• Filtruj 4
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Mieszkania po remoncie Lublin

(23)
  • Mieszkanie Lublin Dziesiąta ul.

    Lublin » Dziesiąta

    • 259 000 zł cena
    • 32 m2 powierzchnia
    • 8 094 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Ofertę sprzedaży stanowi dwupokojowe mieszkanie usytuowane na pierwszym piętrze w czteropiętrowym bloku wybudowanym 1973 roku w dzielnicy dziesiąta przy ul. Herberta.Nieruchomość o...

  • Atrakcyjne mieszkanie w centrum po remoncie (2 pokoje, osobna kuc...

    Lublin

    • 362 000 zł cena
    • 40 m2 powierzchnia
    • 9 050 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    Sprzedam wyremontowane, jasne, ciche, ustawne mieszkanie w świetnej lokalizacji, na ul. Junoszy w Lublinie. Balkon wychodzi na zieleń (wysokie drzewa, świerki, tuje). Mieszkan...

  • Atrakcyjne mieszkanie w centrum po remoncie

    Lublin

    • 362 000 zł cena
    • 40 m2 powierzchnia
    • 9 050 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    Sprzedam wyremontowane, jasne, ciche, ustawne mieszkanie w świetnej lokalizacji, na ul. Junoszy w Lublinie. Balkon wychodzi na zieleń (wysokie drzewa, świerki, tuje). Kontakt: [...

  • Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • Mieszkanie Łęczna os. Niepodległości, Obrońców Pokoju
    1 / 5
    Mieszkanie Łęczna os. Niepodległości, Obrońców Pokoju

    Łęczna

    • 309 900 zł cena
    • 53 m2 powierzchnia
    • 5 848 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 7 piętro

    Przytulne 2 pokoje (53,2 m2) po remoncie Łęczna, ul. Obrońców Pokoju Szukasz mieszkania, do którego wprowadzisz się bez stresu i dodatkowych kosztów? Ta oferta na Osiedlu Nie...

  • 3 pokoje, po remoncie z garażem blisko Park Zdroj.

    Nałęczów » ul. Lasockiego

    • 663 000 zł cena
    • 63 m2 powierzchnia
    • 10 524 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    ** TWOJE MIEJSCE DO ZAMIESZKANIA W MIASTECZKU UZDROWISKOWYM ** ** Klucze w biurze - możliwość prezentacji w dogodnej porze **Nałęczów: polecam do zakupu ładnie położone, atrakcyjn...

  • Mieszkanie Świdnik, Kościuszki
    1 / 8
    Mieszkanie Świdnik, Kościuszki

    Świdnik

    • 259 000 zł cena
    • 19 m2 powierzchnia
    • 13 632 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • parter

    Oferta sprzedaży kawalerki inwestycyjnej Świdnik, ul. Kościuszki - Centrum Na sprzedaż kompaktowa kawalerka po modernizacji, położona na wysokim parterze w niskim bloku, w ścisłym...