• Filtruj 1
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Nieruchomości Jabłonna Pierwsza

(1)
  • Działka budowlana Jabłonna Pierwsza gm. Jabłonna
    1 / 11
    Działka budowlana Jabłonna Pierwsza gm. Jabłonna

    Jabłonna Pierwsza

    • 240 000 zł cena
    • 3 000 m2 powierzchnia
    • 80 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka budowlana na sprzedaż - Jabłonna Pierwsza Prezentujemy Państwu działkę budowlaną w malowniczej Jabłonnej pierwszej, dla której zostały wydane warunki zabudowy. WZ o...

  • Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • Wierciszów, działki budowlane MN, media 100%.

    Wierciszów

    • 360 000 zł cena
    • 4 001 m2 powierzchnia
    • 90 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    WIERCISZÓW gm. Jabłonnapolecam do zakupu atrakcyjne działki budowlane ( 2 x 4001 m² ) pod zabudowę mieszkaniową jednorodzinną MN. Działki zlokalizowane w 1 linii zabudowy. W pasie...

  • Jabłonna Druga - duża działka z domem + bud gosp!

    Jabłonna Druga

    • 699 000 zł cena
    • 60 m2 powierzchnia
    • 11 650 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Dom wraz z działką z dostępem do rzeki, z dala od zgiełku miasta. Jabłonna Druga... Polecam do zakupu domek znajdujący się na ładnej działce o pow. 5100 m2. Dostępne media. Zlokal...

  • Wierciszów, działka budowlana MN, media.

    Wierciszów

    • 100 000 zł cena
    • 1 087 m2 powierzchnia
    • 92 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    WIERCISZÓW gm. Jabłonnapolecam do zakupu atrakcyjną działkę budowlaną o pow. 1087 m² pod zabudowę mieszkaniową jednorodzinną MN. Działka zlokalizowana w 2 linii zabudowy. W pasie d...

  • Działka budowlana Skrzynice-Kolonia gm. Jabłonna Skrzynice Kolonia, Skrzynice Kolonia
    1 / 3
    Działka budowlana Skrzynice-Kolonia gm. Jabłonna Skrzynice Koloni...

    Skrzynice-Kolonia

    • 178 400 zł cena
    • 1 784 m2 powierzchnia
    • 100 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Skrzynice Kolonia , gm. Jabłonna, działka budowlano-rolna, 1784m2, sprzedaż. OFERTA NA WYŁĄCZNOŚĆ BEZ PROWIZJI Kupując tę nieruchomość z pomocą WGN Lublin, nie zapłacisz pro...

  • Działka budowlana Skrzynice-Kolonia gm. Jabłonna Skrzynice Kolonia, Skrzynice Kolonia 64
    1 / 4

    Skrzynice-Kolonia

    • 178 300 zł cena
    • 1 783 m2 powierzchnia
    • 100 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Skrzynice Kolonia , gm. Jabłonna, działka budowlano-rolna, 1783m2, sprzedaż. OFERTA NA WYŁĄCZNOŚĆ BEZ PROWIZJI Kupując tę nieruchomość z pomocą WGN Lublin, nie zapłacisz pro...

    1 / 4

    Skrzynice-Kolonia

    • 150 000 zł cena
    • 1 500 m2 powierzchnia
    • 100 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Skrzynice Kolonia , gm. Jabłonna, działka budowlano-rolna, 1500m2, sprzedaż. KUPUJĄCY NIE PŁACI PROWIZJI. CENA DO NEGOCJACJI. Grupa WGN Koncern Obrotu Nieruchomościami - Lublin...