• Filtruj 3
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Nieruchomości pod Kockiem

(52)
  • Nowoczesny dom z klimatem, 2000m2,
    1 / 15
    Nowoczesny dom z klimatem, 2000m2,

    Czemierniki

    • 900 000 zł cena
    • 112 m2 powierzchnia
    • 8 036 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż wyjątkowy dom jednorodzinny położony w spokojnej, zielonej i niezwykle klimatycznej miejscowości Czermierniki. Nieruchomość o powierzchni 112,28 m² usytuowana jest na p...

  • Duża działka 0,6 ha rolno budowlana Wola Lisowska

    Wola Lisowska

    • 140 000 zł cena
    • 5 671 m2 powierzchnia
    • 25 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Cała działka o powierzchni ok. 57 ar Powierzchnia budowlana około 15 ar, powierzchnia rolna ok. 42 arMiejsce to obrzeża miasta powiatowego LubartówWszystkie media przy drodze asf...

  • Dom Gułów gm. Adamów
    Dom Gułów gm. Adamów

    Gułów

    • 390 000 zł cena
    • 200 m2 powierzchnia
    • 1 950 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Sprzedam dom o powierzchni użytkowej ok. 200 m na działce 25 arów w miejscowości Gułów pod Adamowem, woj. lubelskie, powiat łukowski. Na terenie posesji znajdują się również liczne...

  • Dom na sprzedaż, Stan surowy zamknięty, Mniów
    Dom na sprzedaż, Stan surowy zamknięty, Mniów

    Borki

    • 419 000 zł cena
    • 159 m2 powierzchnia
    • 2 636 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Dom na sprzedaż stan surowy zamknięty, do własnej aranżacji, Borki (Gmina Mniów) Na sprzedaż dom jednorodzinny w stanie surowym zamkniętym, z dużym potencjałem do wykończenia wedł...

  • Żurawiec Dom 51 m² + działka 294 m² blisko Elbląga
    Żurawiec Dom 51 m² + działka 294 m² blisko Elbląga

    Żurawiec

    • 120 000 zł cena
    • 51 m2 powierzchnia
    • 2 353 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż nieruchomość o powierzchni 51 m² położona w miejscowości Żurawiec, gmina Markusy spokojnej, zielonej okolicy na Żuławach Elbląskich, z szybkim dojazdem do Elbląga (ok....

  • Działka Stanisławów Duży, gm. Kamionka
    1 / 3
    Działka Stanisławów Duży, gm. Kamionka

    Stanisławów Duży

    • 89 000 zł cena
    • 14 900 m2 powierzchnia
    • 6 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Okazja! Obniżka ceny! Na sprzedaż działka o powierzchni 14900 m2 położona w miejscowości Stanisławów Duży, gm. Kamionka. Według MPZP oznaczona jest częściowo symbolem MR - tereny...

  • Grunt pod usługi zdrowia, wypoczynku, hotelarstwa

    Borki

    • 2 850 000 zł cena
    • 77 800 m2 powierzchnia
    • 37 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Oferta biura nieruchomości - dostępna tylko u nas. Na sprzedaż oferujemy atrakcyjną nieruchomość ze zbiornikiem wodnym położoną w miejscowości Borki koło Radzymina o łącznej powie...

  • Działka budowlana Michów, Podwalna
    1 / 7
    Działka budowlana Michów, Podwalna

    Michów

    • 150 000 zł cena
    • 1 100 m2 powierzchnia
    • 137 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż atrakcyjna działka o powierzchni ok. 11 arów, położona w samym centrum Michowa - idealna propozycja zarówno pod budowę domu, jak i inwestycję. Na działce znajduje się...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Trzy działki leśne (RL) w Podlodówce gm. Ułęż.

    Podlodówka

    • 39 000 zł cena
    • 10 172 m2 powierzchnia
    • 4 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • leśna

    Trzy działki leśne o łącznej pow. 1,2 ha przy drogach asfaltowych w miejscowości Podlodówka gm. Ułęż pow. rycki Działka 1-powierzchnia 1071 m2-kształt prostokąta-płaskaWymiary:-sze...

  • Działka Budowlana 3.423 m² w otoczeniu lasów

    Kamionka

    • 249 000 zł cena
    • 3 423 m2 powierzchnia
    • 73 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Atrakcyjna działka w sercu Borów Tucholskich – Kamionka k. ŚliwicNa sprzedaż działka o powierzchni 3.423 m², położona w miejscowości Kamionka, zaledwie 4 km od Śliwic – w otoczeniu...

  • Działka siedliskowa Elżbietów gm. Michów, Elżbietów
    1 / 4
    Działka siedliskowa Elżbietów gm. Michów, Elżbietów

    Elżbietów

    • 59 900 zł cena
    • 2 200 m2 powierzchnia
    • 28 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • siedliskowa

    Działka siedliskowa o powierzchni 22 ar, położona w malowniczej i spokojnej okolicy w miejscowości Elżbietów. Atuty działki: - piękne, zielone otoczenie w sąsiedztwie...

  • 1 / 4
    W pobliżu stawu Borowiec-malownicza części m.Gołąb

    Gołąb

    • 310 000 zł cena
    • 9 700 m2 powierzchnia
    • 32 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rekreacyjna

    Sześć działek o powierzchniach od 500 m2 do 3700 m2 (łączna powierzchnia 9700 m2) usytuowane w pobliżu stawu Borowiec malowniczej części miejscowości Gołąb gm. Puławy woj. lubelski...

  • DZIAŁKA ZAWADA k. ZAMOŚĆ rolno-budowlana woj. lubelskie, spr
    1 / 3
    DZIAŁKA ZAWADA k. ZAMOŚĆ rolno-budowlana woj. lubelskie, spr

    Zawada

    • 200 zł cena
    • 10 000 m2 powierzchnia
    • 1 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Na sprzedaż działka/pole o powierzchni ok. 1ha, oznaczenie geodezyjne działki to 505/3 w miejscowości Zawada, Gmina Zamość, przy gminnej drodze asfaltowej o szerokości 6 m w pobliż...

  • Działki budowlane Serock, 1,5 km od jeziora Firlej
    1 / 16
    Działki budowlane Serock, 1,5 km od jeziora Firlej

    Serock

    • 79 000 zł cena
    • 1 003 m2 powierzchnia
    • 79 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż 3 działki budowlane położone w miejscowości Serock, gm. Firlej, około 1,5 km od jeziora Firlej. Działka o powierzchni 1003 m2, w kształcie zbliżonym do prostokąta o wy...

  • 3 działki budowlane 600 m2 na wsi 98 km od W-wy po49tyś zł
    1 / 5
    3 działki budowlane 600 m2 na wsi 98 km od W-wy po49tyś zł

    Wola Blizocka

    • 49 000 zł cena
    • 70 m2 powierzchnia
    • 700 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    DO SPRZEDANIA MAM BEZPOŚREDNIO Trzy działki budowlane ( 600 m2 lub jedną dużą 2200 m2 ) w centrum uroczej i spokojnej wsi Wola Blizocka - 98 km od Warszawy ( za Rykami ) lub 50 k...

  • Do sprzedania dwie działki – Skrawki, gm. Jeziorzany
    1 / 4
    Do sprzedania dwie działki – Skrawki, gm. Jeziorzany

    Stoczek Kocki

    • 33 000 zł cena
    • 7 900 m2 powierzchnia
    • 5 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Do sprzedania dwie działki położone odrębnie: 1. o powierzchni 0,11 ha – grunt orny (RIVa), działka nr 37. Położona bezpośrednio przy drodze krajowej nr 48, w obrębie wsi Skrawki...

  • Działka budowlana ok.20 ar Gołąb g. Michów

    Gołąb

    • 120 000 zł cena
    • 2 000 m2 powierzchnia
    • 60 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Wszystkie dane główne w ofercie dotyczą działki ok. 2000 m2 w miejscowości Gołąb gmina Michów 30 km od Lublina. Działka częściowo zadrzewiona.Działka z wydanymi warunkami zabudowy...

  • Działka budowlana ok. 12 ar nad jeziorem Firlej

    Firlej

    • 135 000 zł cena
    • 1 119 m2 powierzchnia
    • 121 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Szeroka działka budowlana ok. 12 ar ze wszystkimi mediami w drodze, w tym kanalizacja i światłowód Przepiękna okolica dwóch jezior Firlej oraz Kunów Możliwość zakupu większ...

  • Działka rolno budowlana 1,1 ha Wola Mieczysławska

    Wola Mieczysławska

    • 200 000 zł cena
    • 11 070 m2 powierzchnia
    • 19 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Całą działka wynosi 1,1 ha Powierzchnia budowlana około 14,5 ar, powierzchnia rolna ok. 97 arMiejsce to obrzeża miasta powiatowego LubartówWszystkie media przy drodze asfaltowej l...

  • Siedlisko 10,2659 ha, Juliopol
    1 / 16
    Siedlisko 10,2659 ha, Juliopol

    Juliopol

    • 700 000 zł cena
    • 70 m2 powierzchnia
    • 10 000 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Na sprzedaż Siedlisko położone w miejscowości Juliopol, gm. Siemień. Nieruchomość składa się z czterech działek o łącznej powierzchni 10,2659 ha z czego ponad 1 ha jest przeznaczo...