• Filtruj 4
Szukaj ogłoszeń
ostatnio wybierane
  • Lublin
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Mieszkania 2 pokojowe Lublin

(164)
  • Lublin ul. Baśniowa DWA pokoje 30m2 wyposażone Blok z 2005r
    1 / 4
    Lublin ul. Baśniowa DWA pokoje 30m2 wyposażone Blok z 2005r

    Lublin

    • 1 500 zł cena
    • 30 m2 powierzchnia
    • 50 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    umeblowane dwa pokoje 30m2 1600+liczniki w/g zużycia pełne info [tel] wyposażone pralka lodówka meble budynek z 2005r.

  • Mieszkanie Lublin Wrotków, Zemborzycka
    1 / 4
    Mieszkanie Lublin Wrotków, Zemborzycka

    Lublin

    • 393 666 zł cena
    • 28 m2 powierzchnia
    • 14 060 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    2-pokojowe mieszkanie Wrotków, Lublin Na sprzedaż komfortowe i dobrze doświetlone mieszkanie o powierzchni 28,84 m2, położone na parterze nowoczesnego, 5-kondygnacyjnego budynku...

  • Mieszkanie Lublin Centrum, Centrum
    1 / 4
    Mieszkanie Lublin Centrum, Centrum

    Lublin

    • 559 437 zł cena
    • 39 m2 powierzchnia
    • 14 345 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    Nowe mieszkanie, stan deweloperski, 39,19 m2, 2 pokoje, Lublin, Sprzedaż. WGN Centrum Nieruchomości Lublin! Kupując u Nas to mieszkanie nie zapłacisz PROWIZJI oraz PODATK...

  • Zamienię mieszkanie 44,8m2, 2 pokoje LSM ul. Zana 12
    1 / 7
    Zamienię mieszkanie 44,8m2, 2 pokoje LSM ul. Zana 12

    Lublin

    • 450 000 zł cena
    • 45 m2 powierzchnia
    • 10 000 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 7 piętro

    Bezpośrednio od właściciela. Zamienię 2-pokojowe mieszkanie 44,80m2 w bardzo dobrej lokalizacji przy ul. Zana 12 dzelnica LSM w Lublinie na większe lub dom niedaleko Lublina. Mies...

  • Mieszkanie Lublin Dziesiąta Wieś, Dziesiąta Wieś
    1 / 4
    Mieszkanie Lublin Dziesiąta Wieś, Dziesiąta Wieś

    Lublin

    • 403 564 zł cena
    • 41 m2 powierzchnia
    • 9 844 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Na sprzedaż: mieszkanie 2-pokojowe z balkonem, 41,18m2, Dzielnica Dziesiąta Lokalizacja: nowo wybudowane osiedle. Powierzchnia mieszkania: 41,18m2 Piętro: 1 Liczba pokoi...

  • Prestiżowe mieszkanie, wyskoki standard, 2 balkony.

    Lublin » Śródmieście

    • 900 000 zł cena
    • 79 m2 powierzchnia
    • 11 393 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    KAPITALNA LOKALIZACJA - ścisłe centrum miasta (boczna ul. Narutowicza) ** ** Niepowtarzalna OFERTA dla wymagających **LUBLIN (Śródmieście): polecam do zakupu mieszkanie zlokalizowa...

  • Unikatowy apartament "Art Deco Spokojna 10"

    Lublin » Śródmieście » ul. Spokojna

    • 727 650 zł cena
    • 38 m2 powierzchnia
    • 19 149 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    Niepowtarzalny, ekskluzywny apartament w zabytkowym, odrestaurowanym gmachu "Art Deco" przy ulicy Spokojnej 10" - perle architektury lubelskiej.Jest to znakomita inwestycja dla osó...

  • Mieszkanie Lublin Węglin Południowy, Węglin Południowy
    1 / 6
    Mieszkanie Lublin Węglin Południowy, Węglin Południowy

    Lublin

    • 606 864 zł cena
    • 64 m2 powierzchnia
    • 9 483 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 4 piętro

    Nowe Centrum Inwestycyjne, oddanie II kwartał 2025 rok! Oferta Developera BEZ PROWIZJI I PODATKU PCC! Zapraszamy do zakupu lokali mieszkalnych i usługowych w nowoczesny...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Mieszkanie Lublin Sławin, Sławin
    1 / 6
    Mieszkanie Lublin Sławin, Sławin

    Lublin

    • 580 000 zł cena
    • 50 m2 powierzchnia
    • 11 600 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Nowe mieszkanie, stan deweloperski, 50m2, 2 pokoje, Sławin, Lublin, Sprzedaż. WGN Centrum Nieruchomości Lublin! Kupując u Nas to mieszkanie nie zapłacisz PROWIZJI oraz PO...

  • Sprzedam mieszkanie
    1 / 15
    Sprzedam mieszkanie

    Lublin

    • 375 000 zł cena
    • 34 m2 powierzchnia
    • 11 030 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    CZUBY Płn : polecam do zakupu przytulne mieszkanie 2 pokojowe o pow. 33,5 m² zlokalizowane na parterze w niskim 4 piętrowym bloku z cegły z 2002 r. W skład mieszkania wchodzą: pok...

  • Odnowione 2-pok. mieszk. z widokiem, ul. Leonarda

    Lublin » ul. Leonarda

    • 369 900 zł cena
    • 31 m2 powierzchnia
    • 11 933 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 10 piętro

    CHARAKTERYSTYKA NIERUCHOMOŚCI Mam przyjemność zaproponować Państwu odnowione i w pełni wyremontowane mieszkanie na ostatnim, 10. piętrze wieżowca, położonego w wygodnej dzielnic...

  • Lublin ul.Probostwo 2pokoje blok z 2005r.1500zł+liczniki
    1 / 10
    Lublin ul.Probostwo 2pokoje blok z 2005r.1500zł+liczniki

    Lublin

    • 1 500 zł cena
    • 31 m2 powierzchnia
    • 49 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    dwa pokoje 31m2 wyposażone pralka lodówka umeblowane do zamieszkania 1500zł+licz.w/g zużycia pełne info [tel]

  • Mieszkanie w ścisłym centrum Lublina
    1 / 9
    Mieszkanie w ścisłym centrum Lublina

    Lublin

    • 1 600 zł cena
    • 57 m2 powierzchnia
    • 29 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    Samodzielne mieszkanie do wynajęcia w ścisłym centrum Lublina dla pary lub studentów tylko PL .Plus śmieci, woda oraz prad wg liczników Ogrzewanie Klimatyzacja (rachunki do wglą...

  • Mieszkanie dwupokojowe, dzielnica akademicka.
    1 / 12
    Mieszkanie dwupokojowe, dzielnica akademicka.

    Lublin

    • 2 350 zł cena
    • 55 m2 powierzchnia
    • 43 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Mieszkanie 2 pokojowe w centrum 2 350 zł/mies. do negocjacji Winda: Nie Parking: parking strzeżony Poziom: 1 Umeblowane: Tak Rodzaj zabudowy: Blok Powierzchnia: 55 m² Liczba pokoi:...

  • M2 - świetna lokalizacja - dobra cena

    Lublin » ul. Niecała

    • 520 000 zł cena
    • 69 m2 powierzchnia
    • 7 537 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Mieszkanie, Lublin, Śródmieście, ul. Niecała, 2 pokoje.Idealnie nadaje się na cele mieszkaniowe jak i do prowadzenia działalności w zakresie usług prawnych.Opis mieszkania:- piętro...

  • Mieszkanie Lublin Wrotków, Wrotków
    1 / 5
    Mieszkanie Lublin Wrotków, Wrotków

    Lublin

    • 538 164 zł cena
    • 49 m2 powierzchnia
    • 10 983 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 5 piętro

    2 pokoje z balkonem Nowe budownictwo Wrotków 0% prowizji Wyobraź sobie poranki w spokojnej, zielonej części Lublina, z szybkim dojazdem do centrum i bliskością Zalewu Ze...

  • 2 pokojowe rozkładowe 50m2 blisko centrum obok galerii Olimp

    Lublin

    • 2 400 zł cena
    • 50 m2 powierzchnia
    • 48 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    Niezależne mieszkanie 2 pokojowe 50m2 z widną kuchnią i dużym przedpokojem, oddzielną łazienką i WC, umeblowane , internet UPC w opcji, nowa pralka i lodówka , blisko centrum, obok...

  • 1 / 2
    Mieszkanie, Lublin, ul. Skrzetuskiego, 64 m2

    Lublin » ul. Skrzetuskiego

    • 500 000 zł cena
    • 66 m2 powierzchnia
    • 7 576 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 4 piętro

    Mieszkanie, Lublin, ul. Skrzetuskiego, 2 pokoje, 64 m2 Opis mieszkania: - piętro: 4/4- powierzchnia mieszkania: 66 m2- salon z aneksem kuchennym ok 39 m2,- pokój ok 21 m2, wysokośc...

  • Mieszkanie 60,5 m² 2 pokoje Śródmieście

    Lublin » ul. Probostwo

    • 549 900 zł cena
    • 60 m2 powierzchnia
    • 9 165 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    Mieszkanie na sprzedaż: 60,5 m², 2 pokoje, Śródmieście, LublinNa sprzedaż dwupokojowe mieszkanie w dzielnicy Śródmieście w Lublinie, idealne dla studentów Uniwersytetu Medycznego,...

  • Mieszkanie w świetnej lok. blisko Stare Miasto

    Lublin » Śródmieście » ul. Nowy Plac Targowy

    • 440 000 zł cena
    • 38 m2 powierzchnia
    • 11 579 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    ** Świetna lokalizacja 180 m od Zamku i Starego Miasta **** Oferta tylko w biurze KNC CITY **ŚRÓDMIEŚCIE: do sprzedania małe, przytulne mieszkanie o pow. 39 m². W skład mieszkania...