• Filtruj 3
Szukaj ogłoszeń
50 000 100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
500 600 700 800 900 1 000 1 500 2 000 2 500 3 000 3 500 4 000 4 500 5 000 5 500 6 000 6 500 7 000 7 500 8 000 8 500 9 000 9 500
m2
Zapamiętaj filtry

Działki na sprzedaż Karczmiska Pierwsze

(2)
  • Karczmiska I 12 km od Kazimierza Dolnego

    Karczmiska Pierwsze

    • 100 000 zł cena
    • 3 500 m2 powierzchnia
    • 29 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Działka tuż pod Kazimierzem Dolnym!Położona w spokojnej okolicy w powiecie opolskim.Doskonała lokalizacja - malownicze tereny, cisza i spokój z jednoczesnym zachowaniem dostępu do...

  • Piękna działka rekreacyjna na zaciszu - Karczmiska

    Karczmiska Pierwsze

    • 120 000 zł cena
    • 17 447 m2 powierzchnia
    • 7 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rekreacyjna

    Piękna działka rekreacyjna 1,7 ha, położona na zaciszu, 10 minut od Kazimierza Dolnego.OPIS DZIAŁKI:- Bardzo duża działka usytuowana w malowniczej okolicy Karczmisk. - Na terenie n...

  • Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • 1 / 2
    Sprzedam działkę-Kraczewice

    Kraczewice Prywatne

    • 299 000 zł cena
    • 24 200 m2 powierzchnia
    • 13 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolno-budowlana

    Sprzedam działki rolno-budowlane (ziemia klasa trzecia), z częściowym uzbrojeniem (kanalizacja, prąd, światłowód). Dwie działki sąsiadujące ze sobą (637 i 638), znajdujące się w...

  • Działka Oblasy

    Oblasy

    • 5 348 000 zł cena
    • 26 740 m2 powierzchnia
    • 200 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Warianty sprzedaży: I wariant sprzedaży podlega całość działki 26 740 M2 cena za 1m2 200 zł II wariant możliwość wydzielenia 4 odrębnych działek - cena za 1 m2 -250 zł Najważ...

  • Działka Oblasy

    Oblasy

    • 1 250 000 zł cena
    • 5 000 m2 powierzchnia
    • 250 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Przedmiotem sprzedaży jest działka inwestycyjna w miejscowym planie zagospodarowania przestrzennego określona jako usługi turystyki. Warianty sprzedaży: I wariant sprzedaży podl...

  • Sprzedam

    Skoków

    • 80 zł cena
    • 2 m2 powierzchnia
    • 40 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Sprzedam pole w miejscowości Skoków o powierzchni 2h cena 80 tyś cena do negocjacji numer telefonu [tel]

  • Sprzedam

    Skoków

    • 80 zł cena
    • 2 m2 powierzchnia
    • 40 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

• 1 / 2
    Sprzedam atrakcyjną działkę budowlaną

    Kraczewice Rządowe

    • 100 000 zł cena
    • 2 000 m2 powierzchnia
    • 50 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam atrakcyjną działkę budowlaną znajdującą się w Kraczewicach Rządowych. Wszystkie media w pobliżu. Niedaleko szkoła podstawowa oraz sklepy.

  • Działka 480/1 w Parchatce okolice Kazimierza
    1 / 14
    Działka 480/1 w Parchatce okolice Kazimierza

    Parchatka

    • 250 000 zł cena
    • 7 150 m2 powierzchnia
    • 35 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Działka budowlano - rolna w Parchatce okolice Kazimierza Dolnego nad Wisłą 63 ary o szerokości 22m. 480/1 obsadzona wokół przy płocie sosną afrykańską , jeden właściciel i...

  • Kazimierz Dolny Bochotnica dz. 2879
    1 / 2
    Kazimierz Dolny Bochotnica dz. 2879

    Bochotnica

    • 30 000 zł cena
    • 5 000 m2 powierzchnia
    • 6 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż działka do zagospodarowania rekreacyjnego. Twoje miejsce na relaks i odpoczynek! Lokalizacja: Bochotnica, Powierzchnia: 5000 m2 Dostęp do drogi Cicha i spokojna okoli...

  • 1 / 4
    Kocianów - działka leśna - 33 ar

    Kocianów

    • 25 000 zł cena
    • 3 300 m2 powierzchnia
    • 8 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • leśna

    Las w miejscowości Kocianów - na sprzedaż udziały 1/2 z 33 arDo sprzedania udziały w dużej działce leśnej, położonej w miejscowości Kocianów w gminie Poniatowa, o powierzchni 33 ar...

  • Działka 7 arów - okolice Kazimierza Parchatka
    1 / 16
    Działka 7 arów - okolice Kazimierza Parchatka

    Parchatka

    • 55 000 zł cena
    • 700 m2 powierzchnia
    • 79 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Działka rolna, w trakcie zamiany na budowlaną. Blisko Wisły. Blisko wałów i z parkingiem. Ścieżki rowerowe blisko działki. Blisko ruchliwej drogi. Cena do dogadania. Mamy też drug...

  • Karczmiska Drugie - ponad 33ar działki rolnej

    Karczmiska Drugie

    • 45 000 zł cena
    • 3 342 m2 powierzchnia
    • 14 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Dzaiłka rolna - nieco ponad 33 ar - Karczmiska DrugieDziałka:- 3342 m²- grunt rolny- klasa ziemi: IIIB- dojazd drogą polną- kształt: prostokąt- ukształtowanie terenu: płaskieWymiar...

  • Ustawna działka niedaleko Kazimierza - Uściąż 25ar

    Uściąż

    • 239 000 zł cena
    • 2 500 m2 powierzchnia
    • 96 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka budowlana bardzo blisko Kazimierza Dolnego - 25 arAtrakcyjnie zlokalizowana działka z przeznaczeniem pod zabudowę mieszkaniową zagrodową oznaczonym w Miejscowym Planie Zago...

  • Działka 53ar w doskonałej cenie - blisko Nałęczowa

    Maszki

    • 299 000 zł cena
    • 5 300 m2 powierzchnia
    • 57 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Duża działka blisko Nałęczowa - 53ar pod zabudowę jednorodzinną - Maszki.Duża działka położona w malowniczym miejscu, o wymiarach 121 m szerokości x 45 m długości. Pierwsza linia z...

  • Działka budowlana Kębło gm. Wąwolnica
    Działka budowlana Kębło gm. Wąwolnica

    Kębło

    • 200 000 zł cena
    • 1 000 m2 powierzchnia
    • 200 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka budowlana Kębło Na sprzedaż 3 działki budowlana o powierzchni po 1000 m² (wymiary: 23m x 43m), idealna pod budowę domu. Działka ma kształt prostokąta, co ułatwia za...

  • Działka BudowlanA 1800 M2 w Krężnicy Okrągłej
    Działka BudowlanA 1800 M2 w Krężnicy Okrągłej

    Krężnica Okrągła

    • 185 000 zł cena
    • 1 800 m2 powierzchnia
    • 103 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • siedliskowa

    Przedmiotem sprzedaży jest działka budowlana położona w Krężnicy Okrągłej przy drodze lokalnej, nieopodal drogi wojewódzkiej 832. Działka budowlana powierzchni 1800 m2, usytuowana...

  • Działka inwestycyjna 35 ha w Celejowie /Wąwolnica

    Celejów

    • 8 800 000 zł cena
    • 350 000 m2 powierzchnia
    • 26 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Działka 35 ha w tym 13,5 ha pod lustrem wody jako stawy rybne wraz z ruinami dawnej papierni Czartoryskich z możliwością wykorzystania pod usługi turystyczno-hotelarsko-gastronomi...

  • Sprzedam działkę budowlaną
    Sprzedam działkę budowlaną

    Zastów Polanowski

    • 90 000 zł cena
    • 2 300 m2 powierzchnia
    • 40 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam działkę budowlaną w Zastowie Polanowskim o powierzchni 23ar. położona na terenie Kazimierskiego Parku Krajobrazowego.Działka uzbrojona.Na działce znajduje się pomieszczeni...

  • Bochotnica Kazimierz Dolny
    1 / 9
    Bochotnica Kazimierz Dolny

    Bochotnica

    • 18 000 zł cena
    • 1 400 m2 powierzchnia
    • 13 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    2484/2 działka przy zielonej trasie nart biegowych Na sprzedaż działka do zagospodarowania rekreacyjnego. Twoje miejsce na relaks i odpoczynek! Lokalizacja: Bochotnica, Powierzchn...

  • Kazimierz Dolny 3243; 3244 w Bochotnica 37ar
    1 / 3
    Kazimierz Dolny 3243; 3244 w Bochotnica 37ar

    Bochotnica

    • 35 000 zł cena
    • 3 800 m2 powierzchnia
    • 10 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż dwie działki połączone stanowiące kompleks leśny do zagospodarowania rekreacyjnego. Twoje miejsce na relaks i odpoczynek! Lokalizacja: Bochotnica, w pobliżu miejscowośc...

  • Działka o pow. 4,6 ha w Klementowicach gm. Kurów.

    Klementowice

    • 2 950 000 zł cena
    • 46 160 m2 powierzchnia
    • 64 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • handlowo usługowa

    Duża działka o pow. 4,6 ha (46160 m2) praktycznie w całości stanowiąca zbiornik wodny znajdująca się przy drodze asfaltowej w centrum Klementowic gm. Kurów pow. puławski woj. lube...

  • Działka na sprzedaż
    Działka na sprzedaż

    Maszki

    • 1 300 000 zł cena
    • 11 800 m2 powierzchnia
    • 111 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Sprzedam działkę rolno budowlaną w jednym kawałku, pole orne 0.70 budowlana 0.41 oraz łąka z rzeką, dojazd z obu stron, droga asfaltową oraz gruntową, wydane pozwolenie na budowę....

  • Działka budowlana w m. Wojszyn gm. Janowiec.
    1 / 12
    Działka budowlana w m. Wojszyn gm. Janowiec.

    Wojszyn

    • 129 000 zł cena
    • 2 601 m2 powierzchnia
    • 50 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka budowlana o pow. 2601 m2 w terenach zabudowy zagrodowej blisko Wisły w m. Wojszyn atrakcyjnej części gm. Janowiec pow. puławskiego woj. lubelskie Działka -powierzchnia 26...

  • 1/6 udziału w nieruchomości od syndyka - Osiny, gmina Żyrzyn
    1 / 7
    1/6 udziału w nieruchomości od syndyka - Osiny, gmina Żyrzyn

    Osiny

    • 6 898 zł cena
    • 5 287 m2 powierzchnia
    • 2 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    W postępowaniu upadłościowym prowadzonym pod sygn. akt LU1S/GUp-s/812/2025 syndyk masy upadłości sprzeda: udział w wysokości 1/6 w prawie własności nieruchomości gruntowej składają...

  • B ładna działka z domkiem letniskowym, własny las.

    Plizin

    • 236 000 zł cena
    • 26 700 m2 powierzchnia
    • 9 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    ** Atrakcyjna działka budowlano-rolna z własnym lasem **PLIZIN k./Poniatowej polecam do zakupu atrakcyjną działkę budowlano-rolną z aktualnie wybudowanym domkiem letniskowym. Dział...

  • Uściąż 2509 m2 budowlana, Kazimierz Dolny- 5 km.

    Uściąż

    • 139 000 zł cena
    • 2 509 m2 powierzchnia
    • 56 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka budowlana o pow. 2509 m2 przy drodze asfaltowej, znajdująca się w rozwijającej się części miejscowości Uściąż gm. Karczmiska pow. opolski woj. lubelskie w bliskiej odległo...

  • Bartłomiejowice gm. Wąwolnica-działka rolna

    Bartłomiejowice

    • 91 000 zł cena
    • 10 500 m2 powierzchnia
    • 9 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Na sprzedaż działka rolna o powierzchni 10500m2, położona w miejscowości Bartłomiejowice, gm. Wąwolnica (woj. lubelskie).Cena - 91,000zł (8.67zł/m2)Opis nieruchomości:działka o du...

  • Bartłomiejowice - działka rolna 35000zł

    Bartłomiejowice

    • 35 000 zł cena
    • 3 200 m2 powierzchnia
    • 11 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Na sprzedaż działka rolna - Bartłomiejowice, gm. Wąwolnica.Oferuję na sprzedaż działkę rolną położoną w miejscowości Bartłomiejowice w gminie Wąwolnica.Nieruchomość o powierzchni 3...

  • Działka RM/RP1,14ha-Bartłomiejowice, gm. Wąwolnica

    Bartłomiejowice

    • 360 000 zł cena
    • 11 400 m2 powierzchnia
    • 32 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż działka rolno - budowlana RM/RP - Bartłomiejowice, gm. WąwolnicaNieruchomość o powierzchni 11400m2, o regularnym kształcie prostokąta o wymiarach ok 55m x190mDziałka p...

  • Sprzedaż działki
    Sprzedaż działki

    Zastów Polanowski

    • 90 000 zł cena
    • 2 300 m2 powierzchnia
    • 40 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam działkę budowlaną w Zastowie Polanowskim o powierzchni 23a położona w cichej spokojnej okolicy na terenie Kazimierskiego Parku Krajobrazowego.Dzialka uzbrojona.Na działce...

  • Działka Piotrowice 70 arów przy lesie i rzece
    1 / 4
    Działka Piotrowice 70 arów przy lesie i rzece

    Piotrowice

    • 350 000 zł cena
    • 7 100 m2 powierzchnia
    • 50 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż: wyjątkowy grunt inwestycyjno-siedliskowy – Piotrowice | 70 arów | potencjał, którego nie możesz zignorować Wyobraź sobie miejsce, gdzie poranna kawa smakuje lepiej, b...