• Filtruj 4
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Mieszkania z ogródkiem Lublin

(22)
  • Nowoczesne 2 pokoje z ogrodem 18 m² Węglin
    1 / 13
    Nowoczesne 2 pokoje z ogrodem 18 m² Węglin

    Lublin

    • 610 000 zł cena
    • 38 m2 powierzchnia
    • 16 053 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż

    Wyobraź sobie poranną kawę we własnym ogródku z otwartym widokiem To mieszkanie daje Ci tę codzienność. Nowoczesne wnętrze, światło i spokój wszystko gotowe, by od razu zamieszkać...

  • Mieszkanie Lublin Dziesiąta Wieś, Dziesiąta Wieś
    1 / 3
    Mieszkanie Lublin Dziesiąta Wieś, Dziesiąta Wieś

    Lublin

    • 496 850 zł cena
    • 52 m2 powierzchnia
    • 9 555 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    Na sprzedaż: mieszkanie 3-pokojowe z ogródkiem, 52,30m2, Dzielnica Dziesiąta Lokalizacja: nowo wybudowane osiedle. Powierzchnia mieszkania: 52,30m2 Piętro: parter Liczba...

  • Mieszkanie Lublin Dziesiąta Wieś, Dziesiąta Wieś
    1 / 4
    Mieszkanie Lublin Dziesiąta Wieś, Dziesiąta Wieś

    Lublin

    • 382 886 zł cena
    • 39 m2 powierzchnia
    • 9 818 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    Na sprzedaż: mieszkanie 2-pokojowe z ogródkiem, 39,07m2, Dzielnica Dziesiąta Lokalizacja: nowo wybudowane osiedle. Powierzchnia mieszkania: 39,07m2 Piętro: parter Liczba...

  • Mieszkanie Lublin Ponikwoda, Migdałowa
    1 / 12
    Mieszkanie Lublin Ponikwoda, Migdałowa

    Lublin

    • 560 000 zł cena
    • 38 m2 powierzchnia
    • 14 737 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    Kupujący nie płaci PCC 2%! | Nowy blok 2026 | Winda | Ponikwoda - ul. Migdałowa Na sprzedaż nowoczesne, świetnie zaprojektowane mieszkanie o powierzchni 38,48 m², położone na part...

  • Mieszkanie Lublin Węglin,
    1 / 7
    Mieszkanie Lublin Węglin,

    Lublin

    • 1 197 000 zł cena
    • 121 m2 powierzchnia
    • 9 893 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 1 piętro

    Q4 - Energooszczędne mieszkania przy ul. Kwarcowej - tylko 4 segmenty Przedstawiam wyjątkową propozycję nowoczesnych, energooszczędnych domów w inwestycji Q4 przy ul. Kwarcowej....

  • Mieszkanie Lublin Czechów, Mirosława Dereckiego
    1 / 12
    Mieszkanie Lublin Czechów, Mirosława Dereckiego

    Lublin

    • 511 000 zł cena
    • 36 m2 powierzchnia
    • 14 195 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    Na sprzedaż: 2-pokojowe mieszkanie z ogródkiem | Czechów, ul. Dereckiego (przy ul. Koncertowej) | 36,58 m² | parter Na sprzedaż komfortowe, funkcjonalnie zaprojektowane mieszkanie...

  • Mieszkanie Lublin Centrum, Centrum
    1 / 6
    Mieszkanie Lublin Centrum, Centrum

    Lublin

    • 535 459 zł cena
    • 41 m2 powierzchnia
    • 13 060 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    Nowe mieszkanie, stan deweloperski, 41,89 m2, 2 pokoje, Lublin, Sprzedaż. WGN Centrum Nieruchomości Lublin! Kupując u Nas to mieszkanie nie zapłacisz PROWIZJI oraz PODATK...

  • Mieszkanie Lublin Czechów, Czechów
    1 / 4
    Mieszkanie Lublin Czechów, Czechów

    Lublin

    • 517 308 zł cena
    • 45 m2 powierzchnia
    • 11 496 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Atrakcyjne M-3 Czechów LUBLIN. UWAGA! Bez prowizji i podatku PCC. Nowoczesne apartamenty w otoczeniu zieleni. Idealne miejsce do życia w mieście. Zapraszamy do zapozn...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Mieszkanie Lublin Czechów, Czechów
    1 / 5
    Mieszkanie Lublin Czechów, Czechów

    Lublin

    • 605 643 zł cena
    • 56 m2 powierzchnia
    • 10 816 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    Atrakcyjne M-4 z dużą loggią Czechów LUBLIN. UWAGA! Bez prowizji i podatku PCC. Nowoczesne apartamenty blisko centrum miasta. Idealne miejsce do życia w mieście. Zapr...

  • Mieszkanie Lublin Czechów, Czechów
    1 / 4
    Mieszkanie Lublin Czechów, Czechów

    Lublin

    • 579 773 zł cena
    • 48 m2 powierzchnia
    • 12 079 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    Atrakcyjne M-3 z ogródkiem 32 m2 Czechów LUBLIN. UWAGA! Bez prowizji i podatku PCC. Nowoczesny apartament na parterze z dużym ogródkiem o powierzchni 31,50 m2 do Twojej...

  • Mieszkanie Lublin Centrum, Centrum
    1 / 7
    Mieszkanie Lublin Centrum, Centrum

    Lublin

    • 809 424 zł cena
    • 64 m2 powierzchnia
    • 12 648 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • parter

    Nowe mieszkanie, stan deweloperski, 64.24 m2, 4 pokoje, Lublin, Sprzedaż. WGN Centrum Nieruchomości Lublin! Kupując u Nas to mieszkanie nie zapłacisz PROWIZJI oraz PODATK...

  • Nowe mieszkania okolice , Zalew Zemborzycki
    1 / 6
    Nowe mieszkania okolice , Zalew Zemborzycki

    Lublin

    • 595 588 zł cena
    • 49 m2 powierzchnia
    • 12 155 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Oferujemy nowoczesne mieszkania zlokalizowane w jednej z najbardziej zielonych i spokojnych części Lublin. Inwestycja powstaje w bezpośrednim sąsiedztwie Zalewu Zemborzyckiego oraz...

  • Nowe mieszkania z systemem smart home
    1 / 4
    Nowe mieszkania z systemem smart home

    Lublin

    • 534 400 zł cena
    • 48 m2 powierzchnia
    • 11 134 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

• Dwa mieszkania od kmornika. Lublin Konstantynów
    Dwa mieszkania od kmornika. Lublin Konstantynów

    Lublin

    • 607 000 zł cena
    • 199 m2 powierzchnia
    • 3 051 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 5 pokoje

    Ustalanie daty licytacji!!! Wkrótce odbędzie się licytacja komornicza. Romanowskiego 8/2 Lublin Numer księgi wieczystej: LU1L/00206424/0 Dwa mieszkanie bezczynszowe czteropokojowe...

  • Mieszkanie Lublin Sławin, Bukszpanowa
    1 / 6
    Mieszkanie Lublin Sławin, Bukszpanowa

    Lublin

    • 554 000 zł cena
    • 38 m2 powierzchnia
    • 14 579 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    NA SPRZEDAŻ MIESZKANIE NA SŁAWINIE Lokalizacja to Kameralny Sławin - osiedle na ul. Bukszpanowej - okol. ul. Sławinkowskiej. -->> renomowana lokalizacja !! -->> nowe, nieużywane...

  • Mieszkanie Lublin Dziesiąta, Wyścigowa
    1 / 15
    Mieszkanie Lublin Dziesiąta, Wyścigowa

    Lublin

    • 750 000 zł cena
    • 63 m2 powierzchnia
    • 11 905 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    Nowoczesne 3-pokojowe mieszkanie z prywatnym ogródkiem 30 m² | 2020 r. | parter | winda | Lublin, ul. Wyścigowa Szukasz mieszkania, które łączy wygodę życia w bloku z komfortem „j...

  • Mieszkanie Lublin Wrotków, Wrotków
    1 / 3
    Mieszkanie Lublin Wrotków, Wrotków

    Lublin

    • 418 592 zł cena
    • 35 m2 powierzchnia
    • 11 960 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    Nowe 2 pokoje z ogródkiem Blisko Zalewu Wrotków 0% PCC Podstawowe parametry oferty: * Lokalizacja: Lublin, dzielnica Wrotków (okolice ul. Zemborzyckiej). * Powierzchnia...

  • Mieszkanie Lublin Wrotków, Zemborzycka
    1 / 4
    Mieszkanie Lublin Wrotków, Zemborzycka

    Lublin

    • 393 666 zł cena
    • 28 m2 powierzchnia
    • 14 060 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    2-pokojowe mieszkanie Wrotków, Lublin Na sprzedaż komfortowe i dobrze doświetlone mieszkanie o powierzchni 28,84 m2, położone na parterze nowoczesnego, 5-kondygnacyjnego budynku...

  • Mieszkanie Lublin Ponikwoda,
    1 / 2
    Mieszkanie Lublin Ponikwoda,

    Lublin

    • 699 000 zł cena
    • 79 m2 powierzchnia
    • 8 849 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • parter

    Prezentuję na sprzedaż inwestycję składającą się z sześciu nowoczesnych segmentów mieszkalnych i czterech lokali. Nieruchomość znajduje się na Ponikwodzie, modnej dzielnicy Lublina...

  • Mieszkanie 70 mkw w centrum Lublina

    Lublin » Śródmieście

    • 980 000 zł cena
    • 70 m2 powierzchnia
    • 14 000 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • parter

    ;** Świetna lokalizacja -- niski czynsz !** Ścisłe centru miasta to duża ilość potencjalnych klientów !! **Jest to mieszkanie - aktualnie po przeróbce jako lokal usługowy. Po niew...