• Filtruj 1
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Nieruchomości Porosiuki

(1)
  • Budynek z dużą działką 1502 m2 – Porosiuki
    1 / 8
    Budynek z dużą działką 1502 m2 – Porosiuki

    Porosiuki

    • 550 000 zł cena
    • 100 m2 powierzchnia
    • 5 500 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż budynek o powierzchni użytkowej 81,34 m2, położony na działce 1502 m2 w miejscowości Porosiuki, w gminie Biała Podlaska. Nieruchomość pierwotnie została zaprojektowana...

  • Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • Dom wolnostojący
    Dom wolnostojący

    Zabłocie

    • 350 000 zł cena
    • 97 m2 powierzchnia
    • 3 609 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Freedom Nieruchomości Oddział Siedlce
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 19
    Dom wolnostojący

    Wólka Plebańska

    • 649 000 zł cena
    • 184 m2 powierzchnia
    • 3 528 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Freedom Nieruchomości Oddział Biała Podlaska
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    1 / 14
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Biała Podlaska

    • 459 000 zł cena
    • 63 m2 powierzchnia
    • 7 286 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Freedom Nieruchomości Sp. z o.o.
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 4 pokojowe
    1 / 19
    Mieszkanie 4 pokojowe

    Biała Podlaska

    • 439 000 zł cena
    • 72 m2 powierzchnia
    • 6 098 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje

    Freedom Nieruchomości Oddział Biała Podlaska
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    Dom wolnostojący

    Styrzyniec

    • 897 000 zł cena
    • 114 m2 powierzchnia
    • 7 869 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    Dom wolnostojący

    Rakowiska

    • 799 000 zł cena
    • 118 m2 powierzchnia
    • 6 772 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    1 / 10
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Biała Podlaska

    • 380 000 zł cena
    • 52 m2 powierzchnia
    • 7 308 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    1 / 5
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Biała Podlaska

    • 329 000 zł cena
    • 47 m2 powierzchnia
    • 7 000 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Freedom Nieruchomości Oddział Biała Podlaska
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 14
    Dom wolnostojący

    Sławacinek Stary

    • 969 000 zł cena
    • 155 m2 powierzchnia
    • 6 252 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Biała Podlaska

    • 585 000 zł cena
    • 82 m2 powierzchnia
    • 7 135 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Biała Podlaska

    • 395 000 zł cena
    • 107 m2 powierzchnia
    • 3 692 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Freedom Nieruchomości Sp. z o.o.
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 4 pokojowe
    1 / 13
    Mieszkanie 4 pokojowe

    Biała Podlaska

    • 398 000 zł cena
    • 72 m2 powierzchnia
    • 5 528 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje

    Freedom Nieruchomości Sp. z o.o.
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 1 pokojowe
    1 / 11
    Mieszkanie 1 pokojowe

    Biała Podlaska

    • 269 000 zł cena
    • 31 m2 powierzchnia
    • 8 678 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    1 / 12
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Biała Podlaska

    • 279 000 zł cena
    • 42 m2 powierzchnia
    • 6 643 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 4 pokojowe
    Mieszkanie 4 pokojowe

    Biała Podlaska

    • 350 000 zł cena
    • 73 m2 powierzchnia
    • 4 795 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje

    Freedom Nieruchomości Oddział Biała Podlaska
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    1 / 9
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Biała Podlaska

    • 299 000 zł cena
    • 48 m2 powierzchnia
    • 6 230 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Freedom Nieruchomości Sp. z o.o.
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Biała Podlaska

    • 279 000 zł cena
    • 51 m2 powierzchnia
    • 5 471 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Freedom Nieruchomości Oddział Siedlce
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    1 / 7
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Biała Podlaska

    • 269 000 zł cena
    • 43 m2 powierzchnia
    • 6 256 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Freedom Nieruchomości Oddział Biała Podlaska
    Biuro nieruchomości

  • sprzedam dzialke
    sprzedam dzialke

    Zaberbecze

    • 120 000 zł cena
    • 1 500 m2 powierzchnia
    • 80 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    działka nr 80/14 lub 80/15 media

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Biała Podlaska » al. Tysiąclecia

    • 249 500 zł cena
    • 44 m2 powierzchnia
    • 5 671 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Freedom Nieruchomości Sp. z o.o.
    Biuro nieruchomości

  • Wynajmę parterowy dom umeblowany 3,5km od białej podlaskiej
    Wynajmę parterowy dom umeblowany 3,5km od białej podlaskiej

    Lisy

    • 10 zł cena
    • 10 m2 powierzchnia
    • 1 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na wynajem
    • wolnostojący

    Wynajmę parterowy dom umeblowany, urządzony komfortowo, 2 pokoje, kuchnia i łazienka w poddaszu sypialnia. Dom jest połączony z warsztatem samochodowym na 2 stanowiska, z kanałem,...

  • Mieszkanie Kawalerka 38m2
    1 / 14
    Mieszkanie Kawalerka 38m2

    Biała Podlaska

    • 245 000 zł cena
    • 38 m2 powierzchnia
    • 6 448 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    Sprzedam kawalerkę na Alejach Tysiąclecia 29 3 Piętro Po demolce do remontu generalnego .

  • sprzedam działkę budowlaną
    sprzedam działkę budowlaną

    Jagodnica

    • 90 000 zł cena
    • 1 350 m2 powierzchnia
    • 67 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    sprzedam dzialkę budowlaną 20m x 68m - 13,5 ar. - w miejscowosci Jagodnica -7 km od Białej Podlaskiej z warunkami zabudowy, z dostępem do drogi asfaltowej. z dostępem do prądu ....

  • Lokal mieszkalny od syndyka - Biała Podlaska, Radziwiłłowska
    Lokal mieszkalny od syndyka - Biała Podlaska, Radziwiłłowska

    Biała Podlaska

    • 192 000 zł cena
    • 62 m2 powierzchnia
    • 3 097 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    W postępowaniu upadłościowym prowadzonym pod sygn. akt LU1S/GUp-s/469/2023 syndyk masy upadłości sprzeda: spółdzielcze własnościowe prawo do lokalu mieszkalnego nr 19 znajdującego...

  • Dom jednorodzinny, piękna, duża działka Sycyna
    1 / 5
    Dom jednorodzinny, piękna, duża działka Sycyna

    Sycyna

    • 990 000 zł cena
    • 150 m2 powierzchnia
    • 6 600 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Sprzedam dom w miejscowości Sycyna, gmina Biała Podlaska, oddalony około 12km od Białej Podlaskiej. Dom piętrowy 140m2, piwnica pod całym domem. Piękna działka o powierzchni 8900...

  • 3 pokojowe mieszkanie na sprzedaż ul. Tessaro
    1 / 14
    3 pokojowe mieszkanie na sprzedaż ul. Tessaro

    Biała Podlaska

    • 500 000 zł cena
    • 54 m2 powierzchnia
    • 9 260 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży funkcjonalnego przytulnego oraz jasnego mieszkanie położonego na 1 piętrze w budynku 4 piętrowym z windą o powierzchni 54,08 m2, zlok...

  • Działki Rakowiska- blisko miasta
    1 / 6
    Działki Rakowiska- blisko miasta

    Rakowiska

    • 133 000 zł cena
    • 731 m2 powierzchnia
    • 182 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż 3 atrakcyjne działki położone w miejscowości Rakowiska, w bezpośrednim sąsiedztwie z miastem Biała Podlaska. Lokalizacja: spokojna, zielona okolica z szybkim dojazdem...

  • Przytulne mieszkanie 47,70m2 w dobrej lokalizacji!
    1 / 15
    Przytulne mieszkanie 47,70m2 w dobrej lokalizacji!

    Biała Podlaska

    • 309 000 zł cena
    • 47 m2 powierzchnia
    • 6 575 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    Na sprzedaż mieszkanie 47,70 m² – wygodne, z doskonałą lokalizacją! Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania o powierzchni 47,70 m², położonego na trzecim piętrze...

  • Nowoczesne mieszkanie gotowe do wprowadzenia
    1 / 9
    Nowoczesne mieszkanie gotowe do wprowadzenia

    Biała Podlaska

    • 545 000 zł cena
    • 48 m2 powierzchnia
    • 11 355 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 1 piętro

    Na sprzedaż nowoczesne, w pełni wykończone mieszkanie o pow. 48 57 m², zlokalizowane na 1. piętrze w nowym bloku z windą (2024 r.). Lokal nigdy niezamieszkały świeżo po remoncie w...

  • 4-pokojowe mieszkanie 72 m² . Królowej Jadwigi
    1 / 10
    4-pokojowe mieszkanie 72 m² . Królowej Jadwigi

    Biała Podlaska

    • 425 000 zł cena
    • 72 m2 powierzchnia
    • 5 903 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 piętro

    #REZERWACJA# Na sprzedaż mieszkanie ul. Królowej Jadwigi Oferuję na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 72,30 m², położone na 2. piętrze w budynku mieszkalnym przy...