• Filtruj 1
Szukaj ogłoszeń
ostatnio wybierane
  • Snopków
  • Żyrów
  • Kotorydz
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Nieruchomości Borki Siedleckie

(1)
  • Dzialka rolna 2 ha (20 000 m2)
    Dzialka rolna 2 ha (20 000 m2)

    Borki Siedleckie

    • 220 000 zł cena
    • 20 000 m2 powierzchnia
    • 11 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Polecam do sprzedaży działkę rolną z możliwością wystąpienia o warunki zabudowy oraz jej podział. Działka o powierzchni 2 ha położona w miejscowości Borki Siedleckie. Media dostę...

  • Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • Działka 1050m, Stok Lacki

    Stok Lacki

    • 231 000 zł cena
    • 1 050 m2 powierzchnia
    • 220 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działki budowlane położone w centralnej części Stoku Lackiego, około 200m od szkoły, przedszkola oraz przystanku autobusowego. Lokalizacja przy drodze wojewódzkiej, dojazd do dział...

  • działka kilka km od Siedlec - Siedlce woj. mazowieckie
    1 / 4
    działka kilka km od Siedlec - Siedlce woj. mazowieckie

    Opole-Świerczyna

    • 130 500 zł cena
    • 2 900 m2 powierzchnia
    • 45 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Sprzedam działkę o powierzchni 2900 m2 położoną kilka kilometrów od Siedlec, na granicy miasta (Opole Świerczyna, gmina Siedlce). Do działki jest dojazd asfaltowy od strony Strzały...

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    1 / 15
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Siedlce

    • 555 000 zł cena
    • 62 m2 powierzchnia
    • 8 952 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 1 pokojowe
    1 / 10
    Mieszkanie 1 pokojowe

    Siedlce

    • 310 000 zł cena
    • 32 m2 powierzchnia
    • 9 688 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 4 pokojowe
    1 / 14
    Mieszkanie 4 pokojowe

    Siedlce

    • 520 000 zł cena
    • 54 m2 powierzchnia
    • 9 630 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 14
    Dom wolnostojący

    Stok Lacki

    • 1 080 000 zł cena
    • 140 m2 powierzchnia
    • 7 715 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 13
    Dom wolnostojący

    Niwiski

    • 582 000 zł cena
    • 87 m2 powierzchnia
    • 6 690 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Działka inwestycyjna 2812 m² – Nowe Iganie
    1 / 2
    Działka inwestycyjna 2812 m² – Nowe Iganie

    Nowe Iganie

    • 799 000 zł cena
    • 2 812 m2 powierzchnia
    • 285 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka 2812 m² | MPZP | Projekt bliźniaków | Nowe Iganie Opis nieruchomości Na sprzedaż atrakcyjna działka inwestycyjna o powierzchni 2812 m², położona w miejscowości Nowe Iganie,...

  • Działka inwestycyjna o powierzchni 5260 m²
    1 / 3
    Działka inwestycyjna o powierzchni 5260 m²

    Nowe Opole

    • 789 000 zł cena
    • 5 260 m2 powierzchnia
    • 150 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Nowe Opole | ul. Warszawska | działka nr 513 Na sprzedaż działka inwestycyjna o powierzchni 5260 m², podzielona na część usługowo-przemysłową oraz budowlaną, co daje szerokie możli...

  • Sprzedam Dom Wolnostojący w Strzale - Idealny dla Rodziny
    1 / 6
    Sprzedam Dom Wolnostojący w Strzale - Idealny dla Rodziny

    Strzała

    • 3 300 000 zł cena
    • 329 m2 powierzchnia
    • 10 031 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Mam przyjemność zaoferować Państwu wyjątkowy dom wolnostojący, położony w malowniczej miejscowości Strzała, zaledwie 4 km od centrum Siedlec. To idealna oferta dla osób poszukujący...

  • Dom na sprzedaż, 300m2, Nowe Iganie
    1 / 16
    Dom na sprzedaż, 300m2, Nowe Iganie

    Nowe Iganie

    • 1 300 000 zł cena
    • 330 m2 powierzchnia
    • 3 940 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Przestronny dom z ogromną działką – Nowe Iganie k. Siedlec Marzysz o własnym domu w spokojnej okolicy, ale z szybkim dostępem do miasta i autostrady? Ta nieruchomość łączy komfor...

  • Nietuzinkowa Willa Stok Lacki 156m2 -4km o Centrum
    1 / 16
    Nietuzinkowa Willa Stok Lacki 156m2 -4km o Centrum

    Stok Lacki

    • 1 590 000 zł cena
    • 188 m2 powierzchnia
    • 8 458 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    WYJĄTKOWA OFERTA TYLKO W NASZYM BIURZE Nowoczesna Willa Miejska – Twoja prywatna enklawa w Stoku Lackim Cena: 1 590 000 zł Zapraszamy Państwa do zapoznania się z wyjątkową ofertą –...

  • Działki budowlane w Chodowie - 1320m²
    Działki budowlane w Chodowie - 1320m²

    Chodów

    • 280 000 zł cena
    • 1 320 m2 powierzchnia
    • 213 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działki budowlane w Chodowie - 1320m², tylko 6 km od Siedlec Na sprzedaż 4 atrakcyjne działki budowlane o regularnym, prostokątnym kształcie, doskonałe pod budowę domu jednorodzi...

  • Działki budowlane na sprzedaż Stok Lacki
    1 / 10
    Działki budowlane na sprzedaż Stok Lacki

    Stok Lacki-Folwark

    • 235 440 zł cena
    • 872 m2 powierzchnia
    • 270 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Oferujemy na sprzedaż 9 atrakcyjnych działek budowlanych o powierzchni od 872 m² do 1006 m². Cena za metr kwadratowy wynosi 270 zł. Lokalizacja: Działki położone są w urokliwej m...

  • Wynajem
    1 / 9
    Wynajem

    Kisielany-Żmichy

    • 3 000 zł cena
    • 104 m2 powierzchnia
    • 29 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na wynajem

    Budynek mieszkalny jednorodzinny, drewniany, wśród zieleni, na obrzeżu wsi, wokół las, rzeka Liwiec

  • Sprzedam działkę budowlaną w Błogoszczy
    1 / 10
    Sprzedam działkę budowlaną w Błogoszczy

    Błogoszcz

    • 430 000 zł cena
    • 2 000 m2 powierzchnia
    • 215 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam działkę budowlaną w miejscowości Błogoszcz. Cena: 430 000 zł (do negocjacji) Oferujemy na sprzedaż działkę budowlaną o numerze geodezyjnym 83 o powierzchni 2000 m², poło...

  • DWIE PIĘKNE DZIAŁKI BUDOWLANE
    1 / 6
    DWIE PIĘKNE DZIAŁKI BUDOWLANE

    Sosna-Kozółki

    • 417 480 zł cena
    • 3 479 m2 powierzchnia
    • 120 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Dwie działki budowlane z wydanymi warunkami zabudowy – Sosna-Kozółki, gmina Suchożebry, powiat siedlecki Na sprzedaż atrakcyjne działki budowlane w miejscowości Sosna-Kozółki, poło...

  • Działka budowlana 1400 m² – Wola Suchożebrska
    1 / 3
    Działka budowlana 1400 m² – Wola Suchożebrska

    Wola Suchożebrska

    • 220 000 zł cena
    • 1 400 m2 powierzchnia
    • 158 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka budowlana ok. 1400 m² – Wola Suchożebrska | wszystkie media | warunki zabudowy Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana o powierzchni około 1400 m² położona w miejscowości...

  • Nowoczesny dom - Wola Suchożebrska, działka 1057m2
    1 / 5
    Nowoczesny dom - Wola Suchożebrska, działka 1057m2

    Wola Suchożebrska

    • 989 000 zł cena
    • 165 m2 powierzchnia
    • 5 994 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Nowoczesny dom w trakcie budowy – Wola Suchożebrska | działka 1057 m² Na sprzedaż dom jednorodzinny w stanie surowym do własnej aranżacji, realizowany według projektu Oszust, poło...

  • Dom Premium 132 m² | Wola Suchożebrska |
    Dom Premium 132 m² | Wola Suchożebrska |

    Wola Suchożebrska

    • 989 000 zł cena
    • 165 m2 powierzchnia
    • 5 994 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż komfortowy dom jednorodzinny z poddaszem użytkowym i garażem dwustanowiskowym, położony w zielonej i spokojnej okolicy , Wola Suchożebrska To idealna propozycja dla 4...

  • Stylowe siedlisko z domem z bala.

    Wólka Leśna

    • 3 000 000 zł cena
    • 220 m2 powierzchnia
    • 13 637 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż wyjątkowe siedlisko w stylu Góralskim na działce o powierzchni 9535 m2. Nieruchomość dla osób, które szukają przestrzeni, prywatności i wysokiego komfortu życia w spok...

  • Nieruchomość - Nowe Iganie

    Nowe Iganie

    • 259 000 zł cena
    • 70 m2 powierzchnia
    • 3 700 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Dla osób ceniących urok przeszłości mamy wyjątkową propozycję – wiekowy dom położony bezpośrednio przy drodze w malowniczej miejscowości Nowe Iganie przy ul. Wyględówka. Podsta...

  • Dom wielorodzinny,  Suchożebry
    1 / 16
    Dom wielorodzinny, Suchożebry

    Suchożebry

    • 799 000 zł cena
    • 180 m2 powierzchnia
    • 4 439 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Dom z potencjałem w spokojnej okolicy – Suchożebry, ul. Kościelna Cena: 799 000 zł (do negocjacji) Jeśli marzysz o przestrzeni, ciszy i własnym kawałku zieleni – ten dom w Sucho...

  • Działa Budowlana w Stoku Lackim za jedyne 270zł/m2
    1 / 4
    Działa Budowlana w Stoku Lackim za jedyne 270zł/m2

    Stok Lacki-Folwark

    • 235 000 zł cena
    • 873 m2 powierzchnia
    • 270 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    W naszej ofercie posiadamy wiele działek budowlanych oraz inwestycyjnych w Siedlcach i okolicach. Nie wszystkie nieruchomości są publikowane w ogłoszeniach, dlatego zachęcamy do be...

  • Działka budowlana 998 m2 -Nowe Iganie
    Działka budowlana 998 m2 -Nowe Iganie

    Nowe Iganie

    • 249 000 zł cena
    • 998 m2 powierzchnia
    • 250 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka budowlana położona blisko miasta Siedlce w miejscowości Nowe Iganie, co łączy zalety życia w spokojnej, zielonej okolicy z dobrym dostępem do miejskiej infrastruktury. Ter...

  • Działka Kisielany-Kuce – idealna pod dom
    Działka Kisielany-Kuce – idealna pod dom

    Kisielany-Kuce

    • 308 800 zł cena
    • 1 544 m2 powierzchnia
    • 200 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Dwie działki budowlane Kisielany-Kuce | 10 km od Siedlec Na sprzedaż dwie atrakcyjne działki położone w spokojnej i zielonej okolicy w miejscowości Kisielany-Kuce, gmina Mokobody...

  • Dom do remontu, Nowe Opole, gm. Siedlce
    1 / 14
    Dom do remontu, Nowe Opole, gm. Siedlce

    Nowe Opole

    • 450 000 zł cena
    • 102 m2 powierzchnia
    • 4 412 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Dom do remontu – Nowe Opole, ul. Okrężna REZERWACJA Na sprzedaż dom o powierzchni ok. 102 m², położony na działce 714 m² w Nowym Opolu. Nieruchomość przeznaczona do generalnego r...

  • Atrakcyjna działka budowlana Opole Nowe
    1 / 2
    Atrakcyjna działka budowlana Opole Nowe

    Nowe Opole

    • 280 000 zł cena
    • 1 085 m2 powierzchnia
    • 259 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Przedstawiam Państwu na sprzedaż atrakcyjną działkę budowlaną o powierzchni 1085 m², położona w spokojnej i zielonej okolicy, zaledwie 8 km od centrum miasta Siedlce. Działka znajd...

  • Działka budowlana Stok Lacki, ul. Siedlecka
    1 / 4
    Działka budowlana Stok Lacki, ul. Siedlecka

    Stok Lacki

    • 300 000 zł cena
    • 1 050 m2 powierzchnia
    • 286 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka budowlana – Stok Lacki, ul. Siedlecka Atrakcyjna działka w doskonałej lokalizacji, idealna pod zabudowę jednorodzinną lub usługową. Powierzchnia: 1 050 m² Cena: 300 000 P...

  • Na sprzedaż Dom z pięknym ogrodem -Krześlinek
    1 / 16
    Na sprzedaż Dom z pięknym ogrodem -Krześlinek

    Krześlinek

    • 899 000 zł cena
    • 220 m2 powierzchnia
    • 4 087 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    PRZESTRONNY DOM Z POTENCJAŁEM – IDEALNY DLA DUŻEJ RODZINY LUB POD DZIAŁALNOŚĆ Cena: 899 000 zł | Krześlinek, 10 minut od Siedlec Na sprzedaż wyjątkowy dom z ogromnymi możliwościami...