• Filtruj 1
Szukaj ogłoszeń
ostatnio wybierane
  • Chrząszczyce
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Nieruchomości Kraśnik

(27)
  • Sprzedam kawalerkę z meblami i agd

    Kraśnik

    • 210 000 zł cena
    • 34 m2 powierzchnia
    • 6 177 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 4 piętro

    Mieszkanie po generalnym remoncie nie wymaga napraw budowlanych wolne od zaraz. Blisko las, brak okna w okno widok na obiekty sportowe, las i zieleń. Niski czynsz. Słoneczne i cie...

  • 1 / 2
    Sprzedam działkę budowlaną w Kraśniku! Cena do negocjacji!

    Kraśnik

    • 100 000 zł cena
    • 1 250 m2 powierzchnia
    • 80 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam działkę budowlaną - 1250 m² znajdującą się na ul. Janowskiej. Posiada łatwą możliwość doprowadzenia mediów. Działka jest położona w zacisznym miejscu. ul. Janowska, K...

  • Dzialka budowlano- rolna
    1 / 3
    Dzialka budowlano- rolna

    Kraśnik

    • 140 000 zł cena
    • 6 458 m2 powierzchnia
    • 22 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Nieruchomosc polozona w Krasniku przy ul.Podleskiej 34 w terenie zabudowy domkow jednorodzinnych 10 arow od drogi w glab z przeznaczeniem pod zabudowe.Szer.23 m.Wszelkie media tj....

  • Zadbany dom do zamieszkania, ładna działka.

    Kraśnik » ul. Mieszka I

    • 725 000 zł cena
    • 100 m2 powierzchnia
    • 7 250 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    KRAŚNIK: polecam do zakupu zadbany dom wolnostojący 1 piętrowy o pow. ok. 100 m² położony na działce o pow. 688 m². Dom do zamieszkania w bardzo dobrym stanie. Na posesji znajduję...

  • Działki na sprzedaż w obrębie Budzyń gmina Kraśnik
    Działki na sprzedaż w obrębie Budzyń gmina Kraśnik

    Kraśnik

    • 16 zł cena
    • 462 m2 powierzchnia
    • 1 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Spółdzielnia Mieszkaniowa „Metalowiec” w Kraśniku przy ul. Klonowej 5 posiada na sprzedaż działki o nr ewidencyjnych: 58/6 (1847 m2), 58/7 (1849 m2), 58/9 (462 m2), 58/10 (466 m2)...

  • mieszkanie na sprzedaż
    mieszkanie na sprzedaż

    Kraśnik

    • 27 000 zł cena
    • 47 m2 powierzchnia
    • 575 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 47,20m2 ul Koszarowa. Mieszkanie znajduję się na pierwszym piętrze w 2-piętrowym bloku. Środkowa klatka. Mieszkanie w bardzo dobrym...

  • SPRZEDAM
    SPRZEDAM

    Kraśnik

    • 285 000 zł cena
    • 47 m2 powierzchnia
    • 6 064 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    MIESZKANIE 2 POKOJE ODDZIELNA KUCHNIA ŁAZIENKA Z PRYSZNICEM PO REMONCIE NOWA ISTALACJA ELEKTRYCZNA KUCHNIA W ZABUDOWIE MIESZKANIE CZESCIOWO UMEBLOWANE CICHA OKOLICA UL KOSZAROWA TE...

  • Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • dzialka z starym domem

    Chruślanki Józefowskie

    • 45 000 zł cena
    • 1 200 m2 powierzchnia
    • 38 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Do sprzedania dzialka z starym domem w miejscowosci Chruslanki Jozefowskie 71 do tego nalezy 30arow pola dzialka znajduje sie w srodku wsi prad i woda na dzialce

  • dzialka z starym domem

    Chruślanki Józefowskie

    • 45 000 zł cena
    • 1 200 m2 powierzchnia
    • 38 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Do sprzedania dzialka z starym domem we wsi Chruslanki Jözefowskie 71 dzialka znajduje sie w srodku wsi prad i woda na dzialce do tego pole 30 aröw tel 004923454468958 lub E-Ma...

  • Dom Kiełczewice Górne ul.

    Kiełczewice Górne

    • 505 000 zł cena
    • 180 m2 powierzchnia
    • 2 806 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Do sprzedania dom wraz z budynkami gospodarczymi. ineruchomość położona jest w Kiełczewicach Górnych. Jest to malownicze miejsce. W okolicy: dolina Bystrzycy, spływy kajakowe, stad...

  • Piękne siedlisko położone w Kiełczewicach Górnych.

    Kiełczewice Górne

    • 529 000 zł cena
    • 3 000 m2 powierzchnia
    • 177 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • siedliskowa

    Piękne siedlisko położone w Kiełczewicach GórnychNa sprzedaż siedlisko o powierzchni 30 arów składające się z pięknego domu o łącznej powierzchni mieszkaniowej 190 metrów kwadratow...

  • 1 / 4
    Kiełczewice Mar. - piękna działka pod domek.

    Kiełczewice Maryjskie

    • 85 000 zł cena
    • 691 m2 powierzchnia
    • 124 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Kiełczewice Maryjskie - piękna działka przeznaczona pod budownictwo jednorodzinne położona w niezwykle malowniczej lokalizacjiDziałka:- Kwadrat o wymiarach około 25 x 25 m- Teren p...

  • Dom wolnostojący
    Dom wolnostojący

    Józwów

    • 190 000 zł cena
    • 80 m2 powierzchnia
    • 2 375 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    AD REM NIERUCHOMOŚCI CEZARY PAPLIŃSKI
    Biuro nieruchomości

  • Działka budowlana, Urzędów, centrum, 25 a

    Urzędów » ul. Dzikowskiego

    • 275 000 zł cena
    • 2 498 m2 powierzchnia
    • 111 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Duża działka w centrum Urzędowa, niedaleko drogi ekspresowej S19Nieruchomość położona w cichej okolicy w dolinie rzeki Urzędówki.Cena tylko 118 zł/m2Średnia szerokość: 30 m, długoś...

  • Działka budowlana Jaśminowa Urzędów

    Urzędów

    • 320 000 zł cena
    • 4 200 m2 powierzchnia
    • 77 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Oferuję sprzedaż atrakcyjnej działki inwestycyjno-budowlanej zlokalizowanej przy ulicy Jaśminowej w Urzędowie. Działka o powierzchni 4200 m2, zgodnie z miejscowym planem zagospodar...

  • Dom wolnostojący
    Dom wolnostojący

    Dąbrowa

    • 950 000 zł cena
    • 200 m2 powierzchnia
    • 4 750 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Biuro Obrotu Mieszkaniami "LUBELSKIE MIESZKANIA"
    Biuro nieruchomości

  • Sprzedam działkę Majdan Moniacki

    Majdan Moniacki

    • 240 000 zł cena
    • 10 800 m2 powierzchnia
    • 23 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolno-budowlana

    Sprzedam działkę rolno-budowlaną o łącznej powierzchni 1,0777 ha składającej się z trzech działek rolno-budowlanych ( dz. nr 30,33,38 ) i rolnej (dz. nr 29 ) w miejscowości Majdan...

  • Działka Budowlana - rolna Urzędów ul. Spacerowa 80ar
    1 / 8
    Działka Budowlana - rolna Urzędów ul. Spacerowa 80ar

    Urzędów

    • 130 000 zł cena
    • 8 051 m2 powierzchnia
    • 17 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    842/4 - 0,8051ha (8051 m2 80 ar) ul. Spacerowa, obręb Wodna, miasto Urzędów, powiat Kraśnik Działka budowlana - rolna, w planie ogólnym (700m2) rolna (7351 m2) - 130 000 zł, 16 zł...

  • Działka Budowlana - usługowa Urzędów Różana 36 ar
    1 / 2
    Działka Budowlana - usługowa Urzędów Różana 36 ar

    Urzędów

    • 200 000 zł cena
    • 3 600 m2 powierzchnia
    • 56 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    842/3 - 0,3602ha (3602 m2, 36ar) ul. Różana, obręb Wodna, Miasto Urzędów, powiat Kraśnik Działka budowlana - usługowa, w miejscowym planie - 200 000 zł, 55 zł m2 Media Energia w...

  • Sprzedam gospodarstwo działka bud., rolne, leśne) Dąbrowa gm
    1 / 7
    Sprzedam gospodarstwo działka bud., rolne, leśne) Dąbrowa gm

    Dąbrowa

    • 150 000 zł cena
    • 33 100 m2 powierzchnia
    • 5 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam gospodarstwo rolne położone w Dąbrowie, gmina Annopol, o łącznej powierzchni 3,31 ha. W skład gospodarstwa wchodzi: działka siedliskowa (budowlana) o pow. 0,11 ha – nr ew....

  • Dom Wierzchowiska Pierwsze gm. Modliborzyce
    1 / 5
    Dom Wierzchowiska Pierwsze gm. Modliborzyce

    Wierzchowiska Pierwsze

    • 279 000 zł cena
    • 220 m2 powierzchnia
    • 1 269 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Poszukujesz domu na pięknej działce w spokojnej, zielonej okolicy? Marzysz o ciszy z widokiem na wodę ? Mam coś dla Ciebie! Sprawdź! OPIS NIERUCHOMOŚCI 2900 m2 działki z budynkam...

  • Działka 0,52 ha, gm.Borzechów
    1 / 13
    Działka 0,52 ha, gm.Borzechów

    Borzechów

    • 262 000 zł cena
    • 5 244 m2 powierzchnia
    • 50 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż działka nr 366/2 – Łopiennik, gm. Borzechów Na sprzedaż ogrodzona działka o powierzchni 0,5244 ha (5244 m²), położona w miejscowości Łopiennik, w gminie Borzechów, woje...