• Filtruj 3
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Mieszkania na wynajem Lublin

(57)
  • Mieszkanie Lublin Ponikwoda, Kminkowa
    1 / 7
    Mieszkanie Lublin Ponikwoda, Kminkowa

    Lublin

    • 2 500 zł cena
    • 29 m2 powierzchnia
    • 87 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • kawalerka
    • parter

    Oferuję na wynajem mieszkanie typu Studio o powierzchni 29 m2 usytuowane na parterze w  4 piętrowym, nowo wybudowanym  bloku „Trześniowska Park” przy ul. Kminkowej, (boczna ul. Trz...

  • wynajmę mieszkanie 3-pokojowe ul Gospodarcza {Tatary}
    1 / 16
    wynajmę mieszkanie 3-pokojowe ul Gospodarcza {Tatary}

    Lublin

    • 2 400 zł cena
    • 46 m2 powierzchnia
    • 53 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    Wynajmę 3-pokojowe mieszkanie przy ul Gospodarczej {Tatary}. Mieszkanie po remoncie , nowe meble ,pralka, kuchnia z wyposażeniem. Dobra lokalizacja: 5 minut od przystanku gdz...

  • Mieszkanie Lublin Wrotków,
    1 / 5
    Mieszkanie Lublin Wrotków,

    Lublin

    • 2 350 zł cena
    • 26 m2 powierzchnia
    • 91 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 5 piętro

    Wyłącznie w biurze Franczewska Nieruchomości 2 pokojowe mieszkanie na wynajem w budynku przy ul. Wolińskiego. W skład mieszkania wchodzą: - pokój dzienny z aneksem kuchennym - syp...

  • Do wynajęcia mieszkanie
    1 / 6
    Do wynajęcia mieszkanie

    Lublin

    • 1 900 zł cena
    • 60 m2 powierzchnia
    • 32 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 3 pokoje
    • parter

    Do wynajęcia interesujące mieszkanie, zadbane i zabezpieczone (rolety przeciwwłamaniowe) o powierzchni 60 m2 z balkonem od strony południowej, w bloku na parterze w Lublinie. Skład...

  • Mieszkanie Lublin,
    1 / 6
    Mieszkanie Lublin,

    Lublin

    • 2 100 zł cena
    • 35 m2 powierzchnia
    • 60 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • kawalerka
    • 10 piętro

    Nowoczesne 1 pokojowe mieszkanie z widokiem na panoramę Lublina - ul. Lubartowska 68A Mieszkanie 35m2 składa się z pokou z kuchnia  LOKALIZACJA Doskonały dostęp do infrastruktury...

  • Mieszkanie do wynajęcia od. Felin
    1 / 7
    Mieszkanie do wynajęcia od. Felin

    Lublin

    • 2 000 zł cena
    • 45 m2 powierzchnia
    • 45 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • parter

    Dwupokojowe mieszkanie przy ul. Z.Augusta os.Felin Na wynajem w pełni umeblowane mieszkanie o powierzchni 45 m², położone na os. Felin. Mieszkanie znajduje się na 1 piętrze w 15 l...

  • Mieszkanie Lublin Czuby,
    1 / 8
    Mieszkanie Lublin Czuby,

    Lublin

    • 2 400 zł cena
    • 55 m2 powierzchnia
    • 44 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 4 piętro

    Nowoczesne dwupokojowe mieszkanie o pow. 55 m2. Mieszkanie znajduje się na 4 piętrze w  bloku przy ulicy Dziewanny  W skład nieruchomości wchodzą: - pokój z wyjściem  na duży balk...

  • Mieszkanie- Kawalerka na wynajem Lublin LSM Wajdeloty
    1 / 7
    Mieszkanie- Kawalerka na wynajem Lublin LSM Wajdeloty

    Lublin

    • 1 650 zł cena
    • 26 m2 powierzchnia
    • 64 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • kawalerka
    • 2 piętro

    To przytulne mieszkanie na wynajem ma powierzchnię 26 m². Znajduje się na drugim piętrze w czteropiętrowym bloku z cegły przy ulicy Wajdeloty 11. W pełni umeblowane, wyposażone w p...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Mieszkanie Lublin Czechów, Koncertowa
    1 / 15
    Mieszkanie Lublin Czechów, Koncertowa

    Lublin

    • 3 000 zł cena
    • 64 m2 powierzchnia
    • 47 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Wyjątkowe 3-pokojowe mieszkanie 64 m² z dużym balkonem 8 m² - komfort i przestrzeń Do wynajęcia przestronne, jasne mieszkanie o powierzchni 64 m², położone na 1 piętrze w budynku z...

  • Mieszkanie Lublin, Ks. Wincentego Granata
    1 / 12
    Mieszkanie Lublin, Ks. Wincentego Granata

    Lublin

    • 3 400 zł cena
    • 63 m2 powierzchnia
    • 54 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 4 piętro

    Do wynajęcia atrakcyjne i przestronne mieszkanie nieopodal Zalewu Zemborzyckiego Oferujemy do wynajęcia przestronne i komfortowe mieszkanie zlokalizowane w malowniczej okolicy, tuż...

  • Mieszkanie do wynajęcia w Lublinie il. Dożynkowa
    1 / 7
    Mieszkanie do wynajęcia w Lublinie il. Dożynkowa

    Lublin

    • 3 500 zł cena
    • 50 m2 powierzchnia
    • 70 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Wynajmę 2 pokojowe mieszkanie o pow. 50m^2 w Lublinie na ul. Dożynkowej. 2 pokoje, kuchnia, łazienka, loggia. W cenie miejsce parkingowe na parkingu pod ziemnym, oraz piwnica. Cen...

  • Miasteczko Uniwersyteckie Lublin ul.Skłodowska 20
    1 / 11
    Miasteczko Uniwersyteckie Lublin ul.Skłodowska 20

    Lublin

    • 1 440 zł cena
    • 18 m2 powierzchnia
    • 80 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • kawalerka
    • parter

    Kawalerka do wynajęcia po remoncie blisko KUL,UMCS,Uniwersytet Przyrodniczy,LO IM,Stanisława Staszica Wolne od zaraz.W pobliżu Plaza, Biedronka,Stokrotka,park,Teatr,Filharmonia,Ośr...

  • Wynajmę mieszkanie 2 pokojowe
    1 / 5
    Wynajmę mieszkanie 2 pokojowe

    Lublin

    • 2 409 zł cena
    • 56 m2 powierzchnia
    • 44 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Mieszkanie znajduje się w centrum przy ogrodzie Saskim 200 metry od KUL. W mieszkaniu jest duża widna kuchnia, duży pokuj z balkonem i mniejszy, pokoje są nie przechodne, łazienka...

  • Mieszkanie Lublin Dziesiąta
    1 / 12
    Mieszkanie Lublin Dziesiąta

    Lublin

    • 3 500 zł cena
    • 96 m2 powierzchnia
    • 37 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 4 pokoje
    • 2 piętro

    Komfortowe piętro domu na wynajem - 96 m², ul. Aleksandra Świętochowskiego, Lublin Do wynajęcia przestronne, świeżo wyremontowane piętro domu o powierzchni 96 m² w bardzo dob...

  • Mieszkanie Lublin Czechów, Kameralna
    1 / 8
    Mieszkanie Lublin Czechów, Kameralna

    Lublin

    • 1 650 zł cena
    • 35 m2 powierzchnia
    • 48 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 4 piętro

    NA WYNAJEM * MIESZKANIE * 2 POKOJE * DUŻY BALKON * WINDA * PIWNICA * PRALKA * ZMYWARKA * PIEKARNIK * MIKROFALA * PEŁNE WYPOSAŻENIE KUCHNI * PRZYSTANEK AUTOBUSOWY 5min * CENTRUM LUB...

  • Mieszkanie Lublin, Garbarska
    1 / 8
    Mieszkanie Lublin, Garbarska

    Lublin

    • 2 300 zł cena
    • 36 m2 powierzchnia
    • 64 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • parter

    Mieszkanie M-3, 2 pokoje, 36 m2, Garbarska 8B, Kośminek, WYNAJEM. Dostępne od lutego 2026 r. Na wynajem nowe, świeżo wykończone i umeblowane mieszkanie o pow. 36,10 m2 po...

  • Wynajmę mieszkanie 2 pokojowe
    1 / 5
    Wynajmę mieszkanie 2 pokojowe

    Lublin

    • 2 400 zł cena
    • 56 m2 powierzchnia
    • 43 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Wynajmę mieszkanie 2 pokojowe na Wieniawiea tuż przy Parku Saskim. 5 minut spacerkiem do KUL. Ul. Przy Stawię. Do mieszkania dostępne jest miejsce parkingowe za szlabanem na pilota...

  • Wynajmę mieszkanie dwupokojowe
    1 / 5
    Wynajmę mieszkanie dwupokojowe

    Lublin

    • 2 400 zł cena
    • 54 m2 powierzchnia
    • 45 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Wynajmę mieszkanie dwupokojowe w centrum Lublina tuż przy parku Saskim 5 minut spacerem do KUL Mieszkanie ma nieprzechodnie pokoje ,większy pokój z balkonem,oddzielna duża kuchni...

  • Mieszkanie Do Wynajęcia Czuby Skarpa 4 pokoje
    1 / 4
    Mieszkanie Do Wynajęcia Czuby Skarpa 4 pokoje

    Lublin

    • 2 200 zł cena
    • 60 m2 powierzchnia
    • 37 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 4 pokoje
    • 5 piętro

    Pośrednikom dziękuje Do wynajęcia mieszkanie na Czubach (Skarpa), ul. Romantyczna. Mieszkanie w bloku z windą,. Mieszkanie o powierzchni 62 m2 składa się z 4 oddzielnych pokoi (w...