• Filtruj 3
Szukaj ogłoszeń
150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
80 100 120 140 160 180 200 220 240 260 280 300 320 340 360 380 400 420 440 460 480
m2
Zapamiętaj filtry

Domy na sprzedaż Jabłonna Druga

(1)
  • Jabłonna Druga - duża działka z domem + bud gosp!

    Jabłonna Druga

    • 699 000 zł cena
    • 60 m2 powierzchnia
    • 11 650 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Dom wraz z działką z dostępem do rzeki, z dala od zgiełku miasta. Jabłonna Druga... Polecam do zakupu domek znajdujący się na ładnej działce o pow. 5100 m2. Dostępne media. Zlokal...

  • Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • 1 / 4
    Dom Piotrków Pierwszy ul.

    Piotrków Pierwszy

    • 945 000 zł cena
    • 130 m2 powierzchnia
    • 7 270 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Oferujemy na sprzedaż dom o powierzchni 112m2, w miejscowości Piotrków Pierwszy. Dom kanadyjski, oddany do użytku w 2020 roku.Powierzchnia działki - 28ar.Działka ogrodzona z każdej...

  • Dom na sprzedaż (woj. lubelskie). Prawiedniki, ul. Wiśniowa, 1 050 000 PLN, 150,00 m2
    Dom na sprzedaż (woj. lubelskie). Prawiedniki, ul. Wiśniowa, 1 05...

    Prawiedniki » ul. Wiśniowa

    • 1 050 000 zł cena
    • 150 m2 powierzchnia
    • 7 000 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż dom wolnostojący z 2011 roku w Prawiednikach o powierzchni 150 m2, w skład którego wchodzi:Parter: wiatrołap 3,2 m2; hall 8,2 m2; kuchnia 12,2 m2; WC 2 m2; spiżarnia 2...

  • Ostatni dom w tej inwestycji
    Ostatni dom w tej inwestycji

    Dominów

    • 839 000 zł cena
    • 149 m2 powierzchnia
    • 5 631 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Expander Advisors Sp. z o.o.
    Biuro nieruchomości

  • Dom jednorodzinny parterowy Prawiedniki
    1 / 6
    Dom jednorodzinny parterowy Prawiedniki

    Prawiedniki

    • 1 090 000 zł cena
    • 159 m2 powierzchnia
    • 6 856 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Dom bezpośrednio od właściciela, bez podatku PCC. Budynek w końcowej fazie realizacji, do oddania w sierpniu. Powierzchnia domu 159m2, działka 9,5 ara. Wygodny i efektowny dom...

  • Dom Wilczopole gm. Głusk,
    1 / 3
    Dom Wilczopole gm. Głusk,

    Wilczopole

    • 899 000 zł cena
    • 128 m2 powierzchnia
    • 7 024 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Biuro Sprzedaży Dewelopera 0% PCC, 0% PROWIZJI Lublin, ul. Wygodna Wilczopole - Premiera Nowej Inwestycji Zaledwie 15 minut od CENTRUM Lublina !!! 200 m od pętli autobusowej !!!...

  • Dom Żabia Wola gm. Strzyżewice,
    Dom Żabia Wola gm. Strzyżewice,

    Żabia Wola

    • 799 000 zł cena
    • 120 m2 powierzchnia
    • 6 659 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Osiedle MONO to niestandardowa oferta na Lubelskiej mapie, w skład której wchodzą 2 budynki każdy dwulokalowy. NAJWIEKSZYM ATUTEM inwestycji jest jej LOKALIZACJA- przedmieścia połu...

  • Parterowy, nowoczesny dom przy Parku Kampinowskim.
    Parterowy, nowoczesny dom przy Parku Kampinowskim.

    Wincentówek

    • 2 990 000 zł cena
    • 249 m2 powierzchnia
    • 12 009 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Z przyjemnością prezentuję Państwu wyjątkową nieruchomość w malowniczej gminie  Leoncin, w sąsiedztwie pięknych terenów Kampinoskiego Parku Narodowego. To idealne miejsce dla osób,...