• Filtruj 1
Szukaj ogłoszeń
ostatnio wybierane
  • Buka
  • Walne
  • Leontyna
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Nieruchomości Zembry

(1)
  • Sprzedam działkę 11200 m2 w Zembrach koło Łukowa.

    Zembry

    • 195 000 zł cena
    • 11 200 m2 powierzchnia
    • 18 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolno-budowlana

    Działka budowlana,inwestycyjna 1,12 ha w kształcie prostokąta przy drodze asfaltowej.W drodze: -prąd -światłowód -wodociąg -w perspektywie gaz Działka położona: -150 m szkoła...

  • Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • Dom wolnostojący
    1 / 20
    Dom wolnostojący

    Kurów

    • 625 000 zł cena
    • 140 m2 powierzchnia
    • 4 465 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Barn-net Maciej Baran
    Biuro nieruchomości

  • NA SPRZEDAŻ 2 NIEZALEŻNE MIESZKANIA W KUROWIE
    1 / 8
    NA SPRZEDAŻ 2 NIEZALEŻNE MIESZKANIA W KUROWIE

    Kurów

    • 275 000 zł cena
    • 66 m2 powierzchnia
    • 4 167 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    Szanowni Państwo, Oferuję na sprzedaż dwa mieszkania, położone w budynku przy ul. Puławskiej w miejscowości Kurów, powiat puławski. Nieruchomość usytuowana jest w budynku trzyk...

  • Działka budowlana inwestycyjna 6376 m2 w Kurowie
    1 / 3
    Działka budowlana inwestycyjna 6376 m2 w Kurowie

    Kurów

    • 1 650 000 zł cena
    • 6 376 m2 powierzchnia
    • 259 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • handlowo usługowa

    Na sprzedaż działka budowlana inwestycyjna w Kurowie przy ul. Głowackiego,będącej boczną ulicą do drogi wojewódzkiej 874, obok zjazdu na S17. Działka o kształcie trapezu o powie...

  • Nowoczesny dom jednorodzinny pod lasem
    1 / 15
    Nowoczesny dom jednorodzinny pod lasem

    Krzymoszyce

    • 1 299 000 zł cena
    • 209 m2 powierzchnia
    • 6 216 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Do budowy wykorzystujemy wysokiej jakości materiały oraz nowoczesne rozwiązania technologiczne. Inwestycja kierowana jest do: - osób, które poszukują swojego miejsca w bliskim sąsi...

  • Działka budowlana Kurów, Wojciecha Bartosza Głowackiego
    Działka budowlana Kurów, Wojciecha Bartosza Głowackiego

    Kurów

    • 360 000 zł cena
    • 1 258 m2 powierzchnia
    • 287 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzeadaż wyjątkowa nieruchomość w malowniczej miejscowości Kurów, gmina Kurów, powiat Puławski. Siedlisko z ogromnym potencjałem! To niezwykłe miejsce, położone nad samą rzeką...

  • Dom Kurów, Głowackiego
    Dom Kurów, Głowackiego

    Kurów

    • 360 000 zł cena
    • 80 m2 powierzchnia
    • 4 500 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż dom drewniany w centrum miasta Kurów, 14 km od Kazimierza Dolnego. Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość w malowniczej miejscowości Kurów, gmina Kurów, powiat Puławski. S...