• Filtruj 1
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Nieruchomości Wola Lisowska

(1)
  • Duża działka 0,6 ha rolno budowlana Wola Lisowska

    Wola Lisowska

    • 140 000 zł cena
    • 5 671 m2 powierzchnia
    • 25 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Cała działka o powierzchni ok. 57 ar Powierzchnia budowlana około 15 ar, powierzchnia rolna ok. 42 arMiejsce to obrzeża miasta powiatowego LubartówWszystkie media przy drodze asf...

  • Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • 1 / 3
    Działka budowlana gotowa pod zabudowę Serock blisko Jeziora Firle...

    Serock

    • 79 000 zł cena
    • 1 284 m2 powierzchnia
    • 62 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Dzień dobry. Mam na sprzedaż działkę budowlana gotową pod zabudowę w miejscowości Serock (gmina Firlej). Działka jest ogrodzona. Powierzchnia 1284m2, wymiary 20m x 65m. W...

  • Spezedam zabudowaną działkę w centrum Kamionki

    Kamionka

    • 260 000 zł cena
    • 2 880 m2 powierzchnia
    • 91 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Witam, sprzedam działkę w mieście Kamionka koło Lubartowa o powierzchni 28 arów. Istnieje możliwość wyodrębnienia dwóch osobnych działek. Nieruchomość umiejscowiona jest w centrum...

  • Mieszkanie Lubartów ul. Romana Jeziora

    Lubartów » ul. Romana

    • 325 000 zł cena
    • 68 m2 powierzchnia
    • 4 780 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Oferujemy na sprzedaż mieszkanie usytuowane w bliźniaku, 2-rodzinnym, w bardzo spokojnej cichej okolicy, na osiedlu domów jednorodzinnych.Dom wybudowany na początku lat 80-ch.W skł...

  • Dom Leszkowice ul.

    Leszkowice

    • 275 000 zł cena
    • 100 m2 powierzchnia
    • 2 750 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Oferujemy na sprzedaż dom wolnostojący w malowniczej i bardzo cichej okolicy nad samym Wieprzem, na działce o powierzchnie 13,36 a. Nieruchomość znajduje się w miejscowości Leszkow...

  • Wynajmę lub oddam w dzierżawę plac działkę

    Szczekarków

    • 1 000 zł cena
    • 1 400 m2 powierzchnia
    • 1 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na wynajem
    • handlowo usługowa

    Wynajmę lub oddam w dzierżawę na kilka lat utwardzony plac. Plac idealnie nadaje się do prowadzenia działalności typu komis samochodowy,skład opału czy też inną firme. Posesja ogro...

  • Dom na sprzedaż
    Dom na sprzedaż

    Kamionka

    • 2 200 000 zł cena
    • 360 m2 powierzchnia
    • 6 112 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Przestronny, stylowy dom z działką o powierzchni 7200m2 w urokliwej okolicy, w gminie Radziejowice. Budynek z 2008r., z cegły, ocieplony wełną i styropianem. Rozkład pomieszczeń: N...

  • Działka, Kozłówka
    Działka, Kozłówka

    Kozłówka

    • 89 250 zł cena
    • 3 570 m2 powierzchnia
    • 25 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • siedliskowa

    Działka w Kozłówce przy drodze do Dąbrówki.Nieregularny kształt, niedaleko las. (1127/2). 3570 mkw .Sprzedam.

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    1 / 17
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Lubartów

    • 650 000 zł cena
    • 77 m2 powierzchnia
    • 8 442 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Biuro Obrotu Mieszkaniami "LUBELSKIE MIESZKANIA"
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    1 / 13
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Lubartów

    • 400 000 zł cena
    • 58 m2 powierzchnia
    • 6 897 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Biuro Obrotu Mieszkaniami "LUBELSKIE MIESZKANIA"
    Biuro nieruchomości

  • Duża działka budowlana 33ar nad jeziorem Firlej

    Firlej

    • 390 000 zł cena
    • 3 274 m2 powierzchnia
    • 120 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Duża działka budowlana ok. 33 ar ze wszystkimi mediami w drodze, w tym kanalizacja i światłowód Bezpośredni dostęp do szosy Przepiękna okolica dwóch jezior Firlej oraz Kunów...

  • Dom wolnostojący
    1 / 19
    Dom wolnostojący

    Leszkowice

    • 399 000 zł cena
    • 125 m2 powierzchnia
    • 3 192 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Biuro Obrotu Mieszkaniami "LUBELSKIE MIESZKANIA"
    Biuro nieruchomości

  • Dom murowany na wsi
    1 / 12
    Dom murowany na wsi

    Ostrówek

    • 335 000 zł cena
    • 100 m2 powierzchnia
    • 3 350 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Royal Nieruchomości Sp. z o.o
    Biuro nieruchomości

  • Przytulne na pierwszym piętrze
    1 / 8
    Przytulne na pierwszym piętrze

    Lubartów

    • 330 000 zł cena
    • 47 m2 powierzchnia
    • 7 022 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Royal Nieruchomości Sp. z o.o
    Biuro nieruchomości

  • 1 / 2
    Działka rolno-budowlana Luszawa

    Luszawa

    • 80 000 zł cena
    • 7 139 m2 powierzchnia
    • 12 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolno-budowlana

    Działka o powierzchni 7139mk we wsi Luszawa gmina Ostrówek nr ewidencyjny 475. Wymiary działki szerokość około 20m x długość 350m. 100m długości działki w strefie zabudowy siedli...

  • Działka budowlana, Tarło Kolonia
    1 / 9
    Działka budowlana, Tarło Kolonia

    Tarło

    • 89 000 zł cena
    • 1 833 m2 powierzchnia
    • 49 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż działka budowlana oraz rolna, położone w miejscowości Tarło Kolonia, gm. Niedźwiada Działka o powierzchni 1833m2, szerokość około 36m, długość około 51m. Według MPZP...

  • Działka Budowlana 3.423 m² w otoczeniu lasów

    Kamionka

    • 249 000 zł cena
    • 3 423 m2 powierzchnia
    • 73 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Atrakcyjna działka w sercu Borów Tucholskich – Kamionka k. ŚliwicNa sprzedaż działka o powierzchni 3.423 m², położona w miejscowości Kamionka, zaledwie 4 km od Śliwic – w otoczeniu...

  • Szczekarków, działka budowlana, blisko Lubartowa
    1 / 13
    Szczekarków, działka budowlana, blisko Lubartowa

    Szczekarków

    • 699 000 zł cena
    • 5 005 m2 powierzchnia
    • 140 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    a sprzedaż działka położona blisko Lubartowa, w miejscowości Szczekarków. Działka o powierzchni 5005 m2, w kształcie trójkąta. Według MPZP częściowo oznaczona jest symbolem MN -...

  • Działka budowlana blisko zalewu w Pałecznicy
    1 / 16
    Działka budowlana blisko zalewu w Pałecznicy

    Pałecznica

    • 145 000 zł cena
    • 2 255 m2 powierzchnia
    • 65 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż działka o powierzchni około 2100 m2 położona w Pałecznicy, gm. Niedźwiada. Według miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego oznaczona jest symbolem MR- tereny...

  • Działka rolno budowlana 1,1 ha Wola Mieczysławska

    Wola Mieczysławska

    • 200 000 zł cena
    • 11 070 m2 powierzchnia
    • 19 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Całą działka wynosi 1,1 ha Powierzchnia budowlana około 14,5 ar, powierzchnia rolna ok. 97 arMiejsce to obrzeża miasta powiatowego LubartówWszystkie media przy drodze asfaltowej l...

  • Działka budowlana ok. 12 ar nad jeziorem Firlej

    Firlej

    • 135 000 zł cena
    • 1 119 m2 powierzchnia
    • 121 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Szeroka działka budowlana ok. 12 ar ze wszystkimi mediami w drodze, w tym kanalizacja i światłowód Przepiękna okolica dwóch jezior Firlej oraz Kunów Możliwość zakupu większ...

  • Lokal mieszkalny, Rynek I, centrum Lubartowa
    1 / 16
    Lokal mieszkalny, Rynek I, centrum Lubartowa

    Lubartów

    • 450 000 zł cena
    • 69 m2 powierzchnia
    • 6 522 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Na sprzedaż udziały w kamienicy ze wskazaniem na lokal mieszkalny o powierzchni 68,57 m2 położony na I piętrze. Mieszkanie jednopoziomowe, środkowe + piwnica + wspólny strych. We...

  • Działki budowlane Serock, 1,5 km od jeziora Firlej
    1 / 16
    Działki budowlane Serock, 1,5 km od jeziora Firlej

    Serock

    • 79 000 zł cena
    • 1 003 m2 powierzchnia
    • 79 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż 3 działki budowlane położone w miejscowości Serock, gm. Firlej, około 1,5 km od jeziora Firlej. Działka o powierzchni 1003 m2, w kształcie zbliżonym do prostokąta o wy...

  • Działka budowlana ok. 15ar Skrobów wszystkie media

    Skrobów

    • 189 000 zł cena
    • 1 460 m2 powierzchnia
    • 130 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka budowlana ok 15 arów na obrzeżach miasta powiatowego Lubartów Media na działce lub w drodze : Kanalizacja, Światłowód, Prąd, Woda Szkoła podstawowa i przedszkole 800 m Pi...

  • Tarło Kolonia nr 525 1,09ha Działka budowlana wydane W-Z
    1 / 3
    Tarło Kolonia nr 525 1,09ha Działka budowlana wydane W-Z

    Tarło

    • 101 000 zł cena
    • 10 090 m2 powierzchnia
    • 11 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka rolna z wydanymi Warunkami Zabudowy 1,09 ha na działce linia średniego napięcia idealna na częściowe zagospodarowanie pod fotowoltaikę Podpisana umowa na podłączenie prądu...

  • Działka Tarło Kolonia budowlana nr 480 52 ar wydane wz
    Działka Tarło Kolonia budowlana nr 480 52 ar wydane wz

    Tarło

    • 55 000 zł cena
    • 5 200 m2 powierzchnia
    • 11 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Tarło Kolonia nr 480; 52 ar 10 km od Lubartowa i trasy S19 Mam przyjemność zaoferować Państwu wyjątkową działkę idealnie nadającą się na weekendowe wypady i dłuższe pobyty. Dział...

  • Dom stan surowym wszystkie media Lisów g. Lubartów
    1 / 16
    Dom stan surowym wszystkie media Lisów g. Lubartów

    Lisów

    • 375 000 zł cena
    • 157 m2 powierzchnia
    • 2 389 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Dom na obrzeżach miasta powiatowego Lubartów w stanie surowym otwartym Bezpośredni dostęp do wszystkich mediów GAZ, KANALIZACJA, PRĄD I WODA na działce Projekt indywidualny do wg...

  • Działka Budowlana 3.423 m² w otoczeniu lasów

    Kamionka

    • 249 000 zł cena
    • 3 423 m2 powierzchnia
    • 73 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

• Działka komercyjna przemysł/usługa Lubartów S19

    Skrobów

    • 190 000 zł cena
    • 4 010 m2 powierzchnia
    • 48 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Działka Inwestycyjna około 40 ary na obrzeżach miasta powiatowego LubartówW przyszłości bezpośredni dostęp do drogi serwisowej Via CarpatiaMedia w pobliżu PRĄD I GAZPrzeznacze...

  • Dom Pałecznica gm. Niedźwiada,
    Dom Pałecznica gm. Niedźwiada,

    Pałecznica

    • 1 999 999 zł cena
    • 145 m2 powierzchnia
    • 13 794 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Dom wolnostojący o powierzchni użytkowej 115,57 m² w Pałecznicy 5 km od Lubartowa, 30km od Lublina. Nieruchomość położona w spokojnej i zielonej okolicy. Dom wybudowany w 2020 roku...

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    1 / 16
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Lubartów

    • 434 000 zł cena
    • 62 m2 powierzchnia
    • 7 000 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Biuro Obrotu Mieszkaniami "LUBELSKIE MIESZKANIA"
    Biuro nieruchomości