• Filtruj 3
Szukaj ogłoszeń
50 000 100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
500 600 700 800 900 1 000 1 500 2 000 2 500 3 000 3 500 4 000 4 500 5 000 5 500 6 000 6 500 7 000 7 500 8 000 8 500 9 000 9 500
m2
Zapamiętaj filtry

Działki na sprzedaż Klonownica Duża

(1)
  • Blisko stadniny koni w Janowie Podlaskim działka budowlana 12 ar

    Klonownica Duża

    • 68 000 zł cena
    • 1 200 m2 powierzchnia
    • 57 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Zapraszam do obejrzenia działki budowlanej w miejscowości Klonowica Duża, kilkanaście km od Białej Podlaskiej, 9 km od stadniny koni w Janowie Podlaskim. Piękna, zadbana działka bu...

  • Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • 1 / 4
    Działka łęgi

    Łęgi

    • 585 420 zł cena
    • 10 644 m2 powierzchnia
    • 55 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Proponujemy do zakupu nieruchomość gruntową zlokalizowaną w Łęgach , gmina Dobra, powiat policki o powierzchni 1 ha 644 m2. Rodzaje użytków, tj. RVI- 1ha 19 m2, ŁV- 625 m2. Dla dz...

  • Super okazja na własny szybki dom

    Romanów

    • 119 000 zł cena
    • 2 770 m2 powierzchnia
    • 43 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • siedliskowa

    Sprzedam siedlisko o pow. 0,28 ha w miejscowości Romanów Gm. Janów Podlaski w czystym ekologicznym regionie, dookoła łąki, lasy, rzeka. Na siedlisku budynek gospodarczy z czerwonej...

  • Działka o pow.3219 m2,Łęgi,gm. Dobra,Na Świdwie.

    Łęgi

    • 99 000 zł cena
    • 3 219 m2 powierzchnia
    • 31 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Nieruchomość gruntowa nie zabudowana zlokalizowana w miejscowości Łęgi, gmina Dobra, powiat policki o powierzchni 3219 m2 ( ul. Na Świdwie). Rodzaj użytku: ŁIV i Ps V. Nieruchomoś...

  • Atrakcyjna działka z domem - Zalesie gm. Niemce

    Zalesie

    • 220 000 zł cena
    • 3 300 m2 powierzchnia
    • 67 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka z domem w Zalesiu gm. Niemce - OKAZJA!!Nieruchomość stanowi 33 ary zabudowanego gruntu, w większości budowlanego - teren przeznaczony zarówno jako strefa siedliskowa (MR) j...

  • Działka, Zalesie, Wilkołaz, 11 ar, budowlana

    Zalesie

    • 110 000 zł cena
    • 1 100 m2 powierzchnia
    • 100 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka, Zalesie, Wilkołaz, 11 ar, budowlana, Działka:- 1 linia zabudowy- 1100 m2- wymiary 23,5m szerokości x 47,5m głębokościMedia: wszystkie w działce- prąd na działce sąsiednie...

  • 1 / 4
    Piękna, duża działka w spokojnej okolicy - Pólko

    Pólko

    • 360 000 zł cena
    • 1 850 m2 powierzchnia
    • 195 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Piękna duża działka z doskonałym dojazdem do Lublina - wokół pola, łąki i bardzo luźna zabudowa jednorodzinna i siedliskowaNieruchomość w mało zabudowanym terenie pozwalająca na p...

  • Działka inwestycyjna
    1 / 14
    Działka inwestycyjna

    Horbów-Kolonia

    • 5 000 zł cena
    • 11 780 m2 powierzchnia
    • 1 zł/m2 cena za metr

Zaberbecze

    • 120 000 zł cena
    • 1 500 m2 powierzchnia
    • 80 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    działka nr 80/14 lub 80/15 media

  • 1 / 2
    Działka Mariampol

    Mariampol

    • 510 000 zł cena
    • 6 000 m2 powierzchnia
    • 85 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Bardzo ładna działka budowlana o powierzchni 6 000 m.kw. (działka jest już podzielona) w miejscowości Mariampol (na granicy z Żyrardowem). Przy drodze jest dom obecnych właścicieli...

  • 1 / 4
    Zalesie działka 1243m2

    Zalesie

    • 298 000 zł cena
    • 1 243 m2 powierzchnia
    • 240 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka o powierzchni 1243m2 zlokalizowana w miejscowości Zalesie gmina Żabia Wola. W okolicy zabudowa jednorodzinna. Działka porośnięta samosiejkami.Media - prąd, woda, gaz w drod...

  • Ładna działka wśród nowej zabudowy

    Zalesie

    • 318 250 zł cena
    • 1 273 m2 powierzchnia
    • 250 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka objęta miejscowym planem zagospodarowania.Równy suchy teren, wszystkie media w ulicy przy działce.Możliwość zabudowy do 22% powierzchni działki, wysokość dla zabudowy jedno...

  • Sprzedam działki budowlane
    Sprzedam działki budowlane

    Nosów

    • 80 000 zł cena
    • 1 400 m2 powierzchnia
    • 58 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Witam serdecznie...mam do sprzedania działki budowlane o różnych powierzchniach w miejscowości Nosów. W malowniczej,ciekawej a zarazem spokojnej okolicy.Działki znajdują się na dzi...

  • sprzedam działkę budowlaną
    sprzedam działkę budowlaną

    Jagodnica

    • 90 000 zł cena
    • 1 350 m2 powierzchnia
    • 67 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    sprzedam dzialkę budowlaną 20m x 68m - 13,5 ar. - w miejscowosci Jagodnica -7 km od Białej Podlaskiej z warunkami zabudowy, z dostępem do drogi asfaltowej. z dostępem do prądu ....

  • Działka
    1 / 8
    Działka

    Pólko

    • 360 000 zł cena
    • 1 000 m2 powierzchnia
    • 360 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Bez pośrednika Powierzchnia: 1000m2 Numer działki: 102/8 Działka w odległości 90m od drogi asfaltowej Kształt zbliżony do kwadratu W działce jest prąd Obok działki przebiega w...

  • Działka z warunkami zabudowy.
    Działka z warunkami zabudowy.

    Kazimierzów

    • 82 004 zł cena
    • 1 080 m2 powierzchnia
    • 76 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Nie pobieram wynagrodzenia od kupującego! Marzysz o własnym domu w ciszy, wśród zieleni, z dala od miejskiego zgiełku, ale z dobrym dojazdem do miasta? Ta oferta może być dokładni...

  • Działka w Borsukach 1282 m2 WZ nieopodal rzeki Bug
    1 / 6
    Działka w Borsukach 1282 m2 WZ nieopodal rzeki Bug

    Borsuki

    • 83 330 zł cena
    • 1 282 m2 powierzchnia
    • 65 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż działka budowlana z wydanymi warunkami zabudowy o powierzchni 1282 m2 położona w malowniczej miejscowości Borsuki, w gminie Sarnaki, powiat łosicki, województwo mazowie...

  • Działka w Borsukach 1278 m2 WZ nieopodal rzeki Bug
    1 / 6
    Działka w Borsukach 1278 m2 WZ nieopodal rzeki Bug

    Borsuki

    • 83 070 zł cena
    • 1 278 m2 powierzchnia
    • 65 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż działka budowlana z wydanymi warunkami zabudowy o powierzchni 1278 m2 położona w malowniczej miejscowości Borsuki, w gminie Sarnaki, powiat łosicki, województwo mazowie...

  • Działka w Borsukach 1800 m2 WZ nieopodal rzeki Bug
    1 / 6
    Działka w Borsukach 1800 m2 WZ nieopodal rzeki Bug

    Borsuki

    • 117 000 zł cena
    • 1 800 m2 powierzchnia
    • 65 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż działka budowlana z wydanymi warunkami zabudowy o powierzchni 1800 m2 położona w malowniczej miejscowości Borsuki, w gminie Sarnaki, powiat łosicki, województwo mazowie...

  • Działka inwestycyjna 12434 m2 Woskrzenice Duże
    1 / 4
    Działka inwestycyjna 12434 m2 Woskrzenice Duże

    Woskrzenice Duże

    • 1 250 000 zł cena
    • 12 434 m2 powierzchnia
    • 101 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Na sprzedaż atrakcyjna działka inwestycyjna o powierzchni 12 434 m² (1,2434 ha) położona w miejscowości Woskrzenice Duże, bezpośrednio przy drodze krajowej E30, stanowiącej ważny s...

  • Ładna działka wśród nowej zabudowy

    Zalesie

    • 318 250 zł cena
    • 1 273 m2 powierzchnia
    • 250 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

• SPRZEDAM HALE MAGAZYNY
    1 / 2
    SPRZEDAM HALE MAGAZYNY

    Biała Podlaska

    • 1 360 000 zł cena
    • 4 516 m2 powierzchnia
    • 302 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • handlowo usługowa

    Sprzedam nieruchomość w skład której wchodzi działka o pow 4516m2-Teren usługowy .budynek parterowy murowany magazynowoa-usługowy 615m2oraz hala magazyn o konstrukcji metalowej -18...

  • 1 / 4
    Zalesie działka 1243m2

    Zalesie

    • 298 000 zł cena
    • 1 243 m2 powierzchnia
    • 240 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

• Duża, cicha działka w otulinie lasu - BEZ PROWIZJI

    Ludwinów

    • 299 999 zł cena
    • 3 566 m2 powierzchnia
    • 85 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    OFERTA DOSTĘPNA NA WYŁĄCZNOŚĆ TYLKO W NASZYM BIURZE. NIE POBIERAMY PROWIZJI OD KUPUJĄCEGO. Na sprzedaż oferujemy działkę o powierzchni 3566 m2 położoną w miejscowości Ludwinów, g...

  • Sprzedam działkę inwestycyjną
    1 / 4
    Sprzedam działkę inwestycyjną

    Biała Podlaska

    • 1 300 000 zł cena
    • 3 430 m2 powierzchnia
    • 380 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Sprzedam działkę inwestycyjną (usługowa) przy Aleksandra Wereszki. Działka o powierzchni 3430m2 Działka usytuowana przy głównej drodze Warszawa- Terespol W pobliżu duże osiedle mie...

  • Ładna działka wśród nowej zabudowy

    Zalesie

    • 318 250 zł cena
    • 1 273 m2 powierzchnia
    • 250 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

• Działki Rakowiska- blisko miasta
    1 / 6
    Działki Rakowiska- blisko miasta

    Rakowiska

    • 133 000 zł cena
    • 731 m2 powierzchnia
    • 182 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż 3 atrakcyjne działki położone w miejscowości Rakowiska, w bezpośrednim sąsiedztwie z miastem Biała Podlaska. Lokalizacja: spokojna, zielona okolica z szybkim dojazdem...