnia
    • 2 021 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Oferujemy na sprzedaż siedlisko położone na 43 a działce w miejscowości GałęzówNa działce znajduje się:- dom 100m2- stodoła- budynek gospodarczy- spiżarnia- studniaBudynki są do re...

  • Dom Bełżyce ul.

    Bełżyce

    • 480 000 zł cena
    • 130 m2 powierzchnia
    • 3 693 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Oferujemy na sprzedaż dom w centrum Bełżyc o powierzchni 130m2, działka 236m2.Nieruchomość jest przystosowana do prowadzenia działalności gospodarczej, obecnie na parterze budynku...

  • Dom Bychawa ul.

    Bychawa

    • 750 000 zł cena
    • 280 m2 powierzchnia
    • 2 679 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

        Oferujemy na sprzedaż urokliwe siedlisko w cichej i spokojnej okolicy. Nieruchomość zlokalizowana jest w miejscowości Kiełczewice Maryjskie (gmina Strzyżewice), w odległości ok...

  • Dom Kiełczewice Górne ul.

    Kiełczewice Górne

    • 505 000 zł cena
    • 180 m2 powierzchnia
    • 2 806 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Do sprzedania dom wraz z budynkami gospodarczymi. ineruchomość położona jest w Kiełczewicach Górnych. Jest to malownicze miejsce. W okolicy: dolina Bystrzycy, spływy kajakowe, stad...

  • Dom Bychawa ul.

    Bychawa

    • 1 050 000 zł cena
    • 124 m2 powierzchnia
    • 8 468 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Oferujemy na sprzedaż piękny, parterowy dom wolnostojący o powierzchni 124,32m2.Dom znajduje się na dużej 30ar działce w gminie Bychawa, 15km od Lublina.Nieruchomość wybudowana w 2...

  • Dom na sprzedaż (woj. lubelskie). Prawiedniki, ul. Wiśniowa, 1 050 000 PLN, 150,00 m2
    Dom na sprzedaż (woj. lubelskie). Prawiedniki, ul. Wiśniowa, 1 05...

    Prawiedniki » ul. Wiśniowa

    • 1 050 000 zł cena
    • 150 m2 powierzchnia
    • 7 000 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż dom wolnostojący z 2011 roku w Prawiednikach o powierzchni 150 m2, w skład którego wchodzi:Parter: wiatrołap 3,2 m2; hall 8,2 m2; kuchnia 12,2 m2; WC 2 m2; spiżarnia 2...

  • Dom z dużą działką - doskonały dojazd do Lublina

    Radawiec Duży

    • 549 900 zł cena
    • 85 m2 powierzchnia
    • 6 470 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Radawiec Duży - dom wraz z budynkami gospodarczymi na dużej działce schodzącej do rzeczkiNieruchomość położona w odległości krótkiego spaceru od lasu, z dostępem do rzeki!! Nieduży...

  • Dom wolnostojący
    Dom wolnostojący

    Józwów

    • 190 000 zł cena
    • 80 m2 powierzchnia
    • 2 375 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    AD REM NIERUCHOMOŚCI CEZARY PAPLIŃSKI
    Biuro nieruchomości

  • Dom bliźniak
    Dom bliźniak

    Kraśnik

    • 930 000 zł cena
    • 300 m2 powierzchnia
    • 3 100 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Biuro Obrotu Mieszkaniami "LUBELSKIE MIESZKANIA"
    Biuro nieruchomości

  • DOM WOLNOSTOJĄCY
    1 / 3
    DOM WOLNOSTOJĄCY

    Majdan Borowski

    • 910 000 zł cena
    • 213 m2 powierzchnia
    • 4 273 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Nieruchomość gruntowa zabudowana budynkiem mieszkalnym wolnostojącym o dwóch kondygnacjach nadziemnych w konstrukcji tradycyjnej murowanej . Działka o łącznej powierzchni 1,28 ha...

  • Sprzedam dom w Osinach
    1 / 9
    Sprzedam dom w Osinach

    Osiny

    • 190 000 zł cena
    • 81 m2 powierzchnia
    • 2 346 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Szanowni Państwo Oferuję na sprzedaż dom w miejscowości Osiny, gmina Żyrzyn, powiat puławski. Dom mieszkalny o powierzchni zabudowy 81 mkw. Parterowy z podpiwniczeniem i strychem...

  • Dom Krężnica Jara gm. Niedżwica Duża, Krężnica Jara
    Dom Krężnica Jara gm. Niedżwica Duża, Krężnica Jara

    Krężnica Jara

    • 1 680 000 zł cena
    • 192 m2 powierzchnia
    • 8 750 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż nieszablonowy dom w stylu klasycznego dworku, z ogrodem i wolnostojącym garażem Krężnica Jara k. Lublina OFERTA BEZ PROWIZJI - kupując tą nieruchomość z WGN Centrum...

  • Szybka możliwość dojazdu do Lublina

    Bychawa

    • 790 000 zł cena
    • 150 m2 powierzchnia
    • 5 267 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Dom, Bychawa, 180m2 Budynek:-4 pokoje + salon -180 powierzchni całkowitej (142 użytkowej)-wymurowany z gazobetonu-ocieplony styropianem -dach z blachodachówki-2014 rok budowy- muro...

  • sprzedam dom bełżyce
    1 / 6
    sprzedam dom bełżyce

    Bełżyce

    • 189 000 zł cena
    • 50 m2 powierzchnia
    • 3 780 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Bez pośredników Gmina Bełżyce, usytuowanie centrum Bełżyc. Odległość z Bełżyc do Lublina ok 24 km (30 min). Bardzo dobre połączenie komunikacyjne: busy, PKS (co 15 min). Opis n...

  • Dom jednorodzinny parterowy Prawiedniki
    1 / 6
    Dom jednorodzinny parterowy Prawiedniki

    Prawiedniki

    • 1 090 000 zł cena
    • 159 m2 powierzchnia
    • 6 856 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Dom bezpośrednio od właściciela, bez podatku PCC. Budynek w końcowej fazie realizacji, do oddania w sierpniu. Powierzchnia domu 159m2, działka 9,5 ara. Wygodny i efektowny dom...

  • Dom Strzeszkowice małe gm. Niedrzwica Duża
    1 / 15
    Dom Strzeszkowice małe gm. Niedrzwica Duża

    Strzeszkowice Małe

    • 599 000 zł cena
    • 130 m2 powierzchnia
    • 4 608 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż - dom jednorodzinny w spokojnej okolicy pod Lublinem Oferujemy do sprzedaży nowo wybudowany dom parterowy w stanie surowym otwartym, położony w kameralnej, podmiejskiej...

  • Dom, działka 56a, Bychawa, Bychawka
    1 / 11
    Dom, działka 56a, Bychawa, Bychawka

    Bychawa

    • 520 000 zł cena
    • 85 m2 powierzchnia
    • 6 118 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Poszukujesz spokojnego miejsca na pięknej działce w zielonej okolicy? A może poszukujesz miejsca pod Agroturystykę? Ta oferta Cię zainteresuje. Przedmiotem sprzedaży jest działka z...

  • Dom wolnostojący
    Dom wolnostojący

    Trzciniec

    • 368 000 zł cena
    • 100 m2 powierzchnia
    • 3 680 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Biuro Obrotu Mieszkaniami "LUBELSKIE MIESZKANIA"
    Biuro nieruchomości

  • Parterowy, nowoczesny dom przy Parku Kampinowskim.
    Parterowy, nowoczesny dom przy Parku Kampinowskim.

    Wincentówek

    • 2 990 000 zł cena
    • 249 m2 powierzchnia
    • 12 009 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Z przyjemnością prezentuję Państwu wyjątkową nieruchomość w malowniczej gminie  Leoncin, w sąsiedztwie pięknych terenów Kampinoskiego Parku Narodowego. To idealne miejsce dla osób,...