• Filtruj 1
Szukaj ogłoszeń
ostatnio wybierane
  • Rybotycze
  • Iwkowa
  • Ruszelczyce
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Nieruchomości Opole-Świerczyna

(1)
  • działka kilka km od Siedlec - Siedlce woj. mazowieckie
    1 / 4
    działka kilka km od Siedlec - Siedlce woj. mazowieckie

    Opole-Świerczyna

    • 130 500 zł cena
    • 2 900 m2 powierzchnia
    • 45 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Sprzedam działkę o powierzchni 2900 m2 położoną kilka kilometrów od Siedlec, na granicy miasta (Opole Świerczyna, gmina Siedlce). Do działki jest dojazd asfaltowy od strony Strzały...

  • Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • Dom wolnostojący
    1 / 13
    Dom wolnostojący

    Niwiski

    • 582 000 zł cena
    • 87 m2 powierzchnia
    • 6 690 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Działka inwestycyjna 2812 m² – Nowe Iganie
    1 / 2
    Działka inwestycyjna 2812 m² – Nowe Iganie

    Nowe Iganie

    • 799 000 zł cena
    • 2 812 m2 powierzchnia
    • 285 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka 2812 m² | MPZP | Projekt bliźniaków | Nowe Iganie Opis nieruchomości Na sprzedaż atrakcyjna działka inwestycyjna o powierzchni 2812 m², położona w miejscowości Nowe Iganie,...

  • Działka inwestycyjna o powierzchni 5260 m²
    1 / 3
    Działka inwestycyjna o powierzchni 5260 m²

    Nowe Opole

    • 789 000 zł cena
    • 5 260 m2 powierzchnia
    • 150 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Nowe Opole | ul. Warszawska | działka nr 513 Na sprzedaż działka inwestycyjna o powierzchni 5260 m², podzielona na część usługowo-przemysłową oraz budowlaną, co daje szerokie możli...

  • Sprzedam Dom Wolnostojący w Strzale - Idealny dla Rodziny
    1 / 6
    Sprzedam Dom Wolnostojący w Strzale - Idealny dla Rodziny

    Strzała

    • 3 300 000 zł cena
    • 329 m2 powierzchnia
    • 10 031 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Mam przyjemność zaoferować Państwu wyjątkowy dom wolnostojący, położony w malowniczej miejscowości Strzała, zaledwie 4 km od centrum Siedlec. To idealna oferta dla osób poszukujący...

  • Dom na sprzedaż, 300m2, Nowe Iganie
    1 / 16
    Dom na sprzedaż, 300m2, Nowe Iganie

    Nowe Iganie

    • 1 300 000 zł cena
    • 330 m2 powierzchnia
    • 3 940 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Przestronny dom z ogromną działką – Nowe Iganie k. Siedlec Marzysz o własnym domu w spokojnej okolicy, ale z szybkim dostępem do miasta i autostrady? Ta nieruchomość łączy komfor...

  • Działki budowlane w Chodowie - 1320m²
    Działki budowlane w Chodowie - 1320m²

    Chodów

    • 280 000 zł cena
    • 1 320 m2 powierzchnia
    • 213 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działki budowlane w Chodowie - 1320m², tylko 6 km od Siedlec Na sprzedaż 4 atrakcyjne działki budowlane o regularnym, prostokątnym kształcie, doskonałe pod budowę domu jednorodzi...

  • Nieruchomość - Nowe Iganie

    Nowe Iganie

    • 259 000 zł cena
    • 70 m2 powierzchnia
    • 3 700 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Dla osób ceniących urok przeszłości mamy wyjątkową propozycję – wiekowy dom położony bezpośrednio przy drodze w malowniczej miejscowości Nowe Iganie przy ul. Wyględówka. Podsta...

  • Działka budowlana 998 m2 -Nowe Iganie
    Działka budowlana 998 m2 -Nowe Iganie

    Nowe Iganie

    • 249 000 zł cena
    • 998 m2 powierzchnia
    • 250 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka budowlana położona blisko miasta Siedlce w miejscowości Nowe Iganie, co łączy zalety życia w spokojnej, zielonej okolicy z dobrym dostępem do miejskiej infrastruktury. Ter...

  • Dom do remontu, Nowe Opole, gm. Siedlce
    1 / 14
    Dom do remontu, Nowe Opole, gm. Siedlce

    Nowe Opole

    • 450 000 zł cena
    • 102 m2 powierzchnia
    • 4 412 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Dom do remontu – Nowe Opole, ul. Okrężna REZERWACJA Na sprzedaż dom o powierzchni ok. 102 m², położony na działce 714 m² w Nowym Opolu. Nieruchomość przeznaczona do generalnego r...

  • Atrakcyjna działka budowlana Opole Nowe
    1 / 2
    Atrakcyjna działka budowlana Opole Nowe

    Nowe Opole

    • 280 000 zł cena
    • 1 085 m2 powierzchnia
    • 259 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Przedstawiam Państwu na sprzedaż atrakcyjną działkę budowlaną o powierzchni 1085 m², położona w spokojnej i zielonej okolicy, zaledwie 8 km od centrum miasta Siedlce. Działka znajd...