• Filtruj 3
Szukaj ogłoszeń
ostatnio wybierane
  • Lublin
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Mieszkania na wynajem Lublin

(57)
  • Mieszkanie Lublin Kalinowszczyzna, Okrzei
    Mieszkanie Lublin Kalinowszczyzna, Okrzei

    Lublin

    • 1 400 zł cena
    • 36 m2 powierzchnia
    • 39 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 7 piętro

    Oferta mieszkania na Kalinowszczyźnie o powierzchni 37 m² znajduje się w wieżowcu przy ul. Okrzei, zapewniając doskonałą lokalizację i dostęp do wszystkich udogodnień. Mieszkanie s...

  • Kawalerka pet-friendly+ balkon+ garaż-Wigilijna 12
    1 / 10
    Kawalerka pet-friendly+ balkon+ garaż-Wigilijna 12

    Lublin

    • 1 720 zł cena
    • 31 m2 powierzchnia
    • 56 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • kawalerka
    • 3 piętro

    Opis lokalu: Do wynajęcia przyjazna dla zwierząt, przytulna i funkcjonalnie zaaranżowana kawalerka z miejscem postojowym i komórką przy ul. Wigilijna 12 w Lublinie. -Nieruchomość-...

  • Przestronne 2 pokoje z balkonem - Dziewanny 9
    Przestronne 2 pokoje z balkonem - Dziewanny 9

    Lublin

    • 2 300 zł cena
    • 48 m2 powierzchnia
    • 48 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • parter

    Opis lokalu: Do wynajęcia przestronne, dwupokojowe mieszkanie z balkonem i pojemną garderobą przy ul. Dziewanny 9 w Lublinie. Nieruchomość: Nowoczesne i funkcjonalnie zaaranżowane...

  • Wynajmę kawalerkę z balkonem i mp, Pagi 11
    1 / 8
    Wynajmę kawalerkę z balkonem i mp, Pagi 11

    Lublin

    • 1 990 zł cena
    • 29 m2 powierzchnia
    • 69 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • kawalerka
    • 3 piętro

    Opis lokalu: Do wynajęcia po raz pierwszy kawalerka z balkonem, miejscem parkingowy na osiedlu Wieniawa Residence przy ul. Lesława Pagi 11 w Lublinie. Nieruchomość: Nowoczesny b...

  • Przytulne 2 pokojowe mieszkanie na Czubach
    1 / 14
    Przytulne 2 pokojowe mieszkanie na Czubach

    Lublin

    • 1 800 zł cena
    • 51 m2 powierzchnia
    • 36 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Wygodne mieszkanie w spokojnej okolicy Mieszkanie 2 pokojowe o powierchni 50 mkw na 1 piętrze. Jeden pokój ma powierzchnię 18,5 mkw z wyjściem na duży balkon, drugi- 12 mkw .Mieszk...

  • Narutowicza 56C, Centrum, przytulne studio
    1 / 9
    Narutowicza 56C, Centrum, przytulne studio

    Lublin

    • 1 270 zł cena
    • 14 m2 powierzchnia
    • 91 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • kawalerka
    • 1 piętro

    Opis lokalu: Do wynajęcia przytulne studio o powierzchni 14 m² przy ul. Narutowicza 56C w ścisłym centrum Lublina. Nieruchomość: Wysokie, przestronne wnętrza. Ogrzewanie i ciepła...

  • Herbowa 20, Czuby, 2 pokoje,balkon zielone osiedle
    1 / 9
    Herbowa 20, Czuby, 2 pokoje,balkon zielone osiedle

    Lublin

    • 1 690 zł cena
    • 36 m2 powierzchnia
    • 47 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 5 piętro

    Opis lokalu: DOSTĘPNE OD 2026-05-21 Do wynajęcia atrakcyjne, w pełni wyposażone mieszkanie dwupokojowe z balkonem przy ul. Herbowej 20 w Lublinie, na zielonym i spokojnym osiedlu,...

  • Mieszkanie Lublin Śródmieście, Wschodnia
    1 / 15
    Mieszkanie Lublin Śródmieście, Wschodnia

    Lublin

    • 3 000 zł cena
    • 59 m2 powierzchnia
    • 51 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje

    Oferta dotyczy wynajmu lokalu podzielonego na 4 pomieszczenia o powierzchni 59,12 m2, położonego w centrum Lublina, w dzielnicy Śródmieście, przy ulicy Wschodniej. Nieruchomość cec...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Mieszkanie Lublin Węglinek,
    1 / 6
    Mieszkanie Lublin Węglinek,

    Lublin

    • 2 100 zł cena
    • 34 m2 powierzchnia
    • 62 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • parter

    Mieszkanie na wynajem w dzielnicy Węglinek - 2 pokoje, 34m2, Nieruchomość położona na parterze w bloku przy ulicy Kryształowej  w Lublinie. W skład nieruchomości wchodzi: - pokój...

  • Oferuję wynajem
    1 / 7
    Oferuję wynajem

    Lublin

    • 2 600 zł cena
    • 33 m2 powierzchnia
    • 79 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    LSM/ Lublin , umeblowane, zadbane Najchętniej dla pary . W czynszu opłata do spółdzielni)

  • Mieszkanie Lublin Węglinek, Jantarowa
    Mieszkanie Lublin Węglinek, Jantarowa

    Lublin

    • 2 400 zł cena
    • 35 m2 powierzchnia
    • 69 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    Na wynajem mieszkanie w Lublinie przy ul. Jantarowej. Południowa część miasta, z szybkim wylotem na S19. Dojazd do centrum zajmuje zaledwie 12 minut samochodem. W zasięgu 350 m. od...

  • Nowy Ekskluzywny Apartament - Centrum Lublina ul. Niecała 7
    1 / 16
    Nowy Ekskluzywny Apartament - Centrum Lublina ul. Niecała 7

    Lublin

    • 4 000 zł cena
    • 66 m2 powierzchnia
    • 61 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 4 pokoje
    • parter

    Oferuję na wynajem nowy - ekskluzywny, przestronny i nowoczesny apartament o powierzchni 66 m², położony na parterze nowo wybudowanego budynku na osiedlu przy zabytkowej ulicy w śc...

  • Przytulna kawalerka–ul. Śliska, NISKI KOSZT UTRZYMANIA
    1 / 5
    Przytulna kawalerka–ul. Śliska, NISKI KOSZT UTRZYMANIA

    Lublin

    • 1 400 zł cena
    • 18 m2 powierzchnia
    • 78 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • kawalerka
    • parter

    Przytulna KOMPAKTOWA kawalerka 18 m² – dobrze zorganizowana przestrzeń, ul. Śliska, Lublin Do wynajęcia przytulna, zadbana i funkcjonalna kawalerka o powierzchni 18 m² przy ul. Śl...

  • 3-pokojowe mieszkanie | Konstantynów| Nałęczowska
    1 / 11
    3-pokojowe mieszkanie | Konstantynów| Nałęczowska

    Lublin

    • 3 500 zł cena
    • 61 m2 powierzchnia
    • 58 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    Oferuję na wynajem komfortowe mieszkanie o powierzchni 61 m², położone w nowoczesnej inwestycji "Nowa Nałęczowska" przy ul. Nałęczowskiej 20 w Lublinie. Lokal usytuowany jest w now...

  • Wynajme pokoje w mieszkaniu na LSM
    1 / 6
    Wynajme pokoje w mieszkaniu na LSM

    Lublin

    • 780 zł cena
    • 48 m2 powierzchnia
    • 17 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    Witam .Wynajmę 3pokojowe ,samodzielne, mieszkanie na LSM.ul.p.Wołodyjowskiego 9, na 2piętrze. Pokoje wyposażone w łóżko, szafę ,i stolik z lampką. Mieszkanie dla trójki studentek/ó...

  • Mieszkanie Lublin, Witolda Chodźki
    1 / 8
    Mieszkanie Lublin, Witolda Chodźki

    Lublin

    • 1 200 zł cena
    • 72 m2 powierzchnia
    • 17 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    NA WYNAJEM: MIESZKANIE 72 M LUB 3 OSOBNE POKOJE TUŻ OBOK UNIWERSYTETU MEDYCZNEGO ORAZ AKADEMII WINCENTEGO POLA W LUBLINIE - Cena: 1200 zł/mc za pokój - 3 bardzo duże pokoje prywatn...