• Filtruj 4
Szukaj ogłoszeń
ostatnio wybierane
  • Słomniki
  • Żory
  • Legionowo
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Mieszkania 3 pokojowe Biała Podlaska

(18)
  • Eleganckie 3 pokoje | 58 m² | loggia | 2 piętro
    1 / 15
    Eleganckie 3 pokoje | 58 m² | loggia | 2 piętro

    Biała Podlaska

    • 420 000 zł cena
    • 58 m2 powierzchnia
    • 7 242 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    Na sprzedaż komfortowe, starannie utrzymane mieszkanie o powierzchni 58,4 m², położone przy ul. Lotniczej 1 w Białej Podlaskiej. Nieruchomość znajduje się na 2 piętrze kameralnego...

  • 3 pokojowe mieszkanie na sprzedaż ul. Tessaro
    1 / 14
    3 pokojowe mieszkanie na sprzedaż ul. Tessaro

    Biała Podlaska

    • 500 000 zł cena
    • 54 m2 powierzchnia
    • 9 260 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży funkcjonalnego przytulnego oraz jasnego mieszkanie położonego na 1 piętrze w budynku 4 piętrowym z windą o powierzchni 54,08 m2, zlok...

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Biała Podlaska

    • 319 000 zł cena
    • 58 m2 powierzchnia
    • 5 500 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Freedom Nieruchomości Oddział Biała Podlaska
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Biała Podlaska

    • 446 900 zł cena
    • 89 m2 powierzchnia
    • 5 022 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    AD REM NIERUCHOMOŚCI CEZARY PAPLIŃSKI
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    1 / 7
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Biała Podlaska

    • 395 000 zł cena
    • 57 m2 powierzchnia
    • 6 930 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Freedom Nieruchomości Oddział Biała Podlaska
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    1 / 6
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Biała Podlaska

    • 323 000 zł cena
    • 43 m2 powierzchnia
    • 7 512 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Biała Podlaska

    • 350 000 zł cena
    • 67 m2 powierzchnia
    • 5 224 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Freedom Nieruchomości Oddział Biała Podlaska
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Biała Podlaska

    • 395 000 zł cena
    • 107 m2 powierzchnia
    • 3 692 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Freedom Nieruchomości Sp. z o.o.
    Biuro nieruchomości

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Mieszkanie 3 pokojowe
    1 / 6
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Biała Podlaska

    • 419 000 zł cena
    • 63 m2 powierzchnia
    • 6 651 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Biała Podlaska

    • 585 000 zł cena
    • 82 m2 powierzchnia
    • 7 135 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    1 / 5
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Biała Podlaska

    • 329 000 zł cena
    • 47 m2 powierzchnia
    • 7 000 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Freedom Nieruchomości Oddział Biała Podlaska
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    1 / 10
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Biała Podlaska

    • 380 000 zł cena
    • 52 m2 powierzchnia
    • 7 308 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    1 / 16
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Biała Podlaska

    • 447 000 zł cena
    • 67 m2 powierzchnia
    • 6 672 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    1 / 14
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Biała Podlaska

    • 459 000 zł cena
    • 63 m2 powierzchnia
    • 7 286 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Freedom Nieruchomości Sp. z o.o.
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Biała Podlaska

    • 448 000 zł cena
    • 68 m2 powierzchnia
    • 6 589 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Freedom Nieruchomości Sp. z o.o.
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    1 / 12
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Biała Podlaska

    • 365 000 zł cena
    • 57 m2 powierzchnia
    • 6 404 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Freedom Nieruchomości Oddział Biała Podlaska
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    1 / 12
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Biała Podlaska

    • 389 000 zł cena
    • 67 m2 powierzchnia
    • 5 806 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Freedom Nieruchomości Oddział Biała Podlaska
    Biuro nieruchomości

  • Lokal mieszkalny od syndyka - Biała Podlaska, Radziwiłłowska
    Lokal mieszkalny od syndyka - Biała Podlaska, Radziwiłłowska

    Biała Podlaska

    • 192 000 zł cena
    • 62 m2 powierzchnia
    • 3 097 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    W postępowaniu upadłościowym prowadzonym pod sygn. akt LU1S/GUp-s/469/2023 syndyk masy upadłości sprzeda: spółdzielcze własnościowe prawo do lokalu mieszkalnego nr 19 znajdującego...