działka na sprzedaż
23 sie 2022

Działka 1050m, Stok Lacki

woj. Mazowieckie pow. siedlecki gm. siedlecki
Odświeżone 3 lata temu, Wtorek, 23 sierpień 2022 11:41
231 000 zł 1 050 m2
231 000 zł 1 050 m2 220 zł/m2
Parametry
Powierzchnia 1 050 m2
Cena za metr 220 zł/m2
Typ działki Budowlane
ID oferty K20008560

Opis

Działki budowlane położone w centralnej części Stoku Lackiego, około 200m od szkoły, przedszkola oraz przystanku autobusowego. Lokalizacja przy drodze wojewódzkiej, dojazd do działek wewnętrzną drogą gruntową od ulicy Siedleckiej. Działki prostokątne o wymiarach 25x42m.
  • Data aktualizacji: 2022-08-23
  • ID ogłoszenia: K20008560
Chcesz mieć na oku podobne nieruchomości? Włącz powiadomienia i nie przegap okazji!
*Działki na sprzedaż Stok Lacki, cena: od 196 350 do 265 650 zł, powierzchnia: od 893 do 1208 m2
T
Tomasz osoba prywatna
Zadzwoń

Tomasz osoba prywatna

Tel: 694... Pokaż numer telefonu
Wyślij wiadomość