działka na sprzedaż
27 kwi 2021

Sprzedam działkę budowlaną w Kraśniku! Cena do negocjacji!

woj. Lubelskie pow. kraśnicki gm. kraśnicki
Odświeżone 5 lat temu, Wtorek, 27 kwiecień 2021 09:51
100 000 zł 1 250 m2
100 000 zł 1 250 m2 80 zł/m2
Parametry
Powierzchnia 1 250 m2
Cena za metr 80 zł/m2
Typ działki Budowlane
ID oferty K17713823

Opis

Sprzedam działkę budowlaną - 1250 m² znajdującą się na ul. Janowskiej.
Posiada łatwą możliwość doprowadzenia mediów.
Działka jest położona w zacisznym miejscu.

ul. Janowska, Kraśnik Kwiatkowice, powiat kraśnicki.
Działka budowlana o powierzchni 1250 m².
Dojazd: utwardzony.
Ogłoszenie bezpośrednio od właściciela - prywatne.

Cena do negocjacji
  • Data aktualizacji: 2021-06-30
  • ID ogłoszenia: K17713823
Chcesz mieć na oku podobne nieruchomości? Włącz powiadomienia i nie przegap okazji!
*Działki na sprzedaż Kraśnik, cena: od 85 000 do 115 000 zł, powierzchnia: od 1063 do 1438 m2
JN
Janusz Nowak osoba prywatna
Zadzwoń

Janusz Nowak osoba prywatna

Tel: 724... Pokaż numer telefonu
Wyślij wiadomość