• Filtruj 1
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Nieruchomości Ludwinów

(1)
  • Duża, cicha działka w otulinie lasu - BEZ PROWIZJI

    Ludwinów

    • 299 999 zł cena
    • 3 566 m2 powierzchnia
    • 85 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    OFERTA DOSTĘPNA NA WYŁĄCZNOŚĆ TYLKO W NASZYM BIURZE. NIE POBIERAMY PROWIZJI OD KUPUJĄCEGO. Na sprzedaż oferujemy działkę o powierzchni 3566 m2 położoną w miejscowości Ludwinów, g...

  • Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • Dom wolnostojący
    Dom wolnostojący

    Zabłocie

    • 350 000 zł cena
    • 97 m2 powierzchnia
    • 3 609 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Freedom Nieruchomości Oddział Siedlce
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    Dom wolnostojący

    Rakowiska

    • 799 000 zł cena
    • 118 m2 powierzchnia
    • 6 772 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 20
    Dom wolnostojący

    Hrud

    • 600 000 zł cena
    • 165 m2 powierzchnia
    • 3 637 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • 1 / 4
    Piękna, duża działka w spokojnej okolicy - Pólko

    Pólko

    • 360 000 zł cena
    • 1 850 m2 powierzchnia
    • 195 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Piękna duża działka z doskonałym dojazdem do Lublina - wokół pola, łąki i bardzo luźna zabudowa jednorodzinna i siedliskowaNieruchomość w mało zabudowanym terenie pozwalająca na p...

  • Dom wolnostojący
    1 / 19
    Dom wolnostojący

    Bukowice

    • 421 000 zł cena
    • 65 m2 powierzchnia
    • 6 477 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • sprzedam dzialke
    sprzedam dzialke

    Zaberbecze

    • 120 000 zł cena
    • 1 500 m2 powierzchnia
    • 80 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    działka nr 80/14 lub 80/15 media

  • 1 / 2
    Działka Mariampol

    Mariampol

    • 510 000 zł cena
    • 6 000 m2 powierzchnia
    • 85 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Bardzo ładna działka budowlana o powierzchni 6 000 m.kw. (działka jest już podzielona) w miejscowości Mariampol (na granicy z Żyrardowem). Przy drodze jest dom obecnych właścicieli...

  • Sprzedam działki budowlane
    Sprzedam działki budowlane

    Nosów

    • 80 000 zł cena
    • 1 400 m2 powierzchnia
    • 58 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Witam serdecznie...mam do sprzedania działki budowlane o różnych powierzchniach w miejscowości Nosów. W malowniczej,ciekawej a zarazem spokojnej okolicy.Działki znajdują się na dzi...

  • Działka
    1 / 8
    Działka

    Pólko

    • 360 000 zł cena
    • 1 000 m2 powierzchnia
    • 360 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Bez pośrednika Powierzchnia: 1000m2 Numer działki: 102/8 Działka w odległości 90m od drogi asfaltowej Kształt zbliżony do kwadratu W działce jest prąd Obok działki przebiega w...

  • Działki Rakowiska- blisko miasta
    1 / 6
    Działki Rakowiska- blisko miasta

    Rakowiska

    • 133 000 zł cena
    • 731 m2 powierzchnia
    • 182 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż 3 atrakcyjne działki położone w miejscowości Rakowiska, w bezpośrednim sąsiedztwie z miastem Biała Podlaska. Lokalizacja: spokojna, zielona okolica z szybkim dojazdem...

  • Działka z warunkami zabudowy.
    Działka z warunkami zabudowy.

    Kazimierzów

    • 82 004 zł cena
    • 1 080 m2 powierzchnia
    • 76 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Nie pobieram wynagrodzenia od kupującego! Marzysz o własnym domu w ciszy, wśród zieleni, z dala od miejskiego zgiełku, ale z dobrym dojazdem do miasta? Ta oferta może być dokładni...