• Filtruj 3
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Nieruchomości pod Kockiem

(52)
  • 1 / 3
    Działka Marynin ul.

    Marynin

    • 99 900 zł cena
    • 500 m2 powierzchnia
    • 200 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

        Na sprzedaż oferujemy działkę budowlaną o powierzchni około 500 m2 w Maryninie, gm. Konopnica.     Działka z gotowym projektem małego domu jednorodzinnego o powierzchni 64,2 m2...

  • Działka, Michów, 10 ar, budowlana, wszystkie media

    Michów

    • 120 000 zł cena
    • 1 000 m2 powierzchnia
    • 120 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka, Michów, 10 ar, budowlana, wszystkie media Działka:- 1 linia zabudowy- 1000 m2- wymiary 45 szerokości x 22 głębokości- w sąsiedztwie domy jednorodzinneMedia: wszystkie w dz...

  • Działka pod dom lub małą działalność.

    Przytoczno

    • 345 000 zł cena
    • 8 284 m2 powierzchnia
    • 42 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Piękna duża działka w przepięknej okolicy rzeki Wieprz Przytoczno - polecam do zakupu atrakcyjną działkę budowlano -rolną o pow. 8284 m2 z możliwością zabudowy mieszkaniowej jednor...

  • Dom na sprzedaż
    Dom na sprzedaż

    Kamionka

    • 2 200 000 zł cena
    • 360 m2 powierzchnia
    • 6 112 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Przestronny, stylowy dom z działką o powierzchni 7200m2 w urokliwej okolicy, w gminie Radziejowice. Budynek z 2008r., z cegły, ocieplony wełną i styropianem. Rozkład pomieszczeń: N...

  • Dom Marynin ul.

    Marynin

    • 235 000 zł cena
    • 75 m2 powierzchnia
    • 3 134 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Na sprzedaż oferujemy działkę budowlaną o powierzchni około 400 m2, zabudowaną budynkiem gospodarczym, w Maryninie, gm. Konopnica.   Cicha i spokojna okolica. Działka zlokalizowana...

  • Dom Leszkowice ul.

    Leszkowice

    • 275 000 zł cena
    • 100 m2 powierzchnia
    • 2 750 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Oferujemy na sprzedaż dom wolnostojący w malowniczej i bardzo cichej okolicy nad samym Wieprzem, na działce o powierzchnie 13,36 a. Nieruchomość znajduje się w miejscowości Leszkow...

  • Działka Jeleń ul.

    Jeleń

    • 65 000 zł cena
    • 17 680 m2 powierzchnia
    • 4 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • leśna

    Oferujemy na sprzedaż las sosnowy, o powierzchni 17 680 m2 na sprzedaż. Działka położona jest w miejscowości Jeleń, gmina Ostrówek.Wymiary działki: 696x35mZapraszam do kontaktu!!!_...

  • Spezedam zabudowaną działkę w centrum Kamionki

    Kamionka

    • 260 000 zł cena
    • 2 880 m2 powierzchnia
    • 91 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Witam, sprzedam działkę w mieście Kamionka koło Lubartowa o powierzchni 28 arów. Istnieje możliwość wyodrębnienia dwóch osobnych działek. Nieruchomość umiejscowiona jest w centrum...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Sprzedam siedlisko

    Krępa

    • 125 000 zł cena
    • 4 900 m2 powierzchnia
    • 26 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • siedliskowa

    Przy trasie Kock Deblin

  • 1 / 3
    Działka budowlana gotowa pod zabudowę Serock blisko Jeziora Firle...

    Serock

    • 79 000 zł cena
    • 1 284 m2 powierzchnia
    • 62 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Dzień dobry. Mam na sprzedaż działkę budowlana gotową pod zabudowę w miejscowości Serock (gmina Firlej). Działka jest ogrodzona. Powierzchnia 1284m2, wymiary 20m x 65m. W...

  • Sprzedam działkę budowlaną
    Sprzedam działkę budowlaną

    Rawa

    • 80 000 zł cena
    • 9 700 m2 powierzchnia
    • 9 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam działkę budowlaną z wydanymi warunkami zabudowy o powierzchni 97a.w Rawie gm. Michów pow.Lubartów.Działka położona jest przy drodze asfaltowej.Prąd i woda z wodociągu w pa...

  • Działka budowlana

    Stara Wieś

    • 55 599 zł cena
    • 1 170 m2 powierzchnia
    • 48 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka pod budowę domu jednorodzinnego z czystym powietrzem dobrą infrastrukturą Nowa asfaltowa drogą dojazdową Polecam

  • Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • Dom Wielkolas ul.

    Wielkolas

    • 399 000 zł cena
    • 200 m2 powierzchnia
    • 1 995 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Na sprzedaż dom wolnostojący w malowniczej i bardzo cichej okolicy, na działce o powierzchnie 3,2 ha. Nieruchomość znajduje się w miejscowości Wielkolas, gm. Abramów.Dom składa się...

  • 1 / 3
    Piękna działka budowlana w Starościnie!!!

    Starościn

    • 298 000 zł cena
    • 3 000 m2 powierzchnia
    • 100 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Piękna i ustawna działka budowlana!Działka budowlana----Starościn, gmina Kamionka, pow. Lubartów, 30 arów, budowlana, media, 150 zł m2, do negocjacji!!!Działka:1- 1 linia zabudowy-...

  • Wola Przybysławska 77 ar

    Wola Przybysławska

    • 220 000 zł cena
    • 7 700 m2 powierzchnia
    • 29 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Wola PrzybysławskaDziałka:- areał: 77 ar- przeznaczenie: budowlana - droga: asfaltowa- kształt: prostokąt- ukształtowanie terenu: płaskaWymiary:- szerokość: 30 m - głębokość: 231 m...

  • Sprzedam działkę pod bud. jednorodzinne!

    Piotrowice Wielkie

    • 250 000 zł cena
    • 9 300 m2 powierzchnia
    • 27 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Działka o wymiarach 28,5m x 328m, przy drodze asfaltowej. Przez działkę przechodzą media: prąd, wodociąg, linia tel. Około 35a to działka o przeznaczeniu MR ( zagrodowa).Odległość...

  • Działka, Kozłówka
    Działka, Kozłówka

    Kozłówka

    • 89 250 zł cena
    • 3 570 m2 powierzchnia
    • 25 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • siedliskowa

    Działka w Kozłówce przy drodze do Dąbrówki.Nieregularny kształt, niedaleko las. (1127/2). 3570 mkw .Sprzedam.

  • Budynek usługowy, produkcyjny, Garbów, 500 m2

    Garbów » ul. Warszawska

    • 2 500 000 zł cena
    • 670 m2 powierzchnia
    • 3 732 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Budynek usługowy, magazyn, budynek produkcyjny, GarbówBudynek:- ok 500 metrów powierzchni użytkowej- 2 kondygnacyjny- wolnostojący- rok budowy 2022- wykonany z gazobetonu (600)- śc...

  • Tulniki 36 ar wydane warunki zabudowy
    1 / 10
    Tulniki 36 ar wydane warunki zabudowy

    Tulniki

    • 75 000 zł cena
    • 3 600 m2 powierzchnia
    • 21 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Dwie działeczki 42/2; 42/4,są ładnie zlokalizowane w zakolu drogi. Miejsce samo w sobie jest ładne, pomimo braku widoku na wielkie stawy Siemień . Wydane warunki zabudowy na domek....

  • Dom bliźniak
    1 / 16
    Dom bliźniak

    Turów

    • 365 000 zł cena
    • 157 m2 powierzchnia
    • 2 325 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    INVEST Biuro Nieruchomości Zuzanna Sitarz
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    Dom wolnostojący

    Jezioro

    • 250 000 zł cena
    • 110 m2 powierzchnia
    • 2 273 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Biuro Obrotu Mieszkaniami "LUBELSKIE MIESZKANIA"
    Biuro nieruchomości

  • Działka, Wola Przybysławska, 18 178 m2

    Wola Przybysławska

    • 199 000 zł cena
    • 18 178 m2 powierzchnia
    • 11 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Atrakcyjna działka budowlano-rolna w Woli Przybysławskiej – blisko Lublina i trasy S17Z przyjemnością oferujemy na sprzedaż działkę o powierzchni 1,18 ha, zlokalizowaną w malownicz...

  • 1 / 4
    Działka Jasionka

    Jasionka

    • 180 000 zł cena
    • 678 m2 powierzchnia
    • 266 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Biuro nieruchomości Pierwsze Piętro przedstawia ofertę sprzedaży działki pod zabudowę jednorodzinną w miejscowości Jasionka w powiecie rzeszowskim. Grunt pod zabudowę jednorodzinną...

  • Działka budowlana 6.8a - Jasionka

    Jasionka

    • 185 000 zł cena
    • 677 m2 powierzchnia
    • 274 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    DZIAŁKA BUDOWLANA 6.77a W JASIONCE POD BUDOWNICTWO, PEŁNE MEDIA.Do sprzedania działka budowlana 6.77a w miejscowości Jasionka, gmina Trzebownisko, pow. rzeszowski. Działka płaska o...

  • nieruchomości
    nieruchomości

    Kopina

    • 25 000 zł cena
    • 6 800 m2 powierzchnia
    • 4 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • siedliskowa

    Sprzedam działkę rolno -budowlana w miejscowości Kopina gm.Cyców woj lubelskie

  • Na sprzedaż dom w Pogonowie
    1 / 6
    Na sprzedaż dom w Pogonowie

    Pogonów

    • 250 000 zł cena
    • 90 m2 powierzchnia
    • 2 778 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Szanowni Państwo Oferuję na sprzedaż dom w miejscowości Pogonów, gmina Baranów, powiat puławski Dom mieszkalny o powierzchni około 90 mkw. Oddany do użytku w latach 70-tych. Part...

  • Działki budowlane w Przybysławicach
    1 / 6
    Działki budowlane w Przybysławicach

    Przybysławice

    • 120 000 zł cena
    • 1 415 m2 powierzchnia
    • 85 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Szanowni Państwo Oferuję na sprzedaż działki budowlane w miejscowości Przybysławice, gmina Garbów, powiat lubelski. 1. działka numer 1117/2 o powierzchni 1415 mkw czwarta lini...

  • Budynek usługowy, produkcyjny, Garbów, 500 m2

    Garbów » ul. Warszawska

    • 2 500 000 zł cena
    • 670 m2 powierzchnia
    • 3 732 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

• Działka budowlana 15 ar Kozioł g. Baranów

    Kozioł

    • 110 000 zł cena
    • 1 500 m2 powierzchnia
    • 74 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka ok. 1500 m2 w miejscowości Kozioł g. Baranów 25 km od Puław. Działka zagrodowa z dopuszczeniem realizacji zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej Pierwsza linia zabudowy bez...

  • Kopalnia piasku w Baranowie przy S17, 0,5 zł za tonę kopalin
    1 / 6
    Kopalnia piasku w Baranowie przy S17, 0,5 zł za tonę kopalin

    Czołna

    • 3 500 000 zł cena
    • 219 159 m2 powierzchnia
    • 16 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Atrakcyjna działka inwestycyjna-złoże piasku w Baranowie 0,5zł za tonę kopalin, przy S17 pow. Puławski Nieruchomość gruntowa niezabudowana (złoże). Obszar całej nieruchomości – 21...

  • Sprzedam / wynajmę Lokal użytkowy wolnostojący
    1 / 4
    Sprzedam / wynajmę Lokal użytkowy wolnostojący

    Ulan Duży

    • 205 000 zł cena
    • 100 m2 powierzchnia
    • 2 050 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Budynek użytkowy wolnostojący, działka 900 m. kw. , parking, prąd, woda.

  • Piękna działka rolno-budowlana, Żminne, Parczew.

    Żminne

    • 399 000 zł cena
    • 18 400 m2 powierzchnia
    • 22 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Cała działka o powierzchni ok. 1,84 haPowierzchnia budowlana 78 ar, powierzchnia rolna ok. 1,06 haPrąd, światłowód obok działki,Pierwsza linia zabudowyDziałka w części budowlanej...

  • Śniadówka – piękne siedlisko do adaptacji
    1 / 16
    Śniadówka – piękne siedlisko do adaptacji

    Śniadówka

    • 239 000 zł cena
    • 2 700 m2 powierzchnia
    • 89 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • siedliskowa

    Działka na sprzedaż – Śniadówka, gm. Baranów .Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość położona w malowniczej miejscowości Śniadówka (gmina Baranów, powiat puławski, woj. lubelskie). Dzi...

  • LOKALE DO WYNAJĘCIA
    1 / 8
    LOKALE DO WYNAJĘCIA

    Abramów

    • 1 000 zł cena
    • 60 m2 powierzchnia
    • 17 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Mam do wynajęcia lokale ok.60m2 na drobną działalność, biuro lub inne drobne usługi w centrum w Abramowa w budynku dwu kondygnacyjnym wszystkie media . Mile widziane...

  • Działka budowlana Garbów, Lipowa
    1 / 11
    Działka budowlana Garbów, Lipowa

    Garbów

    • 250 000 zł cena
    • 2 600 m2 powierzchnia
    • 97 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Dwie działki budowlane na sprzedaż, 26 ar, Garbów! Oferujemy na sprzedaż dwie atrakcyjne działki budowlane, każda o powierzchni 13 ar, leżące obok siebie, położone w Garbowie...

  • Działka budowlana Garbów, Lipowa
    1 / 9
    Działka budowlana Garbów, Lipowa

    Garbów

    • 129 000 zł cena
    • 1 300 m2 powierzchnia
    • 100 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka budowlana na sprzedaż, 13 ar, Garbów! Oferujemy na sprzedaż atrakcyjną działkę budowlaną o powierzchni 13 ar, położoną w Garbowie przy ul. Lipowej. Ta idealna pod budo...

  • Działka 1200 m² z dojazdem asfaltowym, Śniadówka
    1 / 7
    Działka 1200 m² z dojazdem asfaltowym, Śniadówka

    Śniadówka

    • 89 000 zł cena
    • 1 200 m2 powierzchnia
    • 75 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    „Działka 1200 m² z dojazdem asfaltowym – cisza, zieleń, Śniadówka” Na sprzedaż atrakcyjna działka o powierzchni 1200 m² (20 × 60 m) położona w spokojnej, zielonej okolicy – na koń...

  • Działka budowlana Przybysławice gm. Garbów
    1 / 5
    Działka budowlana Przybysławice gm. Garbów

    Przybysławice

    • 499 000 zł cena
    • 5 000 m2 powierzchnia
    • 100 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Szukasz dla swojego biznesu terenu pod usługi w dobrej cenie? A może poszukujesz dużej działki budowlanej pod mieszkalnictwo rolnicze? Ta oferta jest dla Ciebie! OPIS DZIAŁKI ORAZ...

  • Działka budowlana Piotrowice Wielkie gm. Garbów
    1 / 9
    Działka budowlana Piotrowice Wielkie gm. Garbów

    Piotrowice Wielkie

    • 230 000 zł cena
    • 3 151 m2 powierzchnia
    • 73 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Poszukujesz działki pod budowę domu w spokojnej i zielonej okolicy? A może działki stanowiącej doskonałą inwestycję ? Jesteś rolnikiem z okolicy i chcesz powiększyć swoje gospodar...

  • Żminne!!! Atrakcyjna działka w pięknym otoczeniu.

    Żminne

    • 99 000 zł cena
    • 2 600 m2 powierzchnia
    • 39 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka o powierzchni ok. 26 arów.Działka o oznaczeniu MR, zabudowa zagrodowaPrąd, światłowód obok działki,Pierwsza linia zabudowyDziałka czysta i płaskaNA DZIAŁCE MOŻE BUDOWAĆ SIE...

  • TANIOCHA DZIAŁKA BUDOWLANO-INWESTYCYJNA 1,10ha
    1 / 3
    TANIOCHA DZIAŁKA BUDOWLANO-INWESTYCYJNA 1,10ha

    Ustrzesz

    • 1 350 000 zł cena
    • 11 000 m2 powierzchnia
    • 123 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam działkę 1,10 ha. w miejscowości Ustrzesz , 3 km. od Radzynia Podlaskiego , urocza , spokojna okolica przedmieścia Radzynia. Powierzchnia 1,10ha Szerokość 26 m Typ budow...

  • Działka usługowa Przybysławice gm. Garbów,
    Działka usługowa Przybysławice gm. Garbów,

    Przybysławice

    • 555 000 zł cena
    • 10 400 m2 powierzchnia
    • 54 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • handlowo usługowa

    1,04 HA PRZY S17 | SIEDLISKO Z ZABUDOWĄ + POTENCJAŁ INWESTYCYJNY | PRZYBYSŁAWICE (gm. Garbów) - w strategicznej lokalizacji, tuż przy trasie S17 (Lublin-Warszawa). Cena: 555 000 z...