działka na sprzedaż
28 wrz 2023

Wierciszów, działki budowlane MN, media 100%.

woj. Lubelskie pow. lubelski gm. lubelski
Dodane 2 lata temu, Czwartek, 28 wrzesień 2023 17:10
360 000 zł 4 001 m2
360 000 zł 4 001 m2 90 zł/m2
Parametry
Powierzchnia 4 001 m2
Cena za metr 90 zł/m2
Typ działki Budowlane
ID oferty K33634328

Opis

WIERCISZÓW gm. Jabłonna
polecam do zakupu atrakcyjne działki budowlane ( 2 x 4001 m² ) pod zabudowę mieszkaniową jednorodzinną MN. Działki zlokalizowane w 1 linii zabudowy. W pasie drogi wszystkie media (gaz, prąd, wodociąg, światłowód). Zlokalizowane w ładnej, spokojnej okolicy przy lokalnej drodze asfaltowej. Dobra lokalizacja z szybkim dojazdem do Lublina. Idealne miejsce do wybudowania wymarzonego domu.POLECAM !

** KUP ZANIM KUPI KTOŚ INNY **
* CENA DO ROZSĄDNEJ NEGOCJACJI! *
** ZAPRASZAM NA PREZENTACJĘ **

Cechy fizyczne działki:
- działka A: powierzchnia 4001 m², wym. ok. 39 x 102- cena 360 000 zł
- działka B: powierzchnia 4001 m², wym. ok. 39 x 102- cena 360 000 zł
- kształt prostokąt;

Przeznaczenie:
- wg. MPZP tereny zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej  o oznaczeniu MN;

Media 100% (w pasie drogi)
- prąd;
- woda (wodociąg);
- gaz;
- światłowód;
- kanalizacja konieczność budowy szamba lub przydomowej oczyszczalni;;

Lokalizacja:
- działki w m.Wierciszów gm. Jabłonna:
- odległość od granicy Lublina 16 km ok.15 min jazdy;
- 1 linia zabudowy;
- dojazd drogą lokalną asfaltową;

Stan działki (otoczenie):
- zadbana, uprawiana;
- nieogrodzona;
- sąsiedztwo stanowią domy jednorodzinne;
- ładna i spokojna okolica;

POMAGAMY
SKUTECZNIE I BEZPŁATNIE W UZYSKANIU KREDYTU NA ZAKUP NIERUCHOMOŚCI  ORAZ  W KOMPLEKSOWEJ OBSŁUDZE NOTARIALNEJ

Wszystkich zainteresowanych zapraszam do oglądania działki, a w razie pytań proszę o kontakt telefoniczny lub drogą mailową.