• Filtruj 3
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Nieruchomości pod Kockiem

(52)
  • Działka rolno-budowlana 0,31 ha w Gołębiu k/Puław.

    Gołąb » os. Lotnisko

    • 250 000 zł cena
    • 3 123 m2 powierzchnia
    • 81 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Działka rolna z możliwością zabudowy o pow. 3123 m2 przy ul. Lotnisko w m. Gołąb 12 km od Puław (wszystkie media w drodze).Działka -powierzchnia 3123m2-kształt prostokąta-płaskaWym...

  • Działka Budowlana 3.423 m² w otoczeniu lasów

    Kamionka

    • 249 000 zł cena
    • 3 423 m2 powierzchnia
    • 73 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Atrakcyjna działka w sercu Borów Tucholskich – Kamionka k. ŚliwicNa sprzedaż działka o powierzchni 3.423 m², położona w miejscowości Kamionka, zaledwie 4 km od Śliwic – w otoczeniu...

  • Budynki gospodarcze z dużą działką, Kolonia Gołąb
    1 / 8
    Budynki gospodarcze z dużą działką, Kolonia Gołąb

    Gołąb-Kolonia

    • 450 000 zł cena
    • 13 045 m2 powierzchnia
    • 35 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Obniżka ceny! Siedlisko z miejscem na dom, położone w miejscowości Gołąb Kolonia, gm. Michów Budynki usytuowane są na czterech działkach, które przylegają do siebie, tworząc ter...

  • Działki na Roztoczu 0,64ha, Adamów
    1 / 9
    Działki na Roztoczu 0,64ha, Adamów

    Adamów

    • 250 000 zł cena
    • 6 400 m2 powierzchnia
    • 40 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Zapraszamy do zakupu działek położonych na Roztoczu w Adamowie Powierzchnia działek: działka nr 644/12 - 0,13 ha, działka nr 644/13 - 0,51 ha, Zgodnie z Miejscowym Planem Zagos...

  • Siedlisko w Żurawińcu, gm. Ostrówek
    1 / 16
    Siedlisko w Żurawińcu, gm. Ostrówek

    Żurawiniec

    • 149 000 zł cena
    • 50 m2 powierzchnia
    • 2 980 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Na sprzedaż siedlisko położone w Miejscowości Żurawiniec, gmina Ostrówek. W skład siedliska wchodzi: - Dom parterowy, wolnostojący, położony na działce o powierzchni 1941 m2. Dzia...

  • Działka budowlana, Czemierniki
    1 / 7
    Działka budowlana, Czemierniki

    Czemierniki

    • 75 000 zł cena
    • 1 072 m2 powierzchnia
    • 70 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż 4 działki położone przy ulicy Kockiej w Czemiernikach, powiat radzyński. Wszystkie działki o powierzchni 1072m2/ 1074m2, szerokość około 32 m, długość około 33 m. Tere...

  • 1 / 2
    Działka rolno-budowlana Luszawa

    Luszawa

    • 80 000 zł cena
    • 7 139 m2 powierzchnia
    • 12 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolno-budowlana

    Działka o powierzchni 7139mk we wsi Luszawa gmina Ostrówek nr ewidencyjny 475. Wymiary działki szerokość około 20m x długość 350m. 100m długości działki w strefie zabudowy siedli...

  • Działka Juliopol

    Juliopol

    • 179 000 zł cena
    • 4 200 m2 powierzchnia
    • 43 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka budowlana-rolna w miejscowości Juliopol gm Młodzieszyn o pow. 4200 m2 o wymiarach 28m x 150m. Woda i prąd po drugiej stronie asfaltu. W planie zagospodarowania przestrzenne...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • OKAZJA!!! DOM z widokiem na wodę i las !!!

    Adamów

    • 1 350 000 zł cena
    • 160 m2 powierzchnia
    • 8 438 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż 2 rewelacyjne domy jednorodzinne - każdy o całkowitej powierzchni 240 m2 na nowym osiedlu w północnej części Grodziska Mazowieckiego/Milanówka. W bryle domu ulokowany g...

  • DZIAŁKI BUDOWLANE 600m2 98 km od Warszawy po 54 tys zł
    1 / 11
    DZIAŁKI BUDOWLANE 600m2 98 km od Warszawy po 54 tys zł

    Wola Blizocka

    • 59 000 zł cena
    • 70 m2 powierzchnia
    • 843 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    DO SPRZEDANIA MAM BEZPOŚREDNIO DZIAŁKI BUDOWLANE ( 600 metrowe ) w centrum uroczej i spokojnej wsi Wola Blizocka - 98 km od Warszawy ( za Rykami ) lub 50 km od Lublina . Działki...

  • Działka rolno-budowlana 0,62 ha w Gołębiu k/Puław.

    Gołąb » os. Lotnisko

    • 500 000 zł cena
    • 6 247 m2 powierzchnia
    • 81 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Działka rolna z warunkowym dopuszczeniem zabudowy o pow. 6247 m2 (składająca się z dwóch działek o pow. po 3123 m2 podzielone administracyjnie) przy ul. Lotnisko w m. Gołąb 12 km o...

  • Dom 70m2 na działce 18ar w Gołąb pow. Lubartowski

    Gołąb

    • 200 000 zł cena
    • 70 m2 powierzchnia
    • 2 858 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Dom wolnostojący drewniany ok. 70 m2 (siedlisko) na działce ok. 1800 m2 w miejscowości Gołąb 30 km od Lublina. Tylko 800 m do nowo wybudowanej drogi asfaltowej.Działka zagrodow...

  • Działka 1.77 ha w Brzeźnicy Leśnej pow. Lubartów.

    Brzeźnica Leśna

    • 85 000 zł cena
    • 17 698 m2 powierzchnia
    • 5 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Działka z dopuszczeniem zabudowy zagrodowej (według MPZP)o pow. 1,77 ha (17698 m2) przy drodze asfaltowej w m. Brzeźnica Leśna gm. Niedźwiada pow. lubartowski woj. lubelskie 40 min...

  • 1 / 4
    Grunty rolno- leśne

    Borki

    • 89 000 zł cena
    • 6 300 m2 powierzchnia
    • 15 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Do sprzedaży grunty rolno- leśne położone w miejscowości Borki.Działki składające się z 3 kawałków oddalonych od siebie ok 1km. 1,74ha działka rolna, po sąsiedzku zabudowania,...

  • 4227|Poznań, Rataje Mieszkanie na wynajem

    Poznań

    • 1 900 zł cena
    • 44 m2 powierzchnia
    • 44 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje

    Do wynajęcia 2 pokojowe mieszkanie w Poznaniu, os. Piastowskie -RATAJE | Bliskość przystanków autobusowych i tramwajowych. Wirtualna wizyta (film) w mieszkaniu – kliknij lub...

  • Dom murowany na wsi
    1 / 12
    Dom murowany na wsi

    Ostrówek

    • 335 000 zł cena
    • 100 m2 powierzchnia
    • 3 350 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Royal Nieruchomości Sp. z o.o
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 19
    Dom wolnostojący

    Leszkowice

    • 399 000 zł cena
    • 125 m2 powierzchnia
    • 3 192 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Biuro Obrotu Mieszkaniami "LUBELSKIE MIESZKANIA"
    Biuro nieruchomości

  • Duża działka budowlana 33ar nad jeziorem Firlej

    Firlej

    • 390 000 zł cena
    • 3 274 m2 powierzchnia
    • 120 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Duża działka budowlana ok. 33 ar ze wszystkimi mediami w drodze, w tym kanalizacja i światłowód Bezpośredni dostęp do szosy Przepiękna okolica dwóch jezior Firlej oraz Kunów...

  • Działka 16 ar w miejsc. Gołąb pow. Lubartowski

    Gołąb

    • 100 000 zł cena
    • 1 607 m2 powierzchnia
    • 63 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka ok. 1600 m2 w miejscowości Gołąb 30 km od Lublina. Działka częściowo zadrzewiona z komórką.Działka zagrodowa z dopuszczeniem realizacji zabudowy mieszkaniowej jednorodzinn...

  • Działka Marynin ul.

    Marynin

    • 99 900 zł cena
    • 500 m2 powierzchnia
    • 200 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż oferujemy działkę budowlaną o powierzchni około 500 m2 w Maryninie, gm. Konopnica. Cicha i spokojna okolica. Działka zlokalizowana w odległości zaledwie kilku kilometró...